Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#63976
A tru callingal voltam kb Ugyanígy, volt pofájuk a második évad eleje-közepén elkaszálni a sorozatot, pont mikor kezdte a szárnyait bontogatni a sorozat, a második évadtól csak néztem mi fog kisülni belõle, de engem megfõztek az egész sztorival, mi lehetett volna belõle, sose tudjuk meg..nohát akkor, lassan újra is kellene nézni.

1x11,

SötétBarom
#63975
Felirat van? Trailer alapján jónak tûnik, de a németem még nem 100%-os...

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Ams
#63974
Ez a Sucker punch ütött.

Fullhd, Extended version. Anime-t gyalázó harc jelenetek, agy orgazmust kiváltó zene, SMOKING HOT csajok,a film 90%-ában harisnyakötõben...
Élvezet nézni, csak néhány jelenet vontatott, kihagyható lenne(ez lehet az Extended version hibája, még utánnajárok).

9/10

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Victor1103
#63973
Cargo

Német scifi némi Pandorum + Sunshine beütéssel. Néhány helyen kilógott a CGI lóláb, de összességében egész korrekt, élvezhetõ film volt.

7.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#63972
Big Fish. Nagyon szép mese, szép, megható befejezéssel 😊
#63971
Száguldó Bomba (Unstoppable) 2010:

FSZ: Denzel Washington, Chris Pine

Egyszer nézhetõ. A két fõszereplõ mozdonyvezetõrõl szól az egész film kb. : Egy robbanásveszélyes löttyöt szállító vonat elszabadul és azt próbálják meg megállítani az általuk vezetett mozdony segítségével. Megtörtént esemény állítólag, mondjuk vannak benne izgis-érdekes részek. Pl. amiért elszabadul az a vonat, azon röhögtem egyet 😄...

7/10
#63970
én ezt a filmet Liam Neeson-nak szántam volna
REALista
#63969
Nah igen.Inkább nézem újra a régi kedvenceket mint az ilyen vackokat...😊

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

zoliapu
#63968
Én megkockáztatnék egy 7/10 et.

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

Sir Quno Jedi
#63967
Thor & Loki: Blood Brothers is a four episode motion comic from Marvel Knights Animation released in April 2011. It is based on the 2004 miniseries Loki by Esad Ribic.

Kategóriában erõs 10/10

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#63966
én a felvezetésekben se szoktam unatkozni...

szucsy89
#63965
Azt nem minden poszthoz szoktak linkelni, de ez így zavaró lehet valakinek, akit érdekel a film, vagy meg akarja nézni ráguglizik és már ki is dobja a borítóját/történetét netán az elõzetest. Semmi szükség rá, nem véletlenül van banner alatt az a szöveg...
öregharcsa
#63964
ööö... bocsesz mindenkitõl... az apróbetûs részt nem olvastam...

a házigazdától kérnék akkor törlést, vagy részleges törlést...


köszönöm

http://pspfilez.extra.hu/

Tyler1
#63963
dehogy a jogok miatt, akkor lett az kiírva, mikor egy barom minden filmélményéhez akkora posztert linkelt, hogy széthúzta a topikot.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63962
Szerintem nem a méret miatt, hanem a copyright miatt van. Youtube videóról meg ami nem tiszta, azt úgy is leszedik, ha linkeled, ha nem. Gondolom nem szeretnék ha a "jogvédõk" cseszegetnék az oldalt miatta.

Tyler1
#63961
ne linkelj 5 megapixeles posztereket, ami szétszedi a topikot. ekkora méretben sztem semmi baj nincs vele, filmes fórumban miért ne férne el.

amúgy meg nem nagyobb, mint egy videóbeágyazás, akkor azt sem lehetne?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#63960
"NE linkelj Posztereket, DVD boritokat. Hozzaszolasod torolve lesz."

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

öregharcsa
#63959
Quarantine 2 - The terminal



Hozza az elsõ rész színvonalát, akinek az tetszett ez is fog...
A történetben csak pár óra telt el az elsõ részben karantén alá vont épület és ez között, az elején van egy kis lötyögés(felvezetik a történetet), de utána garantáltan nem fog unatkozni senki<#nyes>.

8/10

http://pspfilez.extra.hu/

zaki
#63958
aki ilyen filmeket néz az sem normális, számtalan jobbnál jobb film van, és ilyenre elb@szni az idõt... :d
nem flémelni akarok, de ilyen filmrõl messzirõl ordít, hogy egy kaki.

Tyler1
#63957
pedig nagyon jó volt a T2-ben, meg a Amerikai Históriában is.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

öregharcsa
#63956
az lehet 😄
de soha nem volt szimpi a fickó...

http://pspfilez.extra.hu/

REALista
#63955
"Már a Terminator 2 filmben látszott hogy Edward Furlong egy elbaszott választás"
Te se vagy normális...😄

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

öregharcsa
#63954
Night of the Demons (2010)



Már a Terminator 2 filmben látszott hogy Edward Furlong egy elbaszott választás, itt aztán végképp be is bizonyítja... az utolsó kis szereplõ is jobban játszik nála, igaz neki itt csak azt kell hoznia ami az életben is... (drogos, alkesz..stb)

A film remake, annak is finoman kifejezve: gyenge
A történet 40-50-ik percéig igazából semmi nem történik, jó okés a csajokat lehet stirõlni, de én horror filmet akarok nézni nem pornót(a kettõ nem zárja ki egymást<#idiota> )

A csajok jók, zene rendben, képi megvalósítás néhol egész jó, történetvezetés gagyi... ezt elbacták...

3/10

én többet vártam tõle...

http://pspfilez.extra.hu/

precision
#63953
de miért kéne 5/10 -nek lennie, ha szerintem nem ér annyit? 😊
a sci-fi az egyik kedvenc mûfajom, de a Tron -nak rém gagyi a története, mondom ezt úgy, hogy az all-time favorit filmem a Mátrix, amihez ha nem is túl sokban, de egy kicsit hasonlít
a látvány nem minden...

Bazinga!

limperatore
#63952
ez nem igaz, én nem vagyok nagy scifi van az tény, de pl a moon nagyon bejött
viszont ez a tron egy kalap f*s nálam 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Totti5
#63951
Okké, akkor 5/10 de nem 2/10. No mindegy, persze ha a scifi valakinek nem jön be akkor ne nézze.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

precision
#63950
a személyes ízlésem skáláján, gondolom

Bazinga!

Totti5
#63949
Milyen skálán gagyi egy olyan film? -.-

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

limperatore
#63948
nagyon rossz 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

precision
#63947
Tron: Legacy

gagyi...

2/10

Bazinga!

Sir Quno Jedi
#63946
Fedõneve - Pipõ (2006)
Happily N'Ever After

Egyszer már láttam a végét, most megnéztem az egészet. Jópofa animációs film, szórakoztató és tanulságos.

Gonosz mostoha bejövõs.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Szabi84
#63945
Fúú nekem már az agyamra megy ez az Adam Sandler.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

fifi
#63944
ettõl függetlenül helytálló közhely.

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Totti5
#63943
You Dont Mess With The Zohan

Adam Sandler nem tudom milyen állapotban volt amikor ez megszületett a fejében, de zseniális. Rég lehetett ennyit röhögni egy filmen. Jók voltak a zenék, haláliak az akcentusok, és az egész teljesen idétlen katyvasz összeállt egy egésszé. Szórakoztató na!

10/8

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#63942
Magyarul látványos videoklip halmaz? 😊
Egyébként a film tele van elpuskázott lehetõségekkel, a gáz történet ellenére is sokkal jobbat ki lehetett volna belõle hozni, még a gázos szereplõk ellenére is.

öregharcsa
#63941
Stake Land (2010)



Vámpíros horror, semmi extra, mégis valamiért lekötött a film.
Vámpírok, szekták, menekülõk/menekültek... kb ez a 3 kategória van a filmben... nem túl pörgõs cselekménnyel egy aránylag nézhetõ film...

6/10

http://pspfilez.extra.hu/

#63940
Robin közlegény megmentése.

Ez ugrott be arról a részrõl.
desigo
#63939
I Am Number Four

Butácska történet,béna tiniszereplõkkel,nevetséges misztikus gonosz lényekkel.
Viszont nagyon jól választottak zenéket a filmhez az sokat javít rajta.

5/10
Dynamic
#63938
"Kérem vissza a két és fél órát az életembõl."
Esküszöm, ez az egyik legidegesítõbb és legunalmasabb közhely, amit a filmmel kapcsolatos elégedetlenség jelzésére használnak.
szucsy89
#63937
Wut? Sztem teljesen korrekt film, simán meg lehet nézni párszor...

fifi
#63936
holnap melóban megtekintem...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

stargatelost
#63935
Robin Hood (2010)

Kérem vissza a két és fél órát az életembõl. Unalmas, semmitmondó, érdektelen az egész film teljesen feleslegesen hosszúra nyújtva. 2,5 óra komolyan??? Kiszámítható ásítás az egész. A gyerekek szála úgy ahogy van felesleges, ha legalább kitanította volna õket (ahogy ígérte), de nem. A végén a partraszállás röhej. Stb... lehetne még sorolni.

2/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

limperatore
#63934
Bilincs és mosoly

67es film, egyszerû film de nagyon jó
nincs sok izgalom benne de vmiért a végén elgondolkodik az ember

10/7,5

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

kaposi1
#63933
Akkor megkeresem.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Sir Quno Jedi
#63932
Táncoló Talpak (2006)

Nem is volt rossz. A dalolós-táncolós részeket áttekerve egész nézhetõ. Tetszett.

Nempontoznám...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#63931
2010-es
kaposi1
#63930
Nagyon új film?<#nemtudom>
Elolvastam a tartalmát és kedvet kaptam a megnézéséhez.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63929
Red white and blue. hatalmas respekt a film készítõinek soha ilyen jó filmet nem láttam még a kategóriájában!<#worship>
Guren
#63928
+1

ProGabe
#63927
My Name is Earl (az egész sorozat)

9/10 és a jó édes, mocskos, tetves, szutykos, szaftos, cupákos, nyálas, túrós fitymáját az összes embernek, akinek köze van ahhoz, hogy cancelezték egy a sorozatot

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.