Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dynamic
#63125
Szerintem ahhoz nem kellenek az emberi vonások. Elég ha mozdulataiban és viselkedésükben megnyilvánul.
Dynamic
#63124
A magyar szinkronos filmek nagy népszerûségnek örvendenek Amerikában és Ázsiában egyaránt. Mint az köztudott.
Guren
#63123
ja, nyilván magyarország látja el a világot kalózfelvételekkel. ki más.

zzeN
#63122

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

LoSA
#63121
Szerintem is szörnyû volt! <#levele>

Guren
#63120
mert valahogy érzékeltetni kell, hogy kezdenek emberszerûen gondolkozni?

Guren
#63119
a king kong 207 millióból készült, a majmok bolygólya 90-bõl. van egy kis különbség, akkor is, ha 6 a king kong 6 évvel ezelõtti.

Sir Quno Jedi
#63118
Green Lantern Emerald Knights

Ez obabaxott! Minõségi animáció, izgalmas, tanulságos, érdekes. Hihetetlenül felfutott ezen filmek minõsége az utóbbi években. Ezeket akár moziban is meg lehet nézni zokszó nélkül (annál klasszissal jobb, mint ami ott megy). Ezúttal egy nagyobb sztoriba ágyazva kapunk rövidebb sztorikat (akár rumour szintûeket) a GL Corp-ról. Aki szereti annak kötelezõ, mert ez már tényleg profi iparosmunka minden szempontból!!! ITT kezdõdik a képregényfilm.

Egy újonc, Arisia Krona sztoriján keresztül megismerhetjük az elsõ Lantern sztoriját, Kilowog kezdõ lépéseit, Laira visszatérését a Golden Dragon-hoz (egyik legszórakoztatóbb sztori és ráadásul Kelly Hu adja Laira hangját), Abin Sur legendáját (és a Sinestro jóslatot), a vadászatott a legnagyobb Lantern-re és még jó pár meglepi vár ránk...

9/10 (nem lehet ebbe a filmbe belekötni)

Mogo 4 prez!!!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#63117
Én azon röhögtem hogy ha akkora mindenhatók akkor úgy is elintézhették volna a dolgot hogy a fõhõs sosem jön rá a dologra (+ az ügynökség létezésére) pl XY-t másnap véletlenül elüti az autó stb... de nem õk ilyen náci/ruszki titkosrendõrséges stílusban álltak hozzá a dologhoz...
tigeroo
#63116
spoiler:

igen gyerekmese, ne feledd hogy a végén ott volt az "epic" 5 népek csatája (+1 a sasok), amit egy ügyes húzással egyszerûen skippelt az író.
Dynamic
#63115
De miért lett emberszerû? Ezt már korábban is kifejtettem. "Grafikailag" nincs gond, de miért vannak emberi vonásai? Egy csimpánznak nem úgy kell kinéznie, mint egy csimpánznak?
#63114
Sorsügynökség

Jó filmet vártam,de nem kaptam meg.A történet talán "eredeti" volt,bár ezeket a kalapos embereket a Fringe-ben már láthattuk.Nekem valahogy nem jött át,amit elakartak mondani ezzel a filmmel,a nagy önfeláldozó szerelem...vagy hasonló.Néhol eléggé unalmas volt,sõt elég sokszor.Csalódott vagyok 😞 Sajnos nem lett jó.

5/10

#63113
amúgy nem rég volt az HBO-n az Árvaház címû spanyol film. 10/9. Nagyon jó volt, csak egy szál nem volt benne eléggé végig víve, illetve sajnos csak egyszer nézhetõ
#63112
ja igen voltak benne valami sötét meg világos királyok, meg hogy ezek a királyok valami kikötõvárosban laktak, és eldugták a pénzt egy bányába. meg egy sárkány ült a gyûrûn, és ezen siránkoztak a tündék. Meg valami ürge át akarta úszni a folyót, de lehúzta a gyûrû és megfulladt. Valami ilyesmik voltak benne, de legalább öt éve olvastam, és nem nagyon érdekelt, szóval nem emlékszem.
A gyûrûk ura filmeknek szerintem az volt az igazi újítása, hogy kitalálták a tónusos felvételeket. Hogy mindig volt valamilyen alapszíne a képnek, és a színek azon belül érvényesültek. Vagy legalábbis sok ilyen volt benne. Engem a történet annyira nem érdekelt. Mondjuk én fõleg arra emlékszem, amit olvastam (és nem tudnám rekonstruálni a dolgok folyamatát), és ott a történet nem volt annyira jól megírva. A filmbõl viszont csak az maradt meg, hogy nagyon sok volt benne a hülye pátosz.
Szóval ha már itt tartunk A gyûrûk Ura 6/10. Egyszer jó volt, de nem égek a vágytól, hogy még egyszer megnézzem õket. <#nemtudom>
#63111
Igazából én úgy hallottam,hogy több középföldével kapcsolatos kisebb történet van+szirmalinok és ezt gyúrták össze.Igazából a Hobbit/Babó egy gyerekmese. Szóval eléggé át lesz írva az egész,Gyûrûk Ura sötétebb hangulatúra.Nem kell aggódni,a jól bevált módszeren nem fognak változtatni. 😊

#63110
ugrált a mezõn és közben lantozott <#pardon1>
#63109
fú, én ezeket anno olvastam, de kicsit uncsi volt. illetve a szilmarilok az nagyon uncsi. Abban ha jól emlékszem versikék voltak valami toma bombabillrõl vagy micsoda <#nemtudom>
#63108
Igen,az új fordításban már a Hobbit címmel jelent meg.+még magába foglalja a A szilmarilokat,meg kiegészítõ történeteket. Így tudom.

#63107
mármint hogy akkor ez most a babó megfilmesítése?
#63106
Azért,hogy kapcsolatba hozhassák az elõzõ részekkel.Ezáltal többen fogják megnéuni...Frodo fogja nyitni és zárni a történetet.Legolas meg csak a háttérban fog állni.Nagy szerepük nem lesz.

tigeroo
#63105
most nézem a hobbit (2012) infókat, elijah wood + orlando bloom mi a faszt fog keresni a filmben?
Tyler1
#63104
Sorsügynökség

Azt hiszem meg van az év legnagyobb, legfatálisabb baromsága. Néha már kínomban felnevettem, ahogy ezt a filmet komolyan akarják venni a színészek. Damon, nem is értem hogy keveredtél ebbe bele...
/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

MrSpock
#63103
Csatlakozom az elõttem szólóhoz. Fargo-t anno moziban láttam,és pár jó pillanattól eltekintve elég közepeske film nálam. Kicsit akkoriban is túlhypeolták,és a Coen filmek valahogy nem tartoznak a kedvenceim közé. Nem olyan nagy rendezõk,mint akiknek beállítják õket. De persze ez nem vonatkoztat el attól,hogy van akinek bejön,semmi gond.
Most délután megnéztem a Szobatárs címû alkotást:Kiszámítható volt,láttunk már hasonlókat kb. 4/10,majd következett Paul,a földönkívüli. Nah ezen azért jobban szórakoztam,bár egyszerû volt mint egy faék,de jó volt kis idõtöltésnek.😊 6/10

Go Jeff Go!!!!

#63102
Az Ó Testvér... -t pótolni fogom hamarosan, de számomra a Fargo az egyik legrosszabb moziélmény volt - 17 évesen ültem be rá 97 körül, és nagyon nem jött be.

Lehet mai szemmel jobban tetszene, de azóta nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem. 😊
desigo
#63101
+1

Régebbi inkább egy festményhez hasonlít mostani meg egy fényképhez.
szucsy89
#63100
Jobb a 11-es.
#63099
a csimpánz direkt lett kissé emberszerû, ha erre gondolsz, bár sztem ettõl eltekintve minõségibb, mint a gorilla

a majdnem tökéletes digitkarakter animációt hova fokozzák még, egy csimpánz nézzen ki zsiráfként? 😊

btw digitálisan soha nem fognak tökéletesen természetszerût elõállítani
tommygear
#63098
köpedelem...
tigeroo
#63097
jó hát ez csak marketing 😊

amúgy nemtudom, kíváncsi leszek rá. legalábbis az utcsó fél órára (amikor már beüt az apecalyps<#idiota>)
Tyler1
#63096
gorilla 2005-ben
majom 2011-ben

sehol nem látok 6 év különbséget, azt meg fõleg nem, hogy egy Avatar-technológiával fémjelzett csapat keze lenne az utóbbiban.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

desigo
#63095
Eléggé érzelem mentes volt a fõszereplõ lány plusz több helyen már majdnem unalomba fulladt a film ettõl függetlenül nagyon tetszett.
Másnap megnéztem az 1969-es filmet is.
Jobban tetszett a régebbi.Végig odaszögezte a tekintetem a képernyõre.

