Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tigeroo
#63926
source code


szimpatikus történet, volt érzelmi katarzis is, a vége meg szvsz jó lett.
az utóbbi évek filmjei között is élmezõnyben van nálam.
limperatore
#63925
<#worship>

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

desigo
#63924
Celda 211
Bronson
Hunger
Un prophète
The Way Back bár nem börtönben játszódik de szökevényekrõl szól

12 emlékezetes börtönfilm
limperatore
#63923
jah láttam már, nagyon jó film. most a bilincs és mosolyt töltöm. kíváncsi leszek milyen

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

ProGabe
#63922

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

limperatore
#63921
Tudtok mondani esetleg vmi nagyon jó börtönös filmet? a híresebbeket már láttam sztem.

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

kaposi1
#63920
Nem is tudtam hogy van 4-es.<#wow1>
Na ez nálam biztos nézõs lesz.<#taps>
Nagyon bírom a korrupt ürgét.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

precision
#63919
Hereafter

Clint Eastwood a rendezõ, Matt Damon a fõszereplõ. Engem nem fogott meg, voltak részek amiket konkrétan átpörgettem. Valszeg nem én vagyok a film célközönsége, hanem a fiatal/középkorú nõk 😄

3/10, a film legelején lévõ jelenet miatt

Bazinga!

Dynamic
#63918
Biztos, hogy Csuja Imre nagyon sokat hozzáad az élvezhetõséghez. Amíg nincs szinkron, addig meg sem nézem 😊
öregharcsa
#63917
Torrente 4: Lethal Crisis

Sajnos csak a 3. rész formáját hozta, nem ér fel az elõtte lévõkhöz.
Rajongóknak kötelezõ darab, tele jó csajjal,(hihi) abszurd helyzetekkel, hülye poénokkal amik néhol nagyon ütnek <#idiota>

6/10

Valószínûleg egy szinkron nagyon sokat dob rajta, mert azt eddig nagyon jól eltalálták.

http://pspfilez.extra.hu/

Totti5
#63916
Source Code

Izgalmas és jó film volt egészen addig a pillanatig amíg a végén nem kutyultak bele. A lekapcsolásnál be kellett volna fejezni és kész, ami utána volt teljesen feleslegesé tette, persze gondolom kellett bele hogy ne legyen snassz a vége, csak ez így pont az ellenkezõ hatást váltotta ki, pedig az érdekességek és a fordulatok megvoltak elõtte is szépen adagolva, így kár volt túlspilázni ez egészet...

7/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#63915
<#eljen>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Sir Quno Jedi
#63914
Space Battleship Yamato (2010)

Néha már-már anime szerû, elsõosztályú japó élõszereplõs sci-fi. Akinek a BSG sorozat, vagy a Mass Effect játékok tetszettek és amúgy kedveli a japó filmeket és anime-okat, annak ez is tetszeni fog.

Jah és az öreg kapitány haláli jófej, bexartam egy-két megnyilatkozásán.

mûfajában 9/10

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

ROCKnROLLA
#63913
Hát ez az oltás eléggé kapufa lett... 😄

#63912
én se írtam még be sosem , csak filmre már fáradt voltam viszont a fórumban elvolastam az olvasatlan topicocat és csõ aludni... közben meg ugye beírtam 😄
mindegy...

#63882: sajnálom de összekevered a szezont a faszommal! Az nem anyu volt hanem egy shemale emberke , szóval nemtudok neki szólni mert nem vagyok olyan mint te de majd megbeszéled vele te személyesen ,hogy neked és neki mikor jó!
szucsy89
#63911
Szokásos Statham film 😄
Tyler1
#63910
ja, hogy ez egy rendes film? azt hittem poénkodtok az oszkárral, van egy ugyanilyen címû B kategóriás szutyok azzal a majom képû Luke Gossal, azt negyedéig bírtam, azt hittem arról van szó<#zavart1>


House of the Rising Sun

Kíváncsi voltam Batista mit alkot a filmvásznon, meg nem is volt rossz a színészgárda, a film viszont rettenet. Jó, sokat nem vártam imdb pontszám után, de akkor is. A sztori még csak-csak, de a forgatókönyv borzalmas, kutyulás, keverés, se eleje, se vége. A kameramunka meg...hát ilyen idegesítõ, szar, rángatózó, forgó, remegõ, belassító kamerakezeléssel még nem találkoztam(persze csakis az akcióknál).

Nem rettenetesen kurvaszar, de elég fos. Viszont Batistát megnézném Rock ellen vmi szapulós eksönbe, ez a jófiúzás nem neki való azzal a robot mozgásával.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tigeroo
#63909
the mechanic


az alapötlet jó lett volna, de elcsépelt lett szerintem.
Szabi84
#63908
megérdemelten... vér kötelez nagy kedvencem, spanyolul kéne megnéznem, azt mondják úgy az igazi

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#63907
láttam 😞

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

SASboy
#63906
Insidious (horror, thriller), de szerintem nagyon jó. Most végeztünk vele éppen, rég láttam ilyen fosatós horrort, amiben még akad csavar is.

nice legs. what time to open?

#63905
láttam már régebben, lehet újranézem már nem emlékszemm rá. Esetleg más még?

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

kaposi1
#63904
Kisiklottak?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63903
Sziasztok valaki tudna ajánlani ma estére valami feszült hangulatú, ütõs thrillert vagy ilyesmit?

