Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ROCKnROLLA
#62725
Te beteg vagy. ISTEN VOLT!

zaki
#62724
remélem soha az iszonyatosan gagyi 2. rész után.

dragon11
#62723
vlki nem tudja mikor jön a crank 3?

Hegi90
#62722
azok a kommentek alatta bazmeg <#wilting><#wilting>

amúgy <#eljen>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#62720
Szép!😄😄

Nah csütörtökön beterveztem egy halálosirambanötöt! Párban, vagy anélkül, de megnézem az fix😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ROCKnROLLA
#62718
Megdugnám a trailert.

Tatyla
#62717

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

MrSpock
#62716
Kipróbáltam de 40/17nél meguntam😄 Most nem voltam ráhangolódva..agyam sem forgott úgy..azokat nem is nagyon tudtam amiket nem láttam.

Go Jeff Go!!!!

zaki
#62715
71 jó nekem :d

#62714
Az kedves😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

szucsy89
#62713
volt már itt régebben, de sztem nagyon nehéz 😄

vagy 20at tudtam csak
tigeroo
#62712
csöves panda meg blokkolja a képet -.-
#62711
Ezt imádni fogjátok!!!
Filmkitalálós játék sziluettek alapján, amik tárgyakat ábrázolnak híres filmekbõl😊
Nekem 69/53ra sikerült😄
Nagyon ötletes játék😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

precision
#62710
Thor

Teljesen korrekt képregény-adaptáció! A film elején az akciójelenetek szó szerint odab*sznak! 😊
Van egy-két apróbb hiba, de összességében lazán a jóféle képregénymúvik közé sorolható a film.

8/10

Bazinga!

Willenbrock
#62709
Xtro 1-2 5/10 kissé gagyi sci-fi a 80-as évekbõl.A 2-ben az alien nagyon hasonlít a Cameron-féle alienre-biztos hogy arról másolták.

#62708
Beszarok... ezek mit szívtak?😄D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tyler1
#62707

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62706
Ezen felröhögtem😄😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tommygear
#62705
ja lol télleg
Tyler1
#62704
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ludacris küldte Gibsonnak, mikor elõször találkoztak: "mikor adod vissza Pataki Ati(!!!) kabátját?"

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#62703
az mi is volt pontosan? nem rémlik
tommygear
#62702
körözött bûnözõként nehéz villogni az utcán <#idiota>
Tyler1
#62701
a patakiattilás beszólás azért kurvagáz volt, meg Rock hangja sem jött be, de aránylag tényleg oké lett.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#62700
a szinkron elég jó lett
Csacsi
#62699
Eltart még egy darabig....mire lesz HD realese.....addig sajnos kimarad....két okból is.

Szinkronosan nem nézném meg...és a gyerek miatt a moziba sem jutok el 😞

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#62698
Devil (2010)

Öten egy bennragadt felvonóban, és valaki nem az, akinek mutatja magát. Kicsit thriller, kicsit természetfölötti, és az izgalomfaktor is megvan. Szerencsére a klisék is nagyrészt elkerülik, végre egy kiszámíthatatlan film - ha másban nem is, ebben látszik Shyamalan keze nyoma.

10/6
Guren
#62697
az elsõ pár rész még nem üt, de a közepe felé átcsap kurva nagy ószomságba az egész.

Tikal
#62696
Spartacus: Blood and Sand

elsõ rész után...hát nem is tudom, ez egyelõre egy gics parádé olyan 300módjára, de még bármi lehet belõle... 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tyler1
#62695
na igen, aki ennyire a realitás talaján akar sétálni, annak inkább a Discoverys Ötödik sebességet ajánlom. ez akciófilm, tele túlzással, mint a mûfaj legnagyobb jellemzõje(megjegyzem a F&F sorozaté is).

