Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#63526
Sucker Punch, érdekes film, ilyen hatásos intrót régen láttam bármilyen filmnél, azt kell mondjam, hogy tetszett 😊
#63525
Nicolas Cagenek vannak nagyon szar nézései a filmben, amiért egyszer megéri megnézni 😄

#63524
Akkor rövidesen megnézem.
tommygear
#63523
igen
#63522
A Dejavu a Denzel Washingtonos? Azt régebben is meg akartam nézni.
#63521
A dejau Vu nagyon jó film, a next elég gyengus.

#63520
Még nem.
#63519
Deja Vu és Next megvolt?

#63518
Forráskód

Nagyon jó ez a film, 10/10 et adok rá. Lebilincselõ, nincs benne unalmas rész.
#63517
Transformers: Dark of the Moon. Az emberiség sötétsége.
#63516
A lány és a farkas

Kusza baromság, egyszer nézhetõ.

6/10
Zephyr Retiring
#63515
felvéve.
nem jutsz be az egyetemre?
hát felvételizz egy kamuegyetemre 😊
vicces vígjáték, tele humorral,
pont ahogy szeretem..
10-es skálán erõs 8-as.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

dragon11
#63514
Köszi mindenkinek! <#worship>

Bucser
#63513
#63419-ben lévõ okfejtést olvasgasd el és talán gondolkodj el róla?😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#63512
Kísértetjárás Connecticutban <#nemtudom> Egyszer nézhetõ, kicsit sablonos
#63511
tényleg. Fú, nagyon durva volt <#wilting>
Davidus
#63510
erre az akart menni hogy
Triangle
bár inkább misztikus mint horror de jó

V9ykn8_TZL0

Davidus
#63509
Insidious 4/10
kísértetes

Fair Game 5.5/10
CIA ügynökös nyilvánosságra hozós

Fracture 6/10
ügyvédes

The Hills Have Eyes 4.5/10
õrült mutáns buckalakós

V9ykn8_TZL0

#63508
Júliusban lesz 3. rész bemutatója.
#63507
Jeeper Creeper az. Ütõs mindkét része.
#63506
hát csak nem
#63505
egyszer láttam egy nagyon ütõset, aminek nem tudom a címét, de fiatalok mentek egy rozoga régi teherautóval Arizonában vagy valami sárga helyen, ahol búzamezõk és gyéren faviskók voltak, és valami izé fölszállt a pokolból és emberek szívét ette, de alkalomadtán más részüket is, kb úgy nézett ki, mint egy madárijesztõ, és egy másik roncs nagyobb régi teherautóval furikázott. A képi világ érdekes volt, az egész kicsit szarkasztikus, és inkább hátborzongató, mint félelmetes
Effe88
#63504
meg is néztem sokadjára

zseniális alkotás!!!!

#63503
Trollvadász

nagyon jó kis norvég horror
http://www.imdb.com/title/tt1740707/
#63502
mindenki annyira imádja. Nem is értem. (pontosabban értem, csak nem értem, hogy ez kinek jó)
#63501
Megmondom õszintén csak pár kockát láttam belõle, csak olvastam és hallottam róla, de csak jókat, de így se véleményezem addig amíg meg nem nézem.
#63500
van egy olyan, hogy train, ami szerintem már gusztustalanul véres, és tele van filmes bakival.
#63499
fúúj, hülye prolifilm. Az önmegalázás-kultúra gyökere. Ráadásul unalmas, bárgyú és ripacsokkal van tele <#duhos2>
dragon11
#63498
mindkettõ jöhet!



köszi ZZ88!

#63497
#63496
Majdnem

#63495
#63494
Ez is naygon ütõs:

Eden Lake

http://www.imdb.com/title/tt1020530/
#63493
Egy régebbi angol horror (2002), nekem tetszett:

http://www.imdb.com/title/tt0280609/
#63492
véres vagy misztikus horrort akarsz?
dragon11
#63491
Mondanátok pár jó horror filmet?


ilyen alap filmeket, hogy paranormal stb hanyagoljuk, láttam.😊

kösz

Tatyla
#63490
te se olvastad a bannert ezt törölve lesz...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ZilogR
#63489
Még nem láttam, DE:
Én gyerekkorom óta tudom, h a nagymama a vérfarkas...

