Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#62925
hát ööö,szerintem az eredetit nem lehet überelni holmi hollywoodi fátyollal,nem beszélve Noomi Rapace kisugárzásáról...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ProGabe
#62924
'zanyád! ilyen filmhez (sztorihoz) ilyen elõzetest! 😮 Fincher egy állat! 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

LoSA
#62923
Csúcshatás
5,5/10

tigeroo
#62922
<#eljen>
Totti5
#62921
The Book of Eli

Nos ez ütött. Nem volt unalmas, volt kellõ akció és volt mondanivalója is, vagyis szólt valamirõl... habár abból több is lehetett volna. A végén a csattanó nekem csattant kellõen és belegondolva az egyes jelenetkere így már leesett, ami addig nem. Ami kevés volt az a háttetre a dolgoknak hogy miért jutott el idáig az emberiség azon kívül amit mondott, de hogy háború volt e valakik közt, vagy csak maguk alá robbantottak atommal unalmukban azt nem lehetett tudni.

10/9

A-Team

Jópofa, vicces, gördülékeny és szórakoztató(nak) tünt...

10/6

G.I. Joe

... amíg pár napra rá meg nem láttam ezt. Nagyon adta, messze nem gondoltam hogy ebbõl ilyen igényes film készült. Csattanó itt is akadt a végére, a látvány az brutál volt, az eksönök izgalmasak. Mi kell még? hát a folytatás!

10/9

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tyler1
#62920
Elhajlási engedély

Pfúú, de rossz. Elsõ 10 perc után már a napnál is világosabb a történet, meg sem próbálják megcsavarni valamivel, nem, ugyanazt a szart kell 100x-ra is megetetni a tömeggel. Oké ez még nem is lenne akkora gáz, ha közben vicces lenne, de a poénok meg annyira szarok voltak, hogy különbet lenyomnak a diznicsenel vmelyik ultraszar, tini szitkomjában.
3/10

Komolyan nem tud már ez rohadt Hálivúd, romantikától, nyáltól, és papucs karakterektõl mentes vígjátékot csinálni?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62919
Red riding hood(2011)
Nos, aki utálja a Twilightot,az kerülje el ezt is,mert nagyon hasonló.Szerelem,nem lehetek veled,de mégis,de most én nem akarom,de van egy 3.személy,meg egy farkas is.Az egész arról szól,hogy van egy farkas aki öl, és vajon ki lehet az.Eléggé vontatott,meg gyenge is,bár például ez a rejtélyes falu,erdõ hangulat jól elvolt találva.Az tetszett.Igazából teljesen felesleges volt bele erõltetni a klasszikus piroska történetet.

4/10

#62918
May Payne

Mint a játék elsõ két részével játszó ember, némi elvárásom azért lett volna a filmet illetõen - de sajnos a játékbõl adaptált filmek többségéhez hasonlóan ez is igen gyenge lett. Egyszerûen nem is értem, hogy nem lehetett elkapni a hangulatát a játéknak - csak le kellett volna koppintani a Sin City-t, ott maximálisan megvan komor, dark, stilizált Max Payne hangulat.

Ezzel szemben kapunk egy komolyan nem vehetõ fõgonoszt , és egy sablonos bosszútörténet. A hó az ugyan mindig hullik, de a játékban szinte rendszeres gun fightokból és slow motionökbõl az egész film alatt 2-3 ha van.

Mark Wahlberg egy normális történettel és jó rendezéssel lehetett volna jó Max Payne - de így nem az.

10/4
kaposi1
#62917
Of!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nyomdában vagyok gépmester. Igen sok szabadidõvel!(:

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Jim Morrison
#62916
az lett volna a masik, bar ilyenkor jon az, hogy persz persze 😄 (vagy most csak hulyulsz? 😄)

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#62915
Moziban dolgozik😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Jim Morrison
#62914
pedig az volt a tippem 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

kaposi1
#62913
Olyan helyen ahol a munkám mellett erre is van idõm.<#wink>
Nem biztonsági õr vagyok.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Jim Morrison
#62912
hol dolgozol? 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Kaplan
#62911
Azt kell, hogy mondjam majdnem ugyanilyen érzések fogalmazódtak meg bennem tegnap este a film megnézése után.. Gyengusz volt. 4/10

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

#62910
Az Unknown szerintem is gyengére sikerült. Én olyan 4/10-et adnék rá.

kaposi1
#62909
Én ma éjjel készülök nézni melóban.
Amit tudok róla idáig , kíváncsian várom hogy milyen lesz.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyler1
#62908
Unknown

Vontatott az eleje, a vége meg kiszámítható, a kettõ közötti részt meg mindenféle rossz csavarral próbálták feszültebbé tenni, hát nálam nem sikerült. Akciójelenet talán 2 van benne, ami értékelhetõ, és azért majd' 2 órában ez nem jó arány. Sajnos itt Neeson egy puhapöcs volt, és mire magára talált, vége lett a filmnek.
Egyszerûen unatkoztam na, 5/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tikal
#62907
ott amerikában megkérdeztél mindenkit? 😊

http://www.reuters.com/article/2010/01/09/us-headache-3d-idUSTRE6080XO20100109

a probléma létezik és nem ország specifikus 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ForzaInter
#62906
Bronson

Hát elég egy fura film volt, de tetszet.. Tom Hardy kurvajól játszotta az õrültet. 7/10

Chopper

Hasonló mint a Broson, de ez jobban tetszett, élvezhetõbb volt szerintem.. Eric Bana ahogy Tom Hardy is, zseniális volt.. 8/10

Fryday 13th

Kurva gyenge film volt, ennél egy kicsit azért többre számítottam.. Bár sejtettem, hogy nem lesz egy nagy eresztés.. 4/10

Yo, Bitch!

#62905
Valószínûleg semmit, usa-ban is és itthon is voltam 3D-s moziban, ugyanaz a technológia, nálam mindig elõjön szemfájás és ebbõl adódó fejfájás. Egyébként ha utánanéztek, nagyon sok ember szenved ettõl.
Gondolom, hogy szemfüggõ a dolog, nekem pl. a bal szemem tökéletes, a jobb viszont 0,5-el rosszabb, szóval nincs szükségem szemüvegre, de 3D nézéskor valószínûleg kijön a különbség és pár perc után elkezd "szúrni" a szemem.
Egyébként szerintem se tökéletes a technológia, a kék-piros szemüvegnél biztosan jobb 😄, de remélhetõleg lesz ennél kényelmesebb is.

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Dynamic
#62904
Szerintem nem annyira bonyolult egy filmet nézni, hogy még külön 3 napos oktatás keretében tanítsák meg, hogy hogyan nézzük a vásznat.

Nekem annyi a bajom, hogy a harmadik filmnél már nem találtam annyira érdekesnek a 3D-t, hogy 2-szer annyit fizessek a jegyért. A normál 3D felejtõs, és szerintem itt a többség arról is beszélt. Az IMAX teljesen más tészta. Az tényleg jobb. Ott eleve már a vászon is beteríti az egész látóteremet és a 3D is jobb(-nak tûnik).
#62903
Amcsiban laksz?😮 De jó neked!😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Seth
#62902
Nézd meg Angry Joe 1-2 film review-jét 😄

PSN ID.: Beegabor

CSOCSO
#62901
Rite (Ritus)
ordoguzos film.... ugy se lattam ilyet mar ezer eve. Jo volt, pontozni nehezen tudnam. Aki ordoguzos filmet akar nezni az nezze meg. Ilyesztgetos filmre vagyoknak nem a legjobb valasztas.

vegen a neveknel mindenki magyar volt!
CSOCSO
#62900
en imadom a 3d filmeket. az AVATArtol az IMAXban lepeteztem! foleg az ejszakai vilagitos jeleneteknel.
CSOCSO
#62899
itt amerikaban senkinek nincs baja a 3d tol.. nem tudom mit csinaltok rosszul ott... szvsz az a baj hogy mindig mast akartok nezni nem azt ami a fokuszban van.
Guren
#62898
12 Angry Men

megérdemli az imdb 6. helyet.

Kmarha
#62897
Red

Hát igazából nem erre számítottam. Azt hittem, hogy egy rendes kém film lesz, amibe a nyugdijas öregek megmutatják a fiataloknak, hogy is kell ezt csinálni. Annyiban kaptam mást, hogy nem egy rendes kém film hanem egy türhetõ kém mese/leányregény volt (ahogy a végén meg is jelenik az egész könyv formában). Szóval könnyed, szórakoztató, komolyan venni tilos.

Csak kevés kínos pillanata volt, azt meg az elsõ 15 perc lazán feledteti.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#62896
Jóó... de az szimplán poén volt a kék-piros lencsével... de EEEZ? Ráadásul egy csinos csajon😄D
(szõke volt<#idiota>)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Minstrel
#62895
hát mert 3D-ben akarta látni az egész világot <#idiota>amúgy a Vissza a jövõben elsõ részében is 3D szemüveget hord Biff egyik haverja 😊

http://topgearhungary.blogspot.com/

Jim Morrison
#62894
biztos stereo vaksaga van, de igy megoldotta<#idiota>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#62893
Én nemrég láttam olyan csajszit, aki napszemüveg helyett hordott 3d szemüveget... nah az mi?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

SASboy
#62892
nem

nice legs. what time to open?

tommygear
#62891
Unknown

7/10
#62890
Én nem vagyok szemüveges, de egyszerûen nem tudom elviselni a 3D szemüveget, mivel rövid idõn belül elkezd tõle fájni a szemem.
Más is tapasztalta ezt?

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

#62889
The Hangover, Part II. Még egyszer hátulról, csak kevesebb érzéssel.
#62888
Ausztrália / Australia

Az elsõ 3/4 óra után majdnem kikapcsoltam.. Vmi jó kis 18-19-ik századi lovaglós-kocsmázós-pisztolybárbajos-ekhósszekeres filmre számítottam, erre itt másról sem volt szó, csak marhákról és azok terelésérõl. Viszont mikor már nem is számítottam rá, egyszercsak mégis beindult a film (marhák vs szakadék), és onnantól már nagyobb lett a tét, jóval élvezetesebb a film. Lassan kibontakozó, szépen fényképezett mozi, de sokmindenbe belecsap, és az átürõ erõ hiányzik - nekem sokáig inkább csak egy durva költségvetésû tv-filmnek tünt.

Nicole Kidman megbízható iparosként hozza a figurát, Hugh Jackman pedig az ausztrál akcentust - szintén jól. Tetszett, hogy az összes fõbb szerepet ausztrál színész vitte, és a Koktél óta nagy kedvenc Bryan Brown-t is belevették.

10/6
stargatelost
#62887
The Tunnel

Ez egy tényleg fasza kis Ideglelés klón lehetett volna Sydney város alatti csatorna és alagút hálózatában bolyongva, de szerintem alaposan elcseszték. Kezdve, hogy az elsõ 20 perc teljesen unalmas és érdektelen... ---> De a legnagyobb gondom a dokumentumfilm jellegével van, amivel véleményem szerint szétbarmolták a film dinamikáját és hitelességét. Lehet érdekesen hangzik, hogy pont a dokufilmes, túlélõk a kamerába elmondják a szemszögüket dolgot tartom hiteltelennek, de úgy lett volna igazán jó, ha kommentálásuk nélkül, meg mutogatásuk nélkül, csak simán az átadott filmet vetítették volna le... izgalmasabb, hangulatosabb meg sejtelmesebb is lett volna, és nem tudnád már az elsõ percekben, hogy ki fogja túlélni... (jajj a két beszélõ biztos túléli, minek izguljak értük?)
Pedig ezen ezen az egy nagy hibáján kívül tényleg pofás kis kézikamerás film (lett volna).

5/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Willenbrock
#62886
Sweatshop 2/10-Már megint egy hegesztõmaszkos brutalítás 0 történettel.Csak fröcsög a mûvér és loccsannak a mûfejek,annyira klisészerûek már ezek a Hotel és Texaszi láncfûrészes filmek...ha legalább van egy kis történrtr mint a Halálos Kitérõnek pl. akkor nem zavar a hentelés,de csak így értelmetlenül ez így silány.

Sir Quno Jedi
#62885
Season of the WItch

Korrekt kis szerepjátékosoknak való film. A végén már kissé tán gagyik a trükkök, de ki nem szarja le. A szereplõk jók, a sztori abszolúte 1xû, de pont illik ide. Korrekt film.

Nekem simán 7/10, vagy több, dehát mi nap mint nap élük át ilyesmit partikon... 😄DD Nektek mit ér, azt nem tudnám megsaccolni.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62884
Ray

Hát komolyan nem láttam még rossz zenés/életrajzi filmet... és ez is csúcsszuper volt!!! Imádtam minden jelenetét! Fantasztikus zene... rákenról életmód és mégis végig nyomaszt a film alap konfliktusa/drámája...
A visszaemlékezõs jelenetek, amibõl megismerjük Ray gyerekkorát, pedig egyszerûen fantasztikusak😊

Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti az ilyen stílusú filmeket!!!


8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Szabi84
#62883
Az Avatart Imax-ban néztem, szemüvegben, nekem nem volt kényelmetlen, biztos függ a szemüvegtõl is.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Szabi84
#62882
én is keveslem az imdb 7-et, siman 9es a film

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Krezga
#62881
Én is így vagyok ezzel!

Már a Kémkölyköknél sem tetszett a 3D, és most sem fogott meg. Nálam film 2D-ben a menõ😄
Tatyla
#62880
én is szemüveges vagyok de kontaktlencsét is használok,esetleg próbáld ki azt,nekem eddig semmilyen 3d filmmel nem volt problémám

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

kaposi1
#62879
"de a mostani technológia szerintem "gagyi""
Ez igaz ,kivéve egy céget aki gondolt egyet és elkezdett passzív szemüveges Cinema 3D-s Tv-ket gyártani.<#taps>
Tapasztalatból mondhatom fényévekkel jobb mint az aktív szemüveges fejfájós technológia.
Aki nem próbálta annak ajánlatos megnéznie valahol mert ég és föld a különbség az aktív szemüveges technológiához képest.
Kapcsolódó videóban sok dolgot meg lehet tudni róla!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#62878
Sztem Ferrell iszonyatosan nagy arc😄 imádom😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Sir Quno Jedi
#62877
Jah, a gecó mozik, nyilván azt adják amiért többet el lehet kérni, meg hypeolva van, így a 3D-s verza megy általában. Én meg nem megyek krületekkel arrébb, mert ott hajlandóak végre a 2D-set is leadni (kisteremben, homállyal, szar hanggal).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Guren
#62876
már ahol