Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#63175
True Grit

ahoz képest hogy a Cohen fivérek nem a saját ötletüket hanem egy 196-es John Wayne filmet dolgoztak fel nagyon jó lett fõleg a kis csaj volt jó választás!

8/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Riddick21
#63174
Black Swan
Hát errõl szerintem mindent elmondtak már. Gyönyörû horror az önmagát megerõszakoló emberrõl. Ami egy kicsit zavart, hogy túlságosan sok a hasonlóság a Wrestlerrel, ami persze egyrészt adja magát, másrészt nem véletlenül írtam, hogy túlságosan.
Viszont vizuálisan/zeneileg sokkal erõsebb, mintha ugyanannak a sztorinak a sokkal precízebben kimunkált verzióját kapnánk... (kicsit hasonlóan, mint a Goodfellas és a Casino esetében)

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Effe88
#63173
Viszlát,bajnok!
10/6
Samuel L.Jackson a hátán viszi a filmet.......

#63172
Ezer köszönet ProGabe!

A futball nem élet-halál kérdése,SOKKAL TÖBB annál. Hala Madrid!!!

ProGabe
#63171
óceánjáró zongorista legendája - the legend of 1900

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

MrSpock
#63170
Ez a kérdés kb olyan ,mint mikor anyukám egyszer mondta nekem:"tudod az a film amelyikben a ló iszik" 😊 Sok zongoristás film van,esetleg valami konkrétum?

Go Jeff Go!!!!

#63169
nem tudja vki mi a címe annak a filmnek amiben egy csávó játszik a zongorán és meggyullad a cigi

A futball nem élet-halál kérdése,SOKKAL TÖBB annál. Hala Madrid!!!

CSOCSO
#63168
-me' amugy nagyon jo volt az MTV awards. Rohogtem rajta eleget. De a dij kiosztasa szanalom volt!
A twilightos vampir olyan idiota geekesen rohogott, hogy az ilyenekbol csinalnak poenokat a filmekben. Abban mijafaxom szexi? ugy rohogcselt mint egy debil!
A masik szanalom meg a csaj volt ugyan abbol a nyal filmbol. Mint valami lerobbant drogos kurva. Meg Emma is razta a fejet mikor az a picsa mondta a koszonotet dij atvevese utan.
#63167
Ryan közlegény megmentése

Ez a film még mindig hatalmas élmény.1 percét sem untam,pedig majd 3 órás.Egyszerûen tökéletes ez a film.Kár,hogy nem adták ki bd-n,megvenném nagyon is. Tom Hanks nagyot alkot.kár,hogy nem születnek ennyire lebilincselõ alkotások manapság.
Egyértelmûen
10/10

#63166
A halottak naplója

Ez is kézi kamerás volt,de ez sem volt rossz.A zombies filmekért sem vagyok oda annyira,de ez tetszett.Esti szórakozásnak remek volt.ajánlós!

7/10

#63165
Trollvadász

Nem volt rossz,sõt egészen élvezetes.Most olvastam,hogy az amcsik már meg is vették a jogot,szóval hamarosan jön az amcsi változat is.Kicsit az zavart,hogy élethûre akarták csinálni,hogy a nézõ elhiggye ezt az egészet,de nah azért elég sok helyen volt olyan pillanat,hogy nah hagyjuk már persze. Jó szórakozás volt azért.

7/10

ProGabe
#63164
Paul

jó volt, nagyon jó! a poénok, az utalások, a kifigurázások, a lazaság mind-mind a helyén volt és mindenbõl a kellõ adagot rakták a filmbe

7/10

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Zoli007
#63163
One way 8/10
Social network 7/10

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

precision
#63162
hát az biztos 😊
arra asszem 8 v. 9 -et adtam anno... jó kis film!

Bazinga!

szucsy89
#63161
Én még ennyit sem adnék rá, pl. a Book of Eli rommáveri 😄
stargatelost
#63160
Vanishing on the 7th street

Ennyire ostoba karaktereket egy tucat horrortól várna el az ember, nem egy moziba szánt alkotásban. Ezzel együtt jár, hogy a rendezés is nagyon szar lett.... (gyors imdb csekk után döbbenet, hogy ugyanez rendezte A gépészt, vagy a Transsiberiant, vagy Fringe epizódokat....)
Olyan nehéz lett volna egy kurva nagy rakás tüzet rakni?
Valamint én nem szoktam igényelni a magyarázatokat meg ilyesmi, de itt rohadtul jól jött volna valami épkézláb utalás, mégis mi történt meg miért...

2/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

precision
#63159
Priest (Háború a vámpírok ellen)

1-2 jó jelenet volt benne, azon kívül vontatott és unalmas, klisék tömkelege. A "main fight" pedig nagyon rövid. Ha a pénz is úgy hozza, lesz folytatása, mert errõl lerí, hogy nem egy részesre tervezték.

Az 1850 Ft -os mozijegy árát semmiképp nem éri meg. Bár hozzá kell tenni, hogy ez most nem a fejfájós 3D volt, igen ritka kivétel... 😊

5/10

Bazinga!

#63158
azért az mtv-n az operatõri színvonal zseniális. Meg vannak zseniális konstrukciók, mint a hills volt. Szerintem nem a színvonallal van a gond, hanem, hogy tinilányoknak szánják az egészet. <#nemtudom>
Davidus
#63157
Limitless 6.5

True Grit 7/10

Unthinkable 7.5/10

The Other Guys 4/10

V9ykn8_TZL0

Tyler1
#63156
mtv movie awards szakmailag a nullával ér fel. kb. olyan szintû, mint nálunk anno az aranycsirke, megjelennek a sztárok, de csak ilyen vakuvillogtatás végett, mindenki tudja, hogy ki lesz a díjazott.
díjról meg a közönség szavaz, úgyhogy nem meglepõ a Twilight sikere, eddig az összes rész megkapta az mtv m.a. legjobb filmjének járó díját.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63155
én is kapcsolgattam a csatornák között. MTV megy az awards, régebben mindig néztem, na belesasolok
mutatják az új Alkonyt trailert, egy jelenet: farkasfiú az Taylor Lutner vagy ki kap valami levelet, el kezd futni az esõben és leveszi a pólóját, erre akkor sikítások a nézõtérrõl, hogy lefordultam a fotelbõl, gyorsan de innen kapcsolnom kell :-)
#63154
Hát az Animal Cannibals se nagyon üti meg a szintet minõségben😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63153
Victor1103
#63152
Sorsügynökség

Több scifi elemre számítottam, de a jó sztori miatt ennek ellenére is végig lekötött.

8/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

tigeroo
#63151
off: a fluor gyerek 18 évesen anno megnyerte az animal cannibals tehetségkutatóját többszáz amatõr MC közül, azért az már valami.

(jött 1 lehetõség, meglovagolták, ki nem tenné ezt??? õk terítik a moslékot, de a tömegek mégis zabálják)
#63150
Férfibecsület


Ez FANTASZTIKUS volt! Minden perce lekötött! Egy iszonyat jó életrajzi dráma😊 Robert De Niro még mindig az egyik kedvenc színészem, Cuba Gooding Jr.-ban pedig kellemeset csalódtam😄

Mindenkinek csak ajánlani tudom!
9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kaposi1
#63149
VIVA Comet Díj =

A legjobb férfi elõadó SP lett, a legjobb új elõadó címét Fluor Tomi kapta meg. A rendezvényt egyértelmûen õk ketten uralták, a díjak mellett a legtöbb sikítást is õk kapták a közönségtõl.

Van még kérdés?<#falbav><#violent><#gun><#boxer>

Te talán ott messze Amerikában vagy olyan szerencsés hogy errõl a két szánalomról még csak nem is hallottál.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Sir Quno Jedi
#63148
evvan, a szenny kell ezeknek

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

CSOCSO
#63147
Ha videotekam lenne most zarnam be a boltot!!!
5 perce fejezodott be az MTV movie awards.....
Twilight Saga vitte el a legtobb dijat! WTF??????????? <#wilting>

Best Male Performance
Best Fight
Best Kiss
Best Female Performance
Best Movie of the Year - EZT ELVITTE AZ INCEPTION ELOL!!!

