Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lassan induló, de fokozatosan egyre nagyobb tempót diktáló thriller. Russel Crow az utóbbi 10 évben minden szerepet hibátlanul elvisz a hátán, Liam Neeson pedig már lassan már minden második filmhez odaadja az arcát.
Sokadjára is tetszett börtönös szöktetési történet, bár aki látott már pár részt a Prison Break-bõl, annak nem lesz újdonság. Érdekes volt Daniel Stern-t (a Reszkessetek Betörõk egyik rosszfiúja) és Brian Dennehy-t (a Rambo elvakult hekusa) kicsit más szerepben is látni, még ha csak kis idõre is.
Itt nincsenek hõsök, csak sok mindenre képes átlagemberek.
10/8
ez a film eddig valahogy kimaradt, így pótolnom kellett<#nevetes1>#nevetes1>
az eleje dögunalom, a közepe felé már minden szereplõnek tudod a következõ lépését<#nyes>#nyes>
ennél a pontnál már tényleg majdnem kikapcsoltam a tv-t<#vigyor>#vigyor>
de minden jó, ha jó a vége:
a film végefelé meglepõdtem. aztán röhögni kezdtem:
ilyen nincs<#hehe>#hehe>
érdemes megnézni annak, aki még nem látta..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
The Adjustment Bureau - Sorsügynökség: lightos sci-fibe oltott minõségi romantika, kiváló színészekkel 4/5
Paul: szerintem túlértékelt vígjáték, a Hot Fuzz és a Shaun of the Dead kenyér nélkül eszi meg reggelire, de azért szórakoztató és szerethetõ 3/5
No Country for Old Men - Nem vénnek való vidék: Sokadjára, nálam ez minden idõk legjobb filmje. "What's the most you've ever lost on a coin toss?" 5/5
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
8/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
10/8
Jó kis film, jól felépített karakterekkel, a gond csak az, hogy a szörnnyel való kontaktus minimális benne.
Komolyan mert most készülök megnézni és utálom amikor 12-es karikával kel néznem horrort vagy aprítós szamuráj filmet.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Az eredeti vágatlan verzió az 144 perces !
Takashi Mike új szamurájos filmje - leegyszerûsítve a 7 szamuráj kicsit más történetben. (Cselekményileg nem sok különbség van). A fõgonosz elég szemétre sikeredett - ill elég Takashi Mike-osra van véve - ehhez képest a pár költõinek szánt beszóláson kívül nem sokat villant. A csatajelenet elég hosszú benne, sok a vér, csattognak a kardok, de igazán belezõs kép kb egy sincs benne.
(Ezt kicsit hiányoltam, márcsak a rendezõ miatt is 😛 )
Egyszer simán végignézhetõ, ami miatt nem kap magasabb pontot az az hogy túlságosan is Kurosava film remake-jének érzõdik, egy Takashi Mike féle sokkal komorabb, erõsebb vonal kellet volna bele, mert így nagyon egy zsákban mozogtak a karakterek.
10/7-8
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
10/mi ez a szar?
azé kérdem
köszi
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Remek látvány kontra hihtetlenül gyenge sztori. Aranyközépút
5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Egy gazdag csajról szól, aki eltéved a sivatagban, és két busman talál rá és segit neki, asszem a csaj terhes vagy ilyesmi, és elviszik a busmanok egy sziklához, amirõl késöbb kiderül hogy gazdag gyémánt lelõhej, ennyit tudok valaki?
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
- állandóan be kell fogja a száját a testvére, hogy ne ordítson
- odaül kaját kérni az étkezõasztalhoz, miközben a tigris vhol vadászik rájuk
- és ezer meg egy hülyeség
nézz akkor sok hasonló filmet, én részemrõl nem vagyok rájuk / ilyen mocskosul idegesítõ karakterekre kíváncsi 😉
persze az sem mellékes, hogy maga a film is szimplán rossz.
Tehát épp a gyerek húzza fel a filmet.
8/10
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
mégis mi a lóf*szt nem lehet megérteni ezen az 1x1-en?
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
az állandó káromkodás nem egyenlõ a komikával..
mivel az utolsó hozzászólások szinte ennek a filmnek a fikázásáról és dicsõítésérõl szólt gondoltam megnézem én is,az extendet cut-hoz volt szerencsém full HD-ben.
mivel Emily Browning a Szellemhajó óta nagy kedvencem ezért már alapból megérte megnéznem,szerintem egy teljesen szórakoztató igaz cgi-ben túlcsurdított mese ami lehetett volna még morbidabb és még durvább és nem kell most itt a rendezõt meg a forgatókönyv írót szidni,teljesen nézhetõ az egész úgy ahogy van.
Az a baj hogy hiába adott ma már minden filmes cgi és trükk még is kevés ilyen vagy hasonló kaliberû új film készül és most hangsúlyozom az ujjon azt értem hogy nem feldolgozás vagy valaminek a folytatása.
8/10
Ridley Scott,Prometheus filmjét várom ami talán egy ilyen mérföldkõ lesz.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Egy elszabadult tigris terrorizál egy házban egy csinos lányt és annak autista öccsét. Szintén egy érdekesen kezdõdõ, ám hamar unalomba és gagyiba fulladó film. A trükkök a veszélyes cicusról helyenként egész pofásak, máshol viszont sajnos nagyon kilóg a lóláb.
Kár az hogy ilyen menekülõs filmekben kifejezetten utálom a totálisan nem reális, mindent túlélõ gyerekeket, hát még ha rettentõen idegesítõ autista karakter van a színen. Nos itt utóbbival volt súlyosbítva az egész, aki végigüvöltözte az egészet, és nagyon nem akarta, hogy megmentse a nõvére - de sajnos túl sokszor sikerült.
10/2, gyakorlatilag a gyerekkarakter kivégzi a filmet - kár érte.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Nekem egyáltalán nem jött be.Az egész film televolt nagy hatásvadász jelenetekkel,ami a végére már kínos is volt.Vontatott is volt.Voltak benne teljesen felesleges karakterek,akik igazából nem csináltak semmit sem.Sokkal jobbat vártam.
6/10
10/10
Ahogy lesz lehetõségem nézem az extended cutot fúécsdíben.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Nem rossz. Kicsit lassú, de jók a karakterek, szépek a képek, ráadásul western. 😄
7/10
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