Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tommygear
#64780
Runnig Scared

nagyon jó volt másodjára is 8/10
#64779
Shutter (2004)

Parás és érdekes/10



Candyman

Valahogy nem ijedtem meg egy benga prémes niggertõl/10



Paul

Nem tudtam végignézni/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

davidka003
#64778
Fatherland - Harmadik Birodalom

Mi lett volna ha a németek nyerik meg a 2. világháborút.
Nekem nagyon bejött a film.
Az elsõ 5 perc fekete-fehér dokumentum film, utána vált át színesre és rendes film lesz belõle.
Rutger Hauer játszik benne.
9/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

REALista
#64777
Szerintem ez a szinkron hibája de ez csak egy tipp...

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

TaRka0107
#64776
Az a két film nekem is tetszett. Nem értem miért nem tetszik a többieknek, bár mondjuk ezek ilyen angol poénok, sokaknak nem jön be az ilyen.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Riddick21
#64775
Istenem, mennyi flame volt anno a Miami Vice körül, pedig mekkora mozi! Én imádtam, és azóta is többször elõvettem, moziban is kétszer láttam! Ha ennyire tetszett, akkor feltétlenül ajánlom belõle a rendezõit, vannak jó plusz jelenetek, illetve egy-két helyen a zene is mintha más lenne...
Apropó zene: minden idõk egyik legjobb soundtrackje, amin a legjobb választás Mogwai: Autorock c. dala az utolsó jelenetsor alatt!

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Kojiro
#64774
viszont láttam 2 nagyon jó filmet:

München

Olyan 8/10. Tanulságos, és nem is annyira propaganda filme, mint amilyennek elsõre tünhet.

Miami Vice

egyértelmüen 9/10. Csak azért nem 10/10, mert az a Szemtõl szemben ebben a kategóriában. Nem is értem az imdb-s pontozását. Vagy az van, hogy rosszkor mutatták be a filmet, vagy pedig az, hogy mivel egy kicsit szövevényesebb, mint egy átlag krimi, így azoknak, akik kizárólag kikapcsolódni/szórakozni vágynak, élvezhetetlen.
A képi világa óriási, de a film legerõsebb alkotóeleme a forgatókönyv.

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#64773
De korántsem voltak annyira unalmasak, mint az Asgardon játszódó részek 😊.

Az a baj a Thor-ral, hogy semmirõl nem szól, és azt is szarul mutatják be. A többi szuperhõsös filmnek legalább van mondanivalója (legjobb példa az X-Men széria). Itt meg csak történnek a dolgok és minden tök súlytalan. Lokinak semmi motivációja nincs, hogy miért válik gonosszá.

kalapszar/10

Kojiro ergo sum.

CalebJoe
#64772
hallottam már rola de úgy tudom fizetni kell havidijat vagy nem?
CSOCSO
#64771
Useneten fent van divx ben. kezd el inkabb azt hasznalni ott ugyis fent van minden hamarabb mint torrenten
( mivel a torrentre is usenetrol jut el a film)
Tyler1
#64770
Vaskabátok tényleg fos, többet nem láttam tõle, de ezek után nem is akarok. nem tudtam, h ennek a faszinak külön mûfaja van a humorban, de az biztos, h akkor tõlem az messze áll. a 2 filmjén összesen 0, azaz nulla ingerem sem támadt nevetésre, vagy mosolygásra.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

davidka003
#64769
Vaskabátok nulla, Haláli hullák meg 1/10.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Totti5
#64768
Vaskabátok és a Haláli hullák hajnala ? faszák voltak... akinek azok bejöttek a Paul is be fog.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#64767
Marvel helyett Warner akartam írni.

#64766
X-men: First Class

Ez bivalyerõs volt. A soundtrack az év egyik legjobbja. Néhány jelenet és maszk eléggé mû volt, de ezt leszámítva az év egyik legjobbja számomra. A Marvel meg eltakarodhat a viccesnek szánt képregény adaptációival.

Csak 8,5/10, hajszálon múlt a 9-es.

davidka003
#64765
A régebbi filmjei is szarok voltak a fõszereplõnek.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Tyler1
#64764
Paul

Ennyire szar poénokat egy filmben, még nem hallottam. Voltam párszor olyan ponton, h kinyomom - pl. mikor a csaj elkezd atomszánalmasan "káromkodni" - aztán végül is végig szenvedtem(de minek?!).

rossz/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

setuh
#64763
Wow thx!😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

desigo
#64762
setuh
#64761
Valami jó kis börtönös filmet tudtok mondani?Ne a legismertebbek közül.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

PetruZ
#64760
Nem csak torrent létezik (még)... Az alább említett háromból kettõ fent van az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
eMule
hálón. Persze az a türelmes emberek sportja, és én rettentõ türelmes ember vagyok. 😊
Rash87
#64759
Sztem nagynak 😊
De ott a "Kérés"eknél még bepróbálkozhatsz .

Glory, Glory Man. United!

#64758
Amit én keresek az meg fõleg nincs fent sehol, mert nem jelent meg DVD-n, csak moziban és a TV-ben játszották...
(Lautrec c. film)

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

wesker24
#64757
Nam Angels (1989) akció háborús film volt !

Megvolt VHS kazin nagyon nagyon régen de az interneten szinte sehol sincs fent !
kaposi1
#64756
Te mit keresel?

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#64755
Ha az nCore nagynak számít, nos azon nincs.
Nagyobbra meg nincs bejárásom.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

wesker24
#64754
Én is évek óta keresek egy filmet de persze az sincs fel sehol se az interneten ! 😄
Rash87
#64753
A 2 nagy torrent oldalon sincs fent = lehetetlen 😄

Glory, Glory Man. United!

kaposi1
#64752
Off!<#worship>

Ezt a filmet keresem már nagyon régóta legalább dvix vagy DVDrip minõségben szinkronnal.

A férjfogó (Love Stinks)1999

Nem értem miért ennyire nehéz ügy ez?<#fejvakaras>
Szerintem jó kis film, de sehol se lelem.<#nemtudom><#help>


Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Totti5
#64751
Egészen döbbenetes amikor valaki így megragadja a film lényegét... nem is értem hogy lehet így filmet nézni, pláne egy mesefilmet, amikor ilyen marhaságokat kombinál össze a zagyában...

Amúgy 7/10, korrekt volt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

motyodlee
#64750
a Cronenberg féle ('86)

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

#64749
Thor

Csillagközi utazásra persze van pénz, de arra nincs, hogy a király (Odin) kapjon egy kibaszott új szemet. A többi ostobaságot meg se említem

2/10
Kmarha
#64748
beteg beteg beteg 😊

The Rocky Horror Picture Show

sok/sok

nálam biztos többször nézõs..

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#64747
Thor

Nagyon gyenge, többször majdnem lekapcsoltam. 3 pozitívuma van: Stan Lee, Natalie Portman és a végsõ csata.

3,5/10

davidka003
#64746
Az alap vagy a remake? (58 vs 86)

Nekem a remake amúgy nagy kedvencem, kb az volt az elsõ horror film amit láttam.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

motyodlee
#64745
The Fly | 7/10 | ennyi 😄

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

davidka003
#64744
Menyasszony? Mi már annak is örülnénk ha nem .jpg lenne a kiterjesztése a barátnõnknek. <#idiota>

----------
Thor

6/10

A Földön játszódó részek unalmasak voltak.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Kmarha
#64743
Az kemény.. végre beszereztem a Rocky Horror Picture Showt.. Tim Curry-t láttni, mint a transzilvániai transzfesztita.. eszméletlen 😄 hát egy ideig fel sem ismertem.

Azt hiszem a John Malkovich menet után megtaláltam a következõ beteg kedvencemet (legalább film után már van ilyen musicalbõl is 😄)

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#64742
Ha én libabõrt akarok látni, akkor simogatom a menyasszonyom, és kb. 10 mp múlva ilyen az egész teste 😊
#64741
Komolyan ennyire nem érted a poént?
Jim Morrison
#64740
nyugi, vágtuk(én legalábbis).

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

TaRka0107
#64739
Nem tudtam elképzelni hogy komolyan írkálták -e ezeket, mert semmi 😄-t vagy XD-t nem tettek utána😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

CSOCSO
#64738
komolyan nem tudjatok mi az a libabor?
Hegi90
#64737
libabõr, omg <#zavart2>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

TaRka0107
#64736
Ez libabõr lenne, nem?XD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Jim Morrison
#64735
igaz, szerintem meg se nézem ezt a filmet, nem akarok én is ilyen bõrt.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#64734
olyan mint valamilyen rákos vagy gennyes bõr lenne
Jim Morrison
#64733
szõr?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Hegi90
#64732
A majmok bolygója: Lázadás (2011)

10/10
rövidre fogva: 2 órányi tömény

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

CSOCSO
#64731
igen.. elozo heten jott ki a thor is meg az x men first class is azelott meg a fast five meg a karibi tenger kalozai