Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#64530
The Beaver

Megvett kilóra. Nem csak a tökéletes casting miatt ( Mel Gibson, Jodie Foster, Anton Yelchin, Jennifer Lawrence is eszméletlen jó) volt kiemelkedõ a film, hanem mert ez egy jó sztori arról, miként küzdenek, küzdhetnek meg az emberek a démonaikkal, léphetnek tovább és kezdhetnek új életet. Foster rendezése néhol rejtetten vicces, de leginkább érzékenyen, mégsem befordulósan drámai, s a film végkicsengése is jólesõen pozitív. Szerintem remek film, biztosan ott lesz az év végi toplistámon...

9/10

http://videodrome.freeblog.hu/

TaRka0107
#64529
Én a Haláli hullák hajnalán is sírva röhögtem😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Rash87
#64528
Én a helyedbe nem nézném meg... az nem horror 😊

Bár végül is elgondolkoztató kicsit,de ha tehettem volna,nem néztem volna meg 😄

Glory, Glory Man. United!

Blacksheep333
#64527
a Hot Fuzz is nagyon jó film tõlük!

Az operációs rendszeren is túl...

Tatyla
#64526
Paul

ezen sírva röhögtem 8/10
aztán megnéztem enneka két hülyének a másik filmjét a

Haláli hullák hajnalát
na ezen már nem annyira 6/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

dragon11
#64525
köszi 😉

#64524
A Mártírok jó, elég jó.
#64523
Nagyon tetszett a 4. rész, fõleg a 3D hatások miatt, épp ezért várom már az 5. részt is a mozikban szept elejére 😊
dragon11
#64522
tudtok ajánlani nagyonjó horrorokat?😛😊

davidka003
#64521
Végsõ állomás 4
Zenék nagyon jók voltak.
Azt kaptam amit vártam.
8/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#64520
Rise of the Planet of the Apes. Ez a cím bonyolultabb, mint a film legtöbb humán szereplõje.
#64519
Talán a SátánTangó, esetleg a Háború és Béke. Ha nem vagy rájuk felkészülve, akkor TUTI beszarsz mert az egyik 7 órás, a másik majdnem 10...

#64518
Mártírok

Szerintem nagyon jó film volt! Sokat agyaltam a végén.

Gacy House

Megnéztem újra, mert van hozzá felirat. Jópofa kézi kamerás, felvétel megtalálós, szellemüldözéses.

Tactical Force

Nem bírtam végignézni.
Effe88
#64517
hú az jó kis film
8/10

wesker24
#64516
És nem csak a film jó hanem a játék is elég jó és ijesztõ ! 😄
PetruZ
#64515
Az a lény mai szemmel is k*rvajól meg van csinálva, modern horrorok és szörnyfilmek többségében nincs ilyen jó. És a film is k*rvajó. 😊
TaRka0107
#64514
Le is töltöttem, tényleg mondták hogy nagyon jó, de amikor beletekertem elhánytam magam a szörny láttán. Hát igen akkor még nem volt túl jó a technika. Tudom most kis hisztis pisis gyerek vagyok, de nekem az újabbak jönnek be.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Jakuza001
#64513
Olyan van hogy jo horror, foleg ami nem a 80-as evekbeli ? 😄

Csak azert is, The Thing 1982-bol 😄

TaRka0107
#64512
Jó horrort tudnátok ajánlani? Inkább új, a lényeg hogy ne 80-as évekbeli legyen😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Daell Drow
#64511
Ez az, koszonom.<#worship>
Mar toltom is, es este nezem meg.
Jakuza001
#64510
kaposi1
#64509
Holtpont.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Daell Drow
#64508
Sziasztok keresek egy filmet, de szinte semmit nem tudok rola.
Csak annyit hogy egy csapat bankot rabol, es elnokok arcat mintazo maszkokban vannak. Regebbi film, kb 90-es evek kozepe.
#64507
mondanátok egy olyan filmet ami beszaratós ? köszi !
#64506
Értem, köszi😊 A vélemények mind ezt mondják, pedig az ötlet nem lett volna rossz😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Szabi84
#64505
IRA-Sétáló hullák

Akiknek tetszettek a Donnie Brasco, Tégla címû filmek feltétlen nézze meg. Nincs benne semmilyen hatalmas csavar és egyéb nyalánkság egy "beépülõs" film, de a hangulata nagyon jó volt. Sokat dob az "igaz történet szöveg".

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

szucsy89
#64504
Meg se közelíti a többi ilyen témájú filmet. Nekem nagyon látszott rajta, hogy "gagyi" az egész, már ki akartam nyomni annyira lassú folyású volt, aztán végül csak megnéztem, a vége se volt valami nagy szám, bár lehet már túl sok ilyesmi filmet láttam.

Ha szereted ezt a mûfajt és unatkozol megnézheted, te nagy durranásra ne számíts.
REALista
#64503
<#wow2>

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#64502
Látta valaki innen a Wrecked c. filmet? Vélemény róla?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

dartonita
#64501
Super 8.
A 90-es evekben meg elment(sot mi tobb,tetszett is)az ilyen tipusu gyerekfilm,de most?Ez?Igy?Komolyan?
A The goonies kb otvenszer izgalmasabb es fordulatosabb volt.
Nagyon kozel allsz hozza hogy kikapcsold/10

precision
#64500
nem verte ki a biztosítékot, csupán érdeklõdtem, hogy mások hogyan gondolkodnak a dologról

a választ megkaptam, köszöntem...

Bazinga!

#64499
"(esetleg annyit tudok javasolni a jovobeli nyafogások elkerulése végett, hogy a tisztelt filmkritikát író-belinkelo blogtulajok odaírják a linkjuk végére, hogy a saját oldalukra jut a kedves fórumozó ha rákattint, PONT)"

Ez jó ötlet.
Blasta
#64498
Az a vicc, hogy faszbukon a kulonbozo baromságok, vicces videok, ilyen olyan oldalak linkjei persze nem zavarnak senkit, de egy topikban egy total odaillo témáju link máris kiveri a biztositékot. Mindezt ugy, hogy teljesen egyszeru és kézenfekvo a megoldás ha zavar: lépd át, ne klikkelj rá.

(esetleg annyit tudok javasolni a jovobeli nyafogások elkerulése végett, hogy a tisztelt filmkritikát író-belinkelo blogtulajok odaírják a linkjuk végére, hogy a saját oldalukra jut a kedves fórumozó ha rákattint, PONT)

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#64497
Nem túlzottan érdekel a látogatók számának a növelése, mivel nincsenek rajta reklámok, hogy pénzt kapjak belõle. Nem tudom miért zavar egyeseket, ha 2-3 havonta egy-egy ilyet belinkel az ember. Ignorálják és kész, ha már érdemben nem tudnak hozzászólni.
#64496
Irodalmi értéket ne film kritikákban keress. Olvass könyvet.
Guren
#64495
csak téged

Blasta
#64494
Engem sem zavar

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

LoSA
#64493
Én egy kicsit jobbra értékeltem... 😊
#64487

#64492
The Adjustment bureau

Kellemes csalódás volt. A közepe kicsit ellaposodik, de ez nem feltétlen negatívum. Logikailag bele lehetne kötni, de ilyen témában teljesen logikus filmet összerakni szinte lehetetlen.

7,5/10

Kontrakcio
#64491
<#gonosz1> humoros topikban linkelték a trailer-ét !

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#64490
Cowboys and Zombies

2/10
limperatore
#64489
Amerika kapitánya 3,5/10

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

tigeroo
#64488
engem nem zavar, elolvastam a majmos bekezdést, aztán hagytam is a picsába. valamilyen szintû irodalmi értéket azért képviselhetne egy olyan írás, amit blogra szánnak sztem (fõleg ha azt akarják hogy komolyan vegyék)
LoSA
#64487
Amerika Kapitánya

7/10

LoSA
#64486
Engem nem. 😊

Sir Quno Jedi
#64485
Misfits minisorozat (már két szezonos, idén novemberben jön a harmadik)

murvaûberjó/10

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

precision
#64484
ki kéne azt is írni bannerbe, hogy a sok önjelölt "kritikus vagyok és külön blogom van róla" emberke ne rakja be ide a blogos linkjét, csak azért, hogy magasabb legyen a nézettsége
copypaste -el rakja be inkább és annyi

vagy csak engem zavar?

Bazinga!

Blasta
#64483
Super 8 - 5/10 maximum, nem hagyott túl mély nyomot

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Effe88
#64482
szerintem zseniális lett a vége
de valóban eléggé megosztotta a népeket..😊

Grove4
#64481
Már láttam 😊

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"