Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

böröczk
#63676
Pff, "teljesen felesleges volt megcsinálni ezt a filmet, max a fanoknak".
Árad a tömény értelem a mondataidból. Pár mondatban annyi baromságot hoztál össze, amit másoknak oldalakon át sikerül csak.

Ehhez csak annyit fûznék, hogy nem véletlenül kapja a jó kritikákat, de biztos Te mindenkinél jobban értesz hozzá és látod ezt, én barátommal néztem, aki kifejezetten rühelli az x-men témát, plusz a hasonló kategóriájú képregény adaptáció vagy szuperhõs filmeket, de az X-men First Class kifejezetten tetszett neki, persze mondta, hogy ettõl még nem lesz a kedvence, de elismerte, hogy jó film.

Nálam mondjuk 8-9/10 simán, de én alapból szeretem a sorozatot, ezért az ellentábor ízlésével nem tudok szólni, de azért kicsit átestél a ló túloldalára a jellemzésekkel, az egy dolog , hogy Neked nem tetszett, de akkor ne írj róla objektíven.

Másnaposok 2

2/10

és akkor le is írtam, hányzsor nevettem fel halkan a filmen. Szomorú vagyok, hogy 2011-ben sokan ezt nevezik jó vígjátéknak, igencsak alábbhagytak az igények. Szerintem nem szórakoztató egyáltalán, és hgoy volt pofájuk teljesen ugyanazt a sztorit elénk rakni ezer pénzé. Egyszer végignéztem (moziban kénytelen az ember : D, mivel nem adták a Karib tengert eredeti nyelven), nem azt mondom, de egyáltalán nem voltam oda érte.

Kumiho #2179

#63675
Take me home tonight(2011)

Nem volt rossz,egy egyszer nézõs vígjáték.Volt pár jó poén benne,de igazából semmi extra.Nem bántam meg,egynek elment,bár tetszett a mondanivalója.Valami,hogy használd ki a lehetõségeket és csapj le mindenre.

6/10

X-men:Elsõk

Hozzáteszem sosem szeretettem az x-men trilógiát,valahogy unalmasnak találtam,egyáltalán nem keltette fel ez sem az érdeklõdésemet.Ez sem tetszett,tudom elõzmény film,de akció alig volt benne,az is csak a végén.A történetet meg hát szerintem mindenki tudja,így semmi meglepetést sem hozott.Egyszerûen untam.Nem is értem a jó kritikákat,és ráadásul lesz folytatása is,nah egyre jobb.A szereplõk viszont jól játszottak,de még így is Logan cameoja volt a legjobb.Teljesen felesleges volt megcsinálni ezt a filmet,max a fanoknak.

5/10

böröczk
#63674
Hanna

Pár lopott ötlet ebbõl-abból (többek között Leon, Kill-Bill), de alapvetõen tetszett, mégis valahogy gyengének találtam magyarázatokban, valamint volt egy halom jelenet, de egyik se volt kerek, viszont sok : D Lehet, ha két órára kihúzzák, és pár fölösleges részt kiszednek, a lényegesebbeket pedig jobban meghúzzák, akkor felfelé kerekedne a szám, de így

6/10

Kumiho #2179

#63673
A Tetovált Lány (2009)

Miután több ismerõs is ajánlotta, hogy hiperszupercsudajó, és mivel nagy ívben dübörög az amerikai remake PR-ja, betöltöttem a playlistbe.

Az elsõ 5 perc után kénytelen voltam váltani a szinkronról az eredeti svédre, mert rettenetesen rossz magyar hangokat válogattak a szereplõknek. A svéd eredeti hangsáv mindjárt nagy megkönnyebbülés volt, bármennyire is szokatlan a fülnek.

A történet jó, bár lassan csordogál, egyedül a végére gyorsul fel egy picit. Viszont végig az volt az érzésem, a nagy hype kizárólag annak köszönhetõ, hogy 'a vakok között a félszemû a király' - azaz a sok hollywoodból áradó szemét között egy, a közepesnél kicsit jobb filmet láthat a nagyérdemû. A svéd színészek mindenesetre kihozzák a maximumot a szerepükbõl, beleéléssel és jól játszanak.

