Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jo film volt. Siman 8/10
Vege kisse nem tetszett es nem is ertettem vmit:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
annak örülök, hogy vége, és egy jó 10 évre elcsücsülget a polcon amíg ki nem találják, h az elsõ már elavult, és rimékelni kell!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Remek kis film, az egész sorozat úgy van jól ahogy van, a kisebb hibáival együtt!
Ez a rész és maga a sorozat egyben 9/10.
Bazinga!
egyébként, de, volt már olyan hogy két részletben néztem végig egy filmet, viszont nem jöttem ide beirni hogy a 38. percig birtam csak megnézni, eddig jo, de most megyek aludni 😄
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Elfogadom a kritikát és a javaslatot bárkitõl ,bármikor ha azt kulturált "hangnemben" teszi!
Minden filmet végig szoktam nézni! Az este fáradt voltam, kikapcsoltam és gondoltam majd ma délután befejezem! Ez megtörtént!
Az általad említett filmeket is láttam (egy részletben , az elejétõl a végéig megszakítás nélkül :]
The Tourist-nál is a végén van a csavar.😊
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Most ha utólag írom be ,hogy a 47.percig kurva jó volt majd még jobb...stb akkor oké? 😮
Komolyan szánalmasak ,hogy ilyen apró hibát (már ha hibának lehet ezt nevezni) is észre tudtok venni!
Lehet jönni azzal ,hogy egy filmet végig kell nézni és utólag beszélni róla de gondolom az urasággal olyan nem fordul elõ sosem hogy hazaérsz melóból fáradtan de kedved támad valamit megnézni de vég nézni nem bírod így inkább abbahagyod és máskor befejezed...
esetleg
tudod ,hogy nincs idõd a napokban akár egy teljes filmet végnézni így két részletben fogod megoldani
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
2. itt véleményeket osztanak meg a fórumozók, azok pedig sosem objektívek.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
nem kritika volt hanem szimpla vélemény de ha nem tetszik valami akkor nem kell a hsz-m elolvasni és reagálni rá 😊 nyugodtan át is lehet rajta ugrani!
Köszönöm szépen a jó kívánságot<#eljen>#eljen>
További kellemes életet kívanok!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!
Demilitarizált övezet - JSA
A filmet a világ legjobban õrzött határvonalán forgatták: Észak és Dél-Korea között. Ahol az állig felfegyverzett katonák egymással farkasszemet néznek, egymást gúnyolják, ám titokban - ahol a vezetés nem látja - egymással barátságok köttetnek északi kommunista és déli kapitalista katonák között.
Élõk és holtak (®ivi i mrtvi), 2007
A film cselekménye két szálon fut: az egyik a minapi délszláv háborúban, egy horvát különosztag halad A pontból B-be, a szerbek és a bosnyákok ellenében. A másik szál szinte ugyanez, csak a második világháborúban, egy horvát usztasa vezette trupp tör A-ból B-be, velük szemben a szerb csetnikek, illetve a titóista partizánok. A két szálat a helyszín, a baljós hangzatú Temetõ-rét köti össze.
211-es cella (Celda 211 (Cell 211), 2009)
Juan Oliver börtönõrként keresné a betevõre valót, még van egy napja, hogy munkába álljon, de úgy dönt, hogy megkéri leendõ kollégáit vezessék körbe a zamorai helyszínen, így legalább naprakészen érkezhet ide másnap. Juan fejére rápottyan a plafon egy darabkája, kísérõi az éppen üres 211-es cellába teszik az eszméletlen férfit, orvost már nem tudnak hívni, mivel lázadás tör ki, a kollégák pedig azonnal felkötik a nyúlcipõt. A férfi hamarosan magához tér, gyorsan felméri a helyzetet és rabnak adja ki magát. A zendülés vezetõje, Malamadre elõször gyanúsan méregeti az „új lakót”, aki elég hamar megkedvelteti magát a kõkemény alakkal.
Ádám almái (Adams æbler, 2005)
Zöld hentesek (De Gronne slagtere, 2003)
Faun labirintusa
Pontozni nem pontozok, mert az rendkivul szubjektiv. Akit erdekel keressen ra, nezze meg es ertekelje. Nekem tetszettek a fenti filmek...
Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g
egyébként még nem ismersz addig az ilyen sértegetést mellõzd , szerintem egy kurva rossz szót se szóltam hozzád
tommy.: most annyira gáz hogy leírtam a véleményem? 😄 most ez olyan ,hogy a film végén leírom mit is gondolok róla...
A film az elejétõl kezdve nagyon izgalmas ha pontozni kéne akkor a 10bõl 9et adnék rá de a végére még izgalmasabbá válik így sikerült elérnie a 10/10-es pontszámot!
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Isztambul külvárosában kezdõdik a történet, Kekilli egy Umay nevû 25 éves családanyát alakít, aki boldogtalan házasságban él férjével, Kemallal és annak családjával. Férje engedelmességre kényszeríti, megalázza (veri például), úgyhogy Umay-nál egyszer csak betelik a pohár, fogja magát és kb. 5 éves fiával együtt visszaszökik Berlinbe, szüleihez és három testvéréhez.
Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g
egynek elment, travolta (nomeg a karaktere) adott egy plusz löketet az film élvezeti faktorához, de semmi extra
7/10
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Csavaros sztori, ami hagyott bennem annyi kérdést, hogy ujranézzem, elgondolkozzak rajta, hogy mit láttam, nem pedig a mostanában dzsokernek számito "csak arra van szukségem, hogy ne kelljen gondolkozni rajta, legyen kurvajó látvány" frázisnak megfelelve elfelejtsem 10 perccel a mozi után.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Itt kezdõdnek a problémák.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Egy számítógépes tévedés következtében két fiú, Stuart és Eddie a gyönyörû, de bolondos diáklányt, Alex-et kapja szobatársnak a kollégiumban. A bizarr tévedés komikus és zavarba ejtõ helyzeteket produkál, mert a három fiatal mindegyike között vonzalom alakul ki. Stuart Alex-et akarja, Alex Eddy-re hajt, Eddy pedig - nos, Eddy még azt sem tudja pontosan, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti-e...
Egy hozzászólás a filmrõl
"Könnyed kis bája és erotikája van a történetnek.3 diák barátsága ami az együttélés során már valami több lesz.
Jó film, érdemes megnézni. "
Szerintem is érdemes megnézni.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Amúgy meg az "év filmje"? Nane!
Látom, a társoság elég ismert a filmek körében..
Egy érdekes kérdésem lenne..
Melyik filmben van barátság, ami átfordul szexre? Nem, itt nem pornóra gondolok, hanem valamilyen romantikus filmre 😄
Elõre is köszi!
U.i.: egy projekthez kell (szociológia szak)
Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró
Az 1215 ös Angliában játszódik.
Jó 7/10 es, aki szereti a történelmi filmeket az megnézi.
Érdekesség, hogy a filmben a csatajeleneteknél magyar kaszkadõrök és statiszták nyomultak, így nagyon fura a rengeteg, jól kivehetõ magyar mondat az angol szövegkörnyezetben.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
egy post a film közben és kész 😄
de ezt az észrevételt már a 10percben is írhattam volna...
Iggen faxa a film
a 47.percig 10/9.5
Amúgy nézd meg év végén a második felét, ott igazi epikus csaták lesznek.
Valami jó amcsi vígjátékot tudnátok nekem mondani? Nem baj ha ilyen tinédzseres vígjáték, csak jó legyen, ne az az átlagos szutyok.😊 (ezt jól összeraktamXD)
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma