Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#62975
Azóta sem láttam még csak megközelítõleg olyan szórakoztató alkotást ebben a téméban.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tikal
#62974
viccelsz ugye? mikor kijött a film talán ütött, egy kicsit.. de egyébként ultra gagyi 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Guren
#62973
Támad a Mars! <#gonosz1>

PetruZ
#62972
Battle: L.A. <#hehe>, The Blob (régi, de máig jó), Evolution (határeset, de szintén jó), Returner, District 9, ...
Willenbrock
#62971
Xtro nem rossz sorozat csak régi,mondjuk a 4-et még nem láttam.Mai szemmel nézve azért már gyenge az elsõ 3 rész.

#62970
Hi,

Látta már valaki a The Big Bang címû filmet? Milyen lehet?

#62969
Legalább évi brutális 3000 forintot rákölthetnél, és vehetnél egy normális .hu domaint, ha már ingyen akarsz másokat írórabszolgaként kihasználni...
precision
#62968
Függetlenség Napja

the best.

Bazinga!

#62967
XTRO 1-2-3, Életerõ,
Willenbrock
#62966
Tud valaki ajánlani gonoszufós filmet? Most ilyeneket kezdtem gyûjteni 😊

#62965
A Horror Geeks cikkírókat keres!
Ha kedved támadna megosztani a véleményedet, vagy szimplán értesz a htlm szerkesztéshez, esetleg egyedi ötletekkel színesítenéd az oldalt, akkor vedd fel bátran a kapcsolatot velem. Profil bõvítés sincs kizárva!

Honoráriumot nem tudok biztosítani, hisz non-profit oldalról van szó, azonban egy év alatt több mint 20ezer egyedi IP címrõl érkezett látogatás, s gyakorlásnak is kiváló lenne az alkalom, ha késõbb komolyabban is szeretnél foglalkozni az írással.

Horror Geeks
Police88
#62963
Thx a Kill the Irishman tippért nekem nagyon bejövõs volt a film, bár jó h nem olvastam végig a kommented (kicsit spoileres). Sztem nem volt probléma a hosszával nekem vhogy hosszabbnak tûnt, bár az ilyen filmeknél azt kívánom bárcsak ne lenne soha vége 😄.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#62962
Jobban jártunk volna. Csináltak egy kis mûbalhét, de különösebb értelme nem volt. Én olyan 6/10-re értékelném, a CGI baszott jó, maga a film viszont kissé unalmas.

Sir Quno Jedi
#62961
Asszem lesz kettõ, hiszen csak most kezdõdik és még van pár szám amit be kell szerezzenek (ott van mindjárt num5 😄).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Police88
#62960
Jaja, egynek elment, látvány az adta. Van vmi hír folytatásról? Mert nekem elég trilógia gyanúsnak tûnt a befejezés...

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Sir Quno Jedi
#62959
Iamnumberfour (2011)

Jó volt. Kellemes tiniscifi, kicsit már-már nyálas, de pont nem. Az ellenség meg egyenesen fenomenálisan jó fej (igazi genyaládák). A végére egész beindult. Szórakoztató, látványos.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Tikal
#62958
most gondolj bele ha õ nincs akkor kb 20 percel rovidebb a film, plusz mégis hogy zárta volna le? megérkeztek a naphoz és meghalnak mindahányan maradtak vagy happy end és irány haza? 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Totti5
#62957
BOSS-ok már csak ilyenek a filmek végén😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

zaki
#62956
szájenszfikön persze, de akkoris annyira béna volt a vége 😞

SötétBarom
#62955
+1

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#62954
Red Riding Hood

Szerintem ez egy tökéletes kis esti film, jót szórakoztam rajta.

The Ward

Hát, ez már nem annyira jó. Olyan mint egy nyolcvanas években készült film ami a hatvanas években játszódik... Gagyi "horror", egyszer azért nézhetõ.
Tikal
#62953
Gondolom fokozatosan lett ilyen, de az nem volt fura, hogy a napba tartanak, aztán megfordulnak és irány haza, meg ugy az egész film, meg egyébként is egy science fiction? 😊 ezeken én nem tudok fennakadni, a film szuper volt 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Victor1103
#62952
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mondjuk az hogy az elsõ expedíció kapitánya 7 évet képes volt túlélni ilyen állapotban kicsit sántított szerintem. A bõre nem kevés káros sugárzást kapott az évek során és fura, hogy még mindig ilyen állapotban élt.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tikal
#62951
én nem értem miért van mindenki kiakadva az utolso husz perc miatt 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Blasta
#62950
deha egyszer egbekiallto fassagot irt a kollega? a black swan nem krimi bazmeg, aminel ha 10 perc utan rajovunk az egeszre mar elvan baszva. az a film nem arrol szolt, hogy vajon mi fog tortenni a hattyuval, hanem arrol, hogyan tortenik, miken megy keresztul, mennyire beteg mar a csaladja es a munkaja miatt.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#62949
I Am Number Four

Kedvet kaptam egy könnyed fantasyhez, és bár elég megosztó kritikákat kapott, gondoltam egy nézést csak megér - és bõven meg is ért.

Valóban van a filmnek némi alkonyat-beütése, de annyira halvány, hogy igazából csak a 'különc lány-különc srác egy középsuliban' szerelmi szál az egyezés. Minden másban mérföldekkel profibb és jobb, azaz: élvezetesebb. Itt a szereplõk sokkal normálisabbak, érthetõ motivációkkal, nem csapnánk azonnal a fülük közé egy méretes lapáttal.

A trükkök jók, a látvány nagyon rendben van (fõleg a végefelé), a fõgonosz tényleg badass, és lehet hogy néhol kissé sablonos, de annyira jól van tálalva, hogy a közepe-vége felé már nagyon élveztem a filmet. Jó alapanyag, úgyhogy én is folytatásért kiáltok.

10/8
Tatyla
#62948
fogd mar vissza magad,keresd fel a kezelo orvosod ha teged irrital egy forumban mas velemenye.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

zaki
#62947
utolsó 20 percet leszámítva :S

SötétBarom
#62946
Kurva jó cucc <#eljen>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#62945
Ja ha te 10 perc után tudtál mindent akkor menj médiumnak, és ne nézz semmilyen filmet mert bazz akkor neked nem lehet újat mutatni.
Azért ennyire már ne nézz hülyének mindenkit!
Victor1103
#62944
Napfény

Imádom a Sci-fi mûfajt és épp ezért nem értem ez a film, hogy kerülhette el a figyelmem. Pláne, hogy egy igazi miõségi darabhoz volt szerencsém.

9.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tikal
#62943
ilyen szinten minden beteges....

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#62942
így van, hatalmas hype film <#eljen>
Tatyla
#62941
Black Swan

hát ööö megint bedõltem a hype-nak,szerintem nem egy hú de nagy film ráadásul ilyen szinten a balett beteges,nem beszélve arról hogy az elsõ 10 perc után szinte teljesen kirajzolódott hogy mi fog történni és mi lesz a vége anélkül hogy még a tartalmát se olvastam el...

5/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#62940
Ráadásul Nálunk forog az Asterix és Obelix negyedik része 😊

#62939
Asterix az Olimpián

Ezt a zsékategóriás valamit! Vhol láttam belõle pár percet, ott és akkor jópofának tünt, így beszereztem, de a teljes film.. egyszerûen szemét. 20 perc után már tekertem, meg sem álltam a stáblistáig. Ott viszont felvonult a fél celebvilág, Schumachertõl Zidanig elég sokan, így 1-2 ismertebb cameo-ra visszatekertem. De én a helyükben kivágattam volna magukat a filmbõl, botrány erõltetett az egész.

Alain Delonnak és Depardieu-nek is gondolom megtömték a pénztárcáját, hogy bevállalták ezt a francia filmek legalját..

10/1

Kaplan
#62938
Szerintem simán felveszi a versenyt a Másnaposokkal, tele volt jó poénokkal. Nem éreztem én sem kirívóan túlzónak egyik másikat sem, szóval nagyon tetszett! 8/10 - Barátnõmet még leültetem a film elé a héten - <#idiota>

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Guren
#62937
kategórián belül miért ne lehetne?

Tikal
#62936
Battle Los Angeles

igen, igen, megint egy apró csapat menti meg a világot,áááá, már azt hittem valami nagyobb volumenû dolog lesz, mert hogy csata, benne van még cimében is, hát nem, a hülyeségeket már el sem kezdem sorolni, egyébként egyszer nézhetõ kategoria, egy hét mulva már emlékezni sem fogok rá.....

6/10

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Blasta
#62935
Ja, tipikus 9 pontos film lehet, well done!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

CSOCSO
#62934
Kellékfeleség - Just go with it.

szerintem elmult evek legjobb romantikus vigjateka. Imadtam minden percet. a kiscsaj az angol akcentussal valami hihetetlen ari volt.
Tobbszor nevettem rajta mint a tobbi hasonlo filmen.
9/10
#62933
Nem a mûfajtól függ,hogy mennyire unalmas egy film.Van lassú folyású krimi ami nem bûnunalmas mint ez.

sz4bolcs
#62932
Ez az. Isten hálája meg, fiatalember.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

toysoldier
#62931

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

#62930
A film krimi volt, a lassú folyású verzióból. Aki akciófilmekhez szokott illetve csak azt szereti vagy már túl magas az ingerküszöbe, azt éppen annyira nem hatja meg, mint egy jó Colombo rész vagy egy igazi régi vágású krimi. Az más kérdés, hogy van e annyira jó, mint amennyire hypolva vagyon?

sz4bolcs
#62929
kéne kis help. Mi annak a vígjátéknak a címe, amiben különféle perverziókat mutatnak be? Pl. az egyik srácnak az, h. szeretné nézni, ahogy dugják a barátnõjét... elõre is köszi a segítséget

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

ProGabe
#62928
szerintem 100-ból 99-en feleslegesnek tartják ezt a filmet (én is), de én ezt most leszarom, mert a lényeg, hogy ez a trailer mocsok jó lett

Hall Pass

tetszett, nem is kicsit. hozzáteszem, nagyon ritkán nézek ilyen vígjátékokat, meg sokkal nagyobb blõdségre számítottam. volt ebben mindenféle poén, a jacuzzis és a tüsszentõs jelenetet sem éreztem túlzónak

na meg Richard Jenkins egyszerûen hatalmas volt!

ui: a bébiszittert (egészen pontosan a melleit 😄) és az ausztrál csajt még el tudnám nézegetni pár filmben 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#62927
sztem is felesleges, fõleg annak aki látta svéd eredetit
#62926
Teljesen felesleges... Bár nekem egyik sem volt olyan húú de nagy élmény,nem értem a felhajtást körülötte. Fincher viszont tud ez nem kétség!