Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megvett kilóra. Nem csak a tökéletes casting miatt ( Mel Gibson, Jodie Foster, Anton Yelchin, Jennifer Lawrence is eszméletlen jó) volt kiemelkedõ a film, hanem mert ez egy jó sztori arról, miként küzdenek, küzdhetnek meg az emberek a démonaikkal, léphetnek tovább és kezdhetnek új életet. Foster rendezése néhol rejtetten vicces, de leginkább érzékenyen, mégsem befordulósan drámai, s a film végkicsengése is jólesõen pozitív. Szerintem remek film, biztosan ott lesz az év végi toplistámon...
9/10
http://videodrome.freeblog.hu/
Bár végül is elgondolkoztató kicsit,de ha tehettem volna,nem néztem volna meg 😄
Glory, Glory Man. United!
ezen sírva röhögtem 8/10
aztán megnéztem enneka két hülyének a másik filmjét a
Haláli hullák hajnalát
na ezen már nem annyira 6/10
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Zenék nagyon jók voltak.
Azt kaptam amit vártam.
8/10
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Szerintem nagyon jó film volt! Sokat agyaltam a végén.
Gacy House
Megnéztem újra, mert van hozzá felirat. Jópofa kézi kamerás, felvétel megtalálós, szellemüldözéses.
Tactical Force
Nem bírtam végignézni.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Csak azert is, The Thing 1982-bol 😄
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Csak annyit hogy egy csapat bankot rabol, es elnokok arcat mintazo maszkokban vannak. Regebbi film, kb 90-es evek kozepe.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Akiknek tetszettek a Donnie Brasco, Tégla címû filmek feltétlen nézze meg. Nincs benne semmilyen hatalmas csavar és egyéb nyalánkság egy "beépülõs" film, de a hangulata nagyon jó volt. Sokat dob az "igaz történet szöveg".
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Ha szereted ezt a mûfajt és unatkozol megnézheted, te nagy durranásra ne számíts.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
A 90-es evekben meg elment(sot mi tobb,tetszett is)az ilyen tipusu gyerekfilm,de most?Ez?Igy?Komolyan?
A The goonies kb otvenszer izgalmasabb es fordulatosabb volt.
Nagyon kozel allsz hozza hogy kikapcsold/10
a választ megkaptam, köszöntem...
Bazinga!
Ez jó ötlet.
(esetleg annyit tudok javasolni a jovobeli nyafogások elkerulése végett, hogy a tisztelt filmkritikát író-belinkelo blogtulajok odaírják a linkjuk végére, hogy a saját oldalukra jut a kedves fórumozó ha rákattint, PONT)
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Kellemes csalódás volt. A közepe kicsit ellaposodik, de ez nem feltétlen negatívum. Logikailag bele lehetne kötni, de ilyen témában teljesen logikus filmet összerakni szinte lehetetlen.
7,5/10
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
2/10
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
murvaûberjó/10
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
copypaste -el rakja be inkább és annyi
vagy csak engem zavar?
Bazinga!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"