Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Cowboys & Aliens
Nem értem mi volt a gond vele. Az elsõ fél óra kifejezetten ütõs volt, kb. 2x5 perces belassulást leszámítva meg végig pörgött. Nem lesz egy klasszikus, ahhoz nincs benne elég erõ, de szórakoztat és 100x jobb, mint pl. a hasonló Battle:Los Angeles.
7/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
tok zsir hogy rakeresel az x-men re es semmit nem dob ki a dijnyertes sg forum motor.
A film nagyon zsir volt, tetszett minden. Csak ket dolog nem tetszett: a gyors training ( lehetett volna 3 oras is a film, en nem banom, sot!) kicsit epicebb karakterek es csata
9/10
K.gyenge/10
Eddig sem értettem miért szereti mindenki ezt a szart, és sajnáltam hogy ez miatt jó ideig nem lesz normális kalózos filmünk, de ez most feltette az í-re a pontot. Nesztek agyatlan divat filmnézõk ha szeretitek a szart akkor azt kaptok.
5/10
Unalmas volt, bár nehéz izgalmasra csinálni egy ilyen filmet.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szóval utalás a captain america filmre.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
azt ha sikerülne összehozni, arra nagyon vevõ lennék, Galactussal, fátummal az élen,
És ott van mindenki, de télleg mindenki aki számít, nahjó batman nincs ott.
poszter
ez egy jó példa a rossz példára. volt nekik egy elfogadható forgatókönyvük, ami max. 40 percnyi anyagot tartalmazott. na ezt húzták el 2 és negyed órára. olyan jeleneteket duzzasztottak fel 20 percesre, ami tök érdektelen volt. egy kis kardozástól egybõl jobb lesz a film, ugye?^^
Jack menekül + kardozik - plot scene - Jack hülyésgedik + kardozik - plot scene - csata sok ember között - stbstb
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
a nyilas srác rám is folyton WTF arckifejezést varázsol. fingom sincs ki az, de nem is érdekel
a credits utáni jelenet pedig azt mutatja,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
CA-t még nem láttam, de zz Avengerst szinte kizárólag Robert Downey miatt várom, pontosabban csakis az õ karaktere az igazán jó az avengersben. ha már itt tartunk, egy Justice League sokkal jobb lenne
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Végtelenül unalmas, és sztem logikátlan volt a történet. A Földön játszódó részek még jók voltak, de az a fantasyvilág az ûrben...borzalom.
Ami megmentette a filmet az Thor karaktere, szakadtam a hülyeségein. Valamint Portman jelenléte is sokat nyomott pozitív oldalra(kettejük romantikázása jobban szórakoztatott, mint az egész felesleges, mondvacsinált testvérháború).
5/10
Kreditszín meg wtf volt?
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Aranyos UFO-s roadmovie.
8/10.
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
A remek elõzetes után nagyon vártam a filmet, de a moziban nézéstõl eltántorított, hogy kizárólag szinkronnal adták - nagyon buta hiba egy ilyen karakteres filmnél. Az gondolom mindenkinek nyilvánvaló, hogy animációs volta ellenére gyerekeknek nem való, mivel helyenként elég morbid, és nyomasztó.
Viszont a trailer alapján teljesen más történetet vártam, a jeleneteket abszolút más összefüggésben rakták össze - amit ott láttam, jobban tetszett volna. A karakterek és jellemek bár westernsablonok, mégis mûködnek, ráadásul az animáció minõsége az eddig látott egyik legjobb, übereli az Õrzõk Legendája finom és részletes látványvilágát is.
A film elsõ órája bár nem volt rossz, mégis csalódás, valahogy nem állt össze a film. Szerencsére a kétharmadától, a kanyonos résznél nagyot lendül a film, sõt zseniális percek is következnek, amikor Rango bandukol az éjszakában. Ha az elejétõl ilyen átgondolt lett volna, nagyon bejött bejött volna a film - így sajnos kisebbfajta csalódás.
