Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Ez obabaxott! Minõségi animáció, izgalmas, tanulságos, érdekes. Hihetetlenül felfutott ezen filmek minõsége az utóbbi években. Ezeket akár moziban is meg lehet nézni zokszó nélkül (annál klasszissal jobb, mint ami ott megy). Ezúttal egy nagyobb sztoriba ágyazva kapunk rövidebb sztorikat (akár rumour szintûeket) a GL Corp-ról. Aki szereti annak kötelezõ, mert ez már tényleg profi iparosmunka minden szempontból!!! ITT kezdõdik a képregényfilm.
Egy újonc, Arisia Krona sztoriján keresztül megismerhetjük az elsõ Lantern sztoriját, Kilowog kezdõ lépéseit, Laira visszatérését a Golden Dragon-hoz (egyik legszórakoztatóbb sztori és ráadásul Kelly Hu adja Laira hangját), Abin Sur legendáját (és a Sinestro jóslatot), a vadászatott a legnagyobb Lantern-re és még jó pár meglepi vár ránk...
9/10 (nem lehet ebbe a filmbe belekötni)
Mogo 4 prez!!!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
igen gyerekmese, ne feledd hogy a végén ott volt az "epic" 5 népek csatája (+1 a sasok), amit egy ügyes húzással egyszerûen skippelt az író.
Jó filmet vártam,de nem kaptam meg.A történet talán "eredeti" volt,bár ezeket a kalapos embereket a Fringe-ben már láthattuk.Nekem valahogy nem jött át,amit elakartak mondani ezzel a filmmel,a nagy önfeláldozó szerelem...vagy hasonló.Néhol eléggé unalmas volt,sõt elég sokszor.Csalódott vagyok 😞 Sajnos nem lett jó.
5/10
A gyûrûk ura filmeknek szerintem az volt az igazi újítása, hogy kitalálták a tónusos felvételeket. Hogy mindig volt valamilyen alapszíne a képnek, és a színek azon belül érvényesültek. Vagy legalábbis sok ilyen volt benne. Engem a történet annyira nem érdekelt. Mondjuk én fõleg arra emlékszem, amit olvastam (és nem tudnám rekonstruálni a dolgok folyamatát), és ott a történet nem volt annyira jól megírva. A filmbõl viszont csak az maradt meg, hogy nagyon sok volt benne a hülye pátosz.
Szóval ha már itt tartunk A gyûrûk Ura 6/10. Egyszer jó volt, de nem égek a vágytól, hogy még egyszer megnézzem õket. <#nemtudom>#nemtudom>
Azt hiszem meg van az év legnagyobb, legfatálisabb baromsága. Néha már kínomban felnevettem, ahogy ezt a filmet komolyan akarják venni a színészek. Damon, nem is értem hogy keveredtél ebbe bele...
/10Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Most délután megnéztem a Szobatárs címû alkotást:Kiszámítható volt,láttunk már hasonlókat kb. 4/10,majd következett Paul,a földönkívüli. Nah ezen azért jobban szórakoztam,bár egyszerû volt mint egy faék,de jó volt kis idõtöltésnek.😊 6/10
Go Jeff Go!!!!
Lehet mai szemmel jobban tetszene, de azóta nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem. 😊
a majdnem tökéletes digitkarakter animációt hova fokozzák még, egy csimpánz nézzen ki zsiráfként? 😊
btw digitálisan soha nem fognak tökéletesen természetszerût elõállítani
amúgy nemtudom, kíváncsi leszek rá. legalábbis az utcsó fél órára (amikor már beüt az apecalyps<#idiota>#idiota>)
majom 2011-ben
sehol nem látok 6 év különbséget, azt meg fõleg nem, hogy egy Avatar-technológiával fémjelzett csapat keze lenne az utóbbiban.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Másnap megnéztem az 1969-es filmet is.
Jobban tetszett a régebbi.Végig odaszögezte a tekintetem a képernyõre.
Coenéktõl pótoltam a A nagy Lebowskit.Valamiért kimaradt az életembõl eddig.Tetszett benne,hogy egyes pillanatok végtelenségig ki voltak részletezve de így is csalódtam a filmben.Nem tetszett a butácska történet.
Viszont nagyon bejött tõlük az Ó, testvér, merre visz az utad? és a Fargo.
Utóbbi nálam 10/10
remélem nem a youtubos xart nézted itt 300x200-ban, hanem vmi rendes méteres tv-n - ott vhogy nem jön ki, hogy gagyik lennének a majmok, sõt.
Az idei Oscar-esélyes filmek közül ismét egy, amit pótoltam a The Fighter után.
Kedvelem a westerneket, így némi elõnnyel indult a film, bár személy szerint azokat jobban preferálom, amiben nem csak csordogál a történet, hanem van némi lendületük, és úgy általában nagyobb volumenûek - pl a Tombstone, a Nincs Bocsánat, vagy a Wyatt Earp.
Itt a lassú építkezés szinte végig jellemzõ, azonban szerencsére mégsem válik túl unalmassá. Köszönhetõ ez nagyrészt Jeff Bridgesnek, és a fõszereplõ lány játékának, akik mindketten nagyon jól játsszák a karakterüket. Matt Damon sem rossz, viszont nekem az Amerika Kommandó óta mindig a 'Mett Déééémön!' jut róla eszembe. 😄
A Coen testvérek rendezéseitõl sosem voltam elájulva, sztem messze túlértékeltebbek, mint azt a filmjeik minõsége indokolná. Ezúttal is egy sok szempontból szórakoztató, de nem kiemelkedõ filmet hoztak össze - amit nem a rendezés, hanem a színészek visznek a hátukon.
10/7
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Nagyon tetszett.
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
ennél még a 40 évvel ezelõtti szõrmehacukák is élethûbbek voltak.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
A "sorozatból" egy rész nincs ami nézhetõ, szar mindegyik. Talán a pár évvel ezelõtti rész volt normális és ez talán már jó is lesz.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Én kimondottan utálom a Memento-t, ellenben olyan kevesen veszik észre, hogy a fekete-fehér jelenetek idõrendben, míg a színesek idõrendben visszafelé követik egymást, ráadásul egymás közé bevágva.
Az Inception óta tudom, h Nolan csak szívatja a jónépet (valóság vagy álom??) és mint írtam is valahol, szépen le fog róla szokni, ha betonarcú tökös gyerekek egy utcasarkon berángatják egy sötét üvegû terepjáróba és egyenként csípik le a lábujjait harapófogóval, ha nem nyögi be, mi is a "megoldás" a filmjei végén.
A Tökéletes trükk pazar: 10/10
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!