Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Ha kedved támadna megosztani a véleményedet, vagy szimplán értesz a htlm szerkesztéshez, esetleg egyedi ötletekkel színesítenéd az oldalt, akkor vedd fel bátran a kapcsolatot velem. Profil bõvítés sincs kizárva!
Honoráriumot nem tudok biztosítani, hisz non-profit oldalról van szó, azonban egy év alatt több mint 20ezer egyedi IP címrõl érkezett látogatás, s gyakorlásnak is kiváló lenne az alkalom, ha késõbb komolyabban is szeretnél foglalkozni az írással.
Horror Geeks
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Jó volt. Kellemes tiniscifi, kicsit már-már nyálas, de pont nem. Az ellenség meg egyenesen fenomenálisan jó fej (igazi genyaládák). A végére egész beindult. Szórakoztató, látványos.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Szerintem ez egy tökéletes kis esti film, jót szórakoztam rajta.
The Ward
Hát, ez már nem annyira jó. Olyan mint egy nyolcvanas években készült film ami a hatvanas években játszódik... Gagyi "horror", egyszer azért nézhetõ.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Kedvet kaptam egy könnyed fantasyhez, és bár elég megosztó kritikákat kapott, gondoltam egy nézést csak megér - és bõven meg is ért.
Valóban van a filmnek némi alkonyat-beütése, de annyira halvány, hogy igazából csak a 'különc lány-különc srác egy középsuliban' szerelmi szál az egyezés. Minden másban mérföldekkel profibb és jobb, azaz: élvezetesebb. Itt a szereplõk sokkal normálisabbak, érthetõ motivációkkal, nem csapnánk azonnal a fülük közé egy méretes lapáttal.
A trükkök jók, a látvány nagyon rendben van (fõleg a végefelé), a fõgonosz tényleg badass, és lehet hogy néhol kissé sablonos, de annyira jól van tálalva, hogy a közepe-vége felé már nagyon élveztem a filmet. Jó alapanyag, úgyhogy én is folytatásért kiáltok.
10/8
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Azért ennyire már ne nézz hülyének mindenkit!
Imádom a Sci-fi mûfajt és épp ezért nem értem ez a film, hogy kerülhette el a figyelmem. Pláne, hogy egy igazi miõségi darabhoz volt szerencsém.
9.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
hát ööö megint bedõltem a hype-nak,szerintem nem egy hú de nagy film ráadásul ilyen szinten a balett beteges,nem beszélve arról hogy az elsõ 10 perc után szinte teljesen kirajzolódott hogy mi fog történni és mi lesz a vége anélkül hogy még a tartalmát se olvastam el...
5/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Ezt a zsékategóriás valamit! Vhol láttam belõle pár percet, ott és akkor jópofának tünt, így beszereztem, de a teljes film.. egyszerûen szemét. 20 perc után már tekertem, meg sem álltam a stáblistáig. Ott viszont felvonult a fél celebvilág, Schumachertõl Zidanig elég sokan, így 1-2 ismertebb cameo-ra visszatekertem. De én a helyükben kivágattam volna magukat a filmbõl, botrány erõltetett az egész.
Alain Delonnak és Depardieu-nek is gondolom megtömték a pénztárcáját, hogy bevállalták ezt a francia filmek legalját..
10/1
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
igen, igen, megint egy apró csapat menti meg a világot,áááá, már azt hittem valami nagyobb volumenû dolog lesz, mert hogy csata, benne van még cimében is, hát nem, a hülyeségeket már el sem kezdem sorolni, egyébként egyszer nézhetõ kategoria, egy hét mulva már emlékezni sem fogok rá.....
6/10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
szerintem elmult evek legjobb romantikus vigjateka. Imadtam minden percet. a kiscsaj az angol akcentussal valami hihetetlen ari volt.
Tobbszor nevettem rajta mint a tobbi hasonlo filmen.
9/10
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Hall Pass
tetszett, nem is kicsit. hozzáteszem, nagyon ritkán nézek ilyen vígjátékokat, meg sokkal nagyobb blõdségre számítottam. volt ebben mindenféle poén, a jacuzzis és a tüsszentõs jelenetet sem éreztem túlzónak
na meg Richard Jenkins egyszerûen hatalmas volt!
ui: a bébiszittert (egészen pontosan a melleit 😄) és az ausztrál csajt még el tudnám nézegetni pár filmben 😊
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.