10/6
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene
Pedig amúgy nagyon rossz a memóriám.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Szerintem is jó volt, bár elég durva film, de tetszett 9/10
Zombieland:
õõõ háát õõõ tetszett/10 😄
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Kedvelem a sorozatot, bár nem titok hogy fõleg Johnny Depp játéka és karaktere miatt. Poénok ütöttek, a látvány a szokásos, a zene a szokásos, a story elmegy ami nem volt most a film erõssége az elõzõ részekhez képest.
7.5/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nagyon tetszett egyik legjobb szuperhõsös marvel film az utóbbi idõkben.
8/10 csak azért mert az Avengerstõl többet remélek
Gothika
Erre mindenki azt mondta, hogy félelmetes én meg kb bealudtam rajta
2/10 ritka unalmas fos
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Az 5. rész után néztem meg, gyengébbnek érzem de nem rossz, 7/10
Vasember 2 (Iron man 2)
Ez meg kicsit jobban tetszett mint az elsõ rész bár semmi nagy dologra nem kell számítani. 7/10
Cargo(2009)
Sci-fi, egynek elment, 5/10.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Volt benne sok faszság(út közepén futok amerikai beütés; a csávó egy punci), de jó filmnek mondanám még így is.
Tetszett Jack O'Connell alakítása, amikor megláttam beszartam rajta 😄 (skins s03/s04)
7/10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Alacsony költségvetésû horroról van szó, amely az ál-dokumentarista stílusban próbál ijesztegetni, félelmet kelteni. A történet egy reality tv show-t készítõ forgatócsoport körül zajlik, akik egy új epizód kedvéért beköltöznek az elhagyatott collingwoodi Pszichiátriai Kórházba, ahol évekig megmagyarázhatatlan jelenségek történtek. A csapat megpróbálja kideríteni, hogy mi állhat ezen paranormális dolgok hátterében, nem számítanak semmi rosszra és a "Jó és hihetõ tévé mûsor" jelige mögött felsorakozva úgy döntenek, hogy nyugodtan zárják rájuk az ajtót. Hamarosan reszketve konstatálják, hogy talán életük utolsó epizódját fogják rögzíteni.
Hasonlo mint a REC, kicsit silent hill beutessel...
Nekem tetszett
Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g
De szar volt...
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Egy izgalmas és jól összerakott akciófilm, volt benne minden ami kell, bár az szuper autók most annyira nem voltak szem elõtt, de annál több akciót kaptunk, ami lehet olykor hihetetlen volt, de az is kamu amikor 50en darálják õket és sosem találják el egyiket sem ( kivéve az az egyet... ). Mese habbal, de hát ez a lényege. Jó volt a csapatot újra látni, nyomták a poént akiknek kellett és a story is rendben volt. Várom a folytatást!
ROCK meg egy állat!
9/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
elvezheto, bar sztem tul elcsepelt lett a vege (ahh...nem, ez tul rosszindulatu... Inkabb tul hamar lett vege 😊
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Burried sokkal jobb volt! 127 orat se eri utol.
Az elso csajos jelenet kiszamithato volt, legalabb is engem nem leptek meg vele, igy a Burried utan 😄
6/10
Igazan talalhatott volna vmi fa darabot mankonak, hogy ne kelljen kuszni maszni
Amugy mit ertesz az alatt, hogy erdekes a vege. talan nem ertetted, hogy miert tortenik az ami? szivesen elmagyarazom, de ha rakeresel mar el lett magyarazva szerintem
die hard szvsz mai napig zsir. a vissza a jovobe szvsz meg most is KIFOGASOLHATATLAN!
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Van egy film...azthiszem Tom Hanks van benne.Egy valóságshow-ról szól amiben az életét éli és egy rendezõ mondja meg, hogy mi történjen.A végén rájön, hogy az egész életét megrendezték.Valaki tudja a címét?
Köszi
Erre nem tudok mást adni mint 10/10. Nagyon jó volt.
Örök élmény marad.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
(Paprika, Matrix, Inception, Mr. Nobody, Az álom tudománya már kilõve 😊 )
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene