Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#63225
Paul

Ujdonságok nincsenek benne, a két tökfej angol hozza a szokásos humort, Paul karaktere pedig nagyon el lett találva, vicces egyben bunkó ( ragdt rá rendesen a földi kultúrából😊 ) és szerethetõ ( a szinkronja is jó ). 1-2 utalás a klasszikus scifikre pedig + pont.

10/7

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

tommygear
#63224
én is ezt akartam kérdezni 😄
CalebJoe
#63223
sry de a Halálsoron-ban hol van Denzel amúgy még van néhány jó filmje csak az nem túl ismertek
dartonita
#63222
Denzel Washington-os hetet tartottunk:

Pelikan ugyirat:
Nem rossz,bar nehol a mai szemmel mar kicsit vontatottnak tuno film jo szineszi jatekkal,szexualisan elegge vonzo Julia Roberts-el.
7/10

Philadelphia:
Az egyik orok kedvenc,ket nagyszeru alakitassal,bar Banderas magyar hangja es jelenlete elegge le tudja rontani,meg igy is pazar.
8.5/10

Sid 6.7:
13percig birtuk,ez borzaszto.Nem is lehet ertekelni.

Letaszitva:
Para kis demonuldozes,a film vegeig feszult cselekmeny,es klassz csattano is annak aki esetleg eloszor latja.Angolul sokkal jobb mint szinkronnal.
8.5/10

Deja Vu:
Nem rossz de azert a jotol is kurva messze van.Egynek vegulis elment a mai felhozatalhoz kepest.
5.5/10

Halalsoron:
Ez egeszen kivalo,akarhanyszor meg tudom nezni.3oras de vegig lekot.Sokan Tom Hanks jatekat emelik ki,vagy a tobbi pozitiv szereploet,de Doug Hutchison eszmeletlen jol hozza a gusztustalan szadista tahot.
9/10

#63221
nekem az vele a bajom, hogy azért hogy az összes hülye érzelgõs jelenettípust felvonultassák teljesen lerontották az életszerûségét.
Bár mondjuk valóban azt a görcsöt sem értem, hogy miért kell minden "történelmi film"-et ezzel az undorító giccses heroizáló hõsharcküzdelem-izével telerakni. Nem lehetne egyszer, hogy a történelmi szereplõk úgy legyenek megcsinálva, mintha emberi lények lennének? <#conf><#rinya>
Ott van például bergmantól a hetedik pecsét. Ott legalább valamit megpróbál. Bár nagyon elitkedõ lett.
#63220
Ebben a kategóriában láttam már sokkal jobbat, de jó film szerintem. Gondolom amúgy se szereted a történelmi témájú filmeket.
#63219
szerintem az a film egy fos
#63218
Ez nem új 😊

#63217
Az RTL jól szétkúrta az ARN címû templomos lovagos filmet. Egy ilyen jó filmet minek adnak le, ha szanaszét vagdalják kényük kedvük szerint és szétbombázzák reklámokkal is. Faszrágók...
#63216
Én õsszel elkezdtem megnézni, de a 20. perc után kikapcsoltam és töröltem a géprõl. Nagyon fáradt voltam, de annyi elég volt abból a filmbõl. Az ilyen filmekre szánt pénzt inkább költsék jótékony célra.
Victor1103
#63215
Találmány

Ezt a filmet az ember vagy végignézi és reméli, hogy a végén megérti mirõl is szólt vagy pedig ha már az elején nem vágja mi történik benne akkor inkább kikapcsolja. Nos én végignéztem mégis hülye maradtam 😄

nem értettem/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tyler1
#63214
Rango

Az animáció lenyûgözõen tökéletes, a sztori nem fogott meg, meg hát az egész egy klasszikus klisé, úgyhogy sejthetõ az egész cselekmény, poénok sem azok a felnõttnek nevetõsek( Eastwood azért poén volt😊 )
Év animjének gondoltam még trailer alapján, de nálam attól messze került.
6/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63213
Boogeyman

Ez eléggé béna volt.Az egész,megmagyarázatlan volt,meg összecsapott.Rossz színészek,rossz forgatókönyv.Összevisszaság volt az egész.
1/10

#63212
film
#63211
A trollvadász is marha jó fil, 8.5/10 nálam, nem nézetm ki a norvégoktól egy ilyen jó cuccot ebben a kategóriában.
#63210
A csúcshatás tényleg jó film, végig leköti az embert, erõs 8/10-es. A fõszereplõt jó volt látni egy teljesen más karakter alakításában is, mint a Másnaposokban.
#63209
Nekem kifejezetten tetszett. A gyûrûvel ugyebár bármit csinálhatsz amit elképzelsz. elég jól bemutatta.
Tatyla
#63208
És hamarosan a sötétség

jaj te jó ég elcsesztem az életembõl 90 percet erre a szarra,el se hiszem hogy még ilyen nulla filmekre van igény
/10

A rítus

gyenge egyszer nézhetõ a végén már majdnem bealudtam
5/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

daver88
#63207
Sanctum

Két dolog érdekelt a filmben: Mihez adta a nevét James Cameron, illetve szeretem az ilyen kaland/katasztrófa filmeket.

Elsõ kérdésre a válasz elég bonyolult. Hogy nem a szereplõk színészi játékához, az biztos...ez volt talán az egyetlen nagyon gyenge az egész filmben...nem voltak megfelelõk a szereplõk. Amit viszont sok helyen említenek, hogy Cameron itt próbálta ki az Avatar 2 víz alatti jeleneteinek technikáját 3D-ben. Mert mást a filmben nem nagyon lehet hozzá kötni.

Amúgy a film elsõ 10 percének képi világa zseniális. Fantasztikus tájon játszódik a történet (igaz történet). innentõl spoileresen:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ahogy kezd kibontakozni a cselekmény, mégpedig az, hogy a barlangászok beszorulnak jó mélyen a föld alá, mert elzáródik az egyetlen feltárt kijárat, már sejthetõ, hogy nem fog mindenki élve kijutni, sõt hamar befejezik többen is. Kezdõdnek a kalandok, új kijárat keresése stb stb...a végén pedig még egymás ellen is fordulnak, hogy aztán 1 ember élje túl, és jusson ki a barlangból


A gyenge szereplõk ellenére nekem tetszett, bár azt nem mondom, hogy egyhamar megnézem még egyszer. aki ki akar kapcsolódni, nyugodtan üljön neki, a táj miatt pedig HD-ba 😄 nálam 6/10

precision
#63206
Üvegtigris 3

Sajnos nem hozza az elsõ és második rész színvonalát. De azért 1x nézhetõ 😊 Szabó Erika pedig 10/10 😊

A film maga meg legyen mondjuk 6/10

Bazinga!

#63205
Tyler1
#63204
Hanna

Ez valami rendkívüli módon üres, semmitmondó film. Olyan szinten nem fogott meg egyetlen perce sem, hogy az nem igaz, pedig elvileg akciófilmnek van jelölve. A sztori a végtelenségig lerágott, a karakterek pedig egytõl egyig idegesítõek(na jó, talán Bana-n kívül, de neki meg alig van szerepe), és nagy részük teljesen felesleges. Cate Blanchett pedig ahogy öregszik, úgy válik egyre irritálóbb színésznõvé.
Nem is pontozom, mert félek, hogy még sokat is adnék rá.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

SötétBarom
#63203
Trent. 😊

Köszönöm.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#63202
Trent Reznor & Karen O "Immigrant Song

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

SötétBarom
#63201
Nem tudja valaki, hogy ebben a trailerben mi a zene? :>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#63200
Szerintem ezt az Emerald Knights-ot a film miatt adták ki,hogy a nézõnek egy kis rálátása legyen a háttérinfókra,elõzményekre. Nincs nagy köze a First f-hez.Nem véletlenül egy héttel az amcsi premier elõtt jelent meg.

ProGabe
#63199
igazság szerint az zavart meg, hogy a FF-et már nagyon régen láttam, homályosak az emlékek

abban nem úgy volt, hogy Jordan megérkezik, Sinestro tanítja, aztán õ lesz a fõgenya? de akkor mit keresett az Emerald Knighhts-ban Sinestro?

meg az érdekelni, hogy a prófécia mennyire teljesedik be, amit ebben az új animban mondott a fogoly

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#63198
Jó lesz ez!Jövõhéten premier!Milyen Sinestro sztorit akarsz tudni?:S
A First flight-ban benne van,hogy rossz lesz 😊

ProGabe
#63197
+1 mindenre!

én csak ezt + a First Flight-ot láttam, ami lantern, de a készülõ film trailerjei alapján ezek az animok 10000x jobbak

ez pl. eléggé megmosolyogtató számomra:


értem én, hogy a képregényben is ilyen balf*szságokat hoz létre a srác, de egy 200+ milliós filmben is ezt követni igen merész húzás

btw, aki tudja az egész Sinestro sztorit, az leírná röviden? mindenhol csak méter-hosszú összefoglalókat találok

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#63196
Limitless /Csúcshatás/

Bradley Coopert még mindig nem tudom kedvelni,szerintem túl tejfelesszájú... 😊 De ez egy jó film lett.Kissé úgy éreztem,hogy a készítõk a pirula beszedése után kifogytak a lehetõségekbõl,mit is tennének ilyen helyzetben.Engem teljesen lekötött és még izgalmas is volt. Szerintem többszörnézõs kategória.

8/10

Source Code /Forráskód/

Nagyon vártam ezt a filmet a Limitless mellett,de sajnos ez lett a gyengébb. Gyllenhaal hozta a szokott formát,egyáltalán nem rossz színész.A film hajazott a 8 tanúra,de végülis a történet a maga módján egyedi volt.Kissé csalódott vagyok.Nem volt rossz,minõségi film lett,minden a helyén volt,de például hiányoltam a feszültséget.Ezen kívül teljesen korrekt volt.Viszont szerintem ez a nagyon egyszer nézõs kategória.

7,5/10

#63195
Robin Hood (2010)

Szkeptikusan álltam a dologhoz, és sokáig meg sem mertem nézni a filmet - Ridley Scott ide, Russel Crowe oda - mert bizony a 90'-es Robin Hood nagy kedvenc, és Kevin Costner az igazi Robin, punktum.

Viszont ezúttal hiába indult hendikeppel a film, nagyon kellemesen csalódtam, ugyanis Ridley-nek esze ágában sem volt konkurálni sokak régi kedvencével, és elölrõl, az alapoktól építette fel az egész történetet, amikor szó sincs útonállásról, a zsarnok megleckéztetésérõl. Az ismerõs neveket (Tuck Barát, Little John, stb) jól sikerült összeválogatni, és a végére még az egyébként nem kedvelt Cate Blanchettel is megbarátkoztam.

Jó történet és forgatókönyv, szépen kidolgozott látványvilág, szerethetõ karakterek - igen masszív alapok, amelyekre akár egy komoly folytatást is lehetne alapozni.

10/8
daver88
#63194
ohh sorry, azt hittem fõszereplõként jelölték, de most nézem, hogy mellékszereplõként...abban is megérdemelte 😄 😄

REALista
#63193
Bale kapta...😄

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

daver88
#63192
The Fighter
Miért is nem Bale kapta az Oscart?? 8/10

Unknow
Volt már jobb filmje is Liam Neesonnak, egyszer nézõs kategória nálam...6/10

Paul
áhhh...sokkal-sokkal jobbra számítottam, és nem szoktam ezt mondani, de sztem Paul hangját nem sikerült eltalálni, nem ezt képzelném hozzá...5/10

Sanctumot látta már valaki??? épp most szedem, egész jókat írtak róla, holnap bepróbálkozom vele, hacsak valaki itt nagyon nem beszél le róla 😄


#63191
Így is lehúz,hogy ha csak a legjobb filmeket veszem meg dvd-n/ritkább esetben bd-n.de gondolkodtam rajta.a külsõ hdd kevés lenne.Majd lesz valami :S

#63190
áhh dehogy,ezen nem lehet változtatni õk is tudják,ez csak azt jelenti szarnak Magyarországra.De ezek a mozis késések nem csak pár naposak lesznek,hanem több hónap is.Mind például az expendablesnél,vagy most a green lanternnél(2hónap) és ez azért már fusztráló.Az a pláne hogy addigra már kijön az r5.És ki bírja ki hogy ne nézze meg,emellett kint lesz egy csomó kritika meg részlet minden. Emiatt mérges vagyok.

Tyler1
#63189
így sem értem, hogy miért mi, meg miért ilyen szankció. nem hiszem, hogy akárkit is földhöz vág 12 óra, mikor van hogy heteket kell várni, míg ide eljut egy premier.
szóval mi lehetett a koncepció, mikor ezt meglépték a WB-nél, hogy ez vmit is változtatni fog kalózverziók terjesztésén?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

kaposi1
#63188
Értelek.
De miért nem veszel egy médialejátszót?
Akkor nem kéne ilyen "ritkaságokat" kiírnod, amiket nem lehet megvenni nálunk szinkronnal.
Csak gyõzd terrás vinyókkal.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Victor1103
#63187
Source Code - Forráskód

Ez nálam úgy ahogy van az idei év eddig legjobb filmje. Nagyon tetszett, biztos újranézõs.<#eljen>

9.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#63186
Ez amúgy hülyeség,csak kicsit beakartak keményíteni,és Magyarország van az egyik legszarabb helyzetben, meg itt úgy általában van botrány,így kellett egy bûnbak akivel elkezdik.Ennyi.Elég sok ideje magyarázkodnak,hogy ez meg az miért nem jelenik meg nálunk,meg miért dupla annyiba kerül nálunk egy film mint máshol.lásd Star Wars vagy a vissza a jövõbe blu ray. A star wars 40 ezer Ft...kint 20,de még Angliában is pl. Így csak ráfogják majd,hogy azért mert elbasztátok.

#63185
Én gyûjtõnek nevezem magam,és a szinkron is elég jó lett,így a magyar kiadásra tartanék igényt,de azt nem adták ki :S a netessel az a gáz,hogy nincs bd íróm,meg a gépem sem bírná,értelmesebb ha megeszem berakom a lejátszóba és megy 😊
A leghosszabb napot majd meglesem.Kössz a tippet

Tyler1
#63184
az milyen baromság már, hogy M.o-n kerülnek ki az elsõ kalózfelvételek. hát az összes release csapat orosz(vagy akármilyen más) forrást használ, nálunk képtelenség videót rögzíteni a mozikban. meg amúgy is, a premierek másnapján már 600 cam verziót dobnak fel a netre, nálunk többnyire 2-3 napos csúszással(jó esetben) kerülnek fel magyar verziók. és akkor nálunk tolják el a stúdiók a premiert...beszarok.

ezt vki magyarázza meg, mert lehet korán van nekem ehhez<#sniffles>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63183
Nézd meg a Leghosszabb nap címû filmet. Fekete-fehér, de nálam üti a Ryan-t.

kaposi1
#63182
Azért ez így nem pontos hogy nem adták ki.
Max nálunk nem adták ki.
Amúgy gondolom nem akadály beszerezned akár 40GB-ban se.<#wink>
Tele van ilyenekkel a net.
Saving.Private.Ryan.1998.Bluray.1080p

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63181
fingom sincs, viszont eszembe juttatta a ray charles-os filmet, ami 10/9 volt, amikor láttam még régen.
#63180
Ha jól emlékszem 2 órás film, amibõl az utolsó 45 perc a lényeg.

Riddick21
#63179
Idei év egyik legjobb filmje, csak tudni kell, mire számíts. Ez nem egy akciófilm, és szerintem csak akkor mûködik igazán, ha szépen besötétítesz, magad vagy, vagy olyannal, aki nem pofázza végig a filmet, leülsz és végignézed. Ha hajlandó vagy felirattal, eredeti hangon nézni, úgy még jobb, nagyobb a beleélés... mert ha az megvan, akkor hatalmas élmény!

Utóbbi idõk legjobb thrillere, egy rakás emlékezetes jelenettel!

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

DeerHunter01
#63178
szerintem ott volt nagyon a film, a Szökéshez hasonlítanám inkább...

\"Erről van szó!\"

szucsy89
#63177
A The Next Three Days-rõl mi a véleményetek, mihez hasonlítható leginkább?
Tatyla
#63176
1969*

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA