Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Western thriller és horror elemekkel? Ez kell nekem! Szeretem a mûfaji párosításokat, emiatt várós a nyár egyik nagy mozis blockbuster jelöltje, a Daniel Craig és Harrison Ford féle Cowboys vs Aliens is.
Itt a meglepõen jó, és feszült elsõ fél óra után viszont sajnos egyre laposabb lesz a film, hogy a második felét már ne is tudjuk komolyan venni. A trükkök helyenként egész jók, inkább a vége felé lóg ki csak a lóláb, és egy ideig a rémisztõfaktor is megvan, viszont a lények, amikkel megküzd a vadnyugat.. érdekes szerzetek.
A film érdekes elgondolás, de sajnos hiába kezdõdik jól, ha a vége lerontja.
10/4.5
a 2004-es Snyder féle Holtak Hajnala a legjobb zombis film ever, 10/9
Nem volt rossz film.Rabbik drogot csempésznek.Elég jó a szereplõgárda is.
Engem végig lekötött.
7/10
Az tény hogy ez a nyalóka lett a legszarabb filmje, a 300 meg a Watchmen után nem értem hogy ronthatta igy el ennél még a Baglyos filmje is sokkal jobb volt.
[merlinw.org]
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Bele tudnék kötni, de végig élveztem.
9/10
Nem volt ez olyan rettenetes, mint ahogy lehúzták az okosok. Pont azt hozta, amit elõzetesen várni lehetett, persze kicsit blõdség az egész, a forgatókönyv sem vmi kidolgozott, de abszolút emészthetõ. Annyi a gáz vele, hogy az agymunka meghaladja a közvetett élvezetet.
Mondjuk tény, ez lett Snyder leggyengébb filmje(bár a horror szutykát nem láttam, lehet az megelõzi), de 1-2x azért meglehet nézni, legfõképp az elvont visualerõszak miatt.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Akármennyire is kivesézték régebben hogy "hol szar a CGI" nekem nagyon tetszett. De csak a CGI-s csaajelenetek meg lények. Az összes többi rész színészileg és rendezésileg is iszonyatosan szar volt.
Talán jobban jártak volna ha kiszedik az összes légiharcos részt és összegyúrják a Battle: Los Angeles -el. Így egy sz*r és egy közepes filmbõl születhetett volna egy jó film.
western köntösbe öltöztetett elég gagyi szörnyes horror
5/10
The next free days
kellemes kis film jó ötletekkel és dramaturgiával
8/10
Unknown
Liam Neeson nagy kedvencem tõle jöhet bármi ebbe se csalódtam
9/10
No Strings Attached
Natalie Portman-t is kedvelem de szerintem ez közel sem az õ stílusa ellenben a film összességében tetszett
7/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
popcorn mozi, jó csajokkal, egy alapvetõen komoly alapszituációt nyakon öntöttek rengeteg CGI-vel és erotikával, a végeredmény felemás....
Pont azért nem néztem meg moziban, mert akkor meg szinte mindenki köpködte.
<#beka3>#beka3><#vigyor>#vigyor>
Borzaszto unalmas klisehalmaz,egy csomo nyitva hagyott kerdessel.Bizom benne hogy nem azert mert folytatast terveznek 😮
Kicsit olyan Twilight erzesem volt vegig,joval latvanyosabb CGI-vel es sokkal rosszabb forgatokonyvvel illetve dialogusokkal.
Az egyetlen erdekes szereplo benne a gyik.
3/10
"DVD és BD megjelenése: 2011. június 15.
magyar és angol hang: DD 5.1 (dvd), Dts HD (Blu-ray)"
A meghirdetettel ellentétben a DVD-n 2.0-ás a magyar hang.<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hihetetlen jó film,kicsivel több mint 2 órás,de minden percét élveztem, ami ritka mostanában. Igaz eleje kicsit vontatott,de aztán beindul 😊
9/10
Glory, Glory Man. United!
Hát ez hatalmas volt.Klasszikus akciófilm,tele káronkodással. Szerintem nagyon helyén volt az egész.Jó dumák,jó szereplõk,jó forgatókönyv,jó történet.Mi más kell.
9/10
Megint 48 óra
A színvonal csak egy kicsit csökkent,az is leginkább történet terén. A dumák jobbak voltak,több akció is volt benne.Méltó folytatás.Egy percét sem untam.
Megunhatatlan klasszikusok.
9/10
Kapj el ha tudsz
Most valahogy jó filmeket vettem le a polcról.Régebben láttam,de ez briliáns volt.A története remek.Spielberg rendezése is a megszokott,Dicapriot nem akarom tovább fényezni,itt is hatalmasat játszott.😊 Ilyen filmeket kéne mostanság is csinálni!!
