Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#62875
Szokott lenni minden(kivéve speciális imax) 3D-s filmbõl is rendes verzió, nem?
Sir Quno Jedi
#62874
Én meg remélem nem lesz 3D-s, mert akkor elmegyek rá moziba! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62873
Nekem az Avatar ideje tényleg sok volt sok 3D-ben(valóban elfáradt a szemecském), a Thor-t viszont iszonyatosan élveztem, annak ellenére, hogy az nem is igazi 3D-s cucc volt. Reméltem, hogy X-Men is 3D-s lesz, így viszont nem biztos, hogy elmegyek rá moziba. <#schmoll2>
Sir Quno Jedi
#62872
Én is a Thor volt az uccsó 3D-s vetítés, amire hajlandó voltam bemenni. Vége, elegem volt, többet nem megyek moziba, vagy csakis 2D-sre. Szarnak ezek a szemüvegesekre, akár be is lehetne õket perelni, mert mi is kifizetjük a jegy árát!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62871
Fa..t & Furulyát 5...
IMDB szerint 7.0 <#nemtudom>
Diesel haverotok megint alapból vérkemény.
10/0.7
#62870
érdemes megnézni a 3D-s vetítésekrõl kijövõk szemét:

piros, véreres, duzzadt - biztos egészséges a 3D <#vigyor3>
precision
#62869
majd ha szemüveg és fejfájás nélküli 3D -s filmeket fognak csinálni, akkor azt mondom, oké, ez érdekel, van létjogosultsága a dolognak

de a mostani technológia szerintem "gagyi"
pláne, hogy én alapból szemüveges vagyok, és két lehetõségem van... vagy ráveszem a normál szemüvegemre a 3D -s szemüveget (ekkor hülyén nézek ki, ami a sötétben nem látszik ugye, viszont kényelmetlen eléggé, és fárasztó a szememnek) vagy szemüveg nélkül rakom fel a 3D -set (ilyenkor meg homályos a kép mivel rövidlátó vagyok)

persze nem mindenki rövidlátó, de az egészséges szemû ismerõseimet is zavarja a 3D -s szemüveg, 'szédülnek' tõle, megterheli a szemüket...stb.

Bazinga!

#62868
Ohh, a fene. <#schmoll2>
Guren
#62867
#62866
Nem tudjátok, hogy az új X-Men is 3D-s lesz? <#confused><#nemtudom>
Totti5
#62865
Szokásos divatfika.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#62864
Taplógáz / Talladega Nights (2006)

Vmelyik este láttam hogy adja az egyik kertévé, és mivel régóta megvolt nagyfelbontásban is, elindítottam a lejátszóban tegnap este.

De minek... Will Ferrel-t nem tudom ki alkalmazza még hollywoodban, de eddig összesen egy (azaz EGY) élvezhetõ filmet láttam tõle (Felforgatókönyv), amelyben kivételesen nem vmi félperces mellékszerepet alakított. Sajnos ez a film sem gyõzött meg, pont olyan értelmetlen bárgyúság, mint pl. a Tesó-Tusa vagy az Elveszettek Földje. Egyetlen értékelhetõ dolog, hogy ez az autóversenyes film legalább látványos helyenként.

10/2
wesker24
#62863
Én is ezt mondtam nem tudom mi bajuk volt a filmmel !

Nekem is tetszett simán 1x nézhetõ kategória 10/7

Vannak ennél sokkal rosszabb filmek is!
CSOCSO
#62862
Drive Angry

egyaltalan nem volt gaz. Mindenki jol jatszott. Minden rendben volt egy 7/10 es filmhez.

Ha nektek ez 1/20 akkor a nanny mcphee 2 az mi???????????????
Totti5
#62861
Kösz a tippet, valóban nagyon jó film volt! Elsõ fele nagyon vicces, a második fele pedig tanulságos!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

LoSA
#62860
Sikoly 4

5.5/10

Tyler1
#62859
gondolom errõl van szó

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1305100978

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tikal
#62858
valami bõvebb infot dobj már errõl a játékról! 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Jim Morrison
#62857
eldzsi jatek? huha, utana kell neznem 😄 remelem nem kriterium az lg tv :o

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

SASboy
#62856
Drive Angry

Úristen ekkora egy szart. Idióta történet szar kivitelezésben. A csaj miatt kap 1 pontot. 1/10

nice legs. what time to open?

myvalentin
#62855
Az LG játékának kapcsán kezdtünk el a párommal filmeket nézni. Ugye mi mindenre nem jó egy nyereményjáték? Ha másra nem is, pl nyerhetsz XD meg arra, hogy ötleteket kapj milyen filmet nézzetek a hétvégén. Így jártunk mi is, mivel nem tudtuk, hogy mi a fene lehet az a Wall-e, amit mondtatok a játékhoz, úgyhogy megnéztük.

Egy nagyon aranyos kis robot története a jövõben. Ígérem semmi spoiler nem lesz, csak leírom milyen.
Egy robot éli a saját megszokott szeretet nélküli napjait , és keresi a a boldogságot. Végül megtalálja egy olyan formában amire nem is gondolt. Sikerül a mesterséges intelligenciának a mesterséges intelligenciával szerelmet kötnie?!! 😛 SZÉÉÉÉP VFILM, és nagyon aranyos, és nagyon látványos jövõkép, ami annyira nem is idegen a kanapécsaládok körében.

A vicces részegek jó kiegészítői bármelyik bulinak. Nem keresik a balhét. Csak isznak és röhögnek.

Jim Morrison
#62854
jaaaaj 😄D

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Tikal
#62853
-a szívedre hallgass ne az eszedre!
-de a szívem azt mondja hogy én nem robbantsam fel magam!
-mert összezavarodtál, ne a szivedre hallgass most, hanem az eszedre, cseréld meg a kettõt 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Jim Morrison
#62852
vissza gondolva tényleg nem rossz, de nem épp a megfelelõ hangulatban néztem... a szakállas rész azért megmosolyogtat 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Megtörhetetlen
#62851
SPOILER!!!!
Öcsém.... most komolyan ebben mi volt a Spoiler?
kasszaszánkóztatás, szerintem ezt a szót kb. meg sem érti az aki nem látta és fel sem fogja mirõl beszélek, ha meg ilyen akkor sem durvább mint ha azt mondtam volna, hogy wow a közepén az az autós üldözés milyen jóra meg látványosra sikeredett... Ez pont az a rész ami meg egyébként sem tartalmilag hanem inkább látványilag kapcsolódik a filmhez...
Ismerem a Spoiler Gombot képzeld nagyon sokszor használtam már, és ide is igen sokat szoktam írni tehát ne oktass ki, azért mert Te láttad és szerinted ez spoiler holott rohadtul nem... Ennyi erõvel az is spoiler ha azt mondom, hogy van benne autós üldözõs jelenet, na ne röhögtess már...


Legújabb film a Get Low volt amit láttam.

A rendezõ egy elég ismeretlen kis figura Bill Murray, illetve Robert Duvall neve már sokkal inkább mondhat valamit 😊
próbálok spoiler mentesen fogalmazni, tehát úgy hogy ha el is árulok valamit a filmrõl, az nem fog semmit sem rontani az élvezeti faktoron de szükséges tudni ahhoz, hogy egyáltalán leülj megnézni... A film középpontjában egy vénember áll aki önszántából 40 évre számûzi magát a birtokán a kis faházába. Az elején csak az életét a mindennapjait és a magányát láthatjuk ellenben már akkor is megfogja az embert az 1930-as évek hangulata és az egész film légköre illetve a fõszereplõ kisugárzása. A Film bonyodalma pedig mindössze annyi, hogy találni akar valakit aki megrendezi a temetését, de úgy hogy még él, és nem is igazi temetést hanem inkább egy temetési bulit akar, mert valamit meg akar osztani mindenkivel aki hallott már róla, illetve hallani akarja, hogy mégis mit tudnak róla az emberek, mert a 40 év alatt rengeteg rémhír terjedt el róla. Bill Murray pedig a temetkezési vállalkozó aki elvállalja a temetési partit. ENNYI A TRAILERBÕL IS KIDERÜL.
A film nagyon lassú lefolyású, keveset beszél benne az öreg ellenben nagyon hamar megszeretteti magát a nézõvel. Kõkemény dráma ez, részemrõl jobban bejött mint a Bakancslista.

Simán 10/10

fry day fry day sálálálláláá

Blasta
#62850
drive angry - 2/10

en azt hittem a ghost ridernel nincs lejjebb mar Cagenek. De van

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Tikal
#62849
Four Lions

négy pakisztániról szól akik robbantani akarnak Londonban.
Rohadt jó film, morbid humorral, de nagyon jol bemutatja mennyire értelmetlen is ez az egész és hogy mi minden szarságot meg lehet magyarázni a butáknak



''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62848
Az idézet ha jól emlékszem a Shrek-bõl van 😊 Szamár mondja Shrek-nek 😄

ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb

ProGabe
#62847
még nem láttam, tegnap pótoltam: Click

😮OOOOOOOOOOOOOOOoooooooo

hihetetlenül betalált nálam ez a film! kegyetlenül jó volt!

aki nem látta, pótolja!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

tigeroo
#62846
helppp! 😄
ez egy idézet, nem pontos csak emlékezetbõl van, segítsetek már hogy mi ez vagy mibõl van vagy valami kis infó aki tud valamit róla. köszönöm😊

"szereted ? igen
akarod õt? igen
akkor legyél legyél kicsit kedvesebb."
Kmarha
#62845
Mondjuk szivesen megnézném azokat egy ilyen szituációban, akik véleménye hogy mindent H-ra kellett volna hagyni, már az elején le lehett volna zárni az egész kihallgatást (mondjuk õk sem nézték végig, ajánlom a stáblistánál nem kikapcsolni) 😊

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Kmarha
#62844
Unthinkable

Ez eszméletlen. Megint beraktam esti filmnek valamit, amitõl rohadt élet, hogy nem tudok aludni 😊 Carrie-Anne Moss-t, Samuel L. Jackson-t és Michael Sheen-t sem hittem volna, hogy együtt látom egy jó filmbe. Fõleg Sheentõl nem vártam ilyen lehengerlõ alakítást (a többiek lazán elbújhattak mögötte)

Lesarkítva a történet, egy kis rossz zsarú, jó zsarú vallatás, annyi különbséggel, hogy ez itt már kõkeményen a legvégsõ határát feszegetik a normáknak, mi az, amit meg tudunk tenni addig, hogy embernek merjük hivni magunkat. Természetesen a film karaktereinek normáiról van szó. Kemény volt látni, hogy tünik el az állszentség egyeseknél, és hogy nem másoknál. Szinte mindegyik karakter jelleme formálodott valamely irányban.

Francba, de aludni kéne már :S

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Totti5
#62843
Drive Angry

Na végre valami jó kis zúzda amibe nem mácsettek, meg hobók vannak... ütõs volt, jó zenék, dúrva akciók, kellõen pörgõs. Fichtner vitte el a filmet színészileg, jó szerepet kapott, ütött minden megmozdulása😊 Cage végre badasst játszott, jó volt látni aprítani újra.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tikal
#62842
Belõve biztos nem, mert akkor még annyira sem értetted volna mint így.. bár most se értetted 😊 Azt viszont már látom, mi lehet a film iránti ellenszenved oka.. viszolygás a tudatmodositástol 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tigeroo
#62841
jajj ércsedmáá 😄 de jogos a beef
Zoli007
#62840
Igen. Nem nyitok vitát róla. Lehet belõve kellett volna néznem.

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

Tyler1
#62839
nem Sparrow karaktere, hanem konkrétan Johnny Depp.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#62838
simán

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

tigeroo
#62837
csúcshatás


vontatott volt egy cseppet számomra (meg pl. a blackoutos-vádlott szál miért kellett bele, mikor 1-1perc alatt letudták az egészet és semmi jelentõsége nemvolt a végén...?)

karib tenger 1-2-3


jó volt! csak elveszett a részletekben. másfél órába bõven be lehetett volna pakolni. bár, a harry potteresek meg azért sírnak hogy kevés. bár 3 óra sztem gecisok ilyen hülyeségekre pazarolva mint pl. kocsmai bunyó, meg ilyen faszságok.
jóvolt, és nem csak sparrow karaktere viszi a hátán a sztorit, vannak jól kitalált szereplõk is.
Tikal
#62836
Fear and loath las vegasban depp-el és del toro-val 0? 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ProGabe
#62835
mondjuk ha pontoznom kéne én is 6.5-öt adnék, kicsit túloztam az elõzõ hszemben. egyrészt kellemes meglepetés volt a sok rossz kritika után, másrészt már rég hozzászoktam a felsorolt dolgokhoz

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

CSOCSO
#62834
egyaltalan nem volt ubergaz a film... szvsz 6/10, talan 7/10 es volt a skyline-nal karoltve. Sajna igy is mindket film booooven gazabb volt mint amire mindannyian szamitottunk. Ezert megy a fikazas.
ProGabe
#62833
Battle: LA

egy határ szarra számítottam, hiszen nagyon sokan lehúzták, ehhez képest nem is volt ez olyan rossz! mármint nem sugárban hányás, csak a szokásos fejfájást hozta elõ, igaz egy kicsit erõsebb volt a szánalmasan rángatózó kamera miatt

ez a film a Black Hawk Down, a COD MW és a War of the Worlds szerelemgyermeke

megint megtudtuk, hogy

A) a marínok a legfaszább, legtökösebb katonák a világon
😎 annak ellenére, hogy nem igazán tudnak célozni
C) na meg persze egy nyikhajból is parancsnokot csinálnak
D) de nem csak emiatt szervezetlenek: egyszerûen õk csak mennek oszt' lõnek
E) persze néha megállnak, hogy végrehajtsanak valami nagyon tökös hõstettet, de ez kellett, mert
F) nem tudnak 3-asba, vagy feljebb váltani egy kicseszett buszon, ezért 30-al mennek vele
G) annak ellenére, hogy úgy tudják, a támadók szart nem tudnak csinálni a légierõvel, gyalogosan küldenek egy épülethez egy osztagot^^
H) AC-130-asok b*zmeg! azok hol voltak?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Zoli007
#62832
Fear and Loathing in Las Vegas - Nem voltam képes végignézni. Amit láttam az alapján 0.
Resident Evil: Afterlife - Vígjáték kategória nálam. 3/10
Wall Street: Money Never Sleeps - Hozta az elsõ rész színvonalát. 7/10
RED - Egyszernézõs akciófilm poénokkal. 6/10

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

Tikal
#62831
mi baj volt a végével??

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

wesker24
#62830
Hiába fikázza mindenki meg Facepalmozza a Drive Angry cimû filmet !

Nekem tetszett és kész ! Attól még hogy elég nagy ökörségek vannak benne én jót röhögtem rajta !

Nem vettem komolyan filmet tudtam hogy egy csomó marhaság lesz benne és ugy néztem meg !
ProGabe
#62829
Drive Angry

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

kaposi1
#62828
Felirat van hozzá?<#nemtudom>
Gondolom a 2011-es verziót nézted.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#62827
The Tunnel

Ez állat dokumentum/kézikamerás cucc volt, protoss szerû szörnnyel. Remek film, tökéletes így estére. <#eljen> (azért komoly, hogy sydney-ben kétemeletes metró kocsik vannak)
ROCKnROLLA
#62826
Halálos hajsza tényleg isten, nálam 9/10.