Coenéktõl pótoltam a A nagy Lebowskit.Valamiért kimaradt az életembõl eddig.Tetszett benne,hogy egyes pillanatok végtelenségig ki voltak részletezve de így is csalódtam a filmben.Nem tetszett a butácska történet.

Viszont nagyon bejött tõlük az Ó, testvér, merre visz az utad? és a Fargo.
Utóbbi nálam 10/10
#63094
a WETA, ami a világ legjobb effektes csapatává nötte ki magát, gondolod biztos visszafejlõdött 6 év alatt? 😄

remélem nem a youtubos xart nézted itt 300x200-ban, hanem vmi rendes méteres tv-n - ott vhogy nem jön ki, hogy gagyik lennének a majmok, sõt.
#63093
True Grit / A Félszemû (2011)

Az idei Oscar-esélyes filmek közül ismét egy, amit pótoltam a The Fighter után.

Kedvelem a westerneket, így némi elõnnyel indult a film, bár személy szerint azokat jobban preferálom, amiben nem csak csordogál a történet, hanem van némi lendületük, és úgy általában nagyobb volumenûek - pl a Tombstone, a Nincs Bocsánat, vagy a Wyatt Earp.

Itt a lassú építkezés szinte végig jellemzõ, azonban szerencsére mégsem válik túl unalmassá. Köszönhetõ ez nagyrészt Jeff Bridgesnek, és a fõszereplõ lány játékának, akik mindketten nagyon jól játsszák a karakterüket. Matt Damon sem rossz, viszont nekem az Amerika Kommandó óta mindig a 'Mett Déééémön!' jut róla eszembe. 😄

A Coen testvérek rendezéseitõl sosem voltam elájulva, sztem messze túlértékeltebbek, mint azt a filmjeik minõsége indokolná. Ezúttal is egy sok szempontból szórakoztató, de nem kiemelkedõ filmet hoztak össze - amit nem a rendezés, hanem a színészek visznek a hátukon.

10/7
Tatyla
#63092
jaj dehogy azért a Weta elég jól kitett magáért

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

tigeroo
#63091
én a mementoval voltam így, paul annyit emlegette hogy benéztem :-D
#63090
A fórumot böngészve kaptam kedvet a "A tökéletes trükk" c. filmhez.
Nagyon tetszett.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Tyler1
#63089
nem azért, de ezek a majmok botrányosan szarok lettek, a 6 éves King Konghoz nem méltóak, és van arcuk az Avatar cgi csapatával promózni a filmet.
ennél még a 40 évvel ezelõtti szõrmehacukák is élethûbbek voltak.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Kmarha
#63088
<#falbav>

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#63087
"a sorozat megerõszakolása?"

A "sorozatból" egy rész nincs ami nézhetõ, szar mindegyik. Talán a pár évvel ezelõtti rész volt normális és ez talán már jó is lesz.
zoliii
#63086
Paul, a földönkívüli! 😄 Paul Hunsub Bteg egy film! Nekem tetszett! 😄

kastil
#63085
huh még elsõt sem láttam de már szedem

oliwwer
#63084
Battle Los Angeles

Egyszer nézõs, 7/10
Dynamic
#63083
"Az egész fikció, nincs benne semmi valóságos. Ez mûvészet."

Az.Barom.
#63082
Hát ezzel egyetértek 😊

#63080
<#eljen><#eljen><#eljen>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Rash87
#63079
Sztem jó lesz v. kitudja,de elõzetes számomra tetszett.

Glory, Glory Man. United!

tigeroo
#63078
a sorozat megerõszakolása?


szucsy89
#63077
Engem nyugodtan 'szivathat' Nolan még pár ilyen filmmel 😊
ZilogR
#63076
a fordított kronológia pedig semmiféle feszültséget nem tudott kihozni a sztoriból, <...> minden jelenet vminek az elõzménye, amit az utána következõ magyaráz meg.

Én kimondottan utálom a Memento-t, ellenben olyan kevesen veszik észre, hogy a fekete-fehér jelenetek idõrendben, míg a színesek idõrendben visszafelé követik egymást, ráadásul egymás közé bevágva.

Az Inception óta tudom, h Nolan csak szívatja a jónépet (valóság vagy álom??) és mint írtam is valahol, szépen le fog róla szokni, ha betonarcú tökös gyerekek egy utcasarkon berángatják egy sötét üvegû terepjáróba és egyenként csípik le a lábujjait harapófogóval, ha nem nyögi be, mi is a "megoldás" a filmjei végén.

A Tökéletes trükk pazar: 10/10

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!