106161
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • n000rbi
    #102751
    Én itthon 30-án megyek megnézni. Sokat nem várok tőle, de ha már egy tisztességes “harmadik” részt összehoztak, ahogy írtad, annak is örülni fogok.
  • kutyakiki81
    #102750
    Anglia, ma volt a premier
  • n000rbi
    #102749
    Hol nézted meg ilyen korán?

    Szerk.: most nézem, hogy a UK premier ma volt :O
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.10.23. 23:11:09
  • Kongy
    #102748
    Gemini Man

    Szinte elvárások nélkül ültem be rá, főleg a HFR miatt, és nagyon tetszett. Mármint főleg a technikai oldal. Voltak benne iszonyat jó jelenetek, amikor direktben az arcodba demózták mire képes ez a tech. Gamerként pedig nem kell magyaráznom, hogy mennyi különbség van 30 és 60, pláne a 120 fps között. Az akciók szinte lemásztak a vászonról, és a 3D is kellő mértékben egészítette ki az impozáns összképet. Will Smith abszolút jól hozta mindkét énjét. Éééés kb ennyi pozitívumot tudok mondani, a sztori amúgy klisés és kiszámítható, meg kb 2 mondatban összefoglalható. Kár érte, mert ha eköré a látvány köré építenek valami normális történetet, hátteret, akkor hatalmas siker lehetett volna... így viszont bukta party, ahogy a bevételeken is látszik. Viszont a HFR egy fantasztikus dolog, és remélem egyre több filmet láthatunk majd ilyen verzióban is. Most képzeljetek el egy Avatar-t így... hmmm, fincsi.

    Ja, pontszám. Mivel moziban láttam, teljes pompájában, így nekem 7/10, de ha itthon láttam volna, akkor valszeg olyan erős 5/10 körül adtam volna neki.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.10.23. 23:08:11
  • kutyakiki81
    #102747
    Terminator : Dark fate

    Vártam már nagyon, és bár csalódásnak nem nevezném, kicsit jobbat vártam. A film első egy órája bitang jó! Egy durva nyitójelenet (
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Furlong és Svarci nagyon jól lettek megkreálva
    ) után folyamatos az akció. Aztán kicsit belassulnak a történések, majd jön a nagy akció a végére, ami erősen eltúlzott és ez nálam nagyban rontotta az összképet. De még így is ez a harmadik legjobb Terminátor film a 2. és az első után.
    A CGI 1-2 helyen gagyibb, ez is érezteti mennyire megelőzte a korát a Judgement Day... Kevés humor van a filmben, de amikor Arnold poénkodik, azon az egész mozi hangosan nevetett.
    Igaza volt a kritikáknak, ez a Terminátor filmek Ébredő ereje, mert a nosztalgia (Arnie és Linda Hamilton) simán elviszi a hátán a filmet,még akkor is ha a sztori ugyanaz, mint az első két részben.

    7/10
  • Jim Morrison
    #102746
    the big lebowski

    Eddig nekem kimaradt, tegnap valahogy betuszkoltam a nap végére. Azt hittem a bowlingon nagyobb hangsúly lesz... ^^
    Először nem tudtam mit gondoljak, de igazából mind a karakterek, mind a történet (fogalmam se volt mi lesz) bejött, nem az tucatfilm. Tetszett.
  • Kmarha
    #102745
    Mou gaan dou
    Szigorúan piszkos ügyek

    Gondolom aki ismeri a Tégla című filmet, az már hallott erről a filmről is. Kvázi ez lenne az eredeti. Az ezred forduló után készült Hong Kongban, amennyire tudom, az összes színész, író és rendező ide valósi. Az általam várthoz képest azonban sokkal nyugatiasabb a stílusa, könnyedén befogadható volt számomra is, ki az ázsiai régióban sokkal kevésbé járatos. Problémát talán egyedül csak a fiatalabb színészek megkülönböztetése okozott, valamint a karakterek közötti interakció, kapcsolat volt kicsit szokatlanabb. Főleg a férfi és női karakterek között nem éreztem azt, amit a forgatókönyv sugallni akart. De szerencsére, nem ezeken a kapcsolatokon volt a hangsúly (legalábbis remélem, hogy nem maradtam le semmiről).

    Nem fogom a Téglához hasonlítani, ez a film önmagában állja meg a helyét. Mondjuk én annyira nem tudnám felértékelni, mint ahogy az IMDB-n a többi filmnéző azt megtette (a top250-ből válogattam ki), de határozottan jól elvoltam vele. A történet egy bűnkartell és egy nyomozói csoport között lezajló macska-egér harcról szól, annak is egy igen csak rövid időszakáról (ha a 10 évet felölelő flashback-eket nem számítom bele természetesen). A két oldal egész korán kiteríti lapjait, azaz azt, hogy mindkét csapat vezetője tisztában van azzal, hogy a másik oldal egy-egy embert beépített a másik csapatában. Ez igencsak meglepett, mégis jól sült el, sokat hozzáad a feszültséghez, ami nem csak abból adódik, hogy a néző tudja, amit tud, hanem hogy mindenki a szereplők közül azon ügyködik, hogy a másik oldalt lebuktassa.

    A színészekkel elvoltam, túl szélsőséges színjátékot nem láttam, de néhol azért tudott furcsa lenni. Sajnos a felírat kicsit egyszerűbb volta miatt, magyar szinkronnal néztem végig, ami lehet hogy kicsit még rontott is az élményen. A vágás kicsit furcsa volt, sok volt az áttűnés, néhol az áttűnések között a kép megállítás. Az operatőri munka ennél már jobb volt, bár itt is volt pár érdekes megoldás (döntött képernyő, furcsa kameraszögek). A hangulata lassúbb, megfontoltabb, és számomra adott egy kis westernes hangulatot. Talán azért, mert sok volt az egymásnak feszülés, a két oldal, vagy konkrétan két szereplő szembeállítása. A lezárás is hagy maga után némi kényelmetlen érzést, de tetszett, hogy nem vitték el holmi megváltó/hősies irányba az egészet. Sok meglepetéssel ugyan nem szolgál, bár azért azt hozzátenném, hogy nagyon nem szájbarágós, azért volt, hogy vissza kellett tekernem, hogy megértsem, pontosan mi is történt, mi váltotta ki a reakciót. Ettől függetlenül bőven add egy jó filmes élményt.
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2019.10.23. 19:55:22
  • LasDen #102744
    The Laundromat

    A film nagyrésze nem tetszett. Egyszerűen unalmas volt, ahogy bemutatták, hogy hogy is működik ez a világ. Viszont a végén lenyomtak egy elég erős monológot, ami megér egy plusz pontot. Technikai szempontokból a film kiváló. Látszik, hogy Soderbergh azért egy jó rendező (az appleös fasságait azér nem bocsátom meg :D). Sok szempontból lehet a Big Shorthoz hasonlítani, de az eleve egy koherensebb film volt, nem ennyire szét tagolt. Másrészről szerintem Adam McKay sokkal érdekesebben adta elő a szintén súlyos témáját.

    Harmadrészt röhej, hogy a Panama-papírokból mennyire nem lett lényegében semmi. Elkallódtak, eltemették az egészet pár hét alatt...

    6/10
  • Kongy
    #102743
    Jó, a Kárászrobi egy külön kategória, mert 1 nappal a premier után egy TV műsorban (!) bemondani a film talán legnagyobb spoilerét, az szimpla parasztság.
  • LasDen #102742
    így jár aki nem tudja, hogy a final előzetest már nem kell megnézni, ha nem akarsz nagy dolgokba belefutni. ¯\_(ツ)_/¯
  • nordan
    #102741
    mekkora spoilerek vannak benne pofám leszakad! de barom vagyok,hogy elkezdtem nézni
  • n000rbi
    #102740
    Joker

    Meghökkentő, zseniális, J. P. félelmetesen jól játszik. A fényképezés, a zenék egytől egyig hibátlanok. Nem is gondolnánk, hány potenciális Joker szaladgál manapság az utcákon, mert a társadalom kirekeszti, eltapossa, vagy egyszerűen csak levegőnek nézi őket. Biztos lesz újrázás és továbbra is csak az eredeti hanggal.

    Magasan a legjobb film, amit idén láttam /10
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.10.22. 22:39:34
  • repvez
    #102739
    Mondjuk ezeket a spojler miatt sipákolásokat én sem értem.
    Egyrészről a trélerben koránt sem a végleges dolgok vannak benne.Az se biztos, hgy sorrendben adják le benne a részleteket vagy a párbeszédek ahhoz a snithez tartoznak.
    A tréler számomra azt jelenti, hogy látom a képi világot és leeht következtetni a történetre belőle nagy vonalakban ami ha jó a tréler akkor meggyőz, hogy érdemes megnéznem és a részleteket megtudnom, de ha már a trélerben, olyan dolgokat látok amik nem érdekelnek, rosszul néz ki akkor nem leszek rá kiváncsi 2 órán keresztül , ha 2 percbe se köt le.
  • SzinesGeza
    #102738
    Nem vagyunk egyformák.
    Van akinek egy trailer nem azt jelenti, hogy olyan is benne legyen akiről úgy tudtuk, hogy már rég meghalt, illetve vannak a KárászRóbert-félék akiknek az se számít spoilernek ha egy előzetesbe beleteszik Han Solo utolsó jelenetét is.
  • Kongy
    #102737
    Imádom az ilyen spoiler túlérzékenységet. :D :D Nyilván minél többet akarnak mutatni a filmből, azért előzetes. Ha 0 spoilert akarsz nem érdemes ilyeneket nézni. Nekem van ilyen ismerősöm, aki direkt később érkezik a moziba, hogy ne lássa az előzeteseket.
  • SzinesGeza
    #102736
    Azért nem gyenge spoilerek.
  • LasDen #102735
    igen, ezt írta ő is. véget ér a skywlakerek szaga...
  • Kongy
    #102734
    túlontúl sok pénz van benne ahhoz, hogy véget érjen :D inkább csak lezárul a Skywalker saga, aminek mondjuk épp itt az ideje, főleg miután Erasmus partyt csináltak az Ezeréves Sólyomból... :D Vicc.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.10.22. 17:54:49
  • LasDen #102733
    Star Wars Ep IX: A Skywalker szaga....
  • TBTPumpa
    #102732
    A szaga véget ér...
  • hiper KOCKA
    #102731
    Michael vs Jason 2019

    A Freddy vs Jason ott rontotta el, hogy több mint másfél órát szánt egy olyan történetre, amit összvissz 28 percben is el lehet mesélni. A MvsJ a lényegre tér: nincs hosszú felvezetés, nincsenek kacifántos monológok, nincsenek visító kurvák, csak egyetlen feltett szándék: minél több belsőséget kipakolni az ellenfélből egységnyi idő alatt.
    Egy mozifilmnek is simán elmegy, és rövidnek is csak azért rövid, mert kizárólag a vegytiszta akcióra koncentrál és macsetével vágja ki a felesleges sallangokat és oda nem illő részleteket a történetből.
    Emberi tényező is van jelen, de annyira jelentéktelen, hogy gyakorlatilag semmit nem befolyásol a sztorin... a két délceg fiatalember úgy dolgozza fel őket, mint nagymama a lekvárt.
    Mikor pedig elfogynak a delikvensek, egymásnak tartanak harcművészeti bemutatót. Nem húzzák feleslegesen az időt, rögtön elkezdik rongálni a berendezést, bár az első találkozásukkor Jason tekintetén látszott egy "Ez ki a f@szom?" gesztus, de hamar belenyugszik a ténybe hogy kihívója akadt, és ráförmed maszkos riválisára. A végét természetesen nem árulom el, mindenesetre véltem felfedezni benne egy Star Wars utalást is, bár lehet csak én látom bele.
    Őszintén szólva nem értem mi bajuk egymással, mikor haverok is lehetnének. A film egy pontján azt hittem békét kötnek, és ilyen "ketten a világ ellen" stílusban nyomatják tovább, de Myers rögtön szertefoszlatta a reményeimet, mikor hirtelen állcsúcson dádázta a boci szemmel bámuló Jasont, aki egy pillanatra azt se tudta mi a f@sz van... tehát nem lettek barátok, de ezzel nem árulok el nagy spoilert, hiszen a címnek akkor nem lenne semmi értelme.
    A maga módján persze szerethető ez a két fickó, nyilván zavarodottak, nem találják a helyüket a világban és ez böszme tettek végrehajtására készteti őket... egy matek 1-es, egy rosszul sikerült év végi felmérő, vagy egy csúnya iskolai bullying is okozhat ilyen defektusokat a gyermeki pszichében. Gyilkosok lettek... hát ez van. De egyvalamivel soha nem lehet vádolni őket: hazugsággal... merthogy sohasem beszélnek... csak a kezük jár el... néha...

