Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#64480
mostanság láttam az Elhajlási engedélyt jóféle marhaság 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Grove4
#64479
Valaki tud ajánlani, valami nem régi (2008-2011), jóféle vígjátékot számomra? Köszönöm.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#64478
A dicsõség ösvényei

Már régen meg szerettem volna nézni mert sok jót hallottam róla, meg amúgy is ritkaság számba mennek az elsõ világháborús filmek. A kora ellenére jó film. Jól bemutatta mennyire másképp szemlélik a háborút az íróasztal mögött ülõk és azok, akik ténylegesen harcolnak. Meg azt is, hogy mekkora rohadékok tudnak lenni az emberek ha az egójukról van szó, és a harcoló felek nem csak egymással szemben voltak igazságtalanok, de még a saját katonáikkal is. A színészi játék jó volt, bár itt-ott kicsit furcsának hatott. Tetszett, hogy nem húzták el nagyon, és végig fent tudta tartani a feszültséget.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Habár kicsit kiszámítható volt, hogy az ezredes igyekezete ellenére kivégzik a katonákat, túl komor hangulatú volt ahhoz a történet, hogy happy end legyen. Bár az meglepett, hogy a tábornok sem úszta meg teljesen, jó volt látni, amikor lesápadt a hír hallatára, hogy vizsgálatot indítanak ellene.


A rendezés is jóra sikerült, látszik, hogy Kubrick keze alatt készült. Jó kis háború ellenes háborús film volt.

8/10

Tyler1
#64476
ne sajnálj, kibírom

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Riddick21
#64475
Szegény te.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Tyler1
#64474
Dicsõség zászlaja

Csatajelenetek kurva jól sikerültek, a történet is egész érdekes, egészen a propaganda turnéig, ott már kimerült a film, és átment unalmasba. Az idõsíkok közti folyamatos ugrálás is idegesítõ egy 2 órás filmnél.
Összességében nem rossz, de egyszer bõven elég volt.


Levelek Iwo Jimáról

Fúú ez meg borzalmasan monoton, és eseménytelen film, de szavakba nem tudom foglalni mennyire. Iwo megszállásán kívül, nulla.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Victor1103
#64473
Számomra is a Gyûrûk Ura Trilógia minden idõk legjobb filmsorozata.

Sem az Avatar, sem a Harry Potterek, több millióból dollárból készült Transformerek illetve Christopher Nolan alkotási sem tudják megközelíteni. Ezek mind ugyanúgy nagyszerû filmek, amelyeket akár többször is érdemes végignézni azonban Peter Jackson olyan részletességgel vitte vászonra Tolkien fantasy világát amelynél jobbat nehezen lehetne elképzelni. Ráadásul ezt 3szor is sikerült neki szóval emelem kalapom a mester elõtt.

Mostanában ha már regényadaptációnál tartunk a Trónok Harca volt egy hasonló jellegû minõségi próbálkozás. Harry Potterbõl viszont kilehetett volna egy sokkal ütõsebb filmsorozatot is hozni.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Arnoux
#64472
Sucker Punch

A 300 rendezõjétõl kicsit jobb harcokat vártam, viszont látványos volt és a történet is tetszett.

8/10

davidka003
#64471
Az tény, hogy elég jó a Gyûrûk ura, a CGI-n meg beszartam a 3. részben.
Bõvített sokkal jobb, fõleg hogy benne van Szauron szája(ronda csávó a fekete kapu elõtt)

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

MrSpock
#64470
Nah igen kis hobbitkák! Gyertek Hobbitkáim..drágaszágom..😊
Épp nemrégen én is nekifeküdtem újra a bõvítetteknek,és az a véleményem,lehet vitatkozni,de! Szerintem minden idõk legjobban elkészített alkotása. Jöhetnek itt Keresztapával stb..más téma,meg tetszett is,de ez valahogy a maga látványvilágával grandizusságával,a csaták,a szereplõk,zene. Egyszóval ez mindig is a film lesz,az amire kitalálták a mozgóképet! Fõleg a Király visszatér,önmagában is hihetetlenül kivitelezett. Kíváncsi leszek a Hobbitra,szerintem az sem lesz piskóta! 😊
10/10 nincs mese! 😊

Go Jeff Go!!!!

kaposi1
#64469
Hobbytok & Orkok és középfölde meg stb....

Elõször mikor hallottam róla baromságnak tartottam.
Aztán mikor láttam az elsõ részét teljesen elvarázsolt.
Azóta is nagy nagy kedvenc.
Mondjuk a hossza miatt egy évben max kétszer háromszor tudom megnézni.
De akkor tátott szájjal bámulok.<#szeret>
10/10

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

davidka003
#64468
Super 8

Nem annyira emlékezetes de azért a gyerek színészek egész jól játszottak.
7/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Victor1103
#64467
Gyûrûk Ura 1-3 Extra bõvített változat.

Megint újranézve még mindig 10/10. Egyszerûen hiába lassan 10 éves az elsõ rész a legtöbb mai film is elbújhatna mellette. 10/10 lesz ez nálam még akár 20 év múlva is

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

setuh
#64466
Magasfeszultseg

8 evvel ezelott biztos nagyobbat utott volna,de igy se volt borzalmasan szar.Feszultseg volt benne,bar kicsit kiszamithato.

6.5/10

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Jakuza001
#64465
Vigyazz ez volt a beugratas, o a sesam streeten nevelkedett. 😄

Sir Quno Jedi
#64464
jah, már fel sem tûnik sajna...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#64463
mint pl. nálam is
Kmarha
#64462
Kiváncsi vagyok az utolsó rész után mit mondasz.. elég sok embernél kicsapta a biztosítékot

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#64461
Kár, hogy az alkotója tavasz végén meghalt. 😞
Zseniális alkotó volt.

Jakuza001
#64460
Par tul nya'las jelenetnel, de hala istennek nem volt sok belole.

Tatyla
#64459
Paprika

rég nem láttam ilyen jó anime-t
9/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

davidka003
#64458
Aki Spartacuson nõtt fel annak nem okoz gondot az efféle jelenet. 😄

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

ProGabe
#64457
lehet az a 9, minden más a fél 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Sir Quno Jedi
#64456
Az a fél pont hol veszett el??? Csak nem a belekavart mellkasborotválós résznek köszönhetõ?!?!? 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Jakuza001
#64455
Bar nem igazan movie, hanem sorozat, de siman megallna a helyet egy filmmarathonon.

Game of Thrones (Season1)
9.5/10

Jo nehany mozifilm peldat vehetne rola.

#64454
Tactical.Force.2011
bazz így elbaxni a végét 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ugye kenny-t láthattuk ahogy fejbe lövik és a végén megjelenik mint titkos fbi ügynök! Ha nem hozzák elõ akkor is mondhatta volna a rendõrfönök ,hogy nagy dolog ez a táska megtalálása ezért kitüntetést kapnak...stb
szóval sztem nagyon gáz , hogy "kenny" nem hallt meg annak ellenére , hogy láttuk meghalni
#64453
Mekkora király!!!! Pont ma fejeztem be az elsõ évadját! Imádom! TÖKÉLETES!😄DD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ROCKnROLLA
#64452
Köszi szépen a gyors választ! A 'Bennfentes'-en kívül láttam mindet, bár most így utánanézve ez elvileg alapmû, szóval nem is értem miért nem láttam. De gyorsan pótolom, köszi a tippet!

Tyler1 neked is köszi, tervben volt hogy megnézzem, aztán kiment a fejembõl, de ez is pótolva lesz!

Tyler1
#64451
Tökéletes bûnözõk, nálam simán verte a Tolvajok városát.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Totti5
#64450
Melyik szuperhõsnek komplex a története?😄DD addig a pontig okés a film, amíg fel nem veszi az amcsi zászlót magára.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Riddick21
#64449
Esetleg a The Town, de az nálam messze nem olyan jó, bár semmiképpen sem rossz! Vagy mondjuk ott a Miami Vice, de azt sokan nagyon utálják... én imádom, az egyik kedvenc filmem, különösen a vágatlan rendezõi változat. Bár az talán csak a "hozzáállásban" közelít a Heat-hez, kemény és férfias film, mindenféle látványos lassítás és agyatlan lövöldözés vagy fárasztó poénkodás nélkül... végülis Mann rendezte azt is.
...és akkor ennyi erõvel ott a Collateral, az Insider és a Public Enemies is, ha ezeket egymás után megnézed, komoly hasonlóságokat fogsz felfedezni, fõleg hangulat terén 😊

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

ROCKnROLLA
#64448
Újranéztem a Szemtõl szemben-t, és még mindig 10/10. Tudtok mondani hasonló témájú filmeket? Köszi!

zoliii
#64447
Amerika kapitány, régi elõzetes: régi verzió

új verzió: új verzió
Az új rész szerintem jobb lett, de igazából a története gyenge szerintem!

limperatore
#64446
Élve eltemetve

6,5/10

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

limperatore
#64445
Sose halunk meg

8/10

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Jim Morrison
#64444
ettol fuggetlenul ne spilerezzetek ha lehet 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

crackyS
#64443
pont most végeztem az elsõvel, holnap folytatom

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

tviktor91
#64442
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Használtam.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Malakai
#64441
Azért inkább az elsõnél kezd, teljesebb úgy, ha már ismered a karaktereket.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

crackyS
#64440
oké akkor vhol elkezdem 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Jim Morrison
#64439
ja, de azért nézd meg elõször az elsõt meg a másodikat, mert ha megnézed a harmadikat tuti meg akarod nézni az elsõt meg a másodikat 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Effe88
#64438
igen

tényleg kurva jó amúgy😊

crackyS
#64437
kérdésem lenne, sok embertõl hallom milyen jó a toy story 3. attól, hogy az elõzõ részeket nem láttam, még élvezhetõ?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#64436
haláli hullák hajnala
nekem tetszett, a vége poén 😊

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Riddick21
#64435
Alien
Eden Lake
The Descent

...én ezek elõtt ültem meg, nem szeretem a horror mûfaját, de ha ezek között van, amit nem láttál, akkor meg is van a programod!

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

crackyS
#64434
viharsziget
egyik kedvencem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Jim Morrison
#64433
látod pont erre gondoltam, a többi dolog oké 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

davidka003
#64432
Magasfeszültség

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64431
Mondanátok egy jó horror filmet? 😊