Nem varázsolt el teljes mértékben a film, de jó iparosmunkának tartom - annyira mindenképp, hogy érdekeljen a folytatás.

10/6
Tikal
#63672
Rango

rohadt jo kis animácio, zene, karakterek minden a helyén volt.. a félelem és reszketés las vegasban utalások nagyom voltak 😄
9/10

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

TaRka0107
#63671
Most megnéztem az elejétõl, pont most hagytam abba. Hát ez a film tényleg nagyon jó lett. Nicolas Cage nagyot alakított. Az a fordulat a végén...
10/10

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#63670
Az a film nekem is nagyon tetszett, én is a felétõl néztem még régebben.😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Totti5
#63669
"Nem nagyon értem hogyan is tetszhet ez a film bárkinek is"

Én sem értem hogy nem tetszhet ez valakinek😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Szabi84
#63668
Én is tegnap néztem 3d-ben, egyszer voltam imax-ben, sima 3d-ben most elõször.
A sztoriban tényleg van egy ovis csavar szóval ez elõrelépés. Az akciók nagyon tetszettek végre lehetett látni mindent, rengeteg lassítással hiperszuper robbantásokkal tényeg szuperjó volt, a zene szintén. Meglepetést nem okozott a film, azt kaptam amit vártam de ennek ellenére olyan béna minden benne az akción kivûl...
Ezek a ultragáz lassítások, kiszáll a kocsiból, felrobban mögötte valami, 10 éve is szar volt most egyenesen gáz, a szokásos amerikafényezés, vagányul gyalogolunk a naplementében szigorúan nézünk a messzeségbe áhh nem bírnak errõl leszokni.
Persze feltétlen kellett a filmbe egy jó modellpina, miért nem tudtak betenni egy sokkal szerethetõbb csajt, akinek az arcát még meg is jegyezné a közönség. Pontozni nem is akarom úgy éreztem magam közbe mintha véletlen valóvilágot néznék ami totál szánalmas, én érzem égõnek hogy ilyet nézek és még hülyülök is tõle. Felejthetõ.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#63667
mivel az elsõ 5 perc pont sötétben játszódik, pont alig lehetett látni valamit.

lehet hogy Te nyugodtan ültél volna végig világosban, de itt mindenki idegesen tekintgetett az ajtók felé, hogy mi van már, le azzal a villannyal.
ZilogR
#63666
Nálunk olyan volt a Westendben elég régen, h az Átok közben elment a hang, kb. 1 perc múlva a jegyszedõ berontott, a mozigépésznek felkiabált, hogy "Tényleg nincsen hangja!", aztán még 3-4 percig baszakodtak, ajtó nyitva, film pörög, minden süket. Kérdezem a berontós faszit, h akkor most ezt ugye újra nézzük hanggal?! Erre kiröhög és elmegy...

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

#63665
Sucker Punch (2011)

Hát én is csak most vettem a fáradságot, hogy megnézzem. De ha kihagytam volna sem vesztek semmit. Nem nagyon értem hogyan is tetszhet ez a film bárkinek is. Ez úgy lett volna jó ha csak a CGI világban játszódik, azok jó részek voltak. Persze hiteltelen, meg eltúlzott, de szórakoztató. Az alap sztori borzasztó gyenge volt, ráadásul még elégtételt sem kapok a végén. Az egyetlen értékelhetõ dolog még a csajok voltak, úgy hogy van jóindulat a pontszámomban.

5/10

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

barnie1990
#63664
Ha csak 5 percre felejtik el lekapcsolni a villanyt, nem tudom minek kell úgy odalenni. Elõfordul, a szórakozásod nem tette tönkre e csekély emberi hiba, kár is volt említeni.

Zene nélkül mit érek én?

#63663
Transformers - Dark Of The Moon

A multiplexnek majdnem sikerült elrontani a szórakozásunk, ugyanis a film elsõ 5 percében égve felejtették a teremben villanyt. Már azon filóztam, ha ez végig így lesz, visszakérem a jegy árát, annyira zavaró volt.

A roppant gyenge, óvodás sztorival és shakycammel telezsúfolt elsõ, és a látványosabb, ám totál agyatlan második rész után végre sikerült egy közepesnél jobb filmet összehozni Bay-nek. Nem is értettem, eddig miért nem tudta legalább ilyen színvonalon forgatni a franchise-t, korábban voltak neki azért ütõs filmjei is (Szikla, Con Air, A Sziget).

Itt az eddigi legkomolyabb látvány mellett a történeten is agyalt végre valaki egy kicsit, mert bár egyszerû, de azért sötétebb és jobb mint az eddigiek. A 3D-t sokan istenítették, mint az Avatar mellett az eddigi legjobb: nos sztem kb semmit nem tett a látványhoz, 8-10 jelenetben láttam értelmét, amikor jól nézett ki, de egyébként sehol máshol. Nem voltam egyedül ezzel a véleménnyel, többen néztük, de senkinek nem tetszett a 3D benne, sehol nem volt az eddigi látott legjobbakhoz, az Avatarhoz vagy az Õrzõk Legendájához képest.

A szinkront (itt is) elrontották, Megatron hangján konkrétan azt hittem besírok. Volt, hogy 3-4 robotnak _ugyanaz_ adta a szinkronhangját, csak picit máshogyan torzítva. Az eredeti rajzfilmben is így volt, de a 80-as évek Amerikájában meg tudták oldani, amit a 21. századi Magyarországon nem, hogy ez ne legyen feltûnõ.

Az új lány jobban tetszett, mint a régi, bár sok szerepe neki sem volt.

A soundtrack ismét kiváló, de Steve Jablonskyban ritkán csalódik az ember, még otthon is dúdoltam 1-2 fõmotívumot.

A film összességében az eddigi legjobb TF rész, de már az elsõnek is ilyennek kellett volna lennie - kár hogy csak a harmadikra ért be. Megalátványos popcornmozi, kellemes nyári szórakozás, viszont amekkorát durran, olyan könnyen felejthetõ is.

10/7
#63662
13 assassins

Jó film volt.Kissé lassan indul,de a végére nagyon is begyorsul.Nekem nagyon nehéz volt követni ki kicsoda a filmben,mindenki ugyanúgy néz ki 😊 A csata a végén kb 1 órás és nagyon izgalmas és látványos.Rengeteg kard,sok vér,nagy harcok.Nehéz volt rávenni magam,hogy elkezdjem,de megérte nagyon is.

8/10

Trust

David Schwimmer rendezte dráma.Itt bebizonyította,hogy tényleg tud rendezni.Nem sok filmjét láttam,talán egyet,de az nem tetszett.Ez viszont,le a kalappal,jó rendezés.A történet elég egyszerû,mégis egy percét sem untam.Egy lányt megerõszakol egy idõs férfi,de a lány szereti,az apja (Clive Owen) elakarja kapni a pedofil ürgét,közben meg minden összeomlik körülötte. Egy vérbeli dráma,nem egy bosszúfilm.Az apa szerepét nagyon áttudtam érezni,Clive Owen jó színész,leginkább az õ lelki folyamatait láthatjuk.Kissé felidegesített,hogy tényleg mennyi beteg állat rohangálhat a világban...

7/10

#63661
Trükkös fiúk

Most ment a Viasaton, sajna csak a 2. felét kaptam el, de nagyon megérte!
Így is simán 9/10es a film, meg kell néznem az elsõ felét is😄 Nagyon jó kis átverõs film, egyike Cage legjobbjainak szerintem😊
A csajszit meg én sem hittem el (ahogy ítt visszaolvasva mások sem), hogy 14... Mondom hogyne... a Pokolba taszítvára meg hirtelen nõtt egy 10 évet mi?😄D

Nah lényeg, hogy 9/10😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63660
???😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

JethroHUN
#63659
Sucker Punch (2011)

Most szántam el magam h megnézzem, ez a borzalmasan rossz filmet, ami Zack Snyder rendezése, 2006ban a 300at is õ rendezte, nem is értem h lett ez az Álomháború, (újabb idióta magyar cím) ennyire szar, mert az. Jó a 300 sem lett az a hû de szuper év filmje, 50% körül volt. De ehhez képest az sokkal jobb, talán maradjon a rendezésnél abban kevésbé szar mint az írásban.