    6/10
  • ToxiMaxi
    #102730
    Borzalmas volt az a film, sajna én is moziban néztem.
  • karajjj
    #102729
    Akkor ezt képzeld el moziban egy orbitális méretű vásznon, ott milyen fantasztikus volt egy párbeszédnél egy szemet meg egy fél orrot nézni. :)
  • repvez
    #102728
    Az első ember/ the first man 5/10

    Akár jó is lehetett volna, de nem értettem, hogy miért csak a depressziós, pesszimista dolgokat mutatta be és azon keresztül ment végig az egész film.A halálról a sikertelenségről és , hogy menynire nem volt jó hangulat a családban , miközben a valóságban , azért a sikerből és a boldogságból örömböl is kijuthatott neki, máskülönben nem érte volna el azt amit.
    Az agyon rázkódó kameráról meg ne is beszéljünk, ha ennyire rázkódott volna akkor le se tudná olvasni a kijelzőket van a kapcsolókat megnyomni.Meg még lehet pályán se maradt volna ekkora rázkodásoknál
    Tisztára olyan érzésem volt, mintha egy belső kamerás felvételt se látott volna a tisztelt operatőr /rendező fellővésekről. Meg olyan hangokat játszott be, mintha valami sufniba összetákolt valami lenne a rakéta/X-15 és mindjárt darabokra esik.
    A szük látótér se ragadott magával, föleg olyan helyzetekben is amikor semmi szügség nem volt rá, hogy olyan kis részre fokuszáljon.
  • LasDen #102727
    Lucid Dream


    Oknyomozó újságírónak eltűnik a fia és mindent tűvé tesz, hogy megtalálja. Elkeseredésében egy gyerekcipőben járó eljárás felé fordul, hogy a nyomára bukkanjon.

    Van egy kis Eredet feelingje itt az álmokkal, de ez inkább csak az elején jutott eszembe ezzel az álomba való belépés, újra átéléssel. Magát a sztorit eredetinek nem nevezném, de jól van tálalva ahhoz, hogy élvezetes legyen. Magáról a techről nem mondanak sokat, nem mélyednek bele, így működik a dolog és elég hihető cucc. Másrészről meg dicséretes a mai filmes világban, hogy egy film mer 2 óránál rövidebb lenni. Mert egyre inkább a 2 óra a standard mostanság.
    Az utolsó álom szekvencia igazán látványosra sikerült, és elég jó lezárást hozott a végére. Jó féle volt...

    7/10
  • CSOCSO
    #102726
    Dead Don't Die.
    Nem tetszett.
    5/10 javareszt. Vege utan 3/10
    Vartam, hogy valami ertelmeset kihozzanak belole de semmi. Vegig ugy ereztem, hogy csak unatkozas ellen forgatjak le a filmet. Meg szerencse, hogy Bill Murrey nem rohogte el magat mikozben "szineszkedik" mert meg azt is benne hagytak volna... Mert minek ujra venni.
  • rain70 #102725
    Megnéztem én is ezt a SEBEK című förmedvényt, de ez nálam inkább 1/10. Egyszerűen, borzalmas rossz. Nem is értem, miért néztem végig, talán vártam, hogy na most majd talán jó is lesz benne valami. Aztán semmi, de itt az ellenpélda....

    JOKER
    10/10
    Nem ragoznám túl....Fenomenális!
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.10.20. 14:06:08
  • LasDen #102724
    Svaha: The Sixth Finger


    Ha már spooktober, akkor illik néhány spooky jellegű filmet megnézni 31.-e környékében... :D

    Gyanús vallási csoportok után nyomozó papunk belefut egy buddhista csoportosulásba, akik azzal lesznek gyanúsak, hogy nem gyanúsak. Ahogy elmélyed a csoport történelmében, úgy kerülnek felszínre a furcsábbnál furcsább dolgok.

    Az első 1 óra inkább so-so, néha kissé uncsi tud lenni, de amúgy meg a sztori azért behúz annyira, hogy érdekeljen mire fut ki a dolog. A második óra már sokkal érdekesebb, ahogy felpörögnek az események. Kissé spoileres, de tetszett, hogy a történet végső hőse nem maga a főszereplőnk, hanem valaki, akire sokkal inkább ráfér az. Olysmi ez, mint Indy és a frigyláda. A nácik nélküle is meghaltak volna, ha ott van, ha nem. Ő itt egyfajta insider néző, aki fölszedegeti a morzsákat és segítségével kibontakozik előttünk a szekta története, az ok okozat. Nem hátborzongató vagy félelmetes, szimplán cska egy sötét thriller.

    7/10
  • BenedekFeco
    #102723
    Sweetheart

    Bruno Mars sikeres nemváltoztató műtétje után egy lakatlan szigetre sodródik, ahol 80percen keresztül hülye fejeket vág, és egy Power Rangers szintű gumiszörny is az életére tör.

    2/10
  • BenedekFeco
    #102722
    Wounds

    A trailer becsapós! Abból egy átlagosközeli filmre tippelünk, de ez valami határsz@r. Az egészben nem történik semmi 1-2 csótányos jump scare-en, meg egy kocsmai bunyón kívül. Pedzegetnek valami portálokat, meg könyvekből végrehajtott rituálékat de semmi konkrét. Több hangsúlyt kap a kanos-csapos, aki két szék között a földre kerül... Egészen az utsó 2,5 percig, ahol egész jó kis csótányparty kerekedik, és vége a filmnek.
    Tényleg

    2/10

    Eli

    Átlagos, kísértetjárta házas filmnek indul, amit viszont feldob a mindenre allergiás kissrác és az ő gyógykezelése. Azt is sejthetjük, hogy ezzel a kezeléssel nincs minden rendben ;-)
    De ami az utolsó 20 percben történik, arra a szó bennszakad, hang fennakad, lehellet megszegik... A nyakam teszem rá, erre senki. Mondom senki nem számít! *insert JackieChan_WTF.jpg here
    De nálam ez sajnos katasztrófális

    3/10
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.10.18. 22:34:07
  • Kmarha
    #102721
    Aladdin (1992)

    Csak pár évvel régebbi, mint az Oroszlány király, a különbség mégis látványos. Ebben sokkal elnagyoltabb, jóval kevésbé kidolgozottabb a háttér, de sok esetben a cselekmény mellék és néha fő szereplői is. Sokkal vázlatosabb, sokkal egyszerűbb az egész. Amíg az egy élettel teli dzsungelben játszódott, ez egy sárga sivatag közepén és az ott található sárga téglából felépített városban játszódik. Mégis ez az a rajzfilm, mely stílus tekintetében nekem jobban bejött. Olyan, mintha gyermek korom egyik mese könyve elevenedne meg. Dinamikus, egy másodpercre nem áll le, és a korlátok (pénzügyi, technikai és a fent említett egyszerűbb környezet) ellenére is színes látvány világgal rendelkező szépség, szerethető főszereplővel, emlékezetes mellékszereplőkkel és gonosszal ellátva. A szinkron nekem itt kevésbé volt nosztalgikus (talán ha egyszer láttam, ellenben az Oroszlánkirállyal), így maradt az eredeti nyelv, és nagyon meg voltam vele elégedve (mondjuk ehhez nagyon sokat Robin Williams hangja tett hozzá).
  • SzinesGeza
    #102720
    Azért ha valakinek a szeme láttára ölik meg a családját, annál néha előfordul némi hangulatingadozás. ;)
  • Kmarha
    #102719
    Meg is döbbentem a híren, én is pont előtte nap olvastam, hogy ő is szerepel a filmben. Aztán másnap jött ez a hír..
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2019.10.16. 17:29:36
  • Kongy
    #102718
    Így van. RIP.
    Durva, hogy előző este még az El Camino-ban meglepve tapasztaltam, hogy szerepel, - és nyugtáztam azt is, hogy piszkosul megöregedett a Jackie Brown óta - aztán másnap jött a szomorú hír. :(
  • Prof William
    #102717
    Magnetó kb három filmje ugyanazt csinálja.

