Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

motyodlee
#64681
hát, igen... jó lenne kideríteni 😊

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

#64680
Izé, én hallucinálok vagy amikor a keresztapától elõször kérnek szívességet az esküvõ alatt, akkor az átszaladó kislány tényleg azt kiabálja magyarul, hogy "Mikor ehetek már?" 😄

#64679
Azt beszélik az eredeti könyv még sokkal sokkal jobb, csak hát nem jött ki magyarul tudtommal.

motyodlee
#64678
Paprika | 7/10 | Satoshi Kon film, érdemes megnézni az álom-téma miatt.

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

desigo
#64677
ohh

The Godfather (1972) -

#64676
a nyomozóhoz hasonló nézhetõ magyar film nem volt mostanában?
#64675
2005-ös film, most nem emlékszem, hogy Imperium vagy Birodalom címen futott a TV-ben? Persze egyik címen sem találtam meg. De nagyon beteg, ilyen twean peakses beütéssel egy kórházban játszódik, ahol elég sûrûn hallnak meg emberek és nem betegségben.

Tyler1
#64674
*partraszálláson

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#64673
azért Ryan sikere több dolgon alapszik, mint egy látványos partraszállás.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

motyodlee
#64672
cíímet pls 😊

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

#64671
Láttam én már olyan svéd filmet amiben norvégül, dánul, finnül és svédül beszéltek. Mindegy, "elvetemült" skandinávok voltak 😄

davidka003
#64670
Wrecked
Most egyetértek az IMDB pontozással. 5/10
Hiába kedvelem Brody-t, ez kevés volt.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Tatyla
#64669
norvég

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#64668
azaz
#64667
Dead Snow az nem valami svéd második világháborús náci zombis horror? 😊

davidka003
#64666
Dead snow: 3/10
Monsters: 4/10, unalmas, alig vártam, hogy vége legyen.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#64665
A Ryan közlegényben maga a film nem volt nagy szám, amiért sokunknak "beégett" az a partraszállós jelent volt, pláne moziban, ahol a legutolsó lövést is hallottad mint ha ott lennél. Maga a film és a története nem volt akkora szám. No meg persze Tom Hanks hozott egy színvonalas játékot ugye.

#64664
írhatnánk valami listát, amire ezeket felvéssük, aztán lehetne linkelni a bannerba
#64663
Nem lehet mindenki egyforma. Nálam a Leghosszabb nap lemosta Ryant közlegényt mindenestül. Piszkos 12-vel egyetértek, meg akkor már Kelly hõsei.

Tyler1
#64662
Ryan legalapabb, inkább mellette, mint helyette.

de a Piszkos 12 is alap, meg minimum egy Rockynak(de inkább az elsõ 3-nak) helye lenne a listán.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#64661
A Predator kimaradt, pedig alapmû!
#64660
Indiana Jonesból elég az elsõ 3. A Ryan közlegény helyett/mellett pedig a Leghosszabb nap.

[HUN]Crassus
#64659
szép lista! ezt szinte 100% ban adom én is😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

kaposi1
#64658
"nyilván annó még nem tudták"

Hogy majd a távoli jövõben lesz egy Gera Zoli focista is.
Tisztába vagyok vele hogy az a Gera nem az a Gera.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Riddick21
#64657
Az eredeti lemezeden is a fos szinkron van.
Csak az elsõ részt nem lehet megszerezni normálisan, vagyis szinte lehetetlen, a többivel nincs baj. Illetve a Die Hard 4.0 szinkronja egy határ fos, illetve a filmbõl is ezerszer jobb az újravágott UNRATED verzió, ami Mo-on nem kapható, de le tudjátok tölteni és felirat is van hozzá.

Barátnõm fiatal, 19 éves, nem látta még egyik Die Hardot sem, én viszont nagyon nagy rajongó vagyok, úgyhogy nemrég néztük meg õket, a következõt ajánlom:

Die Hard 1: angol hang + felirat. A gyári is nagyon jó hozzá, gondolom a többi sem rosszabb. Így HD-ben is meg lehet nézni. Az új szinkron egy határ fos, a régi pedig beszerezhetetlen...

Die Hard 2 & 3: nincs hozzájuk tudtommal új szinkron, ha mégis, akkor a régivel is simán beszerezhetõ, bolti DVD-ken is az van, szóval egyértelmûen szinkron!

Die Hard 4.0: csak és kizárólag a véres-káromkodós-némileg újravágott UNRATED verzió felirattal. Néhány jelenetet ki is cseréltek, minden változtatás a film javára vált!

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

davidka003
#64656
De Gera Zoltán színész és nem focista. 😄

"Ez a Gera Zoli, nem az a Gera Zoli... "

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

kaposi1
#64655
Húú nyilván annó még nem tudták ki az a Gera Zoltán focista de azért ezt így nagyon furcsa olvasni.<#nyes>

"szereplõ(k):
Sylvester Stallone (Robert Hatch)
Michael Caine (John Colby kapitány)
Pelé (Luis Fernandez)
Max von Sydow (Karl von Steiner)
Daniel Massey (Waldron ezredes)
Gera Zoltán (Victor)<#nezze>
Bobby Moore (Terry Brady)"

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

davidka003
#64654
Régi filmhez nekem most ez ugrott be ami nagyon tetszett:

Menekülés a gyõzelembe

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64653
van abból is RTL, az valami borzalom 😄
egyébként a ponyvaregényen is a szinkron dob rengeteget
#64652
Pont tegnap néztem meg újra a 3-at, de most eredeti hanggal, mivel úgy még nem láttam. Kevésszer lehet azt mondani, hogy egy szinkron jó, de konkrétan ebben az esetben a magyar még jobb is (lehet ebbõl is van "rtl"-es változat, így természetesen a régire gondolok).

kaposi1
#64651
Nekem eredeti lemezeken van.
Majd megnézem abban kinek ki a szinkron hangja.
Amikor a rendõr sétál vissza a Nakatomi épületnél a kocsijához és énekli a kis karácsony nagy karácsonyt, na ott hánytam el magam a szinkrontól.<#falbav><#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#64650
Pár ajánlat a fiatalabbaknak ami nálam alap hogy meglegyen.

A bosszú börtönében
A Függetlenség napja
A Hazafi
A Holló 1
A Közellenség
A mélység titka
A ravasz az agy és a két füstölgõ puskacsõ
A remény rabjai
A rettenthetetlen
A szikla
Ál/Arc
Amerikai história X
Armageddon
Arthur király extra
Die Hard sorozat
Az utolsó cserkész
Bad Boys 1-2
Ben Hur
Cliffhanger
Commando
Drakula
Egy becsületbeli ügy
Éjszakai rohanás
Elemi ösztön
Életben maradtak
Esõember Rain Man
Fegyencjárat
Féktelenül
Forrest Gump
Frankenstein
Gladiátor
Godzilla
Gyûrûk ura 1-3
Halálos fegyver 1-4
Halálsoron
Indiana Jones 1-4
Interjú a vámpirral
Jurassik Park
Katonák voltunk
Két tûz között
King Kong
Lánglovagok
Micsoda Nõ Pretty Woman
Mumia 1
Összeomlás
Pearl Harbor
Powder
Ryan közlegény megmentése
Schindler listája
Star Wars 4 Csillagok háborúja
Szemtõl szembe
Szenvedélyek viharában
Terminator 2
Titanic
Vadászat a Vörös Októberre
Van Helsing
Vírus
Vissza a jövõbe 1

Persze rengeteg kimaradt de ezek számomra olyan filmek amikre szívesen emlékszem.
















Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#64649
Ryan közlegény megmentése, Mátrix, Harcosok klubja, Forrest Gump, Terminator

hirtelen ezek jutottak még eszembe, amiket érdemes megnézni 😄
davidka003
#64648
Csak, hogy nem tudni, hogy melyik a retekklubos szinkron. Ilyet szedtem le:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Die.Hard.Quadrilogy.HUN.DVDRip.XviD-pocokmaster


#64647: Tarantino filmjeit láttam, azok jók. 😊

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64647
Ponyvaregény? 😄
kaposi1
#64646
Gyorsan pótold, de nehogy a retekklubbos szinkronnal nézd meg!!!<#falbav>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#64645
peddig anno ezek mekkora filmek voltak 😄
davidka003
#64644
Jó, hogy mondod a Die hard 1-2-3-t, azt sem láttam még soha. Ilyen klasszikus filmekbõl tisztára kimaradtam. Na majd sort kerítek rá.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64643
mondjuk egy Függetlenség napja, Godzilla, Die hard