Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Victor1103
#64276
Idén én 4 filmet is voltam megnézni a moziba amúgy, de most minek várjak rá 1 hónapot mikor nekem ennél a filmnél ez a verzió tökéletes volt. A Thort megvárom normálisabb minõségbe mert az jobban érdekel, de ez egy unalmas szombat délutánra tökéletes volt így. mindenki úgy, akkor és olyan minõségbe nézi meg ahogy akarja.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#64275
Hall Pass / Elhajlási Engedély (2011))

Aki látott már Farelly filmet (Keresd A Nõt, Agyõ Nagy Õ, A Nagyon Nagy Õ), annak nem fog meglepetést okozni a mozi, max azzal hogy nem sikerült olyan jól, mint a fentiek. Bár nem tagadom, volt hogy sírva nevettem pár poénon (pl.: hapci 😄), összességében az a báj, ami fenti filmekben megvolt, itt hiányzik.

Owen Wilson és a barátai egyszerûen nem annyira karikatúraszerûek, mint pl. Ben Stiller, így kevésbé is tudják eladni magukat. A sztori, miszerint egy hét kimenõt kapnak a fõszereplõk a házasság intézménye alól, több humorforrást is elbírt volna, így viszont elég sablonos lett. Lepontozni nem akarom (vagyis de: a bébiszitter sajnos túl keveset szerepelt 😄), mert engem helyenként jól elszórakoztatott, de többször már nem fogom elõvenni.

10/6
precision
#64274
komolyan... ingyen warezoljuk a filmeket (bár én szoktam moziba is járni azért) és nem vagytok képesek kivárni azt az 1 hónapot míg lesz belõle legalább egy R5 vagy dvdrip? vicces 😊

Bazinga!

Victor1103
#64273
Na mivanmár? Mi vicceset mondtam?😄

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Totti5
#64272
<#eljen>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

tigeroo
#64271
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
REALista
#64270
<#wilting><#idiota><#wilting>

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

Victor1103
#64269
Ez egy olyan cam-os verzió amit HD kamerával vettek fel épp ezért a képminõség olyan mint egy dvdscreener és a hangzás sem az a tipikus mozis visszahangzós. Én a screeneres Super 8 után néztem meg és csak egy nagyon kicsit volt rosszabb a képminõség.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

tommygear
#64268
A Horda
7/10, korrekt francia zombis film
#64267
fejléc: "^ CAM verziós filmet NE PONTOZZ!"

még jó hogy több mint egy hét múlva mutatják be a mozik az új majmok bolygóját...

aki egy camos film alapján véleményt alkot a CGI-rõl, hát nc.. de biztos az atlanti óceán túlpartján nézték meg az ideírók, nem pedig azért mert egy napja kijött a nézhetetlen camos rlz... 😊
szucsy89
#64266
Párizsból szeretettel

Hát ez epic volt, én nagyon jót szórakoztam rajta... 9/10
BenedekFeco
#64265
Majmok bolygója - Lázadás

Nem rossz, egynek simán elmegy. Az elõzõ filmek eseményeibõl kiindulva én azért valamivel nagyobb volumenû történetre számítottam. Mármint nem csak annyira, hogy...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Caesar megszületik, majd bekerül a majomházba ahol õ lesz az alfa-hím és a film végén 10perc alatt átrohannak a városon, ki az erdõbe. És vége.


A CGI viszonylag rendben van, de a majmokkal valami nem stimmel. Nem jó a mozgásuk,valahogy természetellenes, furcsa. Éppen ezért (nekem) rohadtul ellenszevesek is. De érdekes, hogy csak a csimpánzok. Az öreg orángután meg a gorilla teljesen rendben van.

7/10

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Victor1103
#64264
Hát a majmokon egyértelmûen látni azért hogy CGI de mégis elég meggyõzõek. Valóban Avatar színvonalú számítógépes hókuszpók. Amikor közelrõl mutatták õket a szemük nagyon élethûnek hatott.

Csúcshatást láttam már tetszett😊

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#64263
Említették hogy a Majmócákat az Avatart is jegyzõ társulat hozta össze,
Mégis milyenek lettek csimpázék?, a Cgi gondolom hozza az avatar szintjét.?

Kontrakcio
#64262
hát jóva, ránézek =) úgy sincs világmegváltó dolgom a mai napra 😄

cserébe ajánlani tom a Csúcshatást!

láttad?

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Victor1103
#64261
mondom nekem bejött. A majmok kidolgozása nagyon jól megvolt csinálva. A történet is noha nem volt valami "hûde eldobomazagyam" le tudott végig kötni. Szerintem nyugodtan ki lehet próbálni aztán ha nem tetszik bármikor meg lehet nyomni az X gombot a media player jobb felsõ sarkában

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Kontrakcio
#64260
megér az kb 1:30h az életbõl? elõzõ részhez képest milyen?

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Victor1103
#64259
Majmok bolygója - Lázadás

Annak ellenére hogy eléggé fenntartásokkal közeledtem a filmhez a végén egész kellemeset csalódtam. Nem volt az év filmje, de egynek lazán elment.

7.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

setuh
#64258
Csucshatas

Jo kis film volt,tetszett az alap otlet,csak az zavar az ilyen filmekben,hogy mindig beletesznek vmi uldozos,verekedos akcio jeleneteket(pl. mint az Eredetben),mintha nem volna tobb otlete a rendezonek es vmivel ki kene tomni a maradek reszeket,en meg mindig ugy erzem,hogy egy ien storybol tobbet ki lehetne hozni.

Mindezek ellenere nalam ez egy 7/10.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#64257
Másik fórumba írtam róla, de bemásolom ide is. Szerintem remek film:
ezt a filmet már régen kinéztem magamnak, de eddig nem esett le, hogy ez a Super az ' jónak kinézõ Ellen Page-s képregényfilm'... És szerencsére, nem csak jónak nézett ki, hanem az is volt, de kur.vára. Szóval manapság annyi blockbusternek szánt képregényfilm van, és bár én bírom ezeket, azért nagy részük eléggé kiszámítható, és egy sémára épülnek. Jók ez a kissé alternatív próbálkozások, mint amilyen ez a film, meg a Woody Harrelson-os Defendor is volt ( ha nem láttad, kattanj rá, hasonlóan bizarr kis film, mint ez). Ahogy írtad is, Ellen Page valami 'fuckin' awesome' ebben a filmben, a Juno óta nem láttam õt ennyire nagyot alkotni, egyszerûen fenomenális volt, rengeteget röhögtem a karakterén Wilson nagyon érzi ezeket a kissé beteg karaktereket, plusz nekem az is élmény volt, hogy felbukkan Bubbs a Wire-ból, meg Matt a Friday Night Lights-ból, szal azért ha egy kicsit sorozatjunkie az ember, akkor az ilyenek is dobnak az élményen. A gore félelmetesen jó volt, különösen egy bizonyos eseménynél volt meglepõ... Na, szóval emberek, harapjatok rá, elég szórakoztató, csipetnyit beteg, és rohadtul stílusos kis mozi ez.

http://videodrome.freeblog.hu/

dragon11
#64256
The Uninvited / Hívatlan vendég

Egész jó. Váratlan fordulatok vannak benne, a végkifejlett nagyon jóra sikeredett. Mindenkinek ajánlom. Ez viszont inkább thriller, mintsem horror.


9/10


Viszont lenne egy kérdésem,

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Anna annyira begolyózott, hogy végig képzelte és a végén amik kiderültek az az igazság? Tehát hogy õ hagyta nyitva a benzincsapot s miatta halt meg a tûzben az anyja és a testvére? továbbá megölte az apja leendõ feleségét "félreértésbõl", mert az a camp vagy ki akit megtalált a neten az vele szembe levõ szobába feküdt a diliházban.. ugye ????????????



köszi annak, aki válaszol a spoilerre.😄

TaRka0107
#64255
Limitless (2011)

Nekem is nagyon bejött a film, végig izgalmas volt. Remélem lesz 2. rész, mert úgy fejezõdött be.

10/10

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

CSOCSO
#64254
Super


ez mijeza szar??? 7 csillag az IMDB-n??? MIRE FEL? szvsz 5 csillag is sok neki. Szanalmas, fajdalmas, kinszenvedos.

Your Highness ehhez kepest 8/10!
tigeroo
#64253
Batman: Gotham Knight

A "Begins" és a "The Dark Knight" közötti eseményeket dolgozza fel 6 rövidebb fejezetben anime stílusban, bár a lentebb írt rajzfilmnél kicsit gyengébb volt.

fanoknak felírom receptre kis dózisokban a következõ nolan moziig.
davidka003
#64252
Dagadt emberek mindig idegesítõek a filmekben.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Victor1103
#64251
Super 8

Jóféle, jóféle. A dagadt kölyök kurva idegesítõ volt, de kb ennyi.

8.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

böröczk
#64250
Végsõ állomás maraton

1: 7/10
2: 8/10
3: 5/10
4: 6/10

És így a sorrend is felállt.

Kumiho #2179

BenedekFeco
#64249
Little Deaths

WTF? Ez valami ritka sz@r volt, de végigszenvedtem.

1/10

A Horda

Ez volt a másik sz@r. Ez már egy fokkal nézhetõbb volt, mert legalább véres.

2/10

Amerika Kapitány: Az Elsõ bosszúálló

Tipikus képregény feldolgozás, de olyan semmilyen. Nincs benne szinte semmi, amit ne láttunk volna már valahol

5/10

Cowboys And Aliens

Ez is csak az alaphelyzet miatt érdekes. Ugye "vadnyugatostehenészfiúsidegenes" film nem sok van. De kb. ennyivel ki is fújt.

5/10

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Kontrakcio
#64248
komolyan mondom h nagy ritka az a film amire én 8-at adok, eddig talán 7 volt a max .

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

ROCKnROLLA
#64247
Valaki látta már a Hesher-t? Mert ha jó, akkor lerántom.

setuh
#64246
Pont ma akarom megnezni,sok jot hallottam rola 😊.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Kontrakcio
#64245
Csúcshatás

hmm, nekem nagyon bejött és átjött a film!

8/10

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Rash87
#64244
Kicsit beteg,de max 4/10 😊

Glory, Glory Man. United!

setuh
#64243
Kosz!

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#64242
2001, 2010 (bár gondolom ezek megvoltak)
Pandorum, Cargo, Solaris
Totti5
#64241
pl Battlestar Galactica, Lost in Space, Stargate Universe, 50 tonna Star Trek😊 ( ha még ezeket nem láttad ).

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

dragon11
#64240
Gyilkos elmélet:

Nagyon jó ajánlom mindenkinek !!

8/10

tigeroo
#64239
pandorum
davidka003
#64238
Tudnátok olyan sci-fi filmeket mondani amikben olyasmi van, hogy emberek utaznak az ûrben?
Ilyesmikre gondolok: Sunshine, Alien, Red Planet

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

stargatelost
#64237
<#eljen>

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

davidka003
#64236
Kidnapped 10/10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A vége érdekes volt. A megerõszakolás kellett bele, általában mindig kihagyják más filmekbõl.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

REALista
#64235
Fõleg hogy csak pár év van köztük...

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

tigeroo
#64234
batman: under the red hood


ötcsillag
CalebJoe
#64233
a szar wars-t leszámitva egyet értek<#eljen>
tigeroo
#64232
jumper

anno a moziban láttam, de már fingom se volt hogy mirõl szól, gondoltam frissítek a dolgon.

nem kellett volna 😄 az alapötlet jó, nomeg úgy az elsõ 15 perc, utána egy nagy katyvasz az egész.
kár érte, lehetett volna "mélyebb" is.
stargatelost
#64231
Így van, nem a remaket nézni, hanem az eredetit 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#64230
Az én 10 kedvenc filmem:

A sebhelyesarcú
A remény rabjai
Mementó
Forrest Gump
Ollókezû Edward
Elrabolva
Star Wars régi részek
Indy összes
Tarantino összes
Vissza a jövõbe összes

Ok... lehet nem pont 10, de 10 tétel😄D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#64229
Nézze, csak ne ezt, hanem az eredetit, a Let the right one in-t. Nem rossz az amcsi verzió, de a svéd azért fölényesen veri.

http://videodrome.freeblog.hu/

TaRka0107
#64228
Akkor le is törlöm géprõl😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

ROCKnROLLA
#64227
Let me in

KURVAJÓVOLT! Már csak amiatt is 8 pontról indulna a film, mert a fõszereplõ kislányt imádom! Nem akarok lelõni belõle semmit, de a lényeg hogy rejtélyes halálok, iskolai szemétkedés, misztikum, gyönyörû kislány (haha 😄)...Mindenki nézze!

8/10