Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1x11,
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Fullhd, Extended version. Anime-t gyalázó harc jelenetek, agy orgazmust kiváltó zene, SMOKING HOT csajok,a film 90%-ában harisnyakötõben...
Élvezet nézni, csak néhány jelenet vontatott, kihagyható lenne(ez lehet az Extended version hibája, még utánnajárok).
9/10
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Német scifi némi Pandorum + Sunshine beütéssel. Néhány helyen kilógott a CGI lóláb, de összességében egész korrekt, élvezhetõ film volt.
7.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
FSZ: Denzel Washington, Chris Pine
Egyszer nézhetõ. A két fõszereplõ mozdonyvezetõrõl szól az egész film kb. : Egy robbanásveszélyes löttyöt szállító vonat elszabadul és azt próbálják meg megállítani az általuk vezetett mozdony segítségével. Megtörtént esemény állítólag, mondjuk vannak benne izgis-érdekes részek. Pl. amiért elszabadul az a vonat, azon röhögtem egyet 😄...
7/10
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy
Kategóriában erõs 10/10
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
a házigazdától kérnék akkor törlést, vagy részleges törlést...
köszönöm
http://pspfilez.extra.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
amúgy meg nem nagyobb, mint egy videóbeágyazás, akkor azt sem lehetne?
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Hozza az elsõ rész színvonalát, akinek az tetszett ez is fog...
A történetben csak pár óra telt el az elsõ részben karantén alá vont épület és ez között, az elején van egy kis lötyögés(felvezetik a történetet), de utána garantáltan nem fog unatkozni senki<#nyes>#nyes>.
8/10
http://pspfilez.extra.hu/
nem flémelni akarok, de ilyen filmrõl messzirõl ordít, hogy egy kaki.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Te se vagy normális...😄
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Már a Terminator 2 filmben látszott hogy Edward Furlong egy elbaszott választás, itt aztán végképp be is bizonyítja... az utolsó kis szereplõ is jobban játszik nála, igaz neki itt csak azt kell hoznia ami az életben is... (drogos, alkesz..stb)
A film remake, annak is finoman kifejezve: gyenge
A történet 40-50-ik percéig igazából semmi nem történik, jó okés a csajokat lehet stirõlni, de én horror filmet akarok nézni nem pornót(a kettõ nem zárja ki egymást<#idiota>#idiota> )
A csajok jók, zene rendben, képi megvalósítás néhol egész jó, történetvezetés gagyi... ezt elbacták...
3/10
én többet vártam tõle...
http://pspfilez.extra.hu/
a sci-fi az egyik kedvenc mûfajom, de a Tron -nak rém gagyi a története, mondom ezt úgy, hogy az all-time favorit filmem a Mátrix, amihez ha nem is túl sokban, de egy kicsit hasonlít
a látvány nem minden...
Bazinga!
viszont ez a tron egy kalap f*s nálam 😄
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Happily N'Ever After
Egyszer már láttam a végét, most megnéztem az egészet. Jópofa animációs film, szórakoztató és tanulságos.
Gonosz mostoha bejövõs.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Adam Sandler nem tudom milyen állapotban volt amikor ez megszületett a fejében, de zseniális. Rég lehetett ennyit röhögni egy filmen. Jók voltak a zenék, haláliak az akcentusok, és az egész teljesen idétlen katyvasz összeállt egy egésszé. Szórakoztató na!
10/8
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Egyébként a film tele van elpuskázott lehetõségekkel, a gáz történet ellenére is sokkal jobbat ki lehetett volna belõle hozni, még a gázos szereplõk ellenére is.
Vámpíros horror, semmi extra, mégis valamiért lekötött a film.
Vámpírok, szekták, menekülõk/menekültek... kb ez a 3 kategória van a filmben... nem túl pörgõs cselekménnyel egy aránylag nézhetõ film...
6/10
http://pspfilez.extra.hu/
Ez ugrott be arról a részrõl.
Butácska történet,béna tiniszereplõkkel,nevetséges misztikus gonosz lényekkel.
Viszont nagyon jól választottak zenéket a filmhez az sokat javít rajta.
5/10
Esküszöm, ez az egyik legidegesítõbb és legunalmasabb közhely, amit a filmmel kapcsolatos elégedetlenség jelzésére használnak.
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Kérem vissza a két és fél órát az életembõl. Unalmas, semmitmondó, érdektelen az egész film teljesen feleslegesen hosszúra nyújtva. 2,5 óra komolyan??? Kiszámítható ásítás az egész. A gyerekek szála úgy ahogy van felesleges, ha legalább kitanította volna õket (ahogy ígérte), de nem. A végén a partraszállás röhej. Stb... lehetne még sorolni.
2/10
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
67es film, egyszerû film de nagyon jó
nincs sok izgalom benne de vmiért a végén elgondolkodik az ember
10/7,5
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Nem is volt rossz. A dalolós-táncolós részeket áttekerve egész nézhetõ. Tetszett.
Nempontoznám...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Elolvastam a tartalmát és kedvet kaptam a megnézéséhez.<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: