Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kastil
#63075
akarommmmmm

tigeroo
#63074
október/november körül várható kb
TaRka0107
#63073
Szevasztok! Tudom hogy nem ide tartozik, de mikor jelenik meg a Halálos Iramban 5 DVD-ben?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63072
én untam 5/10
#63071
A 23-as szám

Nekem tetszett,bár eléggé gyenge kritikákat kapott.Jim Carrey jól játszott a komoly szerepben is. El sem hiszem,hogy majd 50 éves😞 Nekem bejönnek ezek a misztikus filmek,kár,hogy kevés van belõlük.Teljesen lekötött végig,izgalmas is volt,és szerintem kicsit sem volt kiszámítható.Bár nagyon egyszer nézõs,de ez nem is baj.Ajánlós darab!

6/10

tigeroo
#63070
szerintem CAM pont jó választás volt a nõi szerepre, pont olyan tenyérbemászó és ellenszenves a feje (a mátrixban is).

pearce is tökéletes volt a szerepre, szerintem kurvajól játszotta a magabiztosságtól mentes embert. (gondolok itt az éttermes párbeszédre, ahogy faggatózik, majd' reszket a hangja szerintem teljesen átjön az átlagember a játékában.)
#63068
Sok közös vonásunk van... így ez is😄 Nekem is az egyik kedvenc filmem (top 10ben benne van, de lehet, hogy 5ben) emlékszem, amikor láttam megnéztem még 3szor... mindig tátva maradt a szám😊

A csaj tényleg irritáló picit, de a fõszereplõ szerintem jól játszott... Bale meg azért nem lett volna jó, mert bár illett volna a filmbe a balta arca, de azért nem kaphat meg õ minden szerepet😄

No mind1 Tyler... ízlések és pofonok!😊 Lehet meg kéne nézned még1x... emlékszem én a Harcosok klubjával (ha már Tyler😄) voltam így elõször, de másodszorra már nagyon is élveztem😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Szabi84
#63067
Mostanság néztem én is, a befejezés tetszett, volna ha nem láttam volna a Borune-t, ami ebben a témában sokkal jobb.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#63066
Unknown / Az Ismeretlen Férfi (2011)

Liam Neeson elvesztette a személyazonosságát, és a Taken / Elrabolva után ismét bedühödik egy kicsit.

Érdekesen induló, és érdekesen végzõdõ thriller - szerencsére néha csavarnak egyet a sztorin, hogy ne fulladjon unalomba.

10/5
#63065
women powa!

😄
#63064
And soon the darkness

Nem volt annyira rossz.Nézhetõ.Bár már kezdem unni,hogy az ilyen filmekben a férfiak bénáznak,a nõk meg legyepálnak mindenkit.

6,5/10

#63063
jah, csak a flashblock szarakodott, úgy látom, na mind1, sry 😄

WHAT?! An interference pattern?!

#63062
mi a fasz, miért rakta spoilerbe? 😮
na mind1, ittvan rendesen:

WHAT?! An interference pattern?!

#63061
Kis off: a sok gagyi horrorfilm helyett, ajánlom a Marble Hornets c. "filmet".
Itt az nulladik Entry-je, a 41-bõl, semmi sem történik benne, csak leírja a történetét az egésznek:

WHAT?! An interference pattern?!

Zephyr Retiring
#63060
a mágus.
úgy volt, hogy meg sem nézem. a kosztümös filmek nem épp a kedvenceim..
de aztán, mivel edward norton-ban eddig még sosem csalódtam, mégis csak belekukkantottam..
tudom, hogy csak mese. mégis lenyûgözött.
egy film a mágiáról, a szemfényvesztésrõl és a megmagyarázhatatlanról..
minden percét élveztem.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Tyler1
#63059
Forráskód

Többször nézõs, ötletes(!!!) sci-fi lett, izgalmas, pörgõs, és feszült...persze csak az akció részek. Minden más kicsit kidolgozatlan, és vontatott(gondolok is a forráskód elvére, és a "valóságra"), végsõ soron pedig már-már kényelmetlenül romantikus is, ami nem jó pont ennél a mûfajnál. Egy esti filmezéshez azonban kiváló, társaságban, egyedül, asszonnyal, állni fogja a sarat, de nem egy hanyatt vágós darab.
7/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63058
és ha sorozatot is lehet, akkor Blue Mountain State 10/9 bár a részek elég változóak. az 1/12-es a legjobb
#63057
fúú, Vektor 10/10, a mûfaj királya, maximálisan. Egyszerûen imádom <#taps>
Kmarha
#63056
Trucker and Dale vs Evil:

Ez kegyetlen! 😊 Fél idõnél abba kellett hagynom, mert olyan hangosan visítok a röhögéstõl, hogy lakótárs reggel meg fog ölni 😄DD Az év horror-vígjátéka (mondjuk nem tudom készült e egyeltalán mostanában e mûfajban bármi is).