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#63902
És a Ponyvaregénynek kellett volna nyernie 😊))

http://videodrome.freeblog.hu/

TaRka0107
#63901
Átlagos story, de nekem tetszett. Ugyanígy vagyok a sok amcsi tini filmekkel is, átlagos story (a stréber gyerek megkapja a végén a legjobb nõt) de mégis lekötnek. (persze csak egyszer nézhetõek, de annyira jóvan)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63900
Köszönöm a válaszokat!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

szucsy89
#63899
I am number four

Ahhoz képest, hogy elég nagy hypeot kapott, meg hallottam is pár embertõl hogy jó film csalódás volt, no nem azt mondom, egyszer mindenképp nézhetõ. Teljesen átlagos sztori, színészek (a csajt a Glee-bõl már ismertem, õ jó volt legalább) nagyon minimális számú poén, az akciójelenetek dobhattak volna valamit rajta, de abból meg kevés volt és gagyik... a történet nincs lezárva egyértelmû lenne a folytatás, de hát nem tudom mennyire lett siker, én nem vagyok kíváncsi a folytatásra 😄

(lehet könyvben jobb)

4/10 😛
#63898
Incendies

8.5/10

Ütõs film, a végén egy ismert görög drámával párhuzam is felsejlik.
tigeroo
#63897
bár ha kimondottan történelmi filmet akar akkor a spartacusban lehet csalódni fog, mert nem a történelmi hûség van fókuszban benne
tigeroo
#63896
spartacusra voksolok énis, azt tuti nem fogja megbánni, míg a rómát én unalmasnak találtam
Effe88
#63895
mert a forrest gump kapta 94be

PetruZ
#63894
Nem hiszem, hogy kellett merítenie, mivel a sztori adott volt, és amit hozzáköltöttek, annak több köze van az ókori forrásokhoz, mint a Rómához. Amúgy sztem a Spartacus jobb, mert a Rómát nem bírtam végignézni. 😊
limperatore
#63893
A vér kötelez

miért nem kapott oscar díjat? 10

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Tatyla
#63892
Game of Thrones
elsõ évad 10/10
kár hogy még olyan mesze a második...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

desigo
#63891
azaz
nem sokat szerepel benne de annál látványosabb amit szenved xD

ZilogR
#63890
1988 - Holtbiztos tipp - "Hotel Sátán" forgatás nagyon gagyi 6/10
óóó, ez nem az amiben Jim Carrey még JAMES Carrey-ként van a stáblistán és valami agyondrogozott rockert alakít? Teljesen a hatása alatt voltam 😛

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

desigo
#63889
Piszkos Harry kollekció

Clint Eastwood alias Harry Callahan felügyelõ a megszokottól eltérõ és felsõbb szinten kifejezetten ellenszenves módszereivel a rendõrség fekete báránya aki nagy anyagi kárral és a boncmestereknek elég sok munkát adva végzi a rendõri teendõit.Egyedüli mentségére az szól,hogy magasan a legeredményesebb.A fegyvereit maga választja a mindenképp erõsebb fajtákból (pl 44-es Magnum) hiszen "a többieknek rendszerezett fegyverbõl kilõtt golyót látott már szélvédõrõl lepattanni")
Társait már az elsõ feltûnéskor elõre sajnáltam,hogy vajon miképp fogják végezni.Callahan mozgása,viselkedése,flegma beszólásai hihetetlenül sokat hozzátesznek az egészhez.
Elég jó látványos mind az öt rész.Hosszú autós,gyalogos üldözések vannak szinte mindegyikben.A fegyverek tûzereje is durván látványos és élethû.A negyedik,ötödik rész felé már elég sok történeti elem ismétlõdik ez kicsit zavaró volt ettõl függetlenül élveztem mindegyik részét.

1971 - Piszkos Harry - nagyon bosszantó a noob rendõri vezetés 8/10
1973 - A Magnum ereje - az öt film közül a legjobb 9/10
1976 - Az igazságosztó - szerethetõ nagyon a kezdõ amatõr rendõrnõ karaktere 9/10
1983 - Az igazság útja - itt már zavaróak voltak a történetben az ismétlések 7/10
1988 - Holtbiztos tipp - "Hotel Sátán" forgatás nagyon gagyi 6/10
Tikal
#63888
Róma... aztán Spartacus

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#63887
Persze. És szerintem is inkább Róma mint Spartacus.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#63886
Róma sokkal minõségibb, kidolgozottabb, szövevényesebb sorozat, amibõl a Spartacus merített erõsen. Egyértelmûen a Róma a jobb.

http://videodrome.freeblog.hu/

Tyler1
#63885
Spartacust érdemesebb, ha még nem láttad 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Zoli007
#63884
Igen.

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

#63883
Sziasztok!
A Róma c. sorozatot érdemes megnézni?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Blasta
#63882
Dede, felfogtam, koszi, hogy szóltál!
Ha már ennyire benne vagy, szólj már édesanyádnak, hogy ma este ne jojjon, nem érek rá!
Koszi, szia!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Victor1103
#63881
Szerintem ez abszolút nem kor kérdése. Már én se vagyok igazán az a korosztály akit érint a Harry Potter, illetve a fantasy téma még nem is áll hozzám közel mégis azt tudom mondani annak aki még egy rész se látott belõle, hogy nyugodtan próbálja ki, ugyanis a sok szenny film között a Harry Potter filmek még mindig valamilyen szinten a minõséggel egyenértékûek.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tikal
#63880
Valahogy nem fogott meg ez a varázslos téma.. talán ha 15 évvel fiatalabb lennék 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Guren
#63879
az utóbbi pár napban ledaráltam mind a 7 részt és egyik filmmel sem volt különösebb problémám. sõt, talán az elsõ tetszett a legkevésbé. összességében szerintem elég jó kis sorozat, megéri megnézni.

#63878
Elsõt 2-t filmen, a többi csak könyvben.

#63877
Mondom úgy hogy nem vagyok fan tehát lehet hogy a regény vagy képregény ezerszer jobb (biztos)