Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ujdonságok nincsenek benne, a két tökfej angol hozza a szokásos humort, Paul karaktere pedig nagyon el lett találva, vicces egyben bunkó ( ragdt rá rendesen a földi kultúrából😊 ) és szerethetõ ( a szinkronja is jó ). 1-2 utalás a klasszikus scifikre pedig + pont.
10/7
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Pelikan ugyirat:
Nem rossz,bar nehol a mai szemmel mar kicsit vontatottnak tuno film jo szineszi jatekkal,szexualisan elegge vonzo Julia Roberts-el.
7/10
Philadelphia:
Az egyik orok kedvenc,ket nagyszeru alakitassal,bar Banderas magyar hangja es jelenlete elegge le tudja rontani,meg igy is pazar.
8.5/10
Sid 6.7:
13percig birtuk,ez borzaszto.Nem is lehet ertekelni.
Letaszitva:
Para kis demonuldozes,a film vegeig feszult cselekmeny,es klassz csattano is annak aki esetleg eloszor latja.Angolul sokkal jobb mint szinkronnal.
8.5/10
Deja Vu:
Nem rossz de azert a jotol is kurva messze van.Egynek vegulis elment a mai felhozatalhoz kepest.
5.5/10
Halalsoron:
Ez egeszen kivalo,akarhanyszor meg tudom nezni.3oras de vegig lekot.Sokan Tom Hanks jatekat emelik ki,vagy a tobbi pozitiv szereploet,de Doug Hutchison eszmeletlen jol hozza a gusztustalan szadista tahot.
9/10
Bár mondjuk valóban azt a görcsöt sem értem, hogy miért kell minden "történelmi film"-et ezzel az undorító giccses heroizáló hõsharcküzdelem-izével telerakni. Nem lehetne egyszer, hogy a történelmi szereplõk úgy legyenek megcsinálva, mintha emberi lények lennének? <#conf>#conf><#rinya>#rinya>
Ott van például bergmantól a hetedik pecsét. Ott legalább valamit megpróbál. Bár nagyon elitkedõ lett.
Ezt a filmet az ember vagy végignézi és reméli, hogy a végén megérti mirõl is szólt vagy pedig ha már az elején nem vágja mi történik benne akkor inkább kikapcsolja. Nos én végignéztem mégis hülye maradtam 😄
nem értettem/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Az animáció lenyûgözõen tökéletes, a sztori nem fogott meg, meg hát az egész egy klasszikus klisé, úgyhogy sejthetõ az egész cselekmény, poénok sem azok a felnõttnek nevetõsek( Eastwood azért poén volt😊 )
Év animjének gondoltam még trailer alapján, de nálam attól messze került.
6/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ez eléggé béna volt.Az egész,megmagyarázatlan volt,meg összecsapott.Rossz színészek,rossz forgatókönyv.Összevisszaság volt az egész.
1/10
jaj te jó ég elcsesztem az életembõl 90 percet erre a szarra,el se hiszem hogy még ilyen nulla filmekre van igény
/10
A rítus
gyenge egyszer nézhetõ a végén már majdnem bealudtam
5/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Két dolog érdekelt a filmben: Mihez adta a nevét James Cameron, illetve szeretem az ilyen kaland/katasztrófa filmeket.
Elsõ kérdésre a válasz elég bonyolult. Hogy nem a szereplõk színészi játékához, az biztos...ez volt talán az egyetlen nagyon gyenge az egész filmben...nem voltak megfelelõk a szereplõk. Amit viszont sok helyen említenek, hogy Cameron itt próbálta ki az Avatar 2 víz alatti jeleneteinek technikáját 3D-ben. Mert mást a filmben nem nagyon lehet hozzá kötni.
Amúgy a film elsõ 10 percének képi világa zseniális. Fantasztikus tájon játszódik a történet (igaz történet). innentõl spoileresen:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A gyenge szereplõk ellenére nekem tetszett, bár azt nem mondom, hogy egyhamar megnézem még egyszer. aki ki akar kapcsolódni, nyugodtan üljön neki, a táj miatt pedig HD-ba 😄 nálam 6/10
Sajnos nem hozza az elsõ és második rész színvonalát. De azért 1x nézhetõ 😊 Szabó Erika pedig 10/10 😊
A film maga meg legyen mondjuk 6/10
Bazinga!
Ez valami rendkívüli módon üres, semmitmondó film. Olyan szinten nem fogott meg egyetlen perce sem, hogy az nem igaz, pedig elvileg akciófilmnek van jelölve. A sztori a végtelenségig lerágott, a karakterek pedig egytõl egyig idegesítõek(na jó, talán Bana-n kívül, de neki meg alig van szerepe), és nagy részük teljesen felesleges. Cate Blanchett pedig ahogy öregszik, úgy válik egyre irritálóbb színésznõvé.
Nem is pontozom, mert félek, hogy még sokat is adnék rá.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Köszönöm.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
abban nem úgy volt, hogy Jordan megérkezik, Sinestro tanítja, aztán õ lesz a fõgenya? de akkor mit keresett az Emerald Knighhts-ban Sinestro?
meg az érdekelni, hogy a prófécia mennyire teljesedik be, amit ebben az új animban mondott a fogoly
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
A First flight-ban benne van,hogy rossz lesz 😊
én csak ezt + a First Flight-ot láttam, ami lantern, de a készülõ film trailerjei alapján ezek az animok 10000x jobbak
ez pl. eléggé megmosolyogtató számomra:
értem én, hogy a képregényben is ilyen balf*szságokat hoz létre a srác, de egy 200+ milliós filmben is ezt követni igen merész húzás
btw, aki tudja az egész Sinestro sztorit, az leírná röviden? mindenhol csak méter-hosszú összefoglalókat találok
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Bradley Coopert még mindig nem tudom kedvelni,szerintem túl tejfelesszájú... 😊 De ez egy jó film lett.Kissé úgy éreztem,hogy a készítõk a pirula beszedése után kifogytak a lehetõségekbõl,mit is tennének ilyen helyzetben.Engem teljesen lekötött és még izgalmas is volt. Szerintem többszörnézõs kategória.
8/10
Source Code /Forráskód/
Nagyon vártam ezt a filmet a Limitless mellett,de sajnos ez lett a gyengébb. Gyllenhaal hozta a szokott formát,egyáltalán nem rossz színész.A film hajazott a 8 tanúra,de végülis a történet a maga módján egyedi volt.Kissé csalódott vagyok.Nem volt rossz,minõségi film lett,minden a helyén volt,de például hiányoltam a feszültséget.Ezen kívül teljesen korrekt volt.Viszont szerintem ez a nagyon egyszer nézõs kategória.
7,5/10
Szkeptikusan álltam a dologhoz, és sokáig meg sem mertem nézni a filmet - Ridley Scott ide, Russel Crowe oda - mert bizony a 90'-es Robin Hood nagy kedvenc, és Kevin Costner az igazi Robin, punktum.
Viszont ezúttal hiába indult hendikeppel a film, nagyon kellemesen csalódtam, ugyanis Ridley-nek esze ágában sem volt konkurálni sokak régi kedvencével, és elölrõl, az alapoktól építette fel az egész történetet, amikor szó sincs útonállásról, a zsarnok megleckéztetésérõl. Az ismerõs neveket (Tuck Barát, Little John, stb) jól sikerült összeválogatni, és a végére még az egyébként nem kedvelt Cate Blanchettel is megbarátkoztam.
Jó történet és forgatókönyv, szépen kidolgozott látványvilág, szerethetõ karakterek - igen masszív alapok, amelyekre akár egy komoly folytatást is lehetne alapozni.
10/8
Miért is nem Bale kapta az Oscart?? 8/10
Unknow
Volt már jobb filmje is Liam Neesonnak, egyszer nézõs kategória nálam...6/10
Paul
áhhh...sokkal-sokkal jobbra számítottam, és nem szoktam ezt mondani, de sztem Paul hangját nem sikerült eltalálni, nem ezt képzelném hozzá...5/10
Sanctumot látta már valaki??? épp most szedem, egész jókat írtak róla, holnap bepróbálkozom vele, hacsak valaki itt nagyon nem beszél le róla 😄
szóval mi lehetett a koncepció, mikor ezt meglépték a WB-nél, hogy ez vmit is változtatni fog kalózverziók terjesztésén?
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
De miért nem veszel egy médialejátszót?
Akkor nem kéne ilyen "ritkaságokat" kiírnod, amiket nem lehet megvenni nálunk szinkronnal.
Csak gyõzd terrás vinyókkal.<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ez nálam úgy ahogy van az idei év eddig legjobb filmje. Nagyon tetszett, biztos újranézõs.<#eljen>#eljen>
9.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
A leghosszabb napot majd meglesem.Kössz a tippet
ezt vki magyarázza meg, mert lehet korán van nekem ehhez<#sniffles>#sniffles>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Max nálunk nem adták ki.
Amúgy gondolom nem akadály beszerezned akár 40GB-ban se.<#wink>#wink>
Tele van ilyenekkel a net.
Saving.Private.Ryan.1998.Bluray.1080p
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Utóbbi idõk legjobb thrillere, egy rakás emlékezetes jelenettel!
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."