10/10
Nekem nagyon tetszett a film, megvolt végig a hangulata. NAgyon jól jelenítették meg ezt a gengszter témát, végre nem azt láthattuk, hogy golyószóróból lõnek tonnaszám, hanem csak egy két lövés van egész film alatt, a többi az emberi oldal bemutatása. Érdemes végignézni, a befejezés sem a megszokott...
Kicsit talán a Becsületkódex-hez tudnám hasonlítani, ami másik nagy kedvencem, de ez sokkal "britt"-ebb volt. 10-es skálán számomra 8 pont.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
😮 te melyik Sucker Punch-ot nézted? én a Snyder félében egy 4 soros, lázálom szülte, abszolút kiforratlan és kiszámítható sztorit véltem felfedezni
gondolom a stúdió által kivágatott 20 percben lenne valami karakterépítés is, és akkor nem csak egy rossz vázra sebtében felhúzott panel-forgatag lenne ez a film. kár érte
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
SPOILER
jó lenne a sztori csak sztem sokat hagy a nézõre, és így katyvasznak tûnik pl: egy darabig azt gondoltam, hogy a csaj aki megszökött az jelképezi azt, hogy baby doll "szabad" vagyis az elméje, hisz ott az öreg, meg a film végi szöveg az elmeszabadságáról bla, bla DE a mûtét közben vagy után a doki nõ mondja a doki faszinak, hogy tûzet gyújtott, meg segített megszökni egy rabtársának baby doll.
SPOILER vége
persze ettõl a 2 nem zárja ki egymást amit mondtál csak nagyobb WTF és sztem faszább lett volna ha a végén kiderül, hogy az egész csak képzelgés minden, de minden a többi csaj is baby doll skizofrén énjei.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Rég láttam ilyen frankó popcorn filmet, és sajnálom, hogy kihagytam moziban. Az OST pedig 2011 legjobbja eddig!!!!!
8/10 simán
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
beszarok...
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Akinek ismerõsen cseng a 'Mesék a Kriptából' cím, annak kötelezõ pótolni ezt a filmet, ha még nem látta. Az egyik filmes fórumon olvastam pár napja róla, de sajnos korábban még csak nem is hallottam a filmrõl senkitõl. Kellemes kis rémtörténeket fõzött össze a rendezõ, hol sablonosabb, hol egészen eredeti formában - de a figyelmet és az érdeklõdést végig fenntartja.
Jóféle, kár hogy kevés ilyen rémisztgetõs móka készül manapság. A véres, 'Fûrész' típusú gore-horrorok és a csak hirtelen hangeffektektõl ijesztõ gagyik mellett nagyon megférne ez a kicsit ijesztõ, kicsit vicces, kicsit morbid mûfaj is.
10/7
Bár történetileg nem túl hiteles, egyébként nézhetõ film, közepesen élvezhetõ csatajelenetekkel, kevésbé jó tájképekkel (a magyar jelenlegi és az akkori brit õserdõk látványosan nem hasonlók 😊 ), és nem túl izgalmas üldözési jelenetekkel, és egy nagyon rossz befejezõ jelenettel. Több szempontból a Centurion sztem jobb volt (bár annak egyéb bajai voltak). 6/10.
Egyszernézõs szombat délutáni akciófilm, Travolta nincs mese, öregszik...lépcsõn lefelé már a fokokat kell néznie, és nem elõre 😊
Amúgy nem volt rossz a történet, csak a tipikus akciófilmek sablonjára épült minden. Újratöltés nélkül (najó, egyszer kifogyott) lelõni mindenkit. A vége azért érdekesre sikeredett, bár nem tudom, hogy ez lett-e a jó megoldás a lezárásra.
6/10
Ma viszont Season of the Witch
Borzalmasan unalmas, hihetetlenül vontatott film. Nick Cage-el és Ron Pearlman szereplése se tudott rajta segíteni.
3/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én az elsõt láttam az nagyon tetszett ,de elhatároztam hogy a másodikat majd csak akkor nézem ha már összeállt a trilógia.
Ezért kérdem.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
lány aki a tüzzel játszik
sztem mint 2 jó film. 7/10
a 3. részre kiványcsi vok miylen lesz majd holnap meglesem.
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
SZVSZ egy 8-ast megérdemel. És nem nem arról szól a film, hogy babydoll meg akar szökni az elmegyógyból. És igazából csak a végén derül ki, hogy a képzeletbeli világban miért is táncoskurvákként vannak megfestve a lányok.
Szerintem zseniális ahogy a Watchmen is az volt Snydertõl.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
