Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
elöljáróban:
tábor még csak hírbõl sincs a filmben 😊
akit érdekel, hogyan is kell totálisan elengedni magad egy fergeteges buliban, az feltétlen nézze meg!
vigyázat: néhol kissé beteges a film!
de elgondolkodtató, hogy kinél hol a határ: ki mit mer bevállalni egy jó buli kedvéért 😊
a hangulatért, amit a film kelt: 10.
a kissé amatõr színészek miatt: 9.
a csajok miatt: 8.
a gyenge poénok miatt: 7.
a kollégistás tucatfilmek miatt: 6...
5,4...
3,2,1..
lesz, akiknek bejön,
másoknak meg elmegy 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
RIP

Korrekt kis fantasy komédia. Prûd embereknek nem ajánlott, de amúgy kiváló nyári szórakozás, jó színészekkel, jó trükkökkel és jópofa sztorival.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
9/10
Egész kellemes western, inkább vidám mint komoly.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Valahogy ez idaig kimaradt az eletembol es azt se tudtam h megtortent eset,meg azt se h Spielberg rendezte...neztem nagyokat a vegen 😄.Nagyon nagy alkotas,bar nem a kedvenc temaju filmem,de hibat nem talaltam.
10/10
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Kurvajó slasher comedy, tiszta önparódia az egész.
8/10
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!
Gyomron vágós, kegyetlen és komoly film nem olyasmi amire azt mondja az ember hogy "tetszik".
Beteg/10 😄
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Glory, Glory Man. United!
bourne trilógia, bár asszem ugye lesz negyedik rész is
007 esek között is vannak jók, Pierce Brosnanesek alapok.
Star Wars is basszus, hogy felejthettem el, pedig még star warsos cipõm is van ! 😄
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Kidnapped amúgy még jó is volt.
Az Inside kicsit más, számomra a kicsit beteg kategória 😄
Bár lehet rosszul emlékszek,de volt pár gyomorforgató jelenet benne(fõleg vége felé),még egyszer biztos nem nézném meg.
Glory, Glory Man. United!
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Annyi film van már,h nehéz lenne választani/mérlegelni 😄
Mondjuk azt tudom,h a Top1 nálam(is) a Forrest Gump.
Bár ami így hirtelen eszembe jut:
- Elrabolva
-Tûzben edzett férfi (érdekes,h ezt még senki se írta,pedig fasza film<#eljen>#eljen>)
Glory, Glory Man. United!
S akkora idióta 1 film,h addig el se fogsz jutni 😄D
Glory, Glory Man. United!
Nekem önmagában eléggé jó gyomrom van a dolgokhoz de azt csak három részletben bírtam végignézni. A filmnek semmi értelme nem volt csak a borzalom öncélú mutogatása.
A Bruce Willis film talán mert Hollywood de pont úgy volt jó ahogy. Ez megint csak elment egy olyan szintû brutalitás felé amit már nem vesz be a gyomrom. Céltalan agresszió, a történet körülbelül óvodás szintû, az osztott képernyõs megoldások tetszettek, fõleg a végén. Nem tudom, az sem tudom mondani, hogy elgondolkoztatott a film mert ez a kendõzetlen brutális valóság. Nagyjából így mehetnek ezek a dolgok. A pornós-gyilkolós szarnál szerbek voltak, itt albánok.
4/10
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
http://videodrome.freeblog.hu/
látom forrest gump mindenkinél alap :-) nálam is
jó, rossz és a csúf
ben hur
Arnold összes (nagy fan vagyok :-D), de T2, Emlékmás alap nálam
Mélység titka
SW-4-5-6
Indiana Jones
Star Trek filmek
Ál/arc
Die Hard
+
Újak közül, Mátrix 1, LotR összes, Batman Begins, Kûlönvélemény nagyon tetszett
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
memento
a tökéletes trükk
farkasokkal táncoló
watchmen
la haine
forrest gump
fast & furious történet
star wars IV-V-VI
the man from the earth
Vin Diesel összes
DiCaprio összes
300
Bourne sorozat
Training Day
Forrest Gump
Futballmaffia
Egy asszony illata
Scarface
új Batman-ek
Watchmen
kb. ezek a kedvencek, nem akartam 50 filmet leírni(nem tudok 10-re szûkíteni), de a legnagyobb fav ever a Harcosok klubja.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
mátrix 1
gyûrûk ura
becstelen brigantyk
300
Forrest Gump
Sólyom végveszélyben
blöff
gyaloggalopp+bryan élete
ponyvaregény
toy story !
lehet nem kellett volna elolvasnom az elõttem lévõket, mert már automitce irtam is be a listába. ha eszebejut még akkor csinálok másik listát 😄
+2sorozat: how i met your mother, misfits
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Született gyilkosok
Mátrix
Gyaloggalopp
Blöff
Ryan közlegény megmentése
Forrest Gump
Ponyvaregény
Kill Bill
Különvélemény
Sucker Punch
Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!
Matrix Trilógia, Gyûrûk Ura, Star Wars, Se7en, Remény rabjai, Forrest Gump, Ötödik Elem, Terminator, Indiana Jones, Eredet
De persze van még jó pár klasszikus és nagyon jó film 😊
Bazinga!
Sólyom végveszélyben;
Blöff;
A ravasz, az agy, és két füstölgõ puskacsõ;
Casino;
Forrest Gump;
Futballmaffia;
Huligánok;
Felhangolva;
Ponyvaregény;
40 éves szûz
+1 sorozat: Modern család
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
David Batista jó pankrátor (volt), de színészként egy nagy nulla, de ha a színészi képességei jobb lenne, mint Robert De Niro-é, akkor is egy szar film lenne ez, hiába a full hd, meg a dts hang.
Senki ne nézze meg/10
What about the forests?
Az egy beteg film ...
Egy jelenet maradt meg bennem,mikor a csávó ketté lõtt fejjel felkel, s a legelsõ mozdulata az, hogy felkapcsolja a villanyt 😄DDD
Meg h percenként v. 25 liter vér folyik össze-vissza.
Glory, Glory Man. United!
Inside (2007) még hasonló, csak brutálisabb.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
köszi azoknak akik ajánlották <#eljen>#eljen>
valaki tud még ilyesmi filmet?😊
Nagyon korrekt kis film volt. Lehetett volna hosszabb is, több részlettel, de így is megvolt a hangulata. Nekem bejött.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.