Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ahoz képest hogy a Cohen fivérek nem a saját ötletüket hanem egy 196-es John Wayne filmet dolgoztak fel nagyon jó lett fõleg a kis csaj volt jó választás!
8/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Hát errõl szerintem mindent elmondtak már. Gyönyörû horror az önmagát megerõszakoló emberrõl. Ami egy kicsit zavart, hogy túlságosan sok a hasonlóság a Wrestlerrel, ami persze egyrészt adja magát, másrészt nem véletlenül írtam, hogy túlságosan.
Viszont vizuálisan/zeneileg sokkal erõsebb, mintha ugyanannak a sztorinak a sokkal precízebben kimunkált verzióját kapnánk... (kicsit hasonlóan, mint a Goodfellas és a Casino esetében)
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
A futball nem élet-halál kérdése,SOKKAL TÖBB annál. Hala Madrid!!!
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Go Jeff Go!!!!
A futball nem élet-halál kérdése,SOKKAL TÖBB annál. Hala Madrid!!!
A twilightos vampir olyan idiota geekesen rohogott, hogy az ilyenekbol csinalnak poenokat a filmekben. Abban mijafaxom szexi? ugy rohogcselt mint egy debil!
A masik szanalom meg a csaj volt ugyan abbol a nyal filmbol. Mint valami lerobbant drogos kurva. Meg Emma is razta a fejet mikor az a picsa mondta a koszonotet dij atvevese utan.
Ez a film még mindig hatalmas élmény.1 percét sem untam,pedig majd 3 órás.Egyszerûen tökéletes ez a film.Kár,hogy nem adták ki bd-n,megvenném nagyon is. Tom Hanks nagyot alkot.kár,hogy nem születnek ennyire lebilincselõ alkotások manapság.
Egyértelmûen
10/10
Ez is kézi kamerás volt,de ez sem volt rossz.A zombies filmekért sem vagyok oda annyira,de ez tetszett.Esti szórakozásnak remek volt.ajánlós!
7/10
Nem volt rossz,sõt egészen élvezetes.Most olvastam,hogy az amcsik már meg is vették a jogot,szóval hamarosan jön az amcsi változat is.Kicsit az zavart,hogy élethûre akarták csinálni,hogy a nézõ elhiggye ezt az egészet,de nah azért elég sok helyen volt olyan pillanat,hogy nah hagyjuk már persze. Jó szórakozás volt azért.
7/10
jó volt, nagyon jó! a poénok, az utalások, a kifigurázások, a lazaság mind-mind a helyén volt és mindenbõl a kellõ adagot rakták a filmbe
7/10
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Social network 7/10
Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.
Ennyire ostoba karaktereket egy tucat horrortól várna el az ember, nem egy moziba szánt alkotásban. Ezzel együtt jár, hogy a rendezés is nagyon szar lett.... (gyors imdb csekk után döbbenet, hogy ugyanez rendezte A gépészt, vagy a Transsiberiant, vagy Fringe epizódokat....)
Olyan nehéz lett volna egy kurva nagy rakás tüzet rakni?
Valamint én nem szoktam igényelni a magyarázatokat meg ilyesmi, de itt rohadtul jól jött volna valami épkézláb utalás, mégis mi történt meg miért...
2/10
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
1-2 jó jelenet volt benne, azon kívül vontatott és unalmas, klisék tömkelege. A "main fight" pedig nagyon rövid. Ha a pénz is úgy hozza, lesz folytatása, mert errõl lerí, hogy nem egy részesre tervezték.
Az 1850 Ft -os mozijegy árát semmiképp nem éri meg. Bár hozzá kell tenni, hogy ez most nem a fejfájós 3D volt, igen ritka kivétel... 😊
5/10
Bazinga!
díjról meg a közönség szavaz, úgyhogy nem meglepõ a Twilight sikere, eddig az összes rész megkapta az mtv m.a. legjobb filmjének járó díját.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
mutatják az új Alkonyt trailert, egy jelenet: farkasfiú az Taylor Lutner vagy ki kap valami levelet, el kezd futni az esõben és leveszi a pólóját, erre akkor sikítások a nézõtérrõl, hogy lefordultam a fotelbõl, gyorsan de innen kapcsolnom kell :-)
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Több scifi elemre számítottam, de a jó sztori miatt ennek ellenére is végig lekötött.
8/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
(jött 1 lehetõség, meglovagolták, ki nem tenné ezt??? õk terítik a moslékot, de a tömegek mégis zabálják)
Ez FANTASZTIKUS volt! Minden perce lekötött! Egy iszonyat jó életrajzi dráma😊 Robert De Niro még mindig az egyik kedvenc színészem, Cuba Gooding Jr.-ban pedig kellemeset csalódtam😄
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
A legjobb férfi elõadó SP lett, a legjobb új elõadó címét Fluor Tomi kapta meg. A rendezvényt egyértelmûen õk ketten uralták, a díjak mellett a legtöbb sikítást is õk kapták a közönségtõl.
Van még kérdés?<#falbav>#falbav><#violent>#violent><#gun>#gun><#boxer>#boxer>
Te talán ott messze Amerikában vagy olyan szerencsés hogy errõl a két szánalomról még csak nem is hallottál.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
5 perce fejezodott be az MTV movie awards.....
Twilight Saga vitte el a legtobb dijat! WTF??????????? <#wilting>#wilting>
Best Male Performance
Best Fight
Best Kiss
Best Female Performance
Best Movie of the Year - EZT ELVITTE AZ INCEPTION ELOL!!!
WATTTTAAAAFUUUUUCK???
teljesen ellen uszol az arnak!
amiota kijottek a HD trailerel szornyulkodom hogy a majmok annyira gagyi grafikaval vannak megaldva hogy nemigaz! eszmeletlen gagyik ahhoz kepest hogy az avatar csapataval vannak reklamozva. A king kong igenis jobban nez ki a ket kepen. azok a majmok maximum valami jatek atvezetojebe illenenek bele!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Alacsony költségvetés, majdnem hogy B-kategória, de abszolút nézhetõ. Hanyatt nem vágtam magam az izgalomtól, a látvány sem épp lenyûgözõ, de a forgatókönyv egyszerû, mint a bot, ezért végül is lekötött(bár a vége elég nagy baromság, de megbocsátható).
6/10
Hiányzik má' egy nagyobb volumenû, Gladiátor-féle kalandfilm.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
kellemes volt, a wolverine jelenet ütött :😄😄😄😄😄
bár a 2 fõszereplõn kívül sajnálom hogy a többi mutáns jellemfejlõdésére nemvolt elég idõ.
lehet ezt így is kéremszépen, darkos meg minden lófasz ami kell.
http://www.imdb.com/title/tt1422020/
Szerintem egyáltalán nem volt vicces.Eléggé hosszú is volt,untam nagyon.Egyedül Paul volt jó fej,de ezek az angol színészek valami eszméletlen idegesítõek. Az ûrlény vitte el a egész filmet...és ez gáz.
5/10
"Úgy tudjuk, az elõzetes vizsgálatok alapján a Lurdy és az Aréna mozikban készülhettek a kalózkópiák alapjául szolgáló kamerás felvételek. Mindezt vélhetõen a kópia jelzése segítségével derült ki, illetve az Arénában adják a kérdéses filmeket eredeti nyelven. "
Lehet, hogy szerencsétlen fogalmazás, de ez totál úgy lehet érteni, hogy a 2 mozi közül csak az Arénában adják eredeti nyelven, vagyis kizárásos alapon a Lurdyból meg szinkronos verziók kerültek ki.
én még sosem találkoztam olyan filmmel torrenten ami kamerás, eredeti hang és magyar felirat van rajta
de hát õk tudják 😊
Bazinga!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Bazinga!
Bazinga!