Mert hogy is van ez?
1.) Piroska elindul hajnalban, holdfénynél a nagymamához és találkozik egy farkassal, aki beszél és nem is félnek egymástól.
2.) A nagymama ágyában egy farkas fekszik, mert még nem változott vissza nagymamává.
3.) Amikor megölik a farkast, egy vadász lövi le - hogyan is lehet farkasembert ölni? Ja, tényleg: le kell lõni ezüst lövedékkel.
4.) Amikor elpusztul, kibújik belõle a nagymama - jé, tényleg: a vérfarkasok emberré változnak vissza, amikor elpusztulnak.

És ezt én már kisgyerekkoromban tudtam. Azóta is várok egy olyan filmet, ami ezt, az IGAZI sztorit dolgozza fel!

Remélem ez ilyen!

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

tommygear
#63488
gratulálok
Jim Morrison
#63487
bocsánat, #63485 re ment

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#63486
napifilmet reklamozza

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#63485
Ez most ismertetõ vagy mi? 😄

Tyler1
#63483
3. már csak szimplán unalmas, de legalább nincs teletömve orbitális baromsággal(mondjuk a víz alatti kocsis jelenet a viszi az egészet) 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

SötétBarom
#63482
Az elsõ rész szerintem teljesen rendben van. A második után viszont eszembe sem jutott megnézni a harmadikat. 😄DD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Guren
#63481
hogy beszúrhassa ezt a gifet.

#63480
Akkor minek nézted végig?

Tyler1
#63479
Transporter 1, 2, 3



Ritkán zavar, ha egy akciófilm agyatlan(Besson keze alól meg fõleg), mert valahol ez a mûfaj alapja, de ez a sorozat már abszurd volt. Nem akartam elhinni, amik ebben megtörténtek, jó negyedóránként kellett is nyomnom egy szünetet, hogy rendezzem a fejemben a látottakat.
Kemény 4,5 óra facepalm ez a trilógia.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tomsolo
#63478
Nem amcsi változat az hanem INT, de azt láttam. 😊

Bár hiányoztak a véres részek - így? - de ami emlékem maradt az az, hogy nagyon remake ízû lett a dolog.

BTW az melyik FF szamurájos film amiben a gonosz fõarcot úgy ölik meg a végén, hogy a ház ura lefogja és kéri a szolgálót szúrja át mindkettejüket?

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

ZilogR
#63477
Skjult - egy norvég horrorféleség, amirõl majd kiderül, hogy mi is. Szerettem, hogy a szereplõ nem félt 😛 - aztán késõbb én sem.
Kicsit olyan érzésem volt, mintha Wim Wenders-féle Berlin felett az ég "angyala" menne körbe-körbe és folyton lihegve próbálna rájönni, hogy mi is van.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amit nem szerettem: A végén a kamera által mutatott képben a bevillanás, hogy most õ van ott vagy Peter? Miért kell ilyen halivúdi szarral elrontani? Most jobb, hogy ezt az egyenes kis sztorit átteszik a bizonytalanba? Most õ volt vagy nem õ volt? Létezett-e Peter? Persze, ha kicsit utána gondolok, akkor több olyan jelenet is van, ami ezt indokolja, hogy bizonytalan legyek, de nekem az egyenes sztori jobban tetszene ennél a filmnél.


Semmi különös a spoilertõl eltekintve. Kimondottan kellemes volt a hangulata. Legyen 6/10, annyit megérdemel, de csak a hangulat miatt. Mint a horror mûfajba beillesztett valami sztem épp meglenne a 4/10, de ezt lehet csak én érzem így.

A trailer semmit nem árul el (Skjult trailer), már csak azért is, mert norvég.

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

Totti5
#63476
The Road

Book of Eli után ez nem volt nagy durranás, hacsak nem letargiába akar esni az ember és végignézni 2 ember mérhetetlen és hosszas szenvedését... azt pedig nem értem hogy az anya miért tette azt amit, mert annak semmi értelme nem volt az ég világon és egy teljesen érthetetlen, szinte kívüálló negatív karakter képében állították be, a vége pedig WTF semmilyen.

6/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10