    Többé nem használom rosszra az erőmet! Lehet hogy újra haverok lehetünk?
    LOL mégsem gonosz vagyok és vagy beállok a gonoszok táborába, vagy pedig magam gonoszkodok.
    Na ez azért már túl sok inkább gyorsan pálfordulok és besegítek a végső csatába.

    Már Apokalipszisben is röhejes volt, hogy hatalmas bölcs mutánsként, hogy békén hagyják átmenekült a KGST országiba, ahol abban az időben nem hogy a mutánslét, de ha pl szemüveges vagy már az is elég volt a munkatáborhoz/kivégzőosztaghoz.
  • QuippeR
    #102716
    Fractured
    Az első tíz perc és az utolsó két perc a film. A többi közte a töltelék, aminek sajnos nincs semmi értelme, mivel az első tíz percből egyenesen következik.

    Kár, hogy a Netflix sorra ilyen minőségű filmeket csinál, a sokadik, amit megnéztünk mostanság (feldobja a felület, mintha muszáj volna), de ezeknek a forgatókönyvei sajnos teljesen egyértelműen kreatív deficittel küzdenek.
  • tigeroo
    #102715
    Ne feledkezzünk meg Robert Fosterről sem, aki október 11-én halt meg :(

  • DantesHUN
    #102714
    X men. Dark Phoenix. Hát nagy szar volt. A párbeszédek és a karakterek még egy Barátok Közt epizódot is alulmúlnak.
    Pl: Magneto. Én már nem bántok senkit, mert a bosszúnak semmi értelme. Na jó akkor mégis megyek és bosszút állok. Áh, inkább meggondoltam magam. Miafasz?!

  • Kmarha
    #102713
    El Camino: A Breaking Bad Movie
    El Camino: Totál szívás - A film

    Egy utolsó, lassú és megérdemelt (legalábbis hiányolt) búcsú egy sokat szenvedett sorozat karaktertől. Vince Gilligan látszólag teljesen szabad kezet kapott, nem csak az írás de a rendezés területén is, és megkapta a Better Call Saul operatőrét is. Így a látvány világ nagyon idézi az előbb említett és a Breaking Bad sorozatot is, bár rendre megjelennek újszerű képi elemeket, melyek számomra sokat hozzáadtak a hangulathoz. Ha már hangulat, az említett sorozatok mellett, lehet hogy elsősorban a lassúsága és párbeszéd központúsága miatt, egy kicsit Fargo-sra sikeredett.

    Jó volt látni a régi szereplőket, még akkor is, ha egy részük azóta kicsit kigömbölyödött. Aaron Paul-t továbbra is sajnálom, hogy nem futott be, biztos ki lehetne hozni többet is az emberből.

    Mindenesetre túl sok pluszt nem adott a film, önmagában nincs értelme elővenni, csakis a sorozat miatt van létjogosultsága. A párbeszédek vannak, emlékezetes nincs igazán köztük. A történet lassú és rengetek a visszaemlékezés (nem a sorozatban látottakat ismétlik, új történet elemeket, sőt karaktereket írtak meg). A búcsú szép, katarzis nincs, csak egy könnyed elengedés. Anno a sorozat záróval is meg voltam elégedve, ez is hozza annak a szintjét.

    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2019.10.16. 00:31:23
  • repvez
    #102712
    pont ezt akartam, mondani, hogy hiába várt vele, most se volt tökéletes a megvalósitás.
    A mozgások ,a megvilágitás az interakció a valósággal, még mindig nem azon a szinten van ahol ez elvárható.
    Sőt van, hogy a valós részek miatt van az embernek fura érzése, hogy azok nem illenek néha a képbe.A zöld hátteres megvalósitás hátránya.
    Arról nem is beszélve mégha tökéletesen valósághún nézne ki , akkor is olyan valószerütlen mozgásokat helyzeteket tesznek bele, ami hiteltelenné teszi a dolgokat.Meg az ha föleg egy ismert szinészt próbálnak sokszorosítani.