Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Guren
#64226
#64224, #64225

a Pineapple Express-t szerettétek? csak hogy tudjak mihez viszonyítani.

Blasta
#64225
Jah, kész gyotrelem volt ezekkel a baszós "poénokkal" ez a paródiának álcázott nemistudommi. Borzaszto egy rakás szemét az elejétol a végéig.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#64224
Your Highness
2/10
Csak azért nem 1 mert szerepelt benne Natalie Portman.Azt hittem jó lesz, egy poénos nem prûdeknek szánt kaland vígjáték.
Sajnos csak egy humortalan, szánalmas, szenvedés volt.
Willenbrock
#64223
Thx!

ROCKnROLLA
#64222
Felkoppintva, Lepattintva, Felhangolva (nem a poén kedvéért játszottam a fel-le elõtagokkal, mindhárom filmet imádom 😄)
40 éves szûz, superbad

TaRka0107
#64221
Igazából szerelem: Angol tanárunk hozta még angolra nézni, szerintem is jó film.<#eljen>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

davidka003
#64220
Igazából szerelem
Spanom csaja
Moszkva tér<--erõsen ajánlott
Durr Durr és csók

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

setuh
#64219
Tudtok ajanlani vmi laza vigjatekot,vagy vmi konnyu kis filmet?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

stargatelost
#64218
Keressetek rá újra, múlt héten rakták ki az unknownos verzióhoz a feliratot amit átidõzítettem hozzá. (puska, f.info)

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

ROCKnROLLA
#64217
Hát az a helyzet, hogy csak 1 verziójú feliratot találtam a filmhez, mégpedig a termi-félét, gondolom neked is az van meg. Várj pár napot, és lesz ugyanolyan verziójú felirat is, mint a film.

fifi
#64216
csoda, hogy valakinek a Transformers; ráadásul 3 részen keresztül tetszett...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Willenbrock
#64215
Iron Doors-hoz tud valaki olyan feliratot ami nem siet? Bár lehet állítani az idõzítésen de 5 perccel késõbb megint siet.

Effe88
#64214
New Jack City
6/10
jó féle, snipes nagyon jó csak ice-t ne lenne...

tommygear
#64213
Your Highness
6/10 egynek elment
Rash87
#64212
Martyrs...elég ööö "megfoghatatlan" film... Aberrált vagy nemis tudom. Csoda h van olyan,akinek ez tetszett 😊

Glory, Glory Man. United!

Rash87
#64211
1-2 elmegy vígjátéknak is így trailer után 😄

Glory, Glory Man. United!

ROCKnROLLA
#64210
Gyûlöllek! 😄 Most állok neki a 'Let me in'-nek, majd írok! Nekem jöhetnek még tippek horrorhoz, de a misztikus, meg idegen lényeseket hagyjátok ki. 😄 Köszi!

stargatelost
#64209
Remélem nincs harag, de ezeket mind láttam 😊
Egyébként innen az Eden Lake, Martyrs ami úgy nagyon-nagyon bejött, de persze a többi is baromi jó film. <#eljen>

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

ROCKnROLLA
#64208
De pöcs vagyok, nem linkként tettem. Bocs.

ROCKnROLLA
#64207
Dead set tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom. A többihez nem volt még szerencsém, de akkor meg van a programom, mert pont kérni akartam mindenkitõl horrorokat. 😄

Tõlem pár ötlet dragonnak és stargatelostnak, hasonló szisztémával, csak kis sztorit is írok. 😄

Mum & Dad (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1129428/
Lánykát meginvitálja a munkatársnõje a családjához, akik elrabolják, blablabla... Elég beteg film. 8/10

Eden Lake (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1020530/
Egy pár elmegy egy tóhoz lazítani, ahol 14 éves kis köcsögök zaklatják õket, aztán egyre durvul a dolog, és a kissrácok ki akarják nyírni a párocskát. Az eleje lassú, de utána brutál jó! 9/10

Martyrs (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1029234/
Hát õõõ, nem akarok ellõni belõle semmit, szóval maradjunk annyiban hogy kínzós. 8/10

Grotesque (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1352369/
Kibekúrtul elmebeteg kínzós film, csak az nézze akinek van hozzá gyomra. Nekem volt. 7/10

Insidious (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1591095/
Utálom a szellemes horrorokat, viszont ez jó volt, és néha meg is ijedtem rajta elég durván, ami nálam nem sûrû. 7/10

The last house on the left (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0844708/
Elmegy egy család nyaralni az erdõ közepébe, anya, apa, lány. Lány bemegy a városba, "elrabolják"... blablabla. Aztán az elrablói szállást keresnek a lány szüleinél, úgy, hogy senki nem tud semmirõl. 9/10

I spit on your grave (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1242432/
Ez is volt már ajánlva pár hónapja elég sok ember által, de azért megint ajánlom. Írónõt megerõszakolják a helyi vagányok, akik elnyerik méltó büntijüket... Nem kapnak lefekvés elõtt kakaót. Na ennél azért durvább. 7/10

The Serbian film (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1273235/
Ehhez is gyomor kell, gyilokpornó a fõ téma. 7/10

Hát most hirtelen ennyi! Hajrá!

#64206
Abszolút hihetõ sztori, enyhén abnormális a lány meg az apa is; azok meg vannak a való világban is dögivel, elég csak fellapozni egy újságot.

http://videodrome.freeblog.hu/

PetruZ
#64205
The Hand of Death (1976): Klasszikus hongkongi/kínai kungfu-film, az "igazzy" VHS hõskorból, teljesen felújítva, nagyon pöpec minõségben - jó volt újranézni, na. 😊 Rengeteg ismerõs arc volt még akkor nagyon-nagyon fiatal (pl. Sammo Hung, Jackie Chan, John Woo (õ volt az író és a rendezõ is)). A sztori a szokásos, az akciójelenetek mai szemmel már nem túl izgalmasak, a színészi alakítások szokásosan túljátszottak, de mégis kellõen nosztalgikus hangulatba kerültem tõle, ezért a 6/10.

Blitz (2011): Jason Statham a futószalagon szállított amcsi akciófilmek között idõnként "hazaugrik" egy-egy angol filmbe, ilyen a Blitz is. Rendõrös - nyomozós, London, lepukkant negyedek, esõ, ámokfutó rendõrgyilkos, drogok, stb. - minden adott egy kis borongós angol zsarufilmhez, amit tkp. ez is elég jól hoz. A vége nem tetszett annyira, sztem túl egyszerû volt
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és nagyon Dirty Harry-s
, bár illett a film hangulatába, de amúgy korrekt, normális, simán nézhetõ cucc. 6/10
stargatelost
#64204
Na ha már így belelendülünk ajánlok még pár horror/thriller filmet, amik szerintem az évek során ilyen-olyan okból faszák voltak. IMDB linkekre kattintva rövid leírás alapján el lehet dönteni, ki melyikkel próbálkozna be 😄

Hush (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1093369/

After.Life (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0838247/

In Their Sleep (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1285240/

Sheitan (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0450843/

The Disappearance of Alice Creed (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1379177/

The Cottage (2008)
http://www.imdb.com/title/tt0465430/

Autopsy (2008)
http://www.imdb.com/title/tt0443435/

The Children (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1172571/

Dead Set (2008) - ez egy zombis brit minisorozat, big brother házba törnek be a zombik , baromi jó 😄
http://www.imdb.com/title/tt1285482/

Klass (2007) - ez meg egy gimis, nagyon durva dráma
http://www.imdb.com/title/tt0988108/

Felirat mindegyikhez van!

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

stargatelost
#64203
Na eszembe jutott még egy ilyen film 😄

Mother's Day (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1434435/

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Tyler1
#64202
az biztos 😄
nálam elég ennyit tudni róla, hogy inkább 500 Asylum film, mint 1 ilyen.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

TaRka0107
#64201
Már letöltöttem, akkor biztos meglessük este haverokkal😄 Kösz az ajánlást😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Tatyla
#64200
Limitless

huh ez nagyon jó kis film volt,olyan amin ábrándozhatunk hogy de jó lenne ha...
9/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

tommygear
#64199
lol életszerû történet <#idiota>
Rash87
#64198
Nah ezt ma megnézem,ha lesz idõm <#eljen>

Glory, Glory Man. United!

Jim Morrison
#64197
trailert megnéztem, és gondolom nem nagyon cenzuráznak 😄 esetleg a német cenzurázott verziót, amiben majd fehér lesz a vér meg mittomén talán megnézem 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

stargatelost
#64196
Ja tényleg, ez nem is jutott eszembe, pedig ez is ki van írva. Ez is fasza cucc 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

ROCKnROLLA
#64195
Inkább nézd meg! 😄

DeerHunter01
#64194
Drive Angry 10/6

Futballfaktor 10/8

Futballmaffia 10/9

Amerikai História X 10/10

12 majom 10/9


\"Erről van szó!\"

Jim Morrison
#64193
ez beteg 😄 majd keresek rola valami leirast mi tortent 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ROCKnROLLA
#64192
Horror, kicsit hasonló hangulattal:

The loved ones

Kiscsaj elhívja a srácot aki tetszik neki a sulibálba, de az visszautasítja, mert van barátnõje. Ezért kiscsaj és az apja elrabolja a srácot, és... Nálam 8/10

Rash87
#64191
Ez tényleg fasza film volt!
Bár ennél is a vége érdekesre sikeredett :\

Glory, Glory Man. United!

dragon11
#64190
Köszi az ajánlást mégegyszer, nagyon jó ez a közösség itt.. segítõkész társaság..😊 jó ide járni..😊
a film pedig azért annyira nem volt rossz, csak túl horrorra sikeredett.😊


Egyébként A Gyûjtõt láttam én is, nagyon tetszett az a film.😊
A kutyát valaki tudja milyen fajta?:|

Esetleg még valami ilyesmi stílusú filmet tudnál mondani? Horror azért..😊

stargatelost
#64189
Point Blank (À bout portant) (2010)

Na ez fasza francia akciófilm volt, 10 perc után úgy felpörög legalább egy órán át, hogy nem ereszt.
Egyébként a rendezõ a 2008-as Pour elle címû filmet jegyzi, amit ugye két évvel késõbb újra megcsináltak The Next Three Days címen, de a Crow-os remake forgatókönyvét is õ jegyzi, ha valakinek kell megerõsítés arról, hogy ez a Point Blank is egy fasza film.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bár ennyire korrupt zsarukat azért eléggé túlzás volt ábrázolni, de nem volt vele igazából gond, így maradt pörgõs a film. A vége viszont túl heppyend lett sajna.


7.5/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Sir Quno Jedi
#64188
Turtles Forever (2009)

Nos aki szereti a teknõcöket, az nézze meg feltétlen. Több generációt összehoznak ebben a filmben és aki mindegyik sorozatot ismeri annak jó néhány plusz poént tartogat a film. Szórakoztató, profi, egész estés rajzfilm!

És persze mindenki kedvenc ellenfele is visszatér (mindjárt nem is egy példányban) a Shredder! (meg April is bögyösebb mint valaha 😄)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#64187
Harry Potter és a Halál ereklyéi II.

+effektek, látványos elemek
+kellõen haladó történet
+Harry vs. Voldemort csaták
+pergõs, akciódús, fordulatokkal teli film
+majdnem minden korábbi szereplõ feltûnt

-kár, hogy vége a sorozatnak
-többek szerint a könyv jobb, így tehát sok fontos jelenet kimaradt
-végén kár volt ez a 19 évvel késõbb, nekem nem jött be
-érthetetlen feltámadás Harrytõl az egyik jelenetnél megölte elvileg Voldemort.

Nem volt rossz film😊

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Tyler1
#64186
Ellenség a kapuknál

Joseph Fiennes jelenetei kifejezetten szarok voltak, és idegesítõek. Jude Law, és Ed Harris "csatája" meg kicsit vontatott lett, ezenkívül jó film.
7/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#64185
Source Code

Na ez egy korrekt kis sf. Ajánlható értelmes embereknek is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Szabi84
#64184
2:40 az egyik kedvencem volt, nagyon megmaradt bennem😄

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#64183
Én itt csak néha írok , de most ezt közzéteszem:

10 film 10/10 nálam:

Tizenkét dühös ember
A bolygó neve halál
Amerikai pszicho
A Birodalom Visszavág
Fargo
Félelem és reszketés Las Vegasban
Taxisofõr
Mementó
Éjszaka a Földön
Gyûrûk Ura triológia
Blöff

11 lett. 😊

+1 : Közönséges Bûnözõk
+2 : 12 majom

😄
stargatelost
#64182
Na eszembe jutott még egy ilyesmi film: The Collector (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0844479/

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

stargatelost
#64181
Hááát pedig Kidnapped után azt gondoltam kajálni fogod 😊 (bár igaz, hogy ez inkább a horror vonalon domborít, elõbbi meg a drámára van kihegyezve). Mind1, szerintem fasza film, lehet a napokban újra is nézem 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Rash87
#64180
Szóltam 😄

Glory, Glory Man. United!

dragon11
#64179
Inside,

Elég tré film sztem :\


meg elég valótlan is.. bár mind1ik film az, de ez túlságosan.😊

Tyler1
#64178
RIP
itt többnyire csak a Rendõrakadémiából ismerik, de odaát nagy futball legendának számított. és egyszer a Rém rendesben is szerepelt(Al Bundynak nagy kedvence volt a sorozatban):

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Kontrakcio
#64177
Isten nyugosztalja. Jó formát alakított a 7 részben.

= I

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,