Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#63876
Na. Transformers 3. Szerintem kurva jó lett. Úgy ültem be hogy nem lesz nagy szám de kellemesen csalódtam. Végig lekötött a sztori. Jól össze lett pakolva.

CSOCSO
#63875
Source Code

jo film volt. Siman 8/10

Vege kisse nem tetszett es nem is ertettem vmit:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azt ertem, hogy mindig kulonbozo alternativakban mutatjak az esetet es a legvegen vegulis akkor megmondja, hogy ki lesz a terrorista, mindenki unnepel, o pedig visszamegy utoljara, majd kihuzzak 8 perc utan a dugot. Az alternativ vilagban ahova ment az ember vegulis keresztbehuzza a terrorista szamitasat es abban a dimenzioban elkuld egy sms-t az ott levo embereknek, hogy nincs tobbe baj, tehat most nem kell bevetni a source codeot. Majd legkozelebb. De mikent tud tovabb elni az alternativ dimenzioban a tanar testeben???? Elvileg a tudatot akkor fullosan uploadingoljak, es nem kapcsolodik szet akarmi tortenik a testtel a gepben?
Tyler1
#63874
elsõt láttam, talán a 2.-at is félig, de valahogy sosem kötött le. párszor engem is elkapott a vágy, h neki üljek mikor nagy hájpolás ment az új részeknél, de most már 8 részt(egyenként több mint 2 órás játékidõvel) a büdös életbe nem fogok ledarálni.

annak örülök, hogy vége, és egy jó 10 évre elcsücsülget a polcon amíg ki nem találják, h az elsõ már elavult, és rimékelni kell!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tikal
#63873
Lehet neki kéne már ülnöm ennek a Harry potternek, mert még egy részt sem láttam <#vigyor3>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

precision
#63872
Harry Potter: Deathly Hallows part 2.

Remek kis film, az egész sorozat úgy van jól ahogy van, a kisebb hibáival együtt!

Ez a rész és maga a sorozat egyben 9/10.

Bazinga!

Tikal
#63871
még sose néztem hanyadik percig jo egy film és mikor válik szarrá, talán jelenetkehz tudom kötni.. de ez mindegy is, részlet kérdés...

egyébként, de, volt már olyan hogy két részletben néztem végig egy filmet, viszont nem jöttem ide beirni hogy a 38. percig birtam csak megnézni, eddig jo, de most megyek aludni 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

TaRka0107
#63870
Természetesen, nekem is volt már ilyen, hogy nem néztem végig filmeket, mert beleuntam, meg fáradt voltam. Azért írtam😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63869
Persze 😊
Elfogadom a kritikát és a javaslatot bárkitõl ,bármikor ha azt kulturált "hangnemben" teszi!
Minden filmet végig szoktam nézni! Az este fáradt voltam, kikapcsoltam és gondoltam majd ma délután befejezem! Ez megtörtént!
Az általad említett filmeket is láttam (egy részletben , az elejétõl a végéig megszakítás nélkül :]
TaRka0107
#63868
Én nem bántani akarlak, de tényleg nézz végig egy filmet, mert sok olyan van amit ha végig nézel akkor megváltozik a véleményed. Nem rég ajánlottak egy horrort (Magasfeszültség) Elkezdtem nézni, 45perc után majdnem kikapcsoltuk a haverokkal, és a végén derült ki, hogy mi a franc is van. Addig egy sima átlag horrornak bizonyult.
The Tourist-nál is a végén van a csavar.😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63867
szerintem meg az a gond ,hogy minden szarba bele kell kötnötök! - tisztelet a kivételnek -

Most ha utólag írom be ,hogy a 47.percig kurva jó volt majd még jobb...stb akkor oké? 😮
Komolyan szánalmasak ,hogy ilyen apró hibát (már ha hibának lehet ezt nevezni) is észre tudtok venni!
Lehet jönni azzal ,hogy egy filmet végig kell nézni és utólag beszélni róla de gondolom az urasággal olyan nem fordul elõ sosem hogy hazaérsz melóból fáradtan de kedved támad valamit megnézni de vég nézni nem bírod így inkább abbahagyod és máskor befejezed...
esetleg
tudod ,hogy nincs idõd a napokban akár egy teljes filmet végnézni így két részletben fogod megoldani
Tikal
#63866
szerintem itt most arról van szó, hogy filmnézés közben fel jön forumra csak hogy beirja milyen szuper a film a 47. percig... <#fejvakaras>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tyler1
#63865
1. ez egy fórum, nem filmakadémia, ne várjon senki komoly kritikákat.
2. itt véleményeket osztanak meg a fórumozók, azok pedig sosem objektívek.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63864
már mondtam ki a retardált 😄 nem fogtad fel???
nem kritika volt hanem szimpla vélemény de ha nem tetszik valami akkor nem kell a hsz-m elolvasni és reagálni rá 😊 nyugodtan át is lehet rajta ugrani!
Köszönöm szépen a jó kívánságot<#eljen>
Blasta
#63863
Koszonjuk a retardált pontozásod, teljesen objektív és helytálló, és még sok ilyen szuper kritikát varunk toled (akár már a film kozben is!!!)
További kellemes életet kívanok!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#63862
érdeklõdnék hogy a Transformers 3-t érdemes 3D-ben nézni vagy sima mezei módon is jó? IMAX-ban nem tudom már mert csak fél 2 kor adják. Hogy a franc egye meg.

ZilogR
#63861
Mindenkinek köszönöm az ötleteket, fogok utánuk kutakodni és mozizok, mozizok, mozizok! 😊

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

#63860
nézd meg még párszor , hátha megérted 😊
plas
#63859
Par film melyek nem annyira ismertek es ajanlani tudok:

Demilitarizált övezet - JSA
A filmet a világ legjobban õrzött határvonalán forgatták: Észak és Dél-Korea között. Ahol az állig felfegyverzett katonák egymással farkasszemet néznek, egymást gúnyolják, ám titokban - ahol a vezetés nem látja - egymással barátságok köttetnek északi kommunista és déli kapitalista katonák között.

Élõk és holtak (®ivi i mrtvi), 2007
A film cselekménye két szálon fut: az egyik a minapi délszláv háborúban, egy horvát különosztag halad A pontból B-be, a szerbek és a bosnyákok ellenében. A másik szál szinte ugyanez, csak a második világháborúban, egy horvát usztasa vezette trupp tör A-ból B-be, velük szemben a szerb csetnikek, illetve a titóista partizánok. A két szálat a helyszín, a baljós hangzatú Temetõ-rét köti össze.

211-es cella (Celda 211 (Cell 211), 2009)
Juan Oliver börtönõrként keresné a betevõre valót, még van egy napja, hogy munkába álljon, de úgy dönt, hogy megkéri leendõ kollégáit vezessék körbe a zamorai helyszínen, így legalább naprakészen érkezhet ide másnap. Juan fejére rápottyan a plafon egy darabkája, kísérõi az éppen üres 211-es cellába teszik az eszméletlen férfit, orvost már nem tudnak hívni, mivel lázadás tör ki, a kollégák pedig azonnal felkötik a nyúlcipõt. A férfi hamarosan magához tér, gyorsan felméri a helyzetet és rabnak adja ki magát. A zendülés vezetõje, Malamadre elõször gyanúsan méregeti az „új lakót”, aki elég hamar megkedvelteti magát a kõkemény alakkal.

Ádám almái (Adams æbler, 2005)

Zöld hentesek (De Gronne slagtere, 2003)

Faun labirintusa


Pontozni nem pontozok, mert az rendkivul szubjektiv. Akit erdekel keressen ra, nezze meg es ertekelje. Nekem tetszettek a fenti filmek...

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#63858
aki a világra hozott esetleg az 😊
egyébként még nem ismersz addig az ilyen sértegetést mellõzd , szerintem egy kurva rossz szót se szóltam hozzád

tommy.: most annyira gáz hogy leírtam a véleményem? 😄 most ez olyan ,hogy a film végén leírom mit is gondolok róla...
A film az elejétõl kezdve nagyon izgalmas ha pontozni kéne akkor a 10bõl 9et adnék rá de a végére még izgalmasabbá válik így sikerült elérnie a 10/10-es pontszámot!
#63857
Most fejeztem be a Flashforward c. sorozat elsõ évadját. Nekem alapvetõen jobban tetszett mint pl. a Lost, de úgy látszik ezt optimistán, végtelen sorozatnak tervezték... 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

plas
#63856
Az idegen (Die Fremde, 2010
Isztambul külvárosában kezdõdik a történet, Kekilli egy Umay nevû 25 éves családanyát alakít, aki boldogtalan házasságban él férjével, Kemallal és annak családjával. Férje engedelmességre kényszeríti, megalázza (veri például), úgyhogy Umay-nál egyszer csak betelik a pohár, fogja magát és kb. 5 éves fiával együtt visszaszökik Berlinbe, szüleihez és három testvéréhez.

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

tigeroo
#63855
from paris with love


egynek elment, travolta (nomeg a karaktere) adott egy plusz löketet az film élvezeti faktorához, de semmi extra
Kontrakcio
#63854
forráskód. Hát, azért az év filmje nem is de jó történeten alapszik, utolsó 10 perce meg elég pfú báz!

7/10

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#63853
nekem is egybõl ez a film jutott eszembe =D

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Blasta
#63852
Nem mondom, hogy az év filmje, messze van attól, és igen, az is igaz, hogy a legtobben valszeg nem értik a teljes filmet elsore -ahogy en sem- de pont ettol jo.
Csavaros sztori, ami hagyott bennem annyi kérdést, hogy ujranézzem, elgondolkozzak rajta, hogy mit láttam, nem pedig a mostanában dzsokernek számito "csak arra van szukségem, hogy ne kelljen gondolkozni rajta, legyen kurvajó látvány" frázisnak megfelelve elfelejtsem 10 perccel a mozi után.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#63851
régi naaagy kedvencem, a szinkronja pedig zseniális, haverokkal azóta idézunk belole sorozések alkalmával 😄

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#63850
Igen, kizökkenti az embert a filmnézésbél, kicsit olyan feelngje volt, mintha a forgatás utáni DVD extrát néznénk.
kaposi1
#63849
Minden esetre ez alapján nem érdemes megítélni, mert nagyon jó kis film.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Sir Quno Jedi
#63848
"még azt sem tudja pontosan, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti-e"

Itt kezdõdnek a problémák.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kaposi1
#63847
Édeshármas (Threesome)1994

Egy számítógépes tévedés következtében két fiú, Stuart és Eddie a gyönyörû, de bolondos diáklányt, Alex-et kapja szobatársnak a kollégiumban. A bizarr tévedés komikus és zavarba ejtõ helyzeteket produkál, mert a három fiatal mindegyike között vonzalom alakul ki. Stuart Alex-et akarja, Alex Eddy-re hajt, Eddy pedig - nos, Eddy még azt sem tudja pontosan, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti-e...

Egy hozzászólás a filmrõl

"Könnyed kis bája és erotikája van a történetnek.3 diák barátsága ami az együttélés során már valami több lesz.
Jó film, érdemes megnézni. "

Szerintem is érdemes megnézni.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63846
Az átlag mozinézõ nem hiszem, hogy ezekkel tisztában van (legalábbis mélységében), szóval valószínûleg sokan nem értették dolgot.
Amúgy meg az "év filmje"? Nane!

[HUN]Crassus
#63845
Jaja kicsit zavaró is volt így😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#63844
Üdv!
Látom, a társoság elég ismert a filmek körében..
Egy érdekes kérdésem lenne..
Melyik filmben van barátság, ami átfordul szexre? Nem, itt nem pornóra gondolok, hanem valamilyen romantikus filmre 😄

Elõre is köszi!

U.i.: egy projekthez kell (szociológia szak)

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

#63843
Ironclad

Az 1215 ös Angliában játszódik.

Jó 7/10 es, aki szereti a történelmi filmeket az megnézi.

Érdekesség, hogy a filmben a csatajeleneteknél magyar kaszkadõrök és statiszták nyomultak, így nagyon fura a rengeteg, jól kivehetõ magyar mondat az angol szövegkörnyezetben.
Blasta
#63842
Huhh, koszi Bucser, végre kitisztult minden

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Tikal
#63841
<#eljen>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Blasta
#63840
teljesen retardált a tag

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

ROCKnROLLA
#63839
Latin vér

ISTEN FILM!!!!!!!

Tikal
#63838
Keresek egy filmet: olasz vígjáték, valahol vidéken játszódik olaszországban, talán toscana, egy srác meséli a történetet talán...egy nap spanypol flamenco táncosok érkeznek a városukba, és a srác házában szállnak meg, beleszeret az egyik táncosba, csak úgy mint a testvérei egy egy táncosba.. ilyesmi 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#63837
Nálam 10/10 es, az év filmje, azok közül amiket láttam eddig.
tommygear
#63836
valóban értelmes dolog így pontozni egy filmet... 😄
#63835
milyen percenként ?
egy post a film közben és kész 😄
de ezt az észrevételt már a 10percben is írhattam volna...
szucsy89
#63834
nézd már végig -.- ne percenként írogasd hogy mennyi/10, mert semmi értelme így 😄
#63833
a forráskódot most kezdtem el nézni és nekem egybõl a day break jutott eszembe! A sorozat után azt vártam mikor lesz hasonló film és lám most itt a forráskód, szóval örülök neki 😊
Iggen faxa a film
a 47.percig 10/9.5
#63832
Transformers 3: 2/10 láttam az elõzõ kettõt is az elsõ tetszett a második elment de ez borzasztó sz@r volt pedig moziban néztem és próbáltam szeretni de ebben a filmben semmi jó sincs :-(
#63831
A vége nem volt véres? 😮
Amúgy nézd meg év végén a második felét, ott igazi epikus csaták lesznek.

TaRka0107
#63830
Üdv!

Valami jó amcsi vígjátékot tudnátok nekem mondani? Nem baj ha ilyen tinédzseres vígjáték, csak jó legyen, ne az az átlagos szutyok.😊 (ezt jól összeraktamXD)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63829
azt láttam, de én inkább thrillerekre vagy horrorra gondoltam 😊

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

szucsy89
#63828
Constantin, nekem most ez ugrott be egybõl, játék is készült belõle anno 😊
BenedekFeco
#63827
Ja, pedig még a "hagymásnál" kellemesen véres volt, de aztán elfogyott... :-(

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!