Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#64026
Ilyen felvezetés után muszáj megnéznem.<#csodalk><#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

PetruZ
#64025
Source Code (2011): Attól függetlenül, hogy az alapötlet sztem nem mûködhet, egész jól össze volt rakva és okosan volt kibontva, nem csak a vonatos sztori, hanem a... másik is, a végét meg betudjuk a Nagy Csavar miatti kényszernek (amúgy, ha a kiinduló állapotot mégis elfogadjuk, akkor lehet értelme). Mondjuk stabil 7/10, egészen korrekt cucc.
szucsy89
#64024
Na most kíváncsivá tettél, megnézem 😄
stargatelost
#64023
A 2009-es Triangle-re gondolsz? Az egy film, a másik meg egy 2005-ös minisorozat. Miért lenne közük egymáshoz? Elõbbi egyébként egy nagyon jó, csavaros horror thriller.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

dragon11
#64022
hali,

a Triangle egy részes..?


Tehát a The Triangle (1, 2 , 3) az nem a folytatása a Bermuda háromszögnek ?

köszi a választ..

stargatelost
#64021
Kidnapped (Secuestrados) (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1629377/

AZTAK*RVA! Ez elképesztõ film volt.

Egy család most költözik be az új házba, elsõ estéjük, mikor is maszkos betörõk törnek be a házukba, hogy pénzt követeljenek és terrorizálják õket.

Velõig ható dráma, intenzív, teljesen reális, szinte már fojtogató, úgy érzed te is ott vagy köztük. Ezek a kulcsszavak. Aki látta a Funny Games U.S.-t, annak nem lesz új a kamerakezelés, ugyanis a filmben kb. 10 jelenet van, tehát úgy kell elképzelni, hogy egy jelenet akár 10-15 perces is lehet, és vágás nélkül egyfolytában megy a kamera követve a szereplõket. Ilyen körülmények között mutatkozik meg csak igazán ki a jó színész, és itt nem is kell csalódnunk, elképesztõen igazi alakítások vannak a filmben. Egyébként spanyol cuccról van szó.

A lényeg, hogy ez az a film, ami után percekig bámulod a stáblistát és a sötét képernyõt.

10/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Tikal
#64020
sokat nézte a transformers-t

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Totti5
#64019
Nem rossz, de jobb lett volna ha nem egy robot szerû izé emelkedik ki a vízbõl... 1szer nézõs látványfilm, hacsak nem lesz belõle amcsikatona élete bemutató unalom mint a Battle Los Angeles-ben...

Amennyiben a film pocsék lesz legalább Rihanna személyében volt egy fénypont😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

böröczk
#64018
Most néztem meg a Prince of Persia-t, eddig nem mertem, tetszett, valaki valami hasonlót esetleg?

Kumiho #2179

#64017
Gagyi. Bay hómunkásembernek kellett volna ezt megcsinálni.
Pyotr
#64016
<#szomoru2>

&#9608;&#9608;

Seth
#64015
Talált, süllyedt!

PSN ID.: Beegabor

tigeroo
#64014
Dynamic
#64013
Nagy kár, hogy csak animációs film, de mindegy, ennek is örülni kell 😊
#64012

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

CSOCSO
#64011
sajnos... szeretnek kivetitot amit 220 ba kirakok de az minden napi filmezesre tul sok. meg a 200 as rear projection tv is elegge sok az SD csatornakra. meg amugy is draga. marad a 180 cm es
Guren
#64010
én ezért szoktam megvárni, míg kellõképpen lecseng a hype. pl. transformersre is mostanában fogok csak menni.

TaRka0107
#64009
130 kicsi???<#csodalk>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

CSOCSO
#64008
harry potter film nezese kozben ket kis gyerek mogottem MINDENT megkerdeztek es megjegyeztek.. nem tudom hany evesek lehettek... 5-6 talan? Most meghalt? mit csinal a kobold? faj a sarkanynak a laba? merre al a villamos? STB STB STB STB... mindig van valaki a moziban amitol nezhetetlen az egesz. nembaj.. szamos idon belul beujitok egy 180 centis tv re... a 130 ast mar kicsinek talalom 😄
Jim Morrison
#64007
azt azert hozzatennem, hogy sok filmet lattam a moziban mar, nem volt eddig semmi gond, de ez most osszejott.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#64006
jó, hülye vagyok, mozi nem film... 😄
CinemaCity Gyõr

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#64005
ja, csak elotte irtam le mit fogok irni mit nezek most nem 😄 bocs
Harry Potter 7/2 vagy mi.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

REALista
#64004
Super 8

Nálunk kicsit késve vetítették de megérte kivárni.Zseniális hangulata van a filmnek visszahozza régi gyermekkori emlékeket amikor még vhs-en néztem ezredjére a Kincsvadászokat vagy akár az E.T.😄

9/10

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

szucsy89
#64003
Melyik mozi volt ez?
Jim Morrison
#64002
Hát ez nem volt egy könnyû szülés... ha nem haragszotok akkor nem csak a filmrõl mondom el a véleményemet, hanem a moziról (is).
Még délelõtt szépen ellátogattam a mozi honlapjára, hogy foglalok helyet (nem tudom miért, de jobban szeretem elõre lefoglalni a helyeket, mert anélkül lutri), minden csodásan ment, semmi gond. Igazából a sima, nem 3d s verziót akartuk megnézni, de a 3d-s fél ötre volt kiírva, amiért is végül választottuk, mert akkor elõbb is van vége. Odamegyek, mondom foglaltam erre a névre két jegyet erre. Hát sajnos a mozivászon elromlott (!), de átették a másik terembe (kb fele vagy harmadakkorába) a foglalást ami fél hatkor kezdõdik. Jól van mondom, jó lesz az és az ülõ helyek? Kitették szélre, hát még jó hogy középre tetettem. Jól van, semmi gáz, van másfél óra addig eszünk pizzát. Aztán szépen bementünk a terembe mindenki elfoglalta a helyét, ráadásul már el kellett volna kezdeni a vetítést. Villany le, vetítés kezdõdik, a HP 7/1 végét mutatjáj, már 3D-ben. Hú nem jó a szemüveg, nem ad 3D-s képet, meg fura is volt, hogy nincsenek reklámok. Ugye elkezdõdött maga a film is, szemüvegben nem lehetett nézni, valami rosszul volt belõve, kettõt láttunk mindenbõl. Mindenki elkezdett hümmögni hogy mi a fene van már, többen ki is mentek szólni, kb 3perc után miután már mindenki teljesen kivolt, hogy mi a franc van, látszott hogy valaki elkezdte babrálni a gépet, mert hol jó volt a kép hol nem... aztán sikerült belõnie, kb 5-6 perc ment el a filmbõl és utána mindenki azt kérdezte mitörtént... hát tényleg, tekerték volna vissza, lehet ott volt egy fontos párbeszéd vagy mit tudom én... Na mindegy, ráadásul még a Nachos is rossz volt, bár lehet azért mert fûszereset kértem...
És akkor most maga a film.
Maga a film nem volt rossz 😄 Igazából fura érzés hogy lezárult ez is. Megnéznék még pár részt 😊 Watson jó, Daniel nem 😄 mikor mutogat vagy magyaráz akkor sosem tudja mit csináljon a kezeivel, tényleg nem jó színész, bár lehet ezt azért mondom mert mindenki ezt mondja és beleivódott az agyamba. Ez már tényleg izgibb rész volt, pörgõsebb, nem annyira gyerekes, mert ugye gyerekek kezdték el nézni akik mostanra mind felnõttek (én is :p) és ez teljesen rendben volt. Volt mellettem egy furcsa srác annál a résznél, amikor (SPOILER)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kiderül hogy H még mindig él, felugrott a székébõl ! úgy mint a mozivásznon lévõ varázstanoncok. (úgy tûnt mindent tud, mondta a szörnyek nevét is (jajj de jó volt) de olyan dolgokat nem is tudott amiket én igen, hogy mi micsoda (háhá)

De szó se róla jó volt az egész, a legvége meg hát... (NAGY SPOILER)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
miután kiírták hogy 19 évvel késõbb, már féltem elõre hogy mi lesz. H-t meg R-t kicsit megöregítették, annyira hogy azért szinte úgyanúgy nézzenekk ki(R-nak csak adtak egy nagyobb hasat 😄), de szerencsére Hermione-n nem változtattak semmit :p 😄

Összességében jó volt én élveztem, kár hogy vége. Ha pontozni kell, akkor 10/10 adok, így az egészre (összes részre) is.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

precision
#64001
én is itthon néztem, fullHD -ban szintén

de mint mondtam, a látvány nem minden... 😊 egyszerûen fos a sztori, szerintem.

Bazinga!

PetruZ
#64000
Nem viccelek. Mit lehetne erre többet adni? 1 pontot ért a tûrhetõ alapsztori az elején, ami után vártam a jólesõ borzongással teli kibontakozást (nem jött el...), és még 1 pontot kapott a vámpír-boss, mint az egyetlen valamirevaló, élõ, karakteres figura ebben az egész üres, anime-sített cgi-szemétben.
davidka003
#63999
Az 1982-es TRON-t meg 3 napja néztem meg és az is bejött. Nem untam, látvány nem volt annyira gáz. 8/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#63998
Moziban nekem sem tetszett de itthon már ~10-szer megnéztem angolul FullHD-ban és úgy elég király.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Seth
#63997
Hát az rém uncsi volt, ha az tetszett,akkor ez még jobban fog. Itt már történik is valami 😄

PSN ID.: Beegabor

Jim Morrison
#63996
héten megnéztem a hp 7/1et, ma megyek megnézni moziban az utolót, remélem min olyan jo lesz mint a part1.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

precision
#63995
The Next Three Days

Egynek elment. A kissé vontatott elsõ "rész" miatt 'csak' 7/10.

Bazinga!

CSOCSO
#63994
Priest

jobbat vartam. Eros kozepes film.

5.5/10

PetruZ???? 2/10???? peewee kalandjait pontoznam annyira, ne viccelj mar.
Tyler1
#63993
Battle for Haditha

2005. november 19. Irak – valahol a harctéren. Robbantásos merénylet éri az Irakban állomásozó amerikai konvojt, melynek következtében meghal az egyik tiszt. A felbõszült tengerészgyalogosok ezt követõen megtámadtak egy iraki falut, név szerint Haditha-t és lemészároltak 24 civilt köztük nõket és gyerekeket. A film ezen tragikus események hátterét és következményeit vizsgálja – mindkét oldalról.

A film elsõ része unalmas és vontatott, érdekessé onnan válik, mikor beindul a bonyodalom. Egy jó forgatókönyvvel nagyon jó kis film lehetett volna, mert elég érdekes témát feszeget, és vitatható szemszögbõl vizsgája a 2 fél felelõsségét. Így kissé gagyi, de nézhetõ.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

SötétBarom
#63992
Köszönöm szépen!

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

kill3r21
#63991
Captain America - The First Avenger

8/10
Kellemes meglepetés, sokkal rosszabbra számítottam, látványos akciók, kiszámítható story, igazából kellemes két óra, de azt nem mondom hogy maradandó nyomokat fog hagyni....
#63990
persze ennyibõl jó de viszont akkor megoldhatták volna ,hogy a zsaru aki látta az egészet az belehaljon a lövésbe és ne csak súrolja a találat 😄
birdo
#63989
Meglepõen jó volt, a gyerekszínészek ellenére ))

A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne.

PetruZ
#63988
Priest (2011): Rettenet rossz volt, szavakat nem találok rá... 2/10
Victor1103
#63987
A The Spirit is valami Sucker Punch-hoz hasonló agyrém állítólag. Arról tud valaki nyilatkozni?

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

TaRka0107
#63986
<#eljen>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63985
Super 8
Ez valóban szuper volt, de nem csak egy 8-as, hanem laza 9-es. És ha már ilyen bénán álltam neki a mondandómnak, valamint lelõttem a 'poént', az értékelést, akkor inkább kihagyom az ömlengést, és csak a legnagyobb pozitívumokat említem meg. Elsõ és legfontosabb: a hangulat brutálisan erõs, és manapság azt hiszem ez a legfontosabb nekem a filmekbe. Egy jól eltalált atmoszférával nagyon meg tudnak venni, és itt ez abszolút megvolt végig a maga retro-jával. A gyerekszínészek egytõl egyig kitûnõek, különösen Elle Fanning , hihetetlen, hogy mennyi tehetség szorult belé, illetve nõvérébe is... Remélem, nem kallódnak el. A vonat kicsúszása az egyik legjobb jelenet az évben, de a film amúgy is bõvelkedik a remek pillanatokban: remekül mûködnek az érzelmes részek, és jól áll a filmnek a szentimentalizmusa. Kellemes családi mozi-thriller keverék, igazából két bajom volt vele: túl egyszerû a megoldás, és pont ehhez kapcsolódóan ezt a szálat egy kicsivel jobban illet volna kidolgozni. Megvett a film, na, mûködött nálam nagyon, a gyerekek zombifilmje meg az egyik legkellemesebb extra 'poén', amit valaha láttam. Szép munka, Mr.Abrams. happy.gif (dejó, hogy megvártam, amíg moziban nézhetem meg...)
9/10

http://videodrome.freeblog.hu/

Dynamic
#63984
Sucker Punch

Szeretem Snyder összes filmjét. A lassítós cgi parasztvakításokkal bármikor megvesz kilóra. Gondoltam eddig. De ekkor elcseszett értelmetlen szart régen láttam már. Egyszerûen semmi értelme és funkciója nem volt a fantasy jeleneteknek. Kb. az az érzésem volt, mint amikor gyerekkoromban jöttem fel a pincébõl és közben azt játszottam, hogy szörnyek hadán kell keresztül verekedni magam. Egy ilyen tét nélküli álomvilágban zajló események, amiben csak én lehetek a gyõztes, miért lenne bárki számára izgalmas? Legalábbis miért lenne izgalmas és érdekes, ha az elõzményeket ismered ezáltal tudod a "csaták" végkimenetelét?(most nem akarok spoilerezni, de aki látta, tudja, hogy értem) Ki a francot érdekel, hogy egy 5 perc alatt ellopott érdektelen biszbasz köré milyen degenerált dolgokat költ egy zavaros elme? Esküszöm ezek voltak a legunalmasabb részek, legszívesebben itt folyamatosan tekertem volna a filmben, csak nem egyedül néztem. Az "eggyel lentebbi valóságban" zajló eseményeket szívesebben néztem volna, de az is olyan egyszerû volt mint a faék, szót sem érdemel. Valahogy sorsszerû volt, hogy moziba nem jutottunk el korábban, pedig készültünk rá.
3/10
CSOCSO
#63983
lol... Russel*
CSOCSO
#63982
Arthur (2011)

Nagyon tetszekk. Igazabol egy ujkori valtozata a regi kiralylany/kiralyfi kenyszerbol valo hazasodas - nem akaras = masba vagyunk szerelmes tortenetnek. Amugy egy regi film lett feldolgozva, ahol egy playboy srac falja a noket es kiuriti az osszes vodkas uveget ami a kezebe kerul. Megvesz barmit, eler mindent konnyeden... koszonhetoen az anyukanak aki milliardos. Nem tudok semmit kifogasolni a filmben.

Rulles Brand pedig egyre jobb. Szerintem Will Farrel szintu a srac. Nagyon jol hozza a formajat ami elegge sajatsagos es lehet sok embernek nem fog bejonni, de en imadom, ahogy will farrelt is! Ez a szerep nagyon bejott neki.

mondanam, hogy 10/10 de mindenkihulyenek nezett.... ok legyen 9/10 : kicsit lehetett volna viccesebb.
CSOCSO
#63981
de legkozelebb ha lehet inkabb IMDB oldalt linkelj melle. koszike
CSOCSO
#63980
sajna csak egesz hsz eket tudok torolni. ugyhogy masold ki amit irtal es ird be ujra pls. amugy ekkora meretben engem sem zavar. foleg hogy olyan filmet linkeltel be amirol azt se tudtam hogy letezik es ha csak cimet irsz se neztem volna meg. ugyhogy vegulis jo latni kepeket 😊
Tyler1
#63979
nekem pont tetszett, h nem klisézték el, h a végén vki megkönyörül rajta, és elengedik 😊 annyira idegesítõ, és elcsépelt, h a legkomolyabb drámákban is a zsaruk elengedik a végén a fõszereplõt, hiába ölt embert, meg szegett meg 800 törvényt.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63978
a vége volt a tetszetõs
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ugye tony nem fogja shane-ra a fegyveert akkor simán állba verhetné de nem teszi!
Majd a csaj megy tony elõtt mikor tony megáll egy helyben a csaj elõre megy ahelyett hogy elmenekülne 😄
a legvégén meg ugye kiderül ,hogy ki a tettes a másik zsaru akit meglõttek az látta az egészet szóval kellett volna egy jelenet oda még mikor a zsaru kijön a házból és megszólal h ártatlan és tony a tettes ehelyett ez kimaradt és berakják a kocsiba shane-t
szóval ezt sztem kúrták csak el?
Kamerarángatás nem csak akció közben volt hanem mikor csak az arcukat kellett volna mutatni akkor is rángatták 😄DDD
Victor1103
#63977
Cargo.2009.DVDRip.AC3.German.XviD-PP-Elite verzióhoz tökéletes

felirat

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2