Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nagyon jó ez a film, 10/10 et adok rá. Lebilincselõ, nincs benne unalmas rész.
Kusza baromság, egyszer nézhetõ.
6/10
nem jutsz be az egyetemre?
hát felvételizz egy kamuegyetemre 😊
vicces vígjáték, tele humorral,
pont ahogy szeretem..
10-es skálán erõs 8-as.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
V9ykn8_TZL0
kísértetes
Fair Game 5.5/10
CIA ügynökös nyilvánosságra hozós
Fracture 6/10
ügyvédes
The Hills Have Eyes 4.5/10
õrült mutáns buckalakós
V9ykn8_TZL0
ilyen alap filmeket, hogy paranormal stb hanyagoljuk, láttam.😊
kösz
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Én gyerekkorom óta tudom, h a nagymama a vérfarkas...
Mert hogy is van ez?
1.) Piroska elindul hajnalban, holdfénynél a nagymamához és találkozik egy farkassal, aki beszél és nem is félnek egymástól.
2.) A nagymama ágyában egy farkas fekszik, mert még nem változott vissza nagymamává.
3.) Amikor megölik a farkast, egy vadász lövi le - hogyan is lehet farkasembert ölni? Ja, tényleg: le kell lõni ezüst lövedékkel.
4.) Amikor elpusztul, kibújik belõle a nagymama - jé, tényleg: a vérfarkasok emberré változnak vissza, amikor elpusztulnak.
És ezt én már kisgyerekkoromban tudtam. Azóta is várok egy olyan filmet, ami ezt, az IGAZI sztorit dolgozza fel!
Remélem ez ilyen!
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Ritkán zavar, ha egy akciófilm agyatlan(Besson keze alól meg fõleg), mert valahol ez a mûfaj alapja, de ez a sorozat már abszurd volt. Nem akartam elhinni, amik ebben megtörténtek, jó negyedóránként kellett is nyomnom egy szünetet, hogy rendezzem a fejemben a látottakat.
Kemény 4,5 óra facepalm ez a trilógia.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Bár hiányoztak a véres részek - így? - de ami emlékem maradt az az, hogy nagyon remake ízû lett a dolog.
BTW az melyik FF szamurájos film amiben a gonosz fõarcot úgy ölik meg a végén, hogy a ház ura lefogja és kéri a szolgálót szúrja át mindkettejüket?
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Kicsit olyan érzésem volt, mintha Wim Wenders-féle Berlin felett az ég "angyala" menne körbe-körbe és folyton lihegve próbálna rájönni, hogy mi is van.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmi különös a spoilertõl eltekintve. Kimondottan kellemes volt a hangulata. Legyen 6/10, annyit megérdemel, de csak a hangulat miatt. Mint a horror mûfajba beillesztett valami sztem épp meglenne a 4/10, de ezt lehet csak én érzem így.
A trailer semmit nem árul el (Skjult trailer), már csak azért is, mert norvég.
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!
Book of Eli után ez nem volt nagy durranás, hacsak nem letargiába akar esni az ember és végignézni 2 ember mérhetetlen és hosszas szenvedését... azt pedig nem értem hogy az anya miért tette azt amit, mert annak semmi értelme nem volt az ég világon és egy teljesen érthetetlen, szinte kívüálló negatív karakter képében állították be, a vége pedig WTF semmilyen.
6/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10