Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Végre egy nem mindennapi sztori és Russel Crow nagyon jól alakítja a megtört családapát. Lassan indul, de végig fenntartja az érdeklõdést, majd az utolsó harmadra felpörög. Erõs 8-as.
Meglehetõsen beteg, ez tetszik, viszont túl sok volt a rinya nekem már benne... 2szer kellet szünetet tartanom, ezért csak 4/10et adnék, viszont a film második fele már jobban tetszett és felhúzta magát.
7/10
Robin Hood (2010)
Costnereset is szerettem, ez viszont másként mutatja be a történetet, ami szintén bejött, és legalább egyhuzamban megtudtam nézni 😄
7/10
Positive Mental Attitude
8/10
Jo kis eletrajzi-drama,eros szineszi alakitasokkal.Phoenixnek igencsak kijarna az oscar.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Egész jó volt, kicsit lassú, kicsit romantikus, de jó.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Bárki akit érdekel az autósport, de nem látta versenyezni, vagy látta, szerette, vagy nem szerette annak ezt meg kell néznie, minnél elõbb.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Tegnap néztem az m1 -en. Még nem láttam korábban...
Jóféle dráma... Clint papa megint nem okozott csalódást 😊
8/10
Bazinga!
Ez rossz volt.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
"25 perc után lát hozzá a történethez, addig National Geographic-szerû mûsort látni, vannak vulkánok és bolygók. Aztán jön a Jurassic Parkos dinoszauruszos rész. Ez rendben van, de ezzel mit lehet kezdeni? Nem igazán érdekelt a továbbiakban, ha tudtam volna, hogy mi lesz a vége, akkor kisétálok a vetítésrõl. De végignéztem, mert tudni akartam hogy végzõdik. Aztán mikor mindenki átöleli egymást szerintem az igazán szánalmas volt. Kicseszett katasztrófa. Teljesen katasztrofális és ez is azt mutatja, hogy csomó sztárnak nincs semmi ízlése. Sean Penn-nek vagy Bradd Pittnek fogalma sincs, hogy milyen egy jó film."
az utolsó mondat apa...<#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Jó film volt.Jól megírt forgatókönyv,jó rendezés.Gyorsan eltelt a kb 2 óra. Néhol nehéz követni a történéséket,de jó nyomozós történet. Még újrafogom nézni valamikor. Teljesen korrekt!
8/10
Amúgy éppen hogy én tettem túl magam rajta és Te nem... (Lásd az elõbbi bizonyítékát.)
És igen, le lehet tiltani ezt az accot is. Van még kb. 120. (Programozó vagyok és írtam egyet, ami generál nekem ha akarok email-eket és reggel is. Ha fáj ennyire is fáj az igazság az SG-nek, ezt is tilthatják és akkor tönkrezúzom az összes fórumát...)
Csomo beteg jelenet,es egy nagyon beteg agy belulrol,de vmiert megis megfogodt 😄.Vmi elemzes nem artana mert nem teljesen vilagos minden,tudtok iet?
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Látványilag 10ból 20 😊
De szerintem a többi résszel se volt gond,volt humor,romantika,s akció 😛
Történet...itt bele lehetne kötni, de itt nem ez a lényeg.
Mindenesetre megéri elmenni moziba,s ott megnézni<#eljen>#eljen>
Glory, Glory Man. United!
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Kissé csalódott vagyok.Az eleje szerintem nagyon unalmas lett,fõleg Sam (élete) nagyon hosszúra sikeredett.A történet eleinte érdekesnek bizonyult...Sokkoló szerepelhetett volna többet is benne,vártam,hogy nah most aztán semmi.Úgy gondolom,hogy Bay nem tudott már mit újat mutatni ebben a témában,ennyit lehetett kihozni egy "játékból".Remélem nem lesz 4.rész.Ezzel így bõven elég volt.A cgi ismét nagyon jól nézett ki.A film végé nagyon elcsapott lett,egy trilógia zárására valami jobb lezárást vártam.Túl nagy volt megint a film hátszele,de valahogy mégis kikapcsolt,ezért nem tudom lepontozni.
7/10
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Te biztos mindent azonnal kiszúrsz egy fórumon, nem? A fórumot pedig tudom használni képzeld és ha akarom a szemedbe nyomom a spoilert figyelmeztetés nélkül, mert semmit sem tehetsz.
Azonban nem vagyok ilyen, csak éppen késõn vettem észre a dolgot a fejlécben. Sorry. Ha a gyökér üzemeltetõk nem lennének ekkora zsidó parasztok, akkor lásd 6356 hsz: egy mindenhol alapfunkció itt is az lenne.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A gép csupán kreált egy másik síkot, amibe a prof testébe juttatva emlékeit, személyiségét került be a fõszereplõ. Az hogy 8 perc múlva visszakerült, csupán a gépben, a kiinduló világban létezõ szereplõ nézõpontja, nem a már létrehozott síkon tovább élõé.
Akik ugye az utolsó alkalomig mind meghaltak, de véleményem szerint azokon a síkokon is tovább létezett volna. A gép csak az Õ személyiségével a professzorban hozott létre egy új világot.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Go Jeff Go!!!!
Ha nem akkor pedig mielõtt rányomsz a mehet gombra átgondolod,hogy mit írtál...
Nem elég nagy a bannerben a felirat?
Vagy ha valakinek ez bejön akkor kicsit értelmiségibbnek látszik..meg esetleg már valami filmesztéta,kritikus,és igazi mûkedvelõ? Engem pusztán csak nem kötött,és fogott meg annyira. De nem is mondom azt rá,hogy szar,nézhetetlen,hisz végignéztem,nyugodt körülmények között.😊
Go Jeff Go!!!!
MI A FASZÉRT NEM LEHET MINDEN FÓRUMBAN AHOL VAN ALAPFUNKCIÓNAK SZÁMÍTÓ "SZOLGÁLTATÁST" HASZNÁLNI EGYEDÜL ITT???? (JAVÍTÁS)
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
ha az utolsó hozzászólástól olvasom az utolsó postokat, akkor felfelé haladva olyanba is beleolvashatok, ami spoileres - mivel olyan hülye / fafej / lusta hogy az elrejtõ makrót használja.
és mivel pont ez a film lenne terítéken, marhajó hogy elkaptam véletlenül pár mondatot, ami valszeg már nem lesz meglepetés a filmben, pedig nem ártott volna.
faxért nem lehet ezt megérteni, és egybõl intelligenciázik meg pontpontozik a sok ezsgés észlény...
spoiler
tudom, hogy nem volt idõutazás, azt tisztázták a filmben is, ezért sem volt elméletileg lehetséges, hogy bármit is változtasson, nem is változtatott, hanem az egy másik dimenzió síkon történt, így értem, hoyg kapta meg a hadnagy az üzenetet, abban az idõsíkban, és nem a jelenben, vagy jövõben, vagy akármi.
épp ez volt a kérdés, hogy õ a prof testében hogy a piklibe tudott tovább létezni, akkor a tanárral mi lett? Ez nem volt tiszta, hogyha a professzor 8 másodperceit élte meg addig a szerkentyû segítségével, akkor a source code után hogy tudta a további perceit is õ megélni, "irányítani"? Hiszen lekapcsolták, így a kapcsolatnak is meg kellett volna szûnnie. Maximum akkor létezhetett volna tovább, ha életben tartja a gép.
Igazából tetszett a film, de akkor sem világos csomó ilyen apróság, fõleg a végével kapcsolatosan.
Kumiho #2179
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
topikfejléc megvan?
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Idõutazás nem volt benne egyáltalán. Az volt a lényege, hogy minden alkalommal, mikor a professzor testébe bekerült, létrejött egy párhuzamos világ, melyben máshogy történtek a dolgok.
A forráskód project-rõl ezért a végén a fõszereplõ megtudta, hogy nem csupán az emlékekben való ismételt turkálásra jó, hanem valójában újabb párhuzamos univerzumokat lehet teremteni vele.
A végén, miután rájött erre (tovább élt a másik világban való teste lekapcsolása után) az új világban elküldte az SMS-t a katonanõnek, hogy adja át üzenetét tulajdonképpen saját magának (abban a világban nem kapcsolták le, mivel ott nem történt meg a vonatrobbantás, ergo nem volt szükség a forráskód és a fõszereplõ bevetésére -> nem jutott el a dolog addig, hgoy lekapcsolják), hogy minden rendben lesz. Hiszen Õ már tudta, hogy nincs vége az életének a másik világban.
A létrejövõ világokban a fõszereplõ személyisége sé melékei mindig átvették a professzor testében a helyet. Így tulajdonképpen Õ élt tovább, de a prof testében.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]