Történetrõl nem akarok sokat írni, fura, de ötletnek jó, csak nem sikerült úgy áthozni mit egy Viharszigetben vagy az Inceptionben. Azokhoz hasonló. Itt teljesen kusza, vagy a vágás a rossz vagy a forgatókönyv vagy mind2õ.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van Bady Doll, a kis szõke csaj akinek meghal az anyja, és a kistestvére, majd diliházba kerül és ott képzeli a film eseményeit
Ezzel a 2 szintes képzeletbeli világgal talán az Inceptiont akarták másolni. A filmben van 4 cgi harc jelenet ezek annyira nem lennének rosszak a film többi részéhez képest, de a csajok 0 színészi tehetsége és a bele élés teljes hiánya miatt szintén rosszak. Mellesleg az alacsony költség vetési is látszik rendesen. 3. jelenetbe már alig van kidolgozva, pedig a legjobb lenen a 4 harc közül. De ilyen hibák, minthogy hiányzik a gép jobb rotorja, nincsenek kirepülõ töltény hüvelyek, a minigunnál persze nem spóroltak... és a torkolat tüzek, a hangtopítós résznél látszik h full ctrl + c/v az egész. stb és stb.

Nem nézném meg újra, soha többé. Pedig lehetett volna nézhetõ film, egy jobban átgondolt forgatókönyvvel, több pénzzel és vmi normális színészekkel. Scott Glenn, õ jó volt benne, legjobb amikor dobja ki a palackot a repülõrõl. az XD

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#63658
Hobo With a Shotgun (2011)

Az igazi Grindhouse megérkezett! Tarantino és Rodriguez elbújhat, a Machete után másik kamutrailerbõl forgatott mozi fogta meg legjobban a lényeget.

Hamisítatlan a 80-as évek eleje fíling - a kamerabeállításoktól az irtózatos túlszaturáltságon át a 8 bites szintipop zenékig minden a helyén. Viszont a film ettõl még nem lett jó, csak szimplán ez fogta meg mind közül a legjobban a lényeget.

Gyenge idegzetûek meg se nézzék, ekkora darálást és hentet talán utoljára a Hullajó!-ban láttam. Nyilván szándékos az eltúlzott brutalitás, de kevesebb vérrel is kiegyeztem volna.

Rutger Hauer nyugdíjas korára érdekes mit be nem vállal, viszont a szerepet tényleg egyenesen rászabták, lubickol a bedühödött, puskás hajléktalan szerepében.

Az értékeléssel gondban vagyok, mert a filmnek vannak nagyon jó, és a (grindhouse témára erõs rájátszás miatt) rettentõ gyenge részei, úgyhogy igazából 10/2-tõl 10/8-ig bármi lehetne. Hangulattól függõen.
daver88
#63657
Kellékfeleség

Ahhoz képest, hogy sem Sandlert, sem Anistont nem nagyon bírom, egész elviselhetõ volt a film. Sõt megkockáztatom, az elmúlt 1 évben nem volt olyan vígjáték, amin ennyit nevettem volna. Pozitív csalódás volt.
Brooklyn Decker pedig hááát...😊 mázlista Andy Roddick 😄
Szinkron nekem nagyon tetszett, fõleg Nick Swardson német akcentusa nagyon betalált. A kiscsaj pedig hatalmas arc volt!!
Egyedül talán Nicol Kidman nem tetszett, de csak azért, mert nem ilyen szerepekhez vagyunk hozzászokva tõle.

A lényeg, hogy aki ki akar kapcsolódni, akkor az nyugodtan üljön le, kortól, nemtõl függetlenül. 7/10

#63656
Pig Hunt

6/10

Egyszer nézhetõ, a végén ez nagyon ütött:

"Az állatok a disznókról az Emberekre, az Emberekrõl a disznókra, aztán a disznókról megint az emberekre néztek, és már nem tudták megmondani, hogy melyik az Ember és melyik a disznó."

George Orwell, Állatfarm
CSOCSO
#63655
Beastly nem volt rossz, csak az a baj, hogy gagyi a sztori es a csavo valoban ronda lett volna ha nem bad ass tetkokkal lett volna teli amitol inkabb valami fasza-ronda palinak nezett ki akivel akar menozni is lehetne hogy ilyen pasim van. A vege borzalmasan lapos es egyszeru volt.

