Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amúgy <#eljen>#eljen>
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Nah csütörtökön beterveztem egy halálosirambanötöt! Párban, vagy anélkül, de megnézem az fix😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Go Jeff Go!!!!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Filmkitalálós játék sziluettek alapján, amik tárgyakat ábrázolnak híres filmekbõl😊
Nekem 69/53ra sikerült😄
Nagyon ötletes játék😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Teljesen korrekt képregény-adaptáció! A film elején az akciójelenetek szó szerint odab*sznak! 😊
Van egy-két apróbb hiba, de összességében lazán a jóféle képregénymúvik közé sorolható a film.
8/10
Bazinga!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Szinkronosan nem nézném meg...és a gyerek miatt a moziba sem jutok el 😞
\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.
Öten egy bennragadt felvonóban, és valaki nem az, akinek mutatja magát. Kicsit thriller, kicsit természetfölötti, és az izgalomfaktor is megvan. Szerencsére a klisék is nagyrészt elkerülik, végre egy kiszámíthatatlan film - ha másban nem is, ebben látszik Shyamalan keze nyoma.
10/6
elsõ rész után...hát nem is tudom, ez egyelõre egy gics parádé olyan 300módjára, de még bármi lehet belõle... 😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
De nem számít ez, aki a realitásokra hajt, az egyrészt ne üljön be egy ilyen filmre, másrészt a 3. perc után
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
de gondolom 2 muscle carral simán el lehet húzni, akár ha a pénzt is számoljuk a súlyban, csak na, ez amolyan "filmes túlzás"
Fast Five széfes mutatványa bõven beférne ide.
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
fast five
hûûû... hát ebben 1 csepp üresjárat nem volt. kicsit mintha az expendablessel keresztezték volna az eddigi részeket. nem csalódtam.
poénok ütöttek ,a csavarok is. az utsolsó 2 perc nem kellett volna, ezt így kerek egészként le is zárhatták volna. na de majd meglátjuk hogy belejött-e justin lin, de ez tényleg olyan epicre sikerült hogy nehéz lenne bárkinek is túlszárnyalni. na ja, a széfes jelenet fizikája kicsit érdekesen lett megjelenítve, de tuti hogy ideális technikai paraméterekkel kivitelezni lehet a valóságban is (valami hasonlót...)
és amúgy is: akinek ez nem jön be, az cibáljon inkább faszokat vagy játszon barbi babákkal:
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
nagyon jó kis sorozat, jó szövegek, történet, poénok meg az akkori erkölcs bemutatása is jol siekrült... a díszletek is nagyon szépek voltak, jol kidolgozottak, szóval bele tudta magát képzelni az ember a korba... egyedül a csatákat hiányoltam belõle, az elsõ évadban nem is volt semmi jentõs jelenet, szinte semmit nem tudtunk meg az akkori hadviselésrõl, a második évadban már volt egy nagyobb csata jelenet, de ez már nagyon hiányzott is hiszen ma már a discoveryn egy dokumentumfilmben is láthatunk ilyet, kár lett volna kihagyni több tizezer katona menetelését 😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Csak ehhez már kell némi ész is, hogy a nézõ felfogja (bár ezzel nincs nagy gond, az utolsó két rész a legsikeresebb) mindezt.
Érdekes, hogy már "agyatlan" akciófilmek is kifognak az embereken....
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
de ha te bulákra, meg gyorsulásra vágysz, akk C kategóriában évente 20 filmet dobnak ki ebben a témában.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A rendõr autóval való bohóckodás nemaz volt.
De tudom vannak emebrek akiknek már semmi sme jó,uncsi,láttuk már,mi az,hogy az autón agázpedált nyomják? Miért nem húzzák tekerik,a kormányt meg pumpálják!
Lehet én vagyok régimódi,de engem az érdekel a filmben hogy lekössön,szórakoztasson,és úgy álljak fel,hogy nah erre érdemes volt beülnöm jóléreztem magam. Nem szoktam azon elmélkedni közben baszus ezt a jelenetet láttam 1986-ban a Zöld falevél címû filmen amikor a fõhõs felhúzta a szemöldökét..áá kliséé és uncsi.😄
Go Jeff Go!!!!
lehet adok az ötösnek egy esélyt 😊