Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szimpatikus történet, volt érzelmi katarzis is, a vége meg szvsz jó lett.
az utóbbi évek filmjei között is élmezõnyben van nálam.
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Bronson
Hunger
Un prophète
The Way Back bár nem börtönben játszódik de szökevényekrõl szól
12 emlékezetes börtönfilm
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Na ez nálam biztos nézõs lesz.<#taps>#taps>
Nagyon bírom a korrupt ürgét.<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Clint Eastwood a rendezõ, Matt Damon a fõszereplõ. Engem nem fogott meg, voltak részek amiket konkrétan átpörgettem. Valszeg nem én vagyok a film célközönsége, hanem a fiatal/középkorú nõk 😄
3/10, a film legelején lévõ jelenet miatt
Bazinga!
Sajnos csak a 3. rész formáját hozta, nem ér fel az elõtte lévõkhöz.
Rajongóknak kötelezõ darab, tele jó csajjal,(hihi) abszurd helyzetekkel, hülye poénokkal amik néhol nagyon ütnek <#idiota>#idiota>
6/10
Valószínûleg egy szinkron nagyon sokat dob rajta, mert azt eddig nagyon jól eltalálták.
http://pspfilez.extra.hu/
Izgalmas és jó film volt egészen addig a pillanatig amíg a végén nem kutyultak bele. A lekapcsolásnál be kellett volna fejezni és kész, ami utána volt teljesen feleslegesé tette, persze gondolom kellett bele hogy ne legyen snassz a vége, csak ez így pont az ellenkezõ hatást váltotta ki, pedig az érdekességek és a fordulatok megvoltak elõtte is szépen adagolva, így kár volt túlspilázni ez egészet...
7/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Néha már-már anime szerû, elsõosztályú japó élõszereplõs sci-fi. Akinek a BSG sorozat, vagy a Mass Effect játékok tetszettek és amúgy kedveli a japó filmeket és anime-okat, annak ez is tetszeni fog.
Jah és az öreg kapitány haláli jófej, bexartam egy-két megnyilatkozásán.
mûfajában 9/10
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
mindegy...
#63882: sajnálom de összekevered a szezont a faszommal! Az nem anyu volt hanem egy shemale emberke , szóval nemtudok neki szólni mert nem vagyok olyan mint te de majd megbeszéled vele te személyesen ,hogy neked és neki mikor jó!
House of the Rising Sun
Kíváncsi voltam Batista mit alkot a filmvásznon, meg nem is volt rossz a színészgárda, a film viszont rettenet. Jó, sokat nem vártam imdb pontszám után, de akkor is. A sztori még csak-csak, de a forgatókönyv borzalmas, kutyulás, keverés, se eleje, se vége. A kameramunka meg...hát ilyen idegesítõ, szar, rángatózó, forgó, remegõ, belassító kamerakezeléssel még nem találkoztam(persze csakis az akcióknál).
Nem rettenetesen kurvaszar, de elég fos. Viszont Batistát megnézném Rock ellen vmi szapulós eksönbe, ez a jófiúzás nem neki való azzal a robot mozgásával.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma
nice legs. what time to open?
Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma
Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma
http://videodrome.freeblog.hu/
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Ahhoz képest, hogy elég nagy hypeot kapott, meg hallottam is pár embertõl hogy jó film csalódás volt, no nem azt mondom, egyszer mindenképp nézhetõ. Teljesen átlagos sztori, színészek (a csajt a Glee-bõl már ismertem, õ jó volt legalább) nagyon minimális számú poén, az akciójelenetek dobhattak volna valamit rajta, de abból meg kevés volt és gagyik... a történet nincs lezárva egyértelmû lenne a folytatás, de hát nem tudom mennyire lett siker, én nem vagyok kíváncsi a folytatásra 😄
(lehet könyvben jobb)
4/10 😛
miért nem kapott oscar díjat? 10
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
elsõ évad 10/10
kár hogy még olyan mesze a második...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
óóó, ez nem az amiben Jim Carrey még JAMES Carrey-ként van a stáblistán és valami agyondrogozott rockert alakít? Teljesen a hatása alatt voltam 😛
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!
Clint Eastwood alias Harry Callahan felügyelõ a megszokottól eltérõ és felsõbb szinten kifejezetten ellenszenves módszereivel a rendõrség fekete báránya aki nagy anyagi kárral és a boncmestereknek elég sok munkát adva végzi a rendõri teendõit.Egyedüli mentségére az szól,hogy magasan a legeredményesebb.A fegyvereit maga választja a mindenképp erõsebb fajtákból (pl 44-es Magnum) hiszen "a többieknek rendszerezett fegyverbõl kilõtt golyót látott már szélvédõrõl lepattanni")
Társait már az elsõ feltûnéskor elõre sajnáltam,hogy vajon miképp fogják végezni.Callahan mozgása,viselkedése,flegma beszólásai hihetetlenül sokat hozzátesznek az egészhez.
Elég jó látványos mind az öt rész.Hosszú autós,gyalogos üldözések vannak szinte mindegyikben.A fegyverek tûzereje is durván látványos és élethû.A negyedik,ötödik rész felé már elég sok történeti elem ismétlõdik ez kicsit zavaró volt ettõl függetlenül élveztem mindegyik részét.
1971 - Piszkos Harry - nagyon bosszantó a noob rendõri vezetés 8/10
1973 - A Magnum ereje - az öt film közül a legjobb 9/10
1976 - Az igazságosztó - szerethetõ nagyon a kezdõ amatõr rendõrnõ karaktere 9/10
1983 - Az igazság útja - itt már zavaróak voltak a történetben az ismétlések 7/10
1988 - Holtbiztos tipp - "Hotel Sátán" forgatás nagyon gagyi 6/10
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
http://videodrome.freeblog.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.
A Róma c. sorozatot érdemes megnézni?
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Ha már ennyire benne vagy, szólj már édesanyádnak, hogy ma este ne jojjon, nem érek rá!
Koszi, szia!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