Sucker punch vege ehhez kepest mestermu volt! ami amugy szvsz siman 9/10 film
szucsy89
#63654
Mit írt?
kastil
#63653
de azért ne legyen már õ a szuperember, ha tényleg igaz amit valaki korábban írt itt

#63652
Three next days

Az elsõ felén majdnem bealudtam, a második fele viszont iszonyat pörgõs és tetszetõs volt!😊 Crowe egy hatalmas színész az fix!

7/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kaposi1
#63651
"Bár ahhoz képest,h "milyen szegénység van",tele vannak a termek"

A szegénységet ne a mozitermek környékén keresgéld.

Off<#worship>

Komáromot idáig messze elkerültem mozi szempontjából mert nem akarom minõsíteni milyen is volt eddig.

Azt hallottam hogy felújítják a mûemlék jellegû épületet, de arra nem gondoltam hogy ilyen nagy beruházásvárható.<#wow1><#taps>

Talán van még remény hogy ismét kis városunk moziját látogassam.
A képen Baloldal látható az igen csak régi homlokzatú mozi, amihez most jócskán építenek.
Kíváncsian várom a végeredményt.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63650
Amikor én anyukám keresett 2-3000 forintot, akkor szerintem én 18Ft-ért vettem 20 alkalmas mozibérletet 😄

Rash87
#63649
Aztán csodálkoznak,hogy 90%-a letölti a filmeket 😊)
Mondjuk Tranformers 3-at mi is moziban néztük meg múlthéten,egyrészt 3D miatt,de szerintem megérte a pénzét kivételesen.
Bár ahhoz képest,h "milyen szegénység van",tele vannak a termek...
De egy másfél órás B kategóriás filmért még 500 Ft-ot se adnák...

Glory, Glory Man. United!

#63648
én konkrétan olcsóbban járok jelenleg moziba, mint ~10 éve.

Gyõr, Cinema City, 2001-2003-as árak: 890-1290 Ft

Békéscsaba, Center mozi 2011: 790-1090 Ft, 3D: 1390.
MrSpock
#63647
Mozijegyhez annyit anno az Indy Jones,és a frigyládát haverral 16ft-ért néztük meg ketten. Itt helyi moziban 3 féle jegyár volt ez volt a legolcsóbb ,mert páholyban volt tehát oldalról nézted 😊 Mivel õ hívott meg,én meg már látam elõtte azt hiszem 16ft-ért ami a teljes ár volt alegjobb helyekre.. Akkori fizetés kb 3000ft körül volt a szülõknek. 1ft volt egy gombóc fagyi is😊

Go Jeff Go!!!!

Dynamic
#63646
Persze, hogy nem igaz. Persze, hogy fényévekkel volt olcsóbb.
Igaz, hogy egy 12 éves mozijegyet tudok mutatni, de azt tudom, hogy akkor 40-45 ezer körül volt a fizetésem, vagyis kb. a százszorosa egy mozijegy árának. De a 80-as években, amikor 20-30Ft volt, akkor édesanyám fizetése szintén 2-3ezer forint környékén volt. Most mennyi a mozijegy(szerdai napokon Palaceban 1000, nem érdekel az 1800 Ft-os 3D) és mennyi az átlagfizetés? Szóval tessék elõbb tájékozódni, mielõtt ilyen erõs szavakkal dobálóznánk, mint a "fényévékkel".
#63645
Ja, csak ugye az árak mentek felfelé, a fizetés meg nem annyira. Tehát, az arány változott.

