Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Engem a film annyira lekötött, hogy az ilyen hülyeségeken noha tényleg jelen voltak átsiklottam. Ellenben a Priest is tele volt baromságokkal amit elõtte néztem, de az az elején nem szippantott be így unalomba fulladt
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
tudták hol lakik, de nem mentek oda 20-an, vérprofi ex-militarista izék, hogy elfogják és kiszedjék belõle, hol a szer, inkább 1, azaz egy darab ember üldözte. ráadásul olyan, akire még a legdurvább moszkvai kerületben is felfigyelnek a külseje miatt
8 milliós lakosztály, amit egy tetves "fûrész" elintéz?
még biztos van pár
nem azt mondom, hogy szét kell szedni egy ilyen filmet. nézni kell, 'azt kész. de! ha egy film okos emberekrõl szól, akkor elvárom, hogy ilyen dolgok ne legyenek benne
ott van pl. a Gömb. imádom azt a filmet. abban is nagyon okos karakterek vannak, akikhez bõven felnõ a film maga. megírni azt, hogy valaki okos, csak egy kézmozdulat, elhitetni már sokkal-sokkal nehezebb...
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
6.5/10
True Grit
faszányos volt, mert nagyon jó volt a hangulata. Bridges egy állat, Damon nem lógott ki annyira ebbõl a környezetbõl, mint azt elõítéletként gondoltam róla. a kiscsaj meg fantasztikusan jól játszott
Coenék nagyon értenek ahhoz, hogy látszólag (!) nulla történettel is össze tudnak hozni ilyen filmeket
8/10
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Kicsit beteg volt a csajszi 😊 a szinkront sztem nagyon elrontották fõhõsnõnk részérõl legalábbis biztos, túl mély volt sztem...
maga a sztori nem volt rossz, bár a vége tökéletesen kiszámítható volt, mondhatni sablonos...
6/10
Teljesen egyetértek az elõttem szólóval. Nagyon jól indult az elején ezzel a mesével meg úgy az egészre ráhangolódtam aztán ahogy teltek a percek egyre lankadt a lelkesedésem. Kár mert jobb is lehetett volna.
4/10
Limitless
Na ez viszont tetszett.Jó sztori egy-két csavarral.
8.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Sõt az Ezel-t is.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Még mindig a legjobb vígjáték,régen is nagyon szerettem.Már klasszikus.Jim Carrey hatalmasat alakít.Jókat nevettem rajta!
8/10
Tök jól indult,az a háttérinfós átvezetõ is teljesen hangulatos volt.A film a felénél teljesen kifulladt.A forgatókönyv valami borzalmas volt,gyengére sikeredett.A story meg hát komolyan...nem is tudom mit vártak.Nem csodálom,hogy több mint 1 évig nem merték bemutatni,majd azt hitték a 3d konvertálás majd eladja,de nem így lett.Rendesen meg is bukott.
A cgi a vámpíroknál viszont elég jól nézett ki,az akciók bénák és unalmasak.
5/10 legjobb esetben is.
6.5/10
Több akcióra számítottam, volt egy-két üresjárat, de egynek elment
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
1.A szavak titkos élete.
2.Priest
3.Ezel 43.<#vigyor>#vigyor>
4.Red Riding Hood
Már leírtam mit is csinálok,de nem is tudom miért pont a SE jutott eszedbe?<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Kicsit tini ninja teknõcök érzetem volt, node ez ugye tényleg az x-ek kezdeteirõl szól. Nem kapcsolódik túlzottan a régebbi mozikhoz, ebbõl a szempontból ezer sebbõl vérzik. A szereplõk néha ugyan elfeledik használni a képességeiket kulcsfontosságú pillanatokban, de ezt betudjuk a gyorsan kitolt forgatókönyvnek. Kicsit lassú a felvezetés talán, de azért nem unatkoztam, a vége meg elég látványos, még ha kicsit butus is.
Egy rebootnak elmegy szvsz., nekem így is tetszett, nyugodtan ajánlom, kellemes szórakozás. A kis Mistique meg megér lassan egy külön filmet is, nélküle lejjebb pontoznám!!! <#finom>#finom>
Rendes iparosmunka.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
8/10
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
8600k,32gb,2080,Acer predator 27"
A végén azt hittem beszarok. A feszültségszintem is durván felment.
10/10
8600k,32gb,2080,Acer predator 27"
Elsõ résznek jó volt... kicsit Dredd Bírós - Underworld-ös - Van Helsing-es... 😊 picivel többet vártam, de így is faca volt!
7/10
http://pspfilez.extra.hu/
legjobb sorozat a mûfajban... néha viszont nagyon nyomasztó, egy napra elég is tud lenni egy rész.
9/10
Felhõtlen Philadelphia
ezzel kell levezetni az elõzõ sorozatot, tuti jókedv 😄 Eddigi legjobb vigjáték amit láttam, bár néha már annyi a hülyeség hogy nem bírod 😊
10/10 hibátlan cucc
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Elég jó kis misztikus/horror valami volt.Teljesen lekötött,bár a vége szerintem túl egyszerû lett,én valami nagyobbat vártam,aztán csak ennyi...Egyszer megnézhetõ.
6/10
Elég gyengus volt szerintem,vígjátéknak készült,de alig volt benne poén...😊 Channing Tatum viszont valami hatalmas volt benne,alig van vagy 3 kis jelenete,de szakadtam amikor verekedtek 😄 Csak miatta nézzétek meg.
"Kinyírtad a halam" XD
Csak miatta nem tudom lehúzni nagyon.
6/10
kicsit erõltetett de nézhetõ
I am number four 4.5/10
nézhetõ de a gecik nagyon bénák
Tron: Legacy 6.5/10
nézhetõ de csak a látvány meg a hang miatt nem 5 pont(+fél pont mert nem remake)
V9ykn8_TZL0
Piroska feldolgozás a Twilight rendezõjétõl? Ez sok jót nem jelent a mozinézõ férfiaknak..
Viszont annyira mégsem volt rossz, mint vártam. Szerencsére az egészen érdekes, sötét és fullasztó fantasy környezet, valamint Gary Oldman sokat dob a filmen.
A fõszálban sok meglepetés nincs, Twilight utánérzés, szenvedõ szerelmesek, és úgy mellékesen egy farkas is néha megjelenik, mészárol egy kicsit, hogy fél óra múlva ismét ugyanezt tegye.
A tinilányok egy részének biztos bejön, de aki a Twilight-tól kiütést kap, ettõl is azt fog.
Én helyenként kellemesen csalódtam, emiatt lehet kissé túlértékelem - de határozottan jobb, mint a twilight.
10/5.5
nekiultem megint. 8/10!!!!! Talan csak az hianyzik a 9/10eshez, hogy ne lehessen levagni felig a veget. Jo fele film!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egynek elment, de...
Negatívum:
-nyálas romantika
-gagyi müanyag fegyverek
-minden dobjunk bele katyvasz történet és lények
Pozitívum:
-utolsó 20 percben látványos effektek
-eléggé folyatatás gyanus szóval remélhetõleg az jobb lesz
Film 6/10
Utolsó 20 perc 9/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Sosem láttam végig a filmet, meg mindig csak így részleteket kaptam el belõle... Most végignéztem és nem volt rossz, bár azért a 4-5nek a nyomába se ér😄
6,5/10
Stand by me
Régóta meg akartam nézni... jobbra számítottam, sokkal... Nem volt nagy szám a story és nem értem miért szeretik annyian...
Egynek elment/10
Jah és a fõszereplõ srácot komolyan kicserélték a film közepén?😄D
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
- hát nálam az év rövidfilmje)) -
10/10
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10