Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CSOCSO
#63425
Sucker Punch

9/10!!!!!
legzsirabb "eloszereplos anime"!

hiiiiihetetlen volt! GYONYORU! Baby Doll nagyon ott volt a szeren!
#63424
RIP :-(
desigo
#63423
Elhunyt Peter Falk.
RIP
#63422
Csodálom, hogy itt nem izzad rock😄D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tyler1
#63421
másodszorra nézve már egészen élveztem a The Expendablest. nem gondoltam volna, de még a szinkron is bejött(bár a "gúnnár" azért kibaszott gáz volt).

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

daver88
#63420
Sorsügynökség

Kicsit többet vártam, elég álmosan indult, már-már lecsukódott a szemem is, de aztán visszatértem, és sikerült befejezni...Érdekes elgondolás a film, egyszer érdemes nekikezdeni, aztán vagy bejön valakinek ez a fajta mûfaj, vagy nem...
Szereplõkrõl se rosszat, se jót nem lehet mondani, mindenki hozott egy átlagos színvonalat, de nem tettek hozzá semmi pluszt. 6.5/10

Bucser
#63419
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Szerintem az egész film a lányok szexuális zaklatásáról szólt és arról, hogy megpróbálnak ez ellen küzdeni.

A zaklatást magát soha nem mutatták, hisz azt "táncnak" állították be. Babydoll ezért csak vonaglik tánc helyett. És ezért "álmodik" tánc közben. Így próbál elszabadulni a realitástól. Azaz szerintem õ az akin mindenki kiéli magát míg a lányok megpróbálják összeszedni a cuccot ahhoz, hogy egy üzenetet vagy egy segélykiáltást eljuttassanak a falakon kívülre.

Azt hogy Sweet Pea elmenekült meg szintén csak Babydoll képzeli el, hogy az így történhetett.

Szerintem.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Tatyla
#63418
ha nem tudnám kik ezek azt hinném valami meleg filmbõl van a kép 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63417
Stake Land 10/7teljesnjóvót.
zaki
#63416
a képen gondolom diesel épp megölelni készül rockot 😄

Tyler1
#63415
nem hiszem, hogy pont Dieselt állítgatták téglákra, fõleg mert Rock így is, úgy is komolyabb, robusztusabb bádival rendelkezik.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

wesker24
#63414
Retek Klubon megy a Frequency de a reklámot már megint rosszul idözitik szokás szerint !
MrSpock
#63413
Több helyen is néztem 175 cm magas,tehát azért annyira nem alacsony. Azért emlékeztem 176-ra mert haver annyi és régen poénkodtam is vele,hogy magasabb vagy mint Sly😄 Amit it alistában érdekes volt,hogy Sharapova ugyanakkora mint Arnold😄 Pedig mennyivel nagyobbnak látszott fõleg régen😄 Great Khali pankrátort lessétek meg😄 216cm 190kg,mondjuk Big Show is akkora méret😊

Go Jeff Go!!!!

MrSpock
#63412
Stallone azthiszem 176 cm..The Rock meg 193😊 Így csak 5 centivel magasabb mint Diesel. Csak azért tûnnek kevésbé magasnak mert elég nagy izomzattal rendelkeznek.

Go Jeff Go!!!!

tommygear
#63411
jaja nekem is ezért volt furcsa mert énis olvastam ezt, persze lehet rock van 2méter
stallone 160-165 körül mozog ha jól emlékszem
tommygear
#63410
hehe énis 😄
#63409
Érdekes, másik fórumban éppen akkor írták, hogy V.D. téglákon állt, amikor itt ezt olvastam 😄 Mert állítólag 10 centivel kisebb ...
Engem az érdekelne, ami nincs az ábrán, Stalone valójában mekkora is?

Jim Morrison
#63408
ezzazz, elmehetek james bondnak 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#63407
"Nekem már az elsõ is az volt... Iszonyat lapos volt... a legjobb jelenet az volt, amikor a gyerekek siratják az oroszlánt, akit kb 10 perce ismertek meg😄 "
Ez a film vágásának elszabása miatt van, a film eleje és e között a jelenet között ha jól emlékszem 2 hónap telt el, nem 10 perc. 😊
Nézd meg inkább a BBC-s minisorozat verziókat. A trükkök atom rosszak, de minden másban, fõleg színészi játék, ezerszer jobb.

Szabi84
#63406
Nekem a Fast five-ban tûnt fel hogy magas, mikor a Rock mellett állt.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

tommygear
#63405
nekem max 170-nek tûnt
Szabi84
#63404
aha

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

tommygear
#63403
vin diesel 188??

tigeroo
#63402
szerintem csak képzelegte, a végén pl. bemegy az ingatlanba és semmi nincs (az amúgy véres) vardróbban, stb
#63401
Épp azt mondom hogy hasonló bonyolultságú, és az átlag magyar mivel azon nõ fel, nekik lehet hogy bonyolult ez is az is.
#63400
A Sucker Punch miben más mint a VIVA tv inteligens mûsorai és a Való Világ Hihetetlenül csavaros kapcsolati rendszere? Nem értem.
Willenbrock
#63399
Amerikai Psycho 8/10 A Wall-Street-i unatkozó gazdag tõzsdések nem tudják mit csináljanak jódolgukban,jó film.Csak arra nem jövök rá hogy amiket tett azokat csak a képzeletében történtek meg vagy a valóságban is? Esetleg összemosódott a kettõ?

Jim Morrison
#63398
na akkor megnézem, egyszer volt fölös másfél órám a városban, aztán a könyvesboltba mentem be, leemeltem a polcról és fél óra múlva néztem fel elõször 😄 azt hittem már kitiltanak mert nem ott kell könyvet olvasni (vegyem meg), akkor ezek szerint érdeme megnézni filmen (ha már nem vettem meg)

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#63397
Sucker Punch

Már csak azt nem tudom mirõl beszélgettek itt páran hogy "nem értetted meg a filmet" meg ilyenek. Talán akik a VIVA tv inteligens mûsorain nõttek fel esetleg a Való Világ Hihetetlenül csavaros kapcsolati rendszerén nevelkedtek, nos õk talán, lehet hogy nem értették meg?
Ez a film olyan egyszerû mint a szög. A látvány miatt én is 10/5 adok rá.
#63396
Sucker Punch

Elõrebocsátom, hogy Zack Snydert a legtehetségesebb fiatal rendezõnek tartom, és eddig minden filmje tetszett. Nem lett mindegyikbõl klasszikus, de az összes kiváló szórakozást, egyedi hangulatot és látványt nyújt.

A Sucker Punch elsõ tíz perce zseniális - hibátlan képsorokat látunk. Viszont ami utána jön.. sajnos a varázslat elillan, és egy teljesen szürreális valami veszi kezdetét. Bár helyenként kifejezetten élveztem a filmet, de nagyon érezhetõ, hogy Snyder túllõtt a célon ezzel a forgatókönyvel. A kevesebb ebben az esetben több lett volna.

A rendkívül jó soundtrack sokat dob a hangulaton, a fõszereplõ is jó választás, de a sajnos forgatókönyv ebben a formában kukában, vagy vmi rajzfilm forgatókönyveként kellett volna végezze.

Több zseniális pillanata ellenére Snyder ezzel a filmmel eléggé mellényúlt, de legalább lesz honnan visszakapaszkodni. Csak adjon vki neki egy jó forgatókönyvet - és ismét a csúcson találja magát.

10/5
szucsy89
#63395
Én is épp most végeztem vele, nekem bejött.
Calver
#63394

"The trees move. Do you not see it?"

#63393
Source Code

Kb mint az Eagle eye, 1 év múlva senki nem fog rá emlékezni.

5/10

#63392
Paycheck TV2 verzió. Nem elég hogy sz**rá van vágva de mintha a lehetõ legidiótább helyekre rakják a reklámokat... Akciójelenete közepére,
párbeszédek közepére...

Lehet hogy spoiler bár nem tudom egy 2003+as filmnél annak számít e de ne olvassa aki ne akarja.

Pl pont most annál a sztem remek résznél amikor megtudják mit hoz jövõ és a "Jövõbelátás pusztító" és a jelenet tetõpontján nuke na ott pont a nuke elé be sikerült vágni a reklámot... Megint megerõsödtem abban a hitemben hogy kererskedlemi TV-n nem nézek semmit.
#63391
Olyan deja vu érzésem van 😄
A holtak hajnala tényleg jó.A mûfaj talán legjobbja.

CalebJoe
#63390
Te szerintem eleve nem szereted a horror-t szóval minek vitatkozni, milyen újat lehetne hozni egy zombis filmben nemhogy egy klasszikus feldolgozásánál, jól megcsinálta ez a Synder tényleg a Sucker a kivétel a többi mûve igenis jó lett
#63389
szemen keresztül csinálták a mûtéteteket, azért nincs sérülés
#63388
Én már akkor felvontam a szemöldököm amikor megpróbáltam elképzelni hogy egy 10 oldalas novellából hogyan hoznak össze egy másfél órás filmet. Amúgy tényleg mintha az Asylium csinálta volna.
Tyler1
#63387
milyen sémát húztam is én a filmre?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63386
láttad a filmet? jaaaa, hogy nem?

akkor mirõl beszélünk?
ProGabe
#63385
ráhúzod a sémát egy olyan filmre, ami nemhogy kerüli azokat, de megannyi jó eleme miatt még csak észre sem veszed, a kötelezõen benne lévõket

mindezt azért, mert nem is láttad ezt a filmet

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Totti5
#63384
Amúgy a 78as Romero féle film remékje, ami alapmû, klasszikus a mûfajban. Annyira sok jó zombis film nincs... viszont újat kitalálni sem nagyon lehet.

Alkonyat nem tudom hogy jön ide, az nem ide sorolnadó.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tyler1
#63383
lehet a film a mûfajában fasza, de maga a mûfaj abszurd, nevetséges, és irritálóan gáz. több koncepció van a minimax 3 éves gyerekeknek készült mûsoraiban, mint ezekben a tucat zombifilmekben, melyek ugyanarra az egyetlen rohadt sémára épülnek.

és most jöhetnek a zombi fanok, de sajnos ez az igazság. ezek a hálivúd által kifacsart kultikus horrorelemek leginkább szánalmasak, és teljesen elhatárolódtak a gyökereiktõl. de az még szomorúbb, hogy igény van ilyen alkonyat-féle romantikus vámpírokra, meg a vírusfertõzött, sánta, emberzabáló zombikra.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#63382
"Az tény hogy ez a nyalóka lett a legszarabb filmje, a 300 meg a Watchmen után nem értem hogy ronthatta igy el ennél még a Baglyos filmje is sokkal jobb volt."

másolni "kicsit" könnyebb, mint újat kitalálni

minden, ami jó a korábbi filmjeiben az alapanyag miatt olyan, pont

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

kastil
#63381
mert még a forgatókönyvíró/rendezõ is belekeveredett a sok bullshitbe <#banplz><#mf2>

stargatelost
#63380
2005

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#63379
Nekem úgy egy az egyben tetszett.
Amit nem igazán értettem, és innentõl spoiler:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szóval ugye Baby dollnak a végén beleütik azt a szögszerû valami a fejébe, de aztán mégsincs sérülés rajta. Na de miért?

#63378
Black Swan

Nos... nem szeretem a túlkapott filmeket... DE ha tudom, hogy ezt ki rendezte, már moziban megnézem!!!
Rekviem egy álomért, Pankrátor... most meg ez a remekmû!
Fantasztikus film volt, minden percét feszülten figyeltem!!!
Ennél jobban bemutatva még nem láttam filmen az õrületet.

9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63377
Sound Of Thunder / Mennydörgõ Robaj (1995)

Az index múlt heti 'legnagyobb filmes bukták' cikke nyomán néztem meg a filmet, mivel bár sokan szidták, a storyline érdekes idõutazásos sztorit sejtetett.

Nos a történet rendben is lenne, kifejezetten élveztem VOLNA ezt a "visszamegyünk a múltba, de elkövetünk egy apró hibát, és gyökeresen megváltozik a jövõ" sztorit.

De a film kivitelezése annyira zsékategória, hogy alig hittem a szememnek. Mintha nem 80 millió dollárból, hanem kb. 80 ezerbõl rakta volna össze az Asylum stúdió. Ilyen rossz CGI-t filmben tényleg csak a 'Crocosaurus vs Megashark', és hasonló hulladékokban lehet látni. Ben Kingsley nem is értem mit keres itt, bár õ valszeg a forgatókönyvre mondott áment - vagy csak a pénzre.

Itt pontot sajnos csak a történet kap: a kivitelezés hazavágja a filmet egyenesen a Film+ délutáni mûsorsávjába.

10/3
nagyjan
#63376
A sas
7/10
A nagy katartikus tömegjelentek nekem hiányoztak a filmbõl, de végig élvezhetõ maradt, ezt nem bántam meg

Negyedik
4/10
Voltak elvárásaim, sajnos nem váltotta valóra, számomra nagy csalódás volt a film, felvonultatott minden klissét, teljesen kiszámítható a sztori. Ugyan végignéztem, hogy hátha meglepnek a végével, de sajnos nem jött nekik össze...