Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#63475
The Next Three Days

Lassan induló, de fokozatosan egyre nagyobb tempót diktáló thriller. Russel Crow az utóbbi 10 évben minden szerepet hibátlanul elvisz a hátán, Liam Neeson pedig már lassan már minden második filmhez odaadja az arcát.

Sokadjára is tetszett börtönös szöktetési történet, bár aki látott már pár részt a Prison Break-bõl, annak nem lesz újdonság. Érdekes volt Daniel Stern-t (a Reszkessetek Betörõk egyik rosszfiúja) és Brian Dennehy-t (a Rambo elvakult hekusa) kicsit más szerepben is látni, még ha csak kis idõre is.

Itt nincsenek hõsök, csak sok mindenre képes átlagemberek.

10/8
Zephyr Retiring
#63474
a pénz nem boldogít.
ez a film eddig valahogy kimaradt, így pótolnom kellett<#nevetes1>
az eleje dögunalom, a közepe felé már minden szereplõnek tudod a következõ lépését<#nyes>
ennél a pontnál már tényleg majdnem kikapcsoltam a tv-t<#vigyor>
de minden jó, ha jó a vége:
a film végefelé meglepõdtem. aztán röhögni kezdtem:
ilyen nincs<#hehe>
érdemes megnézni annak, aki még nem látta..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#63473
a totyik címébõl te mire következtetsz<#mf1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#63472
köszi akkor keresek egy olyan verziót inkább
Riddick21
#63471
Csak röviden:

The Adjustment Bureau - Sorsügynökség: lightos sci-fibe oltott minõségi romantika, kiváló színészekkel 4/5

Paul: szerintem túlértékelt vígjáték, a Hot Fuzz és a Shaun of the Dead kenyér nélkül eszi meg reggelire, de azért szórakoztató és szerethetõ 3/5

No Country for Old Men - Nem vénnek való vidék: Sokadjára, nálam ez minden idõk legjobb filmje. "What's the most you've ever lost on a coin toss?" 5/5

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Tatyla
#63470
szerintem õ se negatívan reagált...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63469
A király beszéde

8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

wesker24
#63468
A brutális és vérengzõs jelenetek lettek megvágva ezért nyirbálta meg rendesen az amcsik a 125 perces verzióban minden durva részt kivágtak !
Tyler1
#63467
mi a baj vele? butának tûnik? de hát ez MI! engem megvett, elsõ ránézésre fasza popcornnak néz ki.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63466
Super 8

10/8

Jó kis film, jól felépített karakterekkel, a gond csak az, hogy a szörnnyel való kontaktus minimális benne.
#63464
Jó hogy jó!

#63463
Mibõl van több a vérengzésbõl vagy, a súlyosan nézzük egymást-ból?

Komolyan mert most készülök megnézni és utálom amikor 12-es karikával kel néznem horrort vagy aprítós szamuráj filmet.
REALista
#63462
jó az!😊

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

Tyler1
#63461
fúú de rettenetesen rossz film a Maszk mostani szemmel. utoljára talán akkor láttam, mikor pöcsrágó korunkban még poén volt errõl dumálni a haverokkal a suliban, és most újranézve hát...azok a poénok már borzasztóan kínosak voltak.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

wesker24
#63460
Melyik verziót nézted mert az amerikaiak csak a 125 perces szarrá vágott verziót adták ki !

Az eredeti vágatlan verzió az 144 perces !
tomsolo
#63459
13 Assasin

Takashi Mike új szamurájos filmje - leegyszerûsítve a 7 szamuráj kicsit más történetben. (Cselekményileg nem sok különbség van). A fõgonosz elég szemétre sikeredett - ill elég Takashi Mike-osra van véve - ehhez képest a pár költõinek szánt beszóláson kívül nem sokat villant. A csatajelenet elég hosszú benne, sok a vér, csattognak a kardok, de igazán belezõs kép kb egy sincs benne.
(Ezt kicsit hiányoltam, márcsak a rendezõ miatt is 😛 )

Egyszer simán végignézhetõ, ami miatt nem kap magasabb pontot az az hogy túlságosan is Kurosava film remake-jének érzõdik, egy Takashi Mike féle sokkal komorabb, erõsebb vonal kellet volna bele, mert így nagyon egy zsákban mozogtak a karakterek.

10/7-8

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#63458
lenne egy hipotetikus kérdésem. Pornófilmek is játszanak?
#63457
Red riding hood

10/mi ez a szar?
#63456
van 1 jegy amivel nem lehet 3D-s filmre + premierfilmre beülni
azé kérdem
köszi

#63455
Avatar 4-5 hónapig volt mûsoron? 😊

#63454
Azért ez változó,Békéscsabán volt,hogy csak 2 hétig.

Tatyla
#63453
mármint meddig adnak a mozik egy új filmet? olyan 1-1,5 hónapig

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63452
meddig premierfilm 1 film ?

#63451
Tucker and Dale

Baszott jó kis horrorvígjáték, erõs 7-es.
#63450
Kb + azért egy kis kódolt mondanivalója van. Nálam 6/10.
CalebJoe
#63449
Épp ez az annyira nulla a sztorija, hogy nem érdemes figyelni se rá arra ott vannak a csajok meg a CGI, ezt aki nem érti azzal komoly gondok vannak.
Victor1103
#63448
Sucker Punch

Remek látvány kontra hihtetlenül gyenge sztori. Aranyközépút

5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

kill3r21
#63447
Santen Ana OI! Bocs srácok hogy ide írok de egyszerüen nem találom a keresett filmet, mert nem tudom a cimét! Leirom a lényeget hátha valaki ráismer és tudja a cimét.....
Egy gazdag csajról szól, aki eltéved a sivatagban, és két busman talál rá és segit neki, asszem a csaj terhes vagy ilyesmi, és elviszik a busmanok egy sziklához, amirõl késöbb kiderül hogy gazdag gyémánt lelõhej, ennyit tudok valaki?
Victor1103
#63446
Láttam a Presitge-t és szerintem semmivel nem volt jobb vagy rosszabb mint a Mágus. Bár ízlések és pofonok.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#63445
- elsõ 5 percbõl már nettó egy percet visít, hacsak hozzáér a nõvére, vagy pirosat lát.
- állandóan be kell fogja a száját a testvére, hogy ne ordítson
- odaül kaját kérni az étkezõasztalhoz, miközben a tigris vhol vadászik rájuk
- és ezer meg egy hülyeség

nézz akkor sok hasonló filmet, én részemrõl nem vagyok rájuk / ilyen mocskosul idegesítõ karakterekre kíváncsi 😉

persze az sem mellékes, hogy maga a film is szimplán rossz.
stargatelost
#63444
Micsoda? A Burning Bright-ban az utóbbi idõkben az egyetlen értékelhetõ gyerekkarakter volt, amit láttam. Nem vinnyog, nem sír, nem pofázik, nem csinál hülyeséget (autista, ezért nem róható fel neki semmi, amit tesz, és esetleg egy rendes gyereknél hülyeség lenne).
Tehát épp a gyerek húzza fel a filmet.

8/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#63443
Ezen én csak nevetek,szerintem õ nem érti meg... 😄

ProGabe
#63442
már megint ez az érvelés

mégis mi a lóf*szt nem lehet megérteni ezen az 1x1-en?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#63441
az a csávó sosem lesz vicces, én sem értem, miért erõltetik

az állandó káromkodás nem egyenlõ a komikával..
precision
#63440
The Green Hornet

Seth Rogen még mindig nem vicces. Elég fos egy film... 😊

2/10

Bazinga!

Tatyla
#63439
Sucker Punch

mivel az utolsó hozzászólások szinte ennek a filmnek a fikázásáról és dicsõítésérõl szólt gondoltam megnézem én is,az extendet cut-hoz volt szerencsém full HD-ben.
mivel Emily Browning a Szellemhajó óta nagy kedvencem ezért már alapból megérte megnéznem,szerintem egy teljesen szórakoztató igaz cgi-ben túlcsurdított mese ami lehetett volna még morbidabb és még durvább és nem kell most itt a rendezõt meg a forgatókönyv írót szidni,teljesen nézhetõ az egész úgy ahogy van.
Az a baj hogy hiába adott ma már minden filmes cgi és trükk még is kevés ilyen vagy hasonló kaliberû új film készül és most hangsúlyozom az ujjon azt értem hogy nem feldolgozás vagy valaminek a folytatása.
8/10

Ridley Scott,Prometheus filmjét várom ami talán egy ilyen mérföldkõ lesz.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63438
Burning Bright

Egy elszabadult tigris terrorizál egy házban egy csinos lányt és annak autista öccsét. Szintén egy érdekesen kezdõdõ, ám hamar unalomba és gagyiba fulladó film. A trükkök a veszélyes cicusról helyenként egész pofásak, máshol viszont sajnos nagyon kilóg a lóláb.

Kár az hogy ilyen menekülõs filmekben kifejezetten utálom a totálisan nem reális, mindent túlélõ gyerekeket, hát még ha rettentõen idegesítõ autista karakter van a színen. Nos itt utóbbival volt súlyosbítva az egész, aki végigüvöltözte az egészet, és nagyon nem akarta, hogy megmentse a nõvére - de sajnos túl sokszor sikerült.

10/2, gyakorlatilag a gyerekkarakter kivégzi a filmet - kár érte.
[HUN]Crassus
#63437
Sucker Punch: már megrendeltem a SweetPea-s Bastard Sword-ot😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#63436
Super 8

Nekem egyáltalán nem jött be.Az egész film televolt nagy hatásvadász jelenetekkel,ami a végére már kínos is volt.Vontatott is volt.Voltak benne teljesen felesleges karakterek,akik igazából nem csináltak semmit sem.Sokkal jobbat vártam.

6/10

zaki
#63435
én zack snydertõl most az õrzõk legendáját láttam legutóbb. hát nem voltam elszállva tõle. semmi maradandó élményt nem tudott nyújtani. kíváncsi vagyok a Sucker Punchra, mert elég megosztó egy film az itt olvasottak alapján 😄

SötétBarom
#63434
Sucker Punch

10/10

Ahogy lesz lehetõségem nézem az extended cutot fúécsdíben.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

REALista
#63433
Ha visszább vettek volna az akcióból és kicsit mélyebben belemennek a sztoriba akkor nagyon fasza kis film lehetett volna.Így marad a 6-7/10

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

REALista
#63432
Épphogy a sztori az ami érdekes és az akció baromi unalmas egy idõ után.Fõleg a 2. és a 4.

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

Bucser
#63431
A storynak azzal van baja aki nem érti.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

CalebJoe
#63430
Én is egybõl ezt gondoltam amikor megláttam hogy ez egy live action anime kis ecchi-vel, csak hát a sztori azzal van a baja mindenkinek nem a látvánnyal mert az nálam veri az Avatart az biztos.
SötétBarom
#63429
True Grit

Nem rossz. Kicsit lassú, de jók a karakterek, szépek a képek, ráadásul western. 😄

7/10

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Guren
#63428
azért a borzasztótól messze van

tomsolo
#63427
😄DD

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

tomsolo
#63426
Borzasztó film, nézd meg a The Prestige-t, annyira elveri hogy arra nincs szó.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo