Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#63375
The Burrowers (2008)

Western thriller és horror elemekkel? Ez kell nekem! Szeretem a mûfaji párosításokat, emiatt várós a nyár egyik nagy mozis blockbuster jelöltje, a Daniel Craig és Harrison Ford féle Cowboys vs Aliens is.

Itt a meglepõen jó, és feszült elsõ fél óra után viszont sajnos egyre laposabb lesz a film, hogy a második felét már ne is tudjuk komolyan venni. A trükkök helyenként egész jók, inkább a vége felé lóg ki csak a lóláb, és egy ideig a rémisztõfaktor is megvan, viszont a lények, amikkel megküzd a vadnyugat.. érdekes szerzetek.

A film érdekes elgondolás, de sajnos hiába kezdõdik jól, ha a vége lerontja.

10/4.5
#63374
lüke vagy-e?

a 2004-es Snyder féle Holtak Hajnala a legjobb zombis film ever, 10/9
#63373
Kóser játszma /Holly rollers/

Nem volt rossz film.Rabbik drogot csempésznek.Elég jó a szereplõgárda is.
Engem végig lekötött.

7/10

CalebJoe
#63372
Ha a Holtak Hajnalára gondolsz akkor már ne haragudj de a 2000-es évek legjobb horrorja mai napig azóta se láttam igényesebbet.

Az tény hogy ez a nyalóka lett a legszarabb filmje, a 300 meg a Watchmen után nem értem hogy ronthatta igy el ennél még a Baglyos filmje is sokkal jobb volt.
MerlinW
#63371
Az elsõ 10 perc egyszerûen mestermû. Szerintem a CGI jelenetek teszik tönkre a filmet, ha azok nem lennének és nagyobb hangsúlyt kapna a menekülés, 10/10 lenne a film.

[merlinw.org]

#63370
R.I.P.
#63369
az ne is bosszantson,hogy a dvd képaránya fossá vágott,mint utóbbi idõben divat itthon😊
Tyler1
#63368
zombis horror? igen, akk mégsem a Sucker Punch a leggyengébb filmje.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63367
Sucker Punch

Bele tudnék kötni, de végig élveztem.

9/10

Guren
#63366
a horror szutyka az egyik legjobb zombis film

Tyler1
#63365
Sucker Punch

Nem volt ez olyan rettenetes, mint ahogy lehúzták az okosok. Pont azt hozta, amit elõzetesen várni lehetett, persze kicsit blõdség az egész, a forgatókönyv sem vmi kidolgozott, de abszolút emészthetõ. Annyi a gáz vele, hogy az agymunka meghaladja a közvetett élvezetet.
Mondjuk tény, ez lett Snyder leggyengébb filmje(bár a horror szutykát nem láttam, lehet az megelõzi), de 1-2x azért meglehet nézni, legfõképp az elvont visualerõszak miatt.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63364
Én félig néztem és kikapcsoltam,szerintem értékelhetetlen a Skyline.és az a pláne lesz folytatása...:S

#63363
Skyline

Akármennyire is kivesézték régebben hogy "hol szar a CGI" nekem nagyon tetszett. De csak a CGI-s csaajelenetek meg lények. Az összes többi rész színészileg és rendezésileg is iszonyatosan szar volt.

Talán jobban jártak volna ha kiszedik az összes légiharcos részt és összegyúrják a Battle: Los Angeles -el. Így egy sz*r és egy közepes filmbõl születhetett volna egy jó film.
#63362
Sõt kettõ is.A híreket ne ide írd szerintem.

Tatyla
#63360
The Burrowers

western köntösbe öltöztetett elég gagyi szörnyes horror
5/10

The next free days

kellemes kis film jó ötletekkel és dramaturgiával
8/10

Unknown

Liam Neeson nagy kedvencem tõle jöhet bármi ebbe se csalódtam
9/10

No Strings Attached

Natalie Portman-t is kedvelem de szerintem ez közel sem az õ stílusa ellenben a film összességében tetszett
7/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63359
Részvét, nagy arc volt 😞

desigo
#63358
#63357
Sucker Punch :

popcorn mozi, jó csajokkal, egy alapvetõen komoly alapszituációt nyakon öntöttek rengeteg CGI-vel és erotikával, a végeredmény felemás....

Dynamic
#63356
Ti most szórakoztok? Most, hogy a Sucker Punch már tölthetõ, mindenki dicséri.
Pont azért nem néztem meg moziban, mert akkor meg szinte mindenki köpködte.
<#beka3><#vigyor>
dartonita
#63355
I am number four:

Borzaszto unalmas klisehalmaz,egy csomo nyitva hagyott kerdessel.Bizom benne hogy nem azert mert folytatast terveznek 😮
Kicsit olyan Twilight erzesem volt vegig,joval latvanyosabb CGI-vel es sokkal rosszabb forgatokonyvvel illetve dialogusokkal.
Az egyetlen erdekes szereplo benne a gyik.

3/10

kaposi1
#63354
Valóban jó film csak egy dolog bosszant.


"DVD és BD megjelenése: 2011. június 15.
magyar és angol hang: DD 5.1 (dvd), Dts HD (Blu-ray)"

A meghirdetettel ellentétben a DVD-n 2.0-ás a magyar hang.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Rash87
#63353
A következõ három nap

Hihetetlen jó film,kicsivel több mint 2 órás,de minden percét élveztem, ami ritka mostanában. Igaz eleje kicsit vontatott,de aztán beindul 😊

9/10

Glory, Glory Man. United!

#63352
48 óra
Hát ez hatalmas volt.Klasszikus akciófilm,tele káronkodással. Szerintem nagyon helyén volt az egész.Jó dumák,jó szereplõk,jó forgatókönyv,jó történet.Mi más kell.

9/10

Megint 48 óra
A színvonal csak egy kicsit csökkent,az is leginkább történet terén. A dumák jobbak voltak,több akció is volt benne.Méltó folytatás.Egy percét sem untam.
Megunhatatlan klasszikusok.

9/10

Kapj el ha tudsz
Most valahogy jó filmeket vettem le a polcról.Régebben láttam,de ez briliáns volt.A története remek.Spielberg rendezése is a megszokott,Dicapriot nem akarom tovább fényezni,itt is hatalmasat játszott.😊 Ilyen filmeket kéne mostanság is csinálni!!

10/10

#63351
*székhez

#63350
Miért lennénk félagyúak? Mert nem szegez a széghez a látvány,ami tök béna volt? Amúgy pont te lennél az,ha egy rossz filmért csak a csajok meg a "látvány" miatt vagy oda. A sztori meg profi...😊 vicces

#63349
Egyet értek jó volt.

w77d
#63348
London Boulevard

Nekem nagyon tetszett a film, megvolt végig a hangulata. NAgyon jól jelenítették meg ezt a gengszter témát, végre nem azt láthattuk, hogy golyószóróból lõnek tonnaszám, hanem csak egy két lövés van egész film alatt, a többi az emberi oldal bemutatása. Érdemes végignézni, a befejezés sem a megszokott...
Kicsit talán a Becsületkódex-hez tudnám hasonlítani, ami másik nagy kedvencem, de ez sokkal "britt"-ebb volt. 10-es skálán számomra 8 pont.

Sir Quno Jedi
#63347
<#eljen>

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

ProGabe
#63346
"egy ilyen szinten profi sztori"

😮 te melyik Sucker Punch-ot nézted? én a Snyder félében egy 4 soros, lázálom szülte, abszolút kiforratlan és kiszámítható sztorit véltem felfedezni

gondolom a stúdió által kivágatott 20 percben lenne valami karakterépítés is, és akkor nem csak egy rossz vázra sebtében felhúzott panel-forgatag lenne ez a film. kár érte

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#63345
én is arra gondoltam

SPOILER

jó lenne a sztori csak sztem sokat hagy a nézõre, és így katyvasznak tûnik pl: egy darabig azt gondoltam, hogy a csaj aki megszökött az jelképezi azt, hogy baby doll "szabad" vagyis az elméje, hisz ott az öreg, meg a film végi szöveg az elmeszabadságáról bla, bla DE a mûtét közben vagy után a doki nõ mondja a doki faszinak, hogy tûzet gyújtott, meg segített megszökni egy rabtársának baby doll.

SPOILER vége
persze ettõl a 2 nem zárja ki egymást amit mondtál csak nagyobb WTF és sztem faszább lett volna ha a végén kiderül, hogy az egész csak képzelgés minden, de minden a többi csaj is baby doll skizofrén énjei.
Blasta
#63344
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A film zárójelenete szintén egy képzelgés volt Babydoll részérol. Figyeld meg amikor a jelenet elott becsukja a szemét. Csakis úgy jelenhetett meg az oreg, hiszen az csak az ö képzeletében létezett

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#63343
profi sztori fikázó vagyok, csak egy kérdésem lenne mit keresett az öreg fószer a buszon a film végén?
Blasta
#63342
Minden Sucker Punch fikázónak uzenem: félagyúak vagytok, ha egy ilyen szinten profi sztori + csillagos 5-os látvány nem szegez a székhez.

Rég láttam ilyen frankó popcorn filmet, és sajnálom, hogy kihagytam moziban. Az OST pedig 2011 legjobbja eddig!!!!!

8/10 simán

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

desigo
#63341
grrrr
pedig mindig vissza olvasok minden hozzászólást <#falbav>
Tyler1
#63340
most olvastam, hogy leforgatták a Tökéletes katona 4-et, de már azt is 3D-ben!!! sztem olyan C kategória lesz, mint az elõzõ, de öcsém 3D-ben forgatják.
beszarok...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63339
Trick'R Treat / Adsz vagy Kapsz

Akinek ismerõsen cseng a 'Mesék a Kriptából' cím, annak kötelezõ pótolni ezt a filmet, ha még nem látta. Az egyik filmes fórumon olvastam pár napja róla, de sajnos korábban még csak nem is hallottam a filmrõl senkitõl. Kellemes kis rémtörténeket fõzött össze a rendezõ, hol sablonosabb, hol egészen eredeti formában - de a figyelmet és az érdeklõdést végig fenntartja.

Jóféle, kár hogy kevés ilyen rémisztgetõs móka készül manapság. A véres, 'Fûrész' típusú gore-horrorok és a csak hirtelen hangeffektektõl ijesztõ gagyik mellett nagyon megférne ez a kicsit ijesztõ, kicsit vicces, kicsit morbid mûfaj is.

10/7
PetruZ
#63338
Nem igazán értem, hogy nem lehet észrevenni ugyanazon oldalon 10 hozzászólással alattad ugyanazt. 😊
desigo
#63337
lol

PetruZ
#63336
The Eagle (2011): Nyakas római fiatal centurio elindul egy rabszolga társaságában a Hadrianus falon túli "világ végére", hogy meglelje apuka 20 évvel ezelõtt elveszett 9. légiójának jelvényét, az arany sast, és hogy ezzel helyreállítsa családja becsületét.
Bár történetileg nem túl hiteles, egyébként nézhetõ film, közepesen élvezhetõ csatajelenetekkel, kevésbé jó tájképekkel (a magyar jelenlegi és az akkori brit õserdõk látványosan nem hasonlók 😊 ), és nem túl izgalmas üldözési jelenetekkel, és egy nagyon rossz befejezõ jelenettel. Több szempontból a Centurion sztem jobb volt (bár annak egyéb bajai voltak). 6/10.
daver88
#63335
From Paris with Love

Egyszernézõs szombat délutáni akciófilm, Travolta nincs mese, öregszik...lépcsõn lefelé már a fokokat kell néznie, és nem elõre 😊

Amúgy nem volt rossz a történet, csak a tipikus akciófilmek sablonjára épült minden. Újratöltés nélkül (najó, egyszer kifogyott) lelõni mindenkit. A vége azért érdekesre sikeredett, bár nem tudom, hogy ez lett-e a jó megoldás a lezárásra.
6/10

Victor1103
#63334
A kártyavár már kint van magyarul? Na akkor megvan a ma esti program.

Ma viszont Season of the Witch

Borzalmasan unalmas, hihetetlenül vontatott film. Nick Cage-el és Ron Pearlman szereplése se tudott rajta segíteni.

3/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Kontrakcio
#63333
amennyi szemetet láttam az elmult fél évben kész felüdülés volt megnézni 😊 egyszerre, cigiszünet nélkül és az a 2 óra eltelt nagyon hamar 😄

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#63332
<#eljen>

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

kaposi1
#63331
Már nincs kérdés, látom megjelent.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#63330
Kiadták már a A kártyavár összedõl-tet???
Én az elsõt láttam az nagyon tetszett ,de elhatároztam hogy a másodikat majd csak akkor nézem ha már összeállt a trilógia.
Ezért kérdem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Kontrakcio
#63329
tetovált lány
lány aki a tüzzel játszik

sztem mint 2 jó film. 7/10

a 3. részre kiványcsi vok miylen lesz majd holnap meglesem.

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#63328
hát valamit elkell vállalni ha pénzt akar az ember 😄
Bucser
#63327
SuckerPunch jó film.

SZVSZ egy 8-ast megérdemel. És nem nem arról szól a film, hogy babydoll meg akar szökni az elmegyógyból. És igazából csak a végén derül ki, hogy a képzeletbeli világban miért is táncoskurvákként vannak megfestve a lányok.

Szerintem zseniális ahogy a Watchmen is az volt Snydertõl.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#63326