#63644
"Régen is közel ugyanannyi volt a mozijegy."
Ez persze nem igaz. És még kismillió másik dolog van, ami fényévekkel olcsóbb volt anno a fizuhoz képest, mint ma. Mást ne mondjak fagyi, vagy ha már mozi, akkor a kukorica ... 😞
És mostanság nem egy moziteremben jártam, ahol az 1300-as jegy mellé f*s képminõség vagy pocsék hang jár. Már amikor van, mint ugye a Corvinban volt olyan, hogy egyik oldal elszált a fenébe, gépészék meg tettek rá.

toysoldier
#63643
Beastly

nekem nagyon tetszett

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

#63642
hát kíváncsi voltam sikerül-e Bay-nek olyan hatalmas szart összelapátolnia mint a 2. rész, hát sikerült

látványfilmre ültünk be (magamtól nem mentem volna, sejtettem, hogy ez lesz) egy unalmas, felesleges, túlhúzott, túlspirázott akció katyvaszt láttunk
sztori, párbeszédek egyebekrõl nem is írnék, azok meg értékelhetetlenek
nem értem miért mondják, hogy jobb mint a 2. ugyanolyan kaki
Az elsõ rész még egy jól összerakott popcorn film volt, viszonylag egybe és koherens sztorival, volt eleje, közepe és vége...szép lineárisan, folytonosan ha még egyszerû is volt mint egy bot
A 2 "csúcsponton" már röhögtem kínomban, annyira gáz volt, a zene, a beállítás, a sírás stb. EPIC pillanatok voltak, ereket vágtam
1. Ûrdongó,trófeák jelenet
2.Megatron, szõke picsa jelenet


jó hogy végre pattan Bay a franchise-tól/10
Dynamic
#63641
Régen is közel ugyanannyi volt a mozijegy. Már az akkori fizetésekhez képest. (Ezt meg én fejtegettem egy másik topikban). Ha szerdán mész, akkor kedvezményes nap van, 1000 Forint a jegy, bár nem tudom, hogy Nyh-án így van-e. Plusz régen sokkal szarabb minõségû volt a kép, a hang, kényelmetlen vállig érõ fakeretes székek, úgyhogy nem igazán értem az elégedetlenkedést.
Tatyla
#63640
megnéztem a Transformers 3-at én is a hétvégén véleményem ki is fejtettem róla a saját topikjában,ami lényeg ez a film rádöbbentett hogy én bizony nem igen fogok moziba járni max ha valami oltári nagy fantasztikus mérföldkõhöz érünk.
Ilyen jegyárak mellett meg amit egy kis nyíregyházi palace/cinemacity jeggyel(ezt még most se értem),ilyen vetitést produkál(értem ezt a homályos,zajos,szemcsés képre nem teljesen tökéletes hangra)az egyetlen 3d termében addig én itthon megvárok mindent BD-n és kellemesen megnézem full HD-ban 1080p-ben 107cm-en az adott filmet eredeti hangon annyiszor amennyiszer akarom és nem húznak ki a zsebembõl hirtelen 6-7-8k HUF-ot,amikor még a kis mezei mozik voltak a kis 20-30-50 forintos jegyárakkal többet járt az ember moziba( jó most kiegyeznék egy 500-800FT-os max árban),de családostul elmenni egy filmet megnézni úgy hogy a mozi nem hozza a pénzemért az elvárt színvonalat az nem kicsit felháborító.Úgyhogy részemrõl maradok híve a home cinemának,elnézést a kirohanásomért.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

desigo
#63639
Transformers 3 (Imax)

Már a jegyvásárlásnál történt érdekesség,ugyanis Andy Vajna jelent meg két hölgy társaságában és vett valamire jegyet.Nem nagyon tetszett neki,hogy nehezen ment 250 Forint visszaadása xD
A film 157 perce meglepõen jól kivolt töltve,szinte egy percig sem unatkoztam viszont a történet kicsit gyenge volt de nem is vártam nagy csodára.Hihetetlenül látványos,profin kidolgozott az egész de 2011-ben ha van elég pénz egy filmre akkor azt gondolom nem nagy cucc.
A fõszereplõ srác nagyon jól játszotta a szerepét de Rosie Huntingtonról ez már nem mondható el viszont a testének a látványa kárpótolt mindenkit.Az autobotok és az álcák túlságosan emberségesre sikerültek mind kinézetre mind viselkedésre.Ez sem volt szimpatikus.
Akinek nincsenek nagy elvárásai és csak kikapcsolódni akar annak nagyon fog tetszeni.

6/10

egy hete vasárnap is Imaxoltunk :

A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

A 3D itt sokkal kevésbé érvényesült annak ellenére,hogy nagyobb költségvetésû film mint a T3.Nagyon sokszor levettem a szemüveget és egy deka különbség nem volt a látványban.
Johnny Depp szépen elviszi a hátán az egész filmet.Vicces,provokatív,szórakoztató.A történet jobban tetszett sokkal mint a második és a harmadik rész de még mindig az elsõ a fav.
Szerencsére itt már nem erõltették a Krakent és hasonló misztikus butaságokat.

7/10

Imax összességében csalódás sokadjára is.Az Avataron kívül egyszer sem érte meg a plusz pénzt amennyivel a jegy többe került a normálnál.
#63638
és az értékelés hol késik? 😉
desigo
#63637
Voltak olyan részek amikor feltûnt de kevésbé volt zavaró mint a korábbiakban.
#63636
Elõzeteseket nem nézünk, mert jól lelövik a poénokat. Ezért kérdeztem olyant, aki már látta...

ZilogR
#63635
Sucker Punch - Sztem a magyar cím spoileres, az eredetit meg nem igazán értem, de sebaj, valszeg kevés szlenget ismerek. A sztori maga nekem elég egyenes én nem akarok benne látni mindenféle rejtett utalásokat a lányokkal való játszadozásokra.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kislány bekerül a gyogyóba, álomvilágába menekül, ahol a "mûtét" elõtti pillanatban újraéli azt az idõt, amit az intézetben töltött.
A buszsofõr a védõangyala a megszökõs buxának, akikrõl a film elején regél.
Sztem ez a legszimplább értelmezés, ami ebben a fórumban eddig elõfordult, de nem szégyenkezem 😛

Persze lehet belenézek megint, de jobb ez nekem, ha még ezzel sem akarom az agyamat csesztetni...


A lányok szépek, a film egy baromság, a CGI miatt nem tudom eldönteni, h a szürke komor világ van-e a végén is, vagy a szõkecuna megint álommanóval kamatyol... Nekem 3/10, ha a jegy mellé adják valamelyik combost, akkor 5/10.

A Szvít drímsz-et ezerszer hallottuk már, ejnye.

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

Guren
#63634
ha megnézel egy elõzetest láthatod, hogy hanyagolják a kamerarángatást és tele van lassított jelenetekkel, gondolom már csak a 3D miatt is.

#63633
Aki látta a Trnsformers3-t, mondja már el légyszí, hogy abban is egy parkinsonos cidribajnok az operatõr, vagy lehet mást is látni az akciójelentekbõl, mint egy piros suhanást jobbról balra, aztán kék reccsenést lentrõl felfelé? Magyarul agyon van vágva?

setuh
#63632
+1 sztem is a legjobb.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

kaposi1
#63631
Igazad van, jó a hasonlat.<#nyes>
Mondjuk vannak ilyen emberkék nem is kevesen.

"Letöltve:
4336 alkalommal"<#vigyor>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dynamic
#63630
Transformers 3

Aki egy ilyet kamerásban néz meg, arról simán el tudom képzelni, hogy a Dom Pérignont is megissza bögrébõl Szobi szörppel keverve. A látvány odavert, a történet meg olyan amilyen, kit érdekel 😊

8/10
Tyler1
#63629
Watchmennél nem a film volt a megosztó, hanem a képregény ideológiája, amit nem igazán fogadtak el páran, vagy nem is értették. Filmként nagyon mûködött amúgy, sõt a legjobb képregényadaptáció ami létezik.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

precision
#63628
a Watchmen -t én szerettem, ezt viszont nagyon nem bírtam

nem minden a látvány, azért egy kis sztori is kéne bele... egyszerûen nulla a történet, én jobbat tudnék írni... szó szerint unatkoztam rajta

a látvány se jött be annyira amúgy, úgy néz ki kb. mint egy videójáték trailere

hát ez van, nem az én filmem 😊 pedig anno a moziban mikor néztem egy filmet, elõtte adták ennek az elõzetesét, és akkor megtetszett

Bazinga!

szucsy89
#63627
Eszméletlenül megosztó ez a film... ideje megnéznem már 😄 Kb. ilyen volt a watchmen is, az szerintem simán nézhetõ volt pedig ott is voltak ilyen kommentek, hogy világ legrosszabb filmje meg nem lehet megnézni stb. 😄