Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dynamic
#64730
Mi ez a sok Thor? Csak nem kijött divx-ben?<#beka3>

Cowboys & Aliens

Nem értem mi volt a gond vele. Az elsõ fél óra kifejezetten ütõs volt, kb. 2x5 perces belassulást leszámítva meg végig pörgött. Nem lesz egy klasszikus, ahhoz nincs benne elég erõ, de szórakoztat és 100x jobb, mint pl. a hasonló Battle:Los Angeles.

7/10
Totti5
#64729
Ha nem tetszik a sorozat minek nézed meg 4edjére?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

CSOCSO
#64728
X-men First class

tok zsir hogy rakeresel az x-men re es semmit nem dob ki a dijnyertes sg forum motor.

A film nagyon zsir volt, tetszett minden. Csak ket dolog nem tetszett: a gyors training ( lehetett volna 3 oras is a film, en nem banom, sot!) kicsit epicebb karakterek es csata

9/10
tigeroo
#64727
"agyatlan divatfilmnézõk"


mondd neked valamit az a szó hogy kalandfilm?
#64726
A karibtenger kalózai 4.

K.gyenge/10

Eddig sem értettem miért szereti mindenki ezt a szart, és sajnáltam hogy ez miatt jó ideig nem lesz normális kalózos filmünk, de ez most feltette az í-re a pontot. Nesztek agyatlan divat filmnézõk ha szeretitek a szart akkor azt kaptok.
davidka003
#64725
Killing room

5/10

Unalmas volt, bár nehéz izgalmasra csinálni egy ilyen filmet.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

TaRka0107
#64724
14 percet tudtam megnézni belõle két részletbe, azóta nem is néztem. Ha tényleg ilyen gagyi, akkor inkább meg sem nézem😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Bucser
#64723
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha megnézted a captain americat akkor tudod, hogy amit megtaláltak az a kocka amit a nácik használtak


Szóval utalás a captain america filmre.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#64722
állítólag, de csak az Avangers után
#64721
Én a Titkos Háborút Várom már Azóta hogy elolvastam a képregényt kb, 15 éve.
azt ha sikerülne összehozni, arra nagyon vevõ lennék, Galactussal, fátummal az élen,
És ott van mindenki, de télleg mindenki aki számít, nahjó batman nincs ott.
poszter

Tyler1
#64720
ennek is lesz külön filmje?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#64719
Jack Sparrow kalandosságai 4

ez egy jó példa a rossz példára. volt nekik egy elfogadható forgatókönyvük, ami max. 40 percnyi anyagot tartalmazott. na ezt húzták el 2 és negyed órára. olyan jeleneteket duzzasztottak fel 20 percesre, ami tök érdektelen volt. egy kis kardozástól egybõl jobb lesz a film, ugye?^^

Jack menekül + kardozik - plot scene - Jack hülyésgedik + kardozik - plot scene - csata sok ember között - stbstb

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ProGabe
#64718
+1

a nyilas srác rám is folyton WTF arckifejezést varázsol. fingom sincs ki az, de nem is érdekel

a credits utáni jelenet pedig azt mutatja,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy Sam Jacksonék megtaláltak valami szerkezetet, amivel szinte bármit meg lehet csinálni (az ilyenbõl mindig valami maszlagot hoznak össze), ill. Loki irányítja a dokit


CA-t még nem láttam, de zz Avengerst szinte kizárólag Robert Downey miatt várom, pontosabban csakis az õ karaktere az igazán jó az avengersben. ha már itt tartunk, egy Justice League sokkal jobb lenne

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#64718
Sólyomszem
Tyler1
#64717
a "Bombák Földjénes csávó" meg kicsoda(meg minek rakták bele a filmbe)? Avengers plakátján rajta van.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#64716
Thor

Végtelenül unalmas, és sztem logikátlan volt a történet. A Földön játszódó részek még jók voltak, de az a fantasyvilág az ûrben...borzalom.
Ami megmentette a filmet az Thor karaktere, szakadtam a hülyeségein. Valamint Portman jelenléte is sokat nyomott pozitív oldalra(kettejük romantikázása jobban szórakoztatott, mint az egész felesleges, mondvacsinált testvérháború).
5/10

Kreditszín meg wtf volt?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#64715
PAUL. (2011 vígjáték)
Aranyos UFO-s roadmovie.
8/10.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#64714
Rango

A remek elõzetes után nagyon vártam a filmet, de a moziban nézéstõl eltántorított, hogy kizárólag szinkronnal adták - nagyon buta hiba egy ilyen karakteres filmnél. Az gondolom mindenkinek nyilvánvaló, hogy animációs volta ellenére gyerekeknek nem való, mivel helyenként elég morbid, és nyomasztó.

Viszont a trailer alapján teljesen más történetet vártam, a jeleneteket abszolút más összefüggésben rakták össze - amit ott láttam, jobban tetszett volna. A karakterek és jellemek bár westernsablonok, mégis mûködnek, ráadásul az animáció minõsége az eddig látott egyik legjobb, übereli az Õrzõk Legendája finom és részletes látványvilágát is.

A film elsõ órája bár nem volt rossz, mégis csalódás, valahogy nem állt össze a film. Szerencsére a kétharmadától, a kanyonos résznél nagyot lendül a film, sõt zseniális percek is következnek, amikor Rango bandukol az éjszakában. Ha az elejétõl ilyen átgondolt lett volna, nagyon bejött bejött volna a film - így sajnos kisebbfajta csalódás.

10/6
TaRka0107
#64713
Beautiful:

Nekem tetszett a film, szinte végig izgalmas volt! 10/10

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

ProGabe
#64712

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

motyodlee
#64711
Lucky Number Slevin | 7/10 | átlagnál jobb mûfaji. nekem szabályosan ez ugrott be a film közepe, vége felé. talán ez volt az alap egy csücske?

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

davidka003
#64710
Az durva, hogy tényleg az. 😄
Pedig amúgy nagyon rossz a memóriám.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

TaRka0107
#64709
Eden Lake:

Szerintem is jó volt, bár elég durva film, de tetszett 9/10

Zombieland:

õõõ háát õõõ tetszett/10 😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

limperatore
#64708
azlesz 😄 köszi szépen

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Totti5
#64707
Pirates of the Caribbean On Stranger Tides

Kedvelem a sorozatot, bár nem titok hogy fõleg Johnny Depp játéka és karaktere miatt. Poénok ütöttek, a látvány a szokásos, a zene a szokásos, a story elmegy ami nem volt most a film erõssége az elõzõ részekhez képest.

7.5/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Victor1103
#64706
Thor

Nagyon tetszett egyik legjobb szuperhõsös marvel film az utóbbi idõkben.

8/10 csak azért mert az Avengerstõl többet remélek


Gothika

Erre mindenki azt mondta, hogy félelmetes én meg kb bealudtam rajta

2/10 ritka unalmas fos

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

davidka003
#64705
Halálos iram (2009)(4.rész)

Az 5. rész után néztem meg, gyengébbnek érzem de nem rossz, 7/10

Vasember 2 (Iron man 2)

Ez meg kicsit jobban tetszett mint az elsõ rész bár semmi nagy dologra nem kell számítani. 7/10

Cargo(2009)

Sci-fi, egynek elment, 5/10.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64704
Eden Lake

Volt benne sok faszság(út közepén futok amerikai beütés; a csávó egy punci), de jó filmnek mondanám még így is.
Tetszett Jack O'Connell alakítása, amikor megláttam beszartam rajta 😄 (skins s03/s04)

7/10

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A barátnõm sírt rajta többször is, mert átélte a pár helyzetét. 😊


#64703
igen

[HUN]Crassus
#64702
Thor 7/10 nagyon tetszett igaz lehetett volna monumentálisabb és nem csak egy amcsi falucskában játszdódó történet😛

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a végén az a kocka az amerika kapitányból van?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

plas
#64701
Grave Encounters
Alacsony költségvetésû horroról van szó, amely az ál-dokumentarista stílusban próbál ijesztegetni, félelmet kelteni. A történet egy reality tv show-t készítõ forgatócsoport körül zajlik, akik egy új epizód kedvéért beköltöznek az elhagyatott collingwoodi Pszichiátriai Kórházba, ahol évekig megmagyarázhatatlan jelenségek történtek. A csapat megpróbálja kideríteni, hogy mi állhat ezen paranormális dolgok hátterében, nem számítanak semmi rosszra és a "Jó és hihetõ tévé mûsor" jelige mögött felsorakozva úgy döntenek, hogy nyugodtan zárják rájuk az ajtót. Hamarosan reszketve konstatálják, hogy talán életük utolsó epizódját fogják rögzíteni.

Hasonlo mint a REC, kicsit silent hill beutessel...
Nekem tetszett

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

#64700
Az utazó /The Tourist/
De szar volt...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Totti5
#64699
Fast Five

Egy izgalmas és jól összerakott akciófilm, volt benne minden ami kell, bár az szuper autók most annyira nem voltak szem elõtt, de annál több akciót kaptunk, ami lehet olykor hihetetlen volt, de az is kamu amikor 50en darálják õket és sosem találják el egyiket sem ( kivéve az az egyet... ). Mese habbal, de hát ez a lényege. Jó volt a csapatot újra látni, nyomták a poént akiknek kellett és a story is rendben volt. Várom a folytatást!

ROCK meg egy állat!

9/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

tigeroo
#64698
A zold lampas

elvezheto, bar sztem tul elcsepelt lett a vege (ahh...nem, ez tul rosszindulatu... Inkabb tul hamar lett vege 😊
stargatelost
#64697
Ja azon én is gondolkodtam, miért nem szed fel egy botot, hiszen csak az egyik lába sérült 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

davidka003
#64696
Igen, rákerestem utána, így már más a dolog viszont részben igazuk van a Port.hu-s embereknek, hogy ott kellett volna véget érni a filmnek hogy lekapcsolják
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a géprõl.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

CSOCSO
#64695
Wrecked

Burried sokkal jobb volt! 127 orat se eri utol.
Az elso csajos jelenet kiszamithato volt, legalabb is engem nem leptek meg vele, igy a Burried utan 😄

6/10

Igazan talalhatott volna vmi fa darabot mankonak, hogy ne kelljen kuszni maszni
CSOCSO
#64694
nem cseszegetni akartaslak!
Amugy mit ertesz az alatt, hogy erdekes a vege. talan nem ertetted, hogy miert tortenik az ami? szivesen elmagyarazom, de ha rakeresel mar el lett magyarazva szerintem
CSOCSO
#64693
pont tegnap neztem a fuggetlenseg napjat HD ban. Nagyon jo volt de parszor volt olyan helenet ami nem HD nak keszult... ugyanugy mint a titanicnal. Nagyon lehet latni, hogy vmi szamitogepes vagy makett. Na meg egy ket dolog annyira gagyi volt abban a filmben - neha tul majomkodtak egy ket jelenetet.

die hard szvsz mai napig zsir. a vissza a jovobe szvsz meg most is KIFOGASOLHATATLAN!
TaRka0107
#64692
Akkor holnap meg is nézem, fent van a gépemen is egy ideje😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

kisradai
#64691
Köszi 😉

Szabi84
#64690
Truman show, Jim Carrey, nagyon jó film.

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

kisradai
#64689
Sziasztok!
Van egy film...azthiszem Tom Hanks van benne.Egy valóságshow-ról szól amiben az életét éli és egy rendezõ mondja meg, hogy mi történjen.A végén rájön, hogy az egész életét megrendezték.Valaki tudja a címét?
Köszi

davidka003
#64688
Eden lake

Erre nem tudok mást adni mint 10/10. Nagyon jó volt.
Örök élmény marad.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64687
Mr. Nobody, bár én nem bírtam végignézni.
#64686
Dark City, 13-ik emelet

#64685
A 13. emelet?

#64684
Avalon? 😄 csak elég alacsony költségvetésû sajnos.

motyodlee
#64683
tudtok olyan filmet, filmeket ajánlani, amiben az álom, vagy párhuzamos világok, valóságok körül forog az egész film?
(Paprika, Matrix, Inception, Mr. Nobody, Az álom tudománya már kilõve 😊 )

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

TaRka0107
#64682
Végig kéne már nézni a 3 részt. Múltkor csak 2-ig néztem, de már nem nagyon emlékszem rá.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94