Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zephyr Retiring
#64176
tábor a köbön.
elöljáróban:
tábor még csak hírbõl sincs a filmben 😊
akit érdekel, hogyan is kell totálisan elengedni magad egy fergeteges buliban, az feltétlen nézze meg!
vigyázat: néhol kissé beteges a film!
de elgondolkodtató, hogy kinél hol a határ: ki mit mer bevállalni egy jó buli kedvéért 😊
a hangulatért, amit a film kelt: 10.
a kissé amatõr színészek miatt: 9.
a csajok miatt: 8.
a gyenge poénok miatt: 7.
a kollégistás tucatfilmek miatt: 6...
5,4...
3,2,1..
lesz, akiknek bejön,
másoknak meg elmegy 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

desigo
#64175
"Hatvanhat éves korában elhunyt Charles Aaron "Bubba" Smith, aki Moses Hightowert alakította a Rendõrakadémia címû vígjátékban"

RIP

Sir Quno Jedi
#64174
Your Highness (2011)

Korrekt kis fantasy komédia. Prûd embereknek nem ajánlott, de amúgy kiváló nyári szórakozás, jó színészekkel, jó trükkökkel és jópofa sztorival.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#64173
A történelmi környezete valós volt. Sajnos.

davidka003
#64172
Faun labirintusa kitalált, nem valós, mondhatjuk, hogy tetszett de drogos filmre nehéz mondani.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#64171
Hát mondjuk egy "Faun labirintusára" se mondanád, hogy tetszik vagy klassz volt, pedig jó film 😊

davidka003
#64170
Butch Cassidy és a Sundance kölyök

9/10

Egész kellemes western, inkább vidám mint komoly.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

setuh
#64169
Schindler listaja

Valahogy ez idaig kimaradt az eletembol es azt se tudtam h megtortent eset,meg azt se h Spielberg rendezte...neztem nagyokat a vegen 😄.Nagyon nagy alkotas,bar nem a kedvenc temaju filmem,de hibat nem talaltam.

10/10

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Ams
#64168
Scream IV

Kurvajó slasher comedy, tiszta önparódia az egész.

8/10

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

BenedekFeco
#64167
Azon én majdnem elbõgtem magam annak idején, amikor láttam. 😄 A "drogos" filmek között a Best.

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#64166
Hát igen ez az a film amire nem írsz ilyet hogy "mennyire tetszett" mert a tetszéstõl nagyon-nagyon messze áll.

Gyomron vágós, kegyetlen és komoly film nem olyasmi amire azt mondja az ember hogy "tetszik".
davidka003
#64165
Rekviem egy álomért.
Beteg/10 😄

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

TaRka0107
#64164
Én nem kötekedtem.😉

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Rash87
#64163
Kötekedhetsz itt,de a kettõ nem ugyan az ...te leírod végül is a film végét,ami után kb. semmi értelme megnézni,én meg lemertem írni 1 jelentet 😊

Glory, Glory Man. United!

Jim Morrison
#64162
basszus, már látom én is miket hagytam ki...
bourne trilógia, bár asszem ugye lesz negyedik rész is
007 esek között is vannak jók, Pierce Brosnanesek alapok.
Star Wars is basszus, hogy felejthettem el, pedig még star warsos cipõm is van ! 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

TaRka0107
#64161
Engem se zavar ha spoilerezel, de akkor ne szólj semmit az én hsz-emhez se. Igaz az enyém nagyobb spoiler volt, de hát akkor is😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Rash87
#64160
Baromi jó film? Ez nem kis túlzás 😊
Kidnapped amúgy még jó is volt.

Az Inside kicsit más, számomra a kicsit beteg kategória 😄
Bár lehet rosszul emlékszek,de volt pár gyomorforgató jelenet benne(fõleg vége felé),még egyszer biztos nem nézném meg.

Glory, Glory Man. United!

dragon11
#64159
semmi probléma..😊 hát lehet.. de azért végignézem😄😄 vis megpróbálom ;p

stargatelost
#64158
Az egy baromi jó film, ha a Kidnapped is bejött neki (mint nekem), az is be fog 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

tigeroo
#64157
érdekes sci-fi

Rash87
#64156
Én nem tudnák 10-es listát összeállítani.
Annyi film van már,h nehéz lenne választani/mérlegelni 😄
Mondjuk azt tudom,h a Top1 nálam(is) a Forrest Gump.

Bár ami így hirtelen eszembe jut:
- Elrabolva
-Tûzben edzett férfi (érdekes,h ezt még senki se írta,pedig fasza film<#eljen>)

Glory, Glory Man. United!

Rash87
#64155
Nem hinném,h akkora spoiler lett volna, de sorry.
S akkora idióta 1 film,h addig el se fogsz jutni 😄D

Glory, Glory Man. United!

dragon11
#64154
legközelebb spoiler már, mert most ajánlották a filmet és már ezt tudom :S

dragon11
#64153
köszi<#worship>

Kaplan
#64152
Megnéztem a Kidnappedet. Hát nem tudom, volt ugye a Serbian c. film...
Nekem önmagában eléggé jó gyomrom van a dolgokhoz de azt csak három részletben bírtam végignézni. A filmnek semmi értelme nem volt csak a borzalom öncélú mutogatása.

A Bruce Willis film talán mert Hollywood de pont úgy volt jó ahogy. Ez megint csak elment egy olyan szintû brutalitás felé amit már nem vesz be a gyomrom. Céltalan agresszió, a történet körülbelül óvodás szintû, az osztott képernyõs megoldások tetszettek, fõleg a végén. Nem tudom, az sem tudom mondani, hogy elgondolkoztatott a film mert ez a kendõzetlen brutális valóság. Nagyjából így mehetnek ezek a dolgok. A pornós-gyilkolós szarnál szerbek voltak, itt albánok.

4/10

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

#64151
Nem tudok tízes listát írni, annyi minden maradna ki, még úgy is, ha azt írom, hogy QT-filmek stb... 😄

http://videodrome.freeblog.hu/

ROCKnROLLA
#64150
patchként. haha 😄

a szikla meg a tökéletes trükk nálam is érkezik még pluszba

#64149
TOP10
látom forrest gump mindenkinél alap :-) nálam is
jó, rossz és a csúf
ben hur
Arnold összes (nagy fan vagyok :-D), de T2, Emlékmás alap nálam
Mélység titka
SW-4-5-6
Indiana Jones
Star Trek filmek
Ál/arc
Die Hard

+

Újak közül, Mátrix 1, LotR összes, Batman Begins, Kûlönvélemény nagyon tetszett
tigeroo
#64148
blöff, a szikla, lord of war még patchként
Tyler1
#64147
ja Taken is alap, ne hiányozzon.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Jim Morrison
#64146
huhuu, a memento is jo bizony !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

tigeroo
#64145
scarface
memento
a tökéletes trükk
farkasokkal táncoló
watchmen
la haine
forrest gump
fast & furious történet
star wars IV-V-VI
the man from the earth
Tyler1
#64144
Brad Pitt összes
Vin Diesel összes
DiCaprio összes
300
Bourne sorozat
Training Day
Forrest Gump
Futballmaffia
Egy asszony illata
Scarface
új Batman-ek
Watchmen

kb. ezek a kedvencek, nem akartam 50 filmet leírni(nem tudok 10-re szûkíteni), de a legnagyobb fav ever a Harcosok klubja.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Jim Morrison
#64143
igy ezek jutnak eszembe:
mátrix 1
gyûrûk ura
becstelen brigantyk
300
Forrest Gump
Sólyom végveszélyben
blöff
gyaloggalopp+bryan élete
ponyvaregény
toy story !

lehet nem kellett volna elolvasnom az elõttem lévõket, mert már automitce irtam is be a listába. ha eszebejut még akkor csinálok másik listát 😄
+2sorozat: how i met your mother, misfits

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

BenedekFeco
#64142
Korántsem az összes:

Született gyilkosok
Mátrix
Gyaloggalopp
Blöff
Ryan közlegény megmentése
Forrest Gump
Ponyvaregény
Kill Bill
Különvélemény
Sucker Punch

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

precision
#64141
hát... volt már ilyesmi asszem korábban... meg hát elég nehéz összeszedni a top 10 -et, annyi filmet láttam már 😊 de próba cseresznye, nem feltétlen "erõsségi" sorrendben

Matrix Trilógia, Gyûrûk Ura, Star Wars, Se7en, Remény rabjai, Forrest Gump, Ötödik Elem, Terminator, Indiana Jones, Eredet

De persze van még jó pár klasszikus és nagyon jó film 😊

Bazinga!

ROCKnROLLA
#64140
Csináljunk már egy olyat, hogy mindenki leírja a 10 kedvenc filmjét! A sorrend tökmindegy. A cél az, hogy mindenki pótolja ha nem látta valamelyiket. 😄 Mert én már úgy vagyok, hogy majdnem mindent láttam már, a gépemen van 30 film, a kedvencek, de csak 10-et írjunk. Aztán lehet, hogy egyedül maradok az ötlettel, de nem baj. 😄

Sólyom végveszélyben;
Blöff;
A ravasz, az agy, és két füstölgõ puskacsõ;
Casino;
Forrest Gump;
Futballmaffia;
Huligánok;
Felhangolva;
Ponyvaregény;
40 éves szûz

+1 sorozat: Modern család

Jim Morrison
#64139
<#eljen>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ROCKnROLLA
#64138
Túszdráma (Bruce Willises)

Az is hasonló, és szintén kurvajó! 😉

Jim Morrison
#64137
olvasatra nemigazán, bár ha spoiler engem nem érint mert tuti nem nézem meg 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

mflex
#64136
A felkelõ nap háza.

David Batista jó pankrátor (volt), de színészként egy nagy nulla, de ha a színészi képességei jobb lenne, mint Robert De Niro-é, akkor is egy szar film lenne ez, hiába a full hd, meg a dts hang.

Senki ne nézze meg/10

What about the forests?

TaRka0107
#64135
Ez nem spoiler?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Rash87
#64134
Elõször nem tudtam melyik film,trailert megnézve beugrott.
Az egy beteg film ...
Egy jelenet maradt meg bennem,mikor a csávó ketté lõtt fejjel felkel, s a legelsõ mozdulata az, hogy felkapcsolja a villanyt 😄DDD
Meg h percenként v. 25 liter vér folyik össze-vissza.

Glory, Glory Man. United!

stargatelost
#64133
<#eljen>

Inside (2007) még hasonló, csak brutálisabb.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

dragon11
#64131
nagyon jó volt a kidnapped, télleg..

köszi azoknak akik ajánlották <#eljen>

valaki tud még ilyesmi filmet?😊

Sir Quno Jedi
#64130
Priest (2011)

Nagyon korrekt kis film volt. Lehetett volna hosszabb is, több részlettel, de így is megvolt a hangulata. Nekem bejött.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Victor1103
#64129
Nem tudom biztos ütni fog ez az új batman is de ez az új fõgonosz olyan mint egy Predátor wannabe xD

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

ProGabe
#64128
ilyeneket csak linkbe! kösz!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.