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Riddick21
#62694
Nem lehet elhúzni, a két Dodge darabja "csak" 500 LE, megkérdeztek szakértõket, szerintük ez teljességgel lehetetlen. Bár pont az ilyen beakadós, bankonátrongyolós részekre mondták, hogy ha már egyszer egy ilyen súly megindul, akkor nem nagyon van elõtte akadály, de ettõl függetlenül az egész jelenet óriási túlzás, nagyon sokszor van olyan, hogy a széf teljesen az autókkal ellentétes irányba lendül, mégsem rántja be õket.
De nem számít ez, aki a realitásokra hajt, az egyrészt ne üljön be egy ilyen filmre, másrészt a 3. perc után
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amikor közlik, hogy a buszon ámokfutásban senki nem halt meg (a szinkron még rá is tesz egy lapáttal, mert ott azt mondják, sértetlenül megúszta mindenki)
nyugodt szívvel fog kisétálni, mert ez nem az õ két órája lesz.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

tigeroo
#62693
nem gondoltam hogy CGI, csak furcsa hogy közben betontömböket dönt ki meg épületeken át is csapatják vele és szinte semmi ellenállást nem mutat a széf, úgy mennek át vele autóval a városon át mint a kés a vajon.

de gondolom 2 muscle carral simán el lehet húzni, akár ha a pénzt is számoljuk a súlyban, csak na, ez amolyan "filmes túlzás"
Riddick21
#62692
😮 Köszi, ez jó nagyon, néhány helyen felkaptam a fejem!
Fast Five széfes mutatványa bõven beférne ide.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Guren
#62691
kapcsolódik a témához, nem tudom, ismeritek e.

Riddick21
#62690
Széfes jelentrõl olvastam most egy interjút az egyik trükkfelelõs faszival, egy deka CGI nincs benne, megcsináltak mindent, csak értelemszerûen a széf nem x tonnás, hanem jóval könnyebb, mint amilyennek lennie kéne. Ezt bírom benne kurvára, hogy tanultak az elõzõ rész hibáiból és minimalizálták a CGI-t...

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

tigeroo
#62689
na megnéztem:

fast five


hûûû... hát ebben 1 csepp üresjárat nem volt. kicsit mintha az expendablessel keresztezték volna az eddigi részeket. nem csalódtam.
poénok ütöttek ,a csavarok is. az utsolsó 2 perc nem kellett volna, ezt így kerek egészként le is zárhatták volna. na de majd meglátjuk hogy belejött-e justin lin, de ez tényleg olyan epicre sikerült hogy nehéz lenne bárkinek is túlszárnyalni. na ja, a széfes jelenet fizikája kicsit érdekesen lett megjelenítve, de tuti hogy ideális technikai paraméterekkel kivitelezni lehet a valóságban is (valami hasonlót...)

és amúgy is: akinek ez nem jön be, az cibáljon inkább faszokat vagy játszon barbi babákkal:

Tikal
#62688
most olvasom harmadik évad nem lesz már, amit nem is értek...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#62687
Róma 1.-2. évad

nagyon jó kis sorozat, jó szövegek, történet, poénok meg az akkori erkölcs bemutatása is jol siekrült... a díszletek is nagyon szépek voltak, jol kidolgozottak, szóval bele tudta magát képzelni az ember a korba... egyedül a csatákat hiányoltam belõle, az elsõ évadban nem is volt semmi jentõs jelenet, szinte semmit nem tudtunk meg az akkori hadviselésrõl, a második évadban már volt egy nagyobb csata jelenet, de ez már nagyon hiányzott is hiszen ma már a discoveryn egy dokumentumfilmben is láthatunk ilyet, kár lett volna kihagyni több tizezer katona menetelését 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62686
Azért nem kell hozzá sok ész, hogy ezeket észrevegye az ember😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Riddick21
#62685
És mi van, ha én meg azt mondom, hogy a Fast & Furious sorozat soha nem az utcai versenyekrõl, jó nõkrõl meg az izmos pasikról szólt? Hmm? Sõt, nincs is F&F sorozat, csak egy - a név alatt gyártott - filmhalom, amibõl válogatni kell: 1., 4. és most az 5. rész, ez a sorozat, a másik két epizód - azon túl, hogy szinte vállalhatatlan - csak kikacsintás, egy kis plusz (szerintem mínusz), és semmi több. Viszont az említett részek, amik a sorozat gerincét adják, sokkal inkább szóltak a családról és a betyárbecsületrõl, mint akármilyen utcai versenyrõl.
Csak ehhez már kell némi ész is, hogy a nézõ felfogja (bár ezzel nincs nagy gond, az utolsó két rész a legsikeresebb) mindezt.
Érdekes, hogy már "agyatlan" akciófilmek is kifognak az embereken....