WATTTTAAAAFUUUUUCK???
CSOCSO
#63146
te mit szivsz?????????
teljesen ellen uszol az arnak!

amiota kijottek a HD trailerel szornyulkodom hogy a majmok annyira gagyi grafikaval vannak megaldva hogy nemigaz! eszmeletlen gagyik ahhoz kepest hogy az avatar csapataval vannak reklamozva. A king kong igenis jobban nez ki a ket kepen. azok a majmok maximum valami jatek atvezetojebe illenenek bele!
Tyler1
#63145
Xerxes projektet is elhalasztották 2013-ra imdb szerint. fuck you Snyder, hogy ilyen baszott agyament szupermen filmeket vállalsz el helyette, tököm tele a szuperhõsökkel már...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#63144
A sas

Alacsony költségvetés, majdnem hogy B-kategória, de abszolút nézhetõ. Hanyatt nem vágtam magam az izgalomtól, a látvány sem épp lenyûgözõ, de a forgatókönyv egyszerû, mint a bot, ezért végül is lekötött(bár a vége elég nagy baromság, de megbocsátható).
6/10

Hiányzik má' egy nagyobb volumenû, Gladiátor-féle kalandfilm.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63143
Pedig vannak fasza angol filmek. A horror mûfajban egyenesen kiválóak.
#63142
nemtom, nekem olyan ellenszenvesek <#nemtudom>. Sokszor nagyon modoros.
#63141
Vicky, Christina, Barcelona 10/10 nekem nagyon tetszett
REALista
#63140
Nagy hiba...<#levele><#levele><#levele>

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

tigeroo
#63139
xmen first class


kellemes volt, a wolverine jelenet ütött :😄😄😄😄😄
bár a 2 fõszereplõn kívül sajnálom hogy a többi mutáns jellemfejlõdésére nemvolt elég idõ.

lehet ezt így is kéremszépen, darkos meg minden lófasz ami kell.
#63138
fú, én angol filmet nem is nagyon nézek meg. <#shakehead>
#63137
A két angol színész helyett Jaynek és Néma Bobnak kellett volna Paullal összefutnia. Akkor erõs film lett volna, így se rossz, de az angolok pudingok.
#63136
film
#63135
Most láttam a Dog Poundot, a magyar paicra még nem jött be, ütõs fil nagyon, erõs 8/10-es a mûfajában.
http://www.imdb.com/title/tt1422020/
#63134
Paul

Szerintem egyáltalán nem volt vicces.Eléggé hosszú is volt,untam nagyon.Egyedül Paul volt jó fej,de ezek az angol színészek valami eszméletlen idegesítõek. Az ûrlény vitte el a egész filmet...és ez gáz.

5/10

Dynamic
#63133
Igen, miért?

"Úgy tudjuk, az elõzetes vizsgálatok alapján a Lurdy és az Aréna mozikban készülhettek a kalózkópiák alapjául szolgáló kamerás felvételek. Mindezt vélhetõen a kópia jelzése segítségével derült ki, illetve az Arénában adják a kérdéses filmeket eredeti nyelven. "

Lehet, hogy szerencsétlen fogalmazás, de ez totál úgy lehet érteni, hogy a 2 mozi közül csak az Arénában adják eredeti nyelven, vagyis kizárásos alapon a Lurdyból meg szinkronos verziók kerültek ki.
#63132
Szerintem meg jó volt. 😄

precision
#63131
akkor már csak az a kérdés, hogy a kérdéses "kópiákon" van e magyar felirat, mert szerintem a moziban azért raknak rá magyar feliratot

én még sosem találkoztam olyan filmmel torrenten ami kamerás, eredeti hang és magyar felirat van rajta

de hát õk tudják 😊

Bazinga!

precision
#63130
és a majmok nem CGI -k voltak hanem maszkok

Bazinga!

Totti5
#63129
"Úgy tudjuk, az elõzetes vizsgálatok alapján a Lurdy és az Aréna mozikban készülhettek a kalózkópiák alapjául szolgáló kamerás felvételek. Mindezt vélhetõen a kópia jelzése segítségével derült ki, illetve az Arénában adják a kérdéses filmeket eredeti nyelven."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

precision
#63128
volt egy ilyen majmok bolygója is, Marky Mark -al a fõszerepben és Tim Burtonnel a rendezõi székben 😊

Bazinga!

precision
#63127
szerintem rosszul olvasták le Oroszország nevét... azoknál nagyobb kalóz nem kell 😊 elég csak az R5 -re gondolni 😊 valszeg a külföldi torrent oldalakon magyar szinkronos filmek vannak mittudomén svéd felirattal 😄

Bazinga!

Totti5
#63126
Elolvastad a cikket?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10