Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CalebJoe
#63576
nálam Spielberg-tõl ez a régi kedvenc a Párbaj
Dynamic
#63575
Insidious

Jól indult, izgalmas, beszaratós jelenetek, aztán a vége felé kis stílus váltás, ásíttatás... de összességében egynek elmegy.

6/10

KIS SPOILER
A végén természetesen senki nem fog meglepõdni. Csak a szokásos, aminek kiszámíthatósága - a logikátlansága és indokolatlansága ellenére - egy cirkuszi majomnak sem okozna nehézséget.
#63574
Hanna (2011)

Borzasztó lassú. A kiscsaj jó benne, tulajdon képpen az õ játéka miatt nézhetõ a film. A történet nagy nulla, faék egyszerûségû. Most hogy így belegondolok, nem is tudom mi volt az értelme. Közölni akart valamit a film? Vagy csak tényleg ennyire primitív volt. A kiscsaj verekedõs jelenetei jók voltak, Banáé nem annyira.

6/10

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#63573
Szerintem is! 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

ZilogR
#63572
Nocsak, a már a nagyobb mozik is premier elõtti vetítésben saját zsebre nyomják a letöltött filmeket?

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

REALista
#63571
még nem láttam de nem hiszem hogy ilyen rossz lenne...cseréld le az ismerõsöket...😄

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#63570
Nem, jó film az, de hogy igazán élvezd, tisztában kell lenni olyan filmekkel, mint Spielberg ufó mozijai, a Stand by Me, meg ilyesmik. Elég retro mozi 😊

http://videodrome.freeblog.hu/

böröczk
#63569
Szerintem baromi jó volt.

Kumiho #2179

szucsy89
#63568
Super 8 milyen? 4 ismerõsömet kérdeztem eddig, mindenki óvva intett attól hogy megnézzem, és a "gagyi", "hulladék" és egyéb jelzõkben sem bõvelkedtek... tényleg ennyire gáz? 😄
böröczk
#63567
Szeretem a sci-fit. Azért ez nem fizika, ilyen egyébként sem létezik, csak film : D
Egyébként a végén nem volt teljesen tiszta számomra

spoiler

8 perc letelte után mi is történt pontosan. ott volt az a fickó, a fõkarakterrel mi lett? magát az sms-t meg az idõutazós elméletét, és hogy a végén bejött neki, értettem, de nem világos, mi történt a palinkkal, vagy azzal a palival, akinek végig a fejébe bújt.

Kumiho #2179

Totti5
#63566
"ezért nem is olvasok kritikákat mert ugyis lehuza a sok kics köcsög kritikus"

<#eljen>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kill3r21
#63565
Nemtom mennyire vagyok elfogult, tény hogy látványbuzi vagyok, szeretem a komoly filmeket, de transformerst elsösorban látvány miatt nézem....
Mondjuk a 2. rész nekem sem jött be annyira, megnéztem jó volt elfelejtve, de ez a 3. hozza az elsõ részt böven....nemtom nekem nagyon bejött, ezért nem is olvasok kritikákat mert ugyis lehuza a sok kics köcsög kritikus 😄
Victor1103
#63564
Star Trek 2009

Újranéztem, hiába azóta se láttam egy Star Trek részt se a sorozatból ez a film még mindig

9/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

yesname
#63563
Source Code nálam 9/10. Szerintem egyszerû, csak szeretni kell a sci-fit és a fizikában "kicsit" otthon kell lenni 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

böröczk
#63562
Super 8

8/10

Next three days

8/10

Source code

6/10 kissé zagyva

Kumiho #2179

Jim Morrison
#63561

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

REALista
#63560
Hát mivel a legtöbb idegen gépjármûvé szokott átalakulni ezért nem olyan váratlan hogy van benne autópályás rész...

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

tigeroo
#63559
hallod! kíváncsi vagyok egy kultfilmet hogy pontoznál a saját rendszeredben :-)
Shep
#63558
13 Asassins

Hát sajnos a film 2/3-a itt is a nézzünk komolyan és beszéljünk a semmirõl hosszan stílusban zajlik, viszont a harc a végén legalább látványos és a fõbb karakterek is jól hozzák a szerepüket.

Harc 9/10, Film egésze a hosszú unalmas részek miatt ami tudom ,hogy nem mindenki számára unalmas, meg az ázsiai filmek ilyenek de nálam ez akkor is csak 7 pont.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#63557
Én mostanában csak eredeti nyelven néztem filmeket, sokkal jobb így. Ráadásul az angoltudás is fejleszthetõ.
Tyler1
#63556
magyar szinkron TF-nél óriási élményrombolás, -2 pont simán lemegy belõle szinkronnal.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63555
ebben is van autopályás rész? ötletes ez a bay gyerek
#63554
+ ugye a szinkron is pocsék , de ezt már megszokhattuk.

Tatyla
#63553
még nem láttam a filmet de ez az értékelés nekem kissé elfogultnak tûnik 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63552
A sötétség leple

Nem volt rossz,sõt teljesen lekötött. Néhol beszartam a fogtündéren,nagyon elemében volt.😄 Egy jó kis horror.

6,5/10

#63551
Szerencséd volt akkor 😊 Én Nyíregyházán néztem a Palace cinemasnak csúfolt komplexumban hát..
Látványos lesz és nagyon epik (majd otthon 1080ban)... a moziban néha olyan érzésem volt mintha innen onnan lecsíptek volna 1 kis csíkot , hogy elférjen a vásznon
homályos is volt , de nemis kicsit..
a hangzás szarabb volt mint otthon a nappaliba 😞
a velem 1 terembe lévõ mozinézõket pedig minõsíteni se tudnám , hogy 3 percenként pisi kaki , telefon anyuval és pont akció közben a sorok közepérõl 😞:K A filmet majd értékelem ha megtudom tekinteni normálisan 😊

Tyler1
#63550
Fegyvertársak/Open Range

Kevin Costner dirigálta westernfilm, a jobbik fajtából. Az alapsztori nem is érdekes, mégis élvezetesen tálalt, lassú folyású cselekményként bontakozik ki. Robert Duvall és Costner kiváló alakítást nyújtanak, a fényképezés pedig gyönyörû, és tökéletes.
Aki szerette Jessie James meggyilkolását(ami az utóbbi évek egyik legjobb filmje sztem), annak ez is tetszeni fog, bár attól azért jócskán elmarad.
7,5/10 - többször nézõs, igényes alkotás.

ja, és a poszter is nagyon el lett találva, érdemel egy plusz pontot

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

cody1994
#63549
nah akkor ezek szerint tényleg jó film meg kell nézni 😄

kill3r21
#63548
úgylátszik akkor rám máshogy hatott xD
kill3r21
#63547
Transformers 3!
Transformers 3 --> No Comment
Transformers 1 = EPIC
Transformers 2 = EPIC FAIL
Transformers 3 = EPIC EPIC WIN xD
10/10 nem szaroztak odabasztak ahogy vártuk, ahogy kelett!
+1 Pont Brutális 3D Élmény (Avatar Sírva menekülhet)
+1 Pont, A Hang, rendesen repedt a levegõ lenyûgözõ!
+1 Pont Jóval kevesebb de ütõsebb poénok ( Talán valakit felbéreltek a poénok megírására??)
+1 Pont Kiszámítható de nagyon korrekt story
+1 Pont Új csaj....szép nagyon szép, és Megax Foxot simán veri...
+1 Pont Patrick Dempsey nagyon jót alakitott (ahhoz képest hogy Grace Klinikás Doki xD)
+2 Pont Autópályás jelenet OMFG!!!!!!!!!
+1 Pont Épület ledõlése, szintén no comment!
+0,5 Pont Két kicsi robot...xD
+0,5 Pont A csattanó, a Nokia X7- és N9 feltünése a filmben! xD
Jah hogy ez már 20? Akkor 10/20 xD

Jah és mégvalami, gyerekek elsõ két részbe, civil embereket a filmben pusztítottak???
Aki teheti go mozi és kizárólag 3D-ben lesse meg! 😊
#63546
Nem rossz írás! 😊

#63545
Transfomers 3 írás

Igen, most pofátlan módon belinkeltem a TF3 írásomat, amit egy blogon kéne elolvasni annak, akit érdekel. Azért bátorkodtam mindezt megtenni, mert itt már érdeklõdtek a TF3 felõl, újra meg nincs kedvem leírni azt, amit egyszer már megtettem, csak rövidebben.

De ha valakinek fájna nagyon ez a link, akkor az egynél rosszabb, kettõnél jobb.

http://videodrome.freeblog.hu/

Tyler1
#63544
azt a picsa, nem szeretem ezeket a geek színészeket, de ez hatalmas lesz

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63543
127 hours

Ez valami kegyetlenül jó volt! Most pótolgatom a 2010-es Oscar filmeket, eddig a Black Swanon és a King's speech-en voltam túl, de ez túltesz az elõzõ kettõn! Színészi játék mind3 filmben nagyon komoly, de szerintem Franco megérdemelte volna a szobrocskát

Csodálatos képi világ, nagyon jó zenék pörgõsnek induló történet, aztán HOPP elkezdõdik a film és a feszültség azonnal tapintható.😊
Valamennyire a Buried-re emlékeztetett, de ez annál sokkal durvább és minõségibb film!

9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63542
Mr. Nobody legutóbb talán fél éve néztem, akkor is nagyon tetszett, most is 😊
#63541
The Trailer for Mission: Impossible - Ghost Protocol
Kint van a nemkamerás angol trailer.

#63540

#63539
From Paris With Love / Párizsból szeretettel

Egészen jól szórakoztam ezen a végig komoly tempót diktáló akciófilmen.

A fõszereplõ nyámnyilaságát jól ellensúlyozza Travolta coolsága, aki a különc ügynök szerepében nagyot dob ezen az üldözõs, minden rosszfiút kinyírós mozin.


10/7
#63538
Mondtam én.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mivel sikerült megakadályoznia robbanást: a végén a katona a professzor alakjával, de a saját tudatával él tovább egy alternatív világban, ahol a bevetésre küldött sérült teste is létezik.
Police88
#63537
Transformers 3ról vmi vélemény?
Maradtak az idióta heréje van az óriásrobotnak meg hasonló színvonalú poénoknál?
Érdemes digitális 3d-ben megnézni?

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Daell Drow
#63536
Source code 10/10 szamomomra eddig az idei ev legjobb filmje. De a vege nem vilagos meg igy elsore.
Jim Morrison
#63535
lol😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#63534
Magyaros történet. Egyébként láttam valahol, hogy jó 30 éve magyar haditechnikát és ezzel együtt katonákat is vett bizonyos feladatokra Líbia.
Daell Drow
#63533
Na ja all/arc, es a fegyvernepper meg tenyleg jok. Foleg az utobbi az nagyon a pofajara volt kitalalva. De azota tenyleg csak B.
Hegi90
#63532

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#63531
Nem is értem, hogy hagyhattam ki ezt a felsorolásból. Az újabb filmjei sajnos csak B sek, de így is nézhetõk.
Guren
#63530
kick ass-ben is jó volt

Riddick21
#63529
...és hát ugye az Ál/arcban is lejátssza a fél világot, illetve Oscarja is van, ráadásul megérdemelt: Las Vegas végállomás.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

#63528
Nekem a Con Air mellett a Szikla meg a Veszett a világ a kedvencem tõle.
Daell Drow
#63527
Nekem a watchmen inroja tetszik a legjobban.

Forraskodrol valahogy nem hallotam rola, de ma este meg is nezem.

Cage-tol a boszorkany vadaszatot neztem meg tegnap, egynek siman elmegy.
Cage-t en szeretem, bar teny hogy nagyon at ment B kategoriaba. De azert en meg birom. Bar mar nehezen hiszem hogy olyan lesz mint regen, pl a CONAIR-t azt nagyon imadom a mai napig.