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

tommygear
#62684
egyáltalán nem, mondj az utóbbi idõben nekem egy ehhez hasonló igazi akciófilmet, amiben nincs 1 óra üresjárat és a végén 10 perc akció
tommygear
#62683
<#eljen>
#62682
nem láttam a filmet, de ja eléggé nevetséges lenne ha az 5. (majdan 6.-7.) részben is ugyanaz lenne :-) az általad említett dolgok
Tyler1
#62681
talán mert felesleges 100x is eljátszani a "sztrítrészingben lenyomom a fõellenséget, és elnyerem a bombanõjét is egybõl" sztorit. ezek helyett megtömték a filmet akciókkal, míg kocsik, nõk, meg száguldás pont annyi van benne, amennyi kell, se több se kevesebb. ez teszi tökéletessé, és ez emeli ki a többi rész közül, hogy végre "komollyá" válik.

de ha te bulákra, meg gyorsulásra vágysz, akk C kategóriában évente 20 filmet dobnak ki ebben a témában.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62680
Akár fogalmazhatnék úgyis , hogy ez már nem halálos iramban volt.. Rajongtam eddig az összes részért kölyök korom óta. Számomra ez viszont már nem nyújtotta azt az érzést, mintha összeöntötték volna valamelyik Ocean's résszel. Hol voltak a bulák?A versenyek?A nagy gyorsulások?drift?
A rendõr autóval való bohóckodás nemaz volt.

MrSpock
#62679
Miért,vannak mostanában tucat akciófilmek? Igazit jó ha lát az ember évente 1et,még Zsé kategóriában sem gyártanak már.Ezen kívül találj már ki oylant amit esetleg soha nem vittek vászonra,de még hasonlót sem. ez olyan mintha mondanád a betörõnek ne úgy menjen már be aházba hogy szokásos módon kinyitja zárat..valamit trükközzön már..mert annak jobb afeelingje,és esetleg elõrébb viszi a zárfeltörés mûvészetét.😄
De tudom vannak emebrek akiknek már semmi sme jó,uncsi,láttuk már,mi az,hogy az autón agázpedált nyomják? Miért nem húzzák tekerik,a kormányt meg pumpálják!
Lehet én vagyok régimódi,de engem az érdekel a filmben hogy lekössön,szórakoztasson,és úgy álljak fel,hogy nah erre érdemes volt beülnöm jóléreztem magam. Nem szoktam azon elmélkedni közben baszus ezt a jelenetet láttam 1986-ban a Zöld falevél címû filmen amikor a fõhõs felhúzta a szemöldökét..áá kliséé és uncsi.😄

Go Jeff Go!!!!

#62678
Nem rossz megvan benne a badass feeling. Itt ott azért van egy pár logikai bukfenc meg számomra pl egy 1 tonnás széf cibálása rio utcáin kicsit túlzás kategória de 1x tuti nézhetõ. Kicsit tucat akció film beütése lett.

tigeroo
#62677
the rock vs. vin diesel. márcsak ezért megéri a film elejét "végigszenvedni" 😄
#62676
érdekes hogy mindenki mennyire dicséri a Fast Five-ot, azt hittem nem lesz több Justin Lin film, amit megnézek a vmi orbitálisan brutálgyenge 3-ik rész után.

lehet adok az ötösnek egy esélyt 😊