Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jól indult, izgalmas, beszaratós jelenetek, aztán a vége felé kis stílus váltás, ásíttatás... de összességében egynek elmegy.
6/10
KIS SPOILER
A végén természetesen senki nem fog meglepõdni. Csak a szokásos, aminek kiszámíthatósága - a logikátlansága és indokolatlansága ellenére - egy cirkuszi majomnak sem okozna nehézséget.
Borzasztó lassú. A kiscsaj jó benne, tulajdon képpen az õ játéka miatt nézhetõ a film. A történet nagy nulla, faék egyszerûségû. Most hogy így belegondolok, nem is tudom mi volt az értelme. Közölni akart valamit a film? Vagy csak tényleg ennyire primitív volt. A kiscsaj verekedõs jelenetei jók voltak, Banáé nem annyira.
6/10
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
http://videodrome.freeblog.hu/
Egyébként a végén nem volt teljesen tiszta számomra
spoiler
8 perc letelte után mi is történt pontosan. ott volt az a fickó, a fõkarakterrel mi lett? magát az sms-t meg az idõutazós elméletét, és hogy a végén bejött neki, értettem, de nem világos, mi történt a palinkkal, vagy azzal a palival, akinek végig a fejébe bújt.
Kumiho #2179
<#eljen>#eljen>
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Mondjuk a 2. rész nekem sem jött be annyira, megnéztem jó volt elfelejtve, de ez a 3. hozza az elsõ részt böven....nemtom nekem nagyon bejött, ezért nem is olvasok kritikákat mert ugyis lehuza a sok kics köcsög kritikus 😄
Újranéztem, hiába azóta se láttam egy Star Trek részt se a sorozatból ez a film még mindig
9/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Hát sajnos a film 2/3-a itt is a nézzünk komolyan és beszéljünk a semmirõl hosszan stílusban zajlik, viszont a harc a végén legalább látványos és a fõbb karakterek is jól hozzák a szerepüket.
Harc 9/10, Film egésze a hosszú unalmas részek miatt ami tudom ,hogy nem mindenki számára unalmas, meg az ázsiai filmek ilyenek de nálam ez akkor is csak 7 pont.
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Nem volt rossz,sõt teljesen lekötött. Néhol beszartam a fogtündéren,nagyon elemében volt.😄 Egy jó kis horror.
6,5/10
Látványos lesz és nagyon epik (majd otthon 1080ban)... a moziban néha olyan érzésem volt mintha innen onnan lecsíptek volna 1 kis csíkot , hogy elférjen a vásznon
homályos is volt , de nemis kicsit..
a hangzás szarabb volt mint otthon a nappaliba 😞
a velem 1 terembe lévõ mozinézõket pedig minõsíteni se tudnám , hogy 3 percenként pisi kaki , telefon anyuval és pont akció közben a sorok közepérõl 😞:K A filmet majd értékelem ha megtudom tekinteni normálisan 😊
Kevin Costner dirigálta westernfilm, a jobbik fajtából. Az alapsztori nem is érdekes, mégis élvezetesen tálalt, lassú folyású cselekményként bontakozik ki. Robert Duvall és Costner kiváló alakítást nyújtanak, a fényképezés pedig gyönyörû, és tökéletes.
Aki szerette Jessie James meggyilkolását(ami az utóbbi évek egyik legjobb filmje sztem), annak ez is tetszeni fog, bár attól azért jócskán elmarad.
7,5/10 - többször nézõs, igényes alkotás.
ja, és a poszter is nagyon el lett találva, érdemel egy plusz pontot

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Transformers 3 --> No Comment
Transformers 1 = EPIC
Transformers 2 = EPIC FAIL
Transformers 3 = EPIC EPIC WIN xD
10/10 nem szaroztak odabasztak ahogy vártuk, ahogy kelett!
+1 Pont Brutális 3D Élmény (Avatar Sírva menekülhet)
+1 Pont, A Hang, rendesen repedt a levegõ lenyûgözõ!
+1 Pont Jóval kevesebb de ütõsebb poénok ( Talán valakit felbéreltek a poénok megírására??)
+1 Pont Kiszámítható de nagyon korrekt story
+1 Pont Új csaj....szép nagyon szép, és Megax Foxot simán veri...
+1 Pont Patrick Dempsey nagyon jót alakitott (ahhoz képest hogy Grace Klinikás Doki xD)
+2 Pont Autópályás jelenet OMFG!!!!!!!!!
+1 Pont Épület ledõlése, szintén no comment!
+0,5 Pont Két kicsi robot...xD
+0,5 Pont A csattanó, a Nokia X7- és N9 feltünése a filmben! xD
Jah hogy ez már 20? Akkor 10/20 xD
Jah és mégvalami, gyerekek elsõ két részbe, civil embereket a filmben pusztítottak???
Aki teheti go mozi és kizárólag 3D-ben lesse meg! 😊
Igen, most pofátlan módon belinkeltem a TF3 írásomat, amit egy blogon kéne elolvasni annak, akit érdekel. Azért bátorkodtam mindezt megtenni, mert itt már érdeklõdtek a TF3 felõl, újra meg nincs kedvem leírni azt, amit egyszer már megtettem, csak rövidebben.
De ha valakinek fájna nagyon ez a link, akkor az egynél rosszabb, kettõnél jobb.
http://videodrome.freeblog.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ez valami kegyetlenül jó volt! Most pótolgatom a 2010-es Oscar filmeket, eddig a Black Swanon és a King's speech-en voltam túl, de ez túltesz az elõzõ kettõn! Színészi játék mind3 filmben nagyon komoly, de szerintem Franco megérdemelte volna a szobrocskát
Csodálatos képi világ, nagyon jó zenék pörgõsnek induló történet, aztán HOPP elkezdõdik a film és a feszültség azonnal tapintható.😊
Valamennyire a Buried-re emlékeztetett, de ez annál sokkal durvább és minõségibb film!
9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Kint van a nemkamerás angol trailer.
Egészen jól szórakoztam ezen a végig komoly tempót diktáló akciófilmen.
A fõszereplõ nyámnyilaságát jól ellensúlyozza Travolta coolsága, aki a különc ügynök szerepében nagyot dob ezen az üldözõs, minden rosszfiút kinyírós mozin.
10/7
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Maradtak az idióta heréje van az óriásrobotnak meg hasonló színvonalú poénoknál?
Érdemes digitális 3d-ben megnézni?
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Forraskodrol valahogy nem hallotam rola, de ma este meg is nezem.
Cage-tol a boszorkany vadaszatot neztem meg tegnap, egynek siman elmegy.
Cage-t en szeretem, bar teny hogy nagyon at ment B kategoriaba. De azert en meg birom. Bar mar nehezen hiszem hogy olyan lesz mint regen, pl a CONAIR-t azt nagyon imadom a mai napig.