Hatalmas fricska a tucat horrorok felé 😊 Zseniális.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

tigeroo
#63055
karib 4


4en voltunk összesen a teremben 😄

hozta a 2-3. rész hangulatát. akinek meg már azok se jöttek be az ugyanúgy lehúzhatja. ugyan az a mese csak más történet (pörög tovább), semmi extra, azt kaptam amit vártam. a régi karakterek odatesznek még mindig (barbarossa pl. nagy arc), de az újak is jól lettek megírva.
külön tisztelet Ian McShane-nek, feketeszakállként tényleg maga mögé utasította sparrow "tekintélyét"

többször nézhetõ (de éves szintnél ritkábban)
Bucser
#63054
Hát a hanna egy olyan üres film, hogy az hihetetlen...

Az eleje egész jó, de 30 perc után leül és tovább fel sem áll...

nem tetszett...

4,5/10 Eric Bana miatt.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Tyler1
#63053
tökéletes trükkel semmi gond nincs, nagyon jó film.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63052
Tudom,hogy nem ö írta,de õ rendezte...
Mivel én az eredet és az inception után néztem meg õket,így nekem azok utána voltak nem elõtte...

#63051
nekem a tökéletes trükk 10/9
Dynamic
#63050
"a fordított kronológia pedig semmiféle feszültséget nem tudott kihozni a sztoriból"

A fordított kronológia tökéletes eszköz volt arra, hogy menet közben félreérthetõvé és nehezen kibogozhatóvá tegyék a sztorit, miáltal könnyebben belehelyezkedhetünk a fõszereplõ állapotába és "látásmódjába".
Megtörhetetlen
#63049
Megnéztem ezt a Red riding farkas meg piroska vagy mi a szöszt...
Háááátttttt szerintem szar, de szerintem a twájlájt is szar volt tehát lehet az a gond, hogy ha vámpír avagy vérfarkas akkor legyen hentelõs... De ne a 45. percben történjen az elsõ felbukkanása...
Kb 40 perc az elején dög unalom végre egy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szex
jelenet ami kicsit felfrissítené az egészet és nem az van hogy na melyiket válasszam de még azt sem fejezik be mert felbukkan a farkas.... És ez az álmában beszélgetés a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nagyanyjával
... Ez röhejes, meg az egész film...
Barátnõvel maximum egyszer végigszenvedõs egyébként kerüljétek!!!

3/10 /mert biztos van rá igény személy szerint 0 😊/

fry day fry day sálálálláláá

tigeroo
#63048
nekem egyik kedvenc filmem.

na és mivan a tökéletes trükkel?
#63047
Guren
#63046
az Insomnia-t nem õ írta.

Tikal
#63045
mivel nem az eredet meg a sötét lovag után csinálta, hanem szinte elsõ filmje 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Blasta
#63044
segghulye vagy a filmhez, irány a krumplifold!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Tyler1
#63043
na majd azt is pótolom, Pacino miatt fõleg 😊
mindenesetre én a "fiatalabb" generáció egyik legjobb rendezõjének tartom Nolant, az elsõ betmenje óta nálam mindegyik filmje betalált, de ez a (sokak által legnagyobb alkotásának tartott) Memento, keményen megbukott.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63042
Szerintem sem 10/10 😊
Amúgy a Rambó tök jó! Nekem volt egy idõszak,amikor Nolan filmeket néztem,és az álmatlansággal volt,hogy szerintem az tök semmilyen lett. Pedig azt hittem,hogy a sötét lovag meg az eredet után csak jó filmeket csinált.Pedig nem...

Tyler1
#63041
Memento

Nolan apa azért próbálhatott volna legalább 1 értékelhetõ SZÍNÉSZT betenni a filmbe. Ez a Guy Pearce engem végig vmi rettenetes német sorozatszínészre emlékeztetett(ilyen bûngyenge Til Schweiger kategória). Az egész film alatt azon agyaltam, hogy egy Brad Pitt mennyivel kompatibilisebb lett volna a karakterrel(vagy Chris Bale). Carrie Ann Moss meg egy végtelenül irritáló nõ, akinek az egész munkássága egyetlen filmmel mérhetõ, amiben a hátrazselézett hajú, napszemcsis keménycsajt alakította. Szóval alapvetõen nálam ez a 2 ember el is ásta a múvit, egyszerûen idegesített minden jelenetük. De igazából maga a cselekmény sem kötött le, a fordított kronológia pedig semmiféle feszültséget nem tudott kihozni a sztoriból, sõt inkább untam, ahogy mindig, minden jelenet vminek az elõzménye, amit az utána következõ magyaráz meg.
Szóval ez nem jött be, na!

(most pedig jöhetnek a 10/10-et dobálók megmondani, hogy buta vagyok a filmhez, és nekem a rambó-egyszerû alkotások valók, menjek inkább kapálni😊 )

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63040
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én is hiányoltam, hogy azt nem zárták le rendesen. Egyébként nem lenne rossz egy 2. rész, simán lehetne folytatni.


Trailer után több akciót vártam, de így is nagyon jó volt.
Nálam 8/10

REAL MADRID

stargatelost
#63039
Big Nothing

Na ilyen egy jó vígjáték.
8/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#63038
Majd ha megvilágosodok megírom 😊 Ma esti/reggeli program:Ace Ventura,Hanna aztán Nba döntõ 😊

Victor1103
#63037
Hotel Ruanda

Jó film volt. Nem épp vidám témát dolgoz fel, de nekem tetszett
9/10


A király beszéde

Valaki valóban kifejthetné miért is kapott Oscar-t? Valami hihetetlen unalmas.
3/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#63036
Nah jól van én hagyom ezt a király beszédét,mindig ugyanott elegem lesz belõle,ez nálam nagyon gyenge,csak érteném az oscart... 😄

Totti5
#63035
Azt nem néztem, csak hogy 2010😊 na mindegy, akkor marad az angol.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#63034
Mivel ma rakták fel nehezen találna bárki is. 😊

#63033
hú, ha ilyet lehet kérdeni, akkor a gamerhez talált valaki olyat, ami nem késik vagy siet?
Totti5
#63032
Henrys.Crime.2010.720p.BluRay.X264-AVCHD

Ehhez talált valaki magyar feliratot?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#63031
biztos hatásvadász fos volt. Amúgy én utálom az okos emberes filmeket, mert olyan gagyi torzak lesznek a karakterek, hogy baromira idegesít.
tigeroo
#63030
drive angry

bejött, jóvót jóvót
#63029
X-men elsõk

Régebbi részek jobbak voltak, de nem kell szégyenkeznie. Jó kis popcorn-film. Látványra kicsit gyúrhattak volna, de sztori jó volt, színészek pedig remekek, Bacon-Fassbender-McAvoy szerzõdtetése jó húzás volt. Az most, hogy 1-2 helyen nem passzolt az elõzõ részekkel, hát Istenem ez van, ez halivúd.
Wolverine😮riginst lazán veri, olyan 7/10
Victor1103
#63028
A lány aki tûzzel játszik

7/10

Ez a "Luke az apád vagyok Leila hercegnõ meg a testvéred" dolog már elég uncsi. Aki látta a filmet gondolom érti.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Totti5
#63027
<#eljen>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#63026
The Fighter

Az idei Oscar-ra jelölt bokszolós drámában a 2004-es Gépész után végre ismét karakteres figurát játszhat Christian Bale. Aki még ezek után is azt mondja, hogy Bale a morcos nézésen kívül nem tud színészkedni, hát khm... az ne menjen filmkritikusnak. 😊 Marky Mark, Amy Adams, sõt még a huszadrangú karakterszínészek is jók a filmben, de Bale markáns alakítása elhomályosít mindenkit.

A történet igaz történet, a belõle adaptált forgatókönyv egész jó, bár nem annyira drámai és megkapó, mint a kissé hasonló Pankrátor (The Wrestler) volt.

Ez a családi és sportdráma mindenképp a jobbak közül való, de a fõ vonzereje Bale erõs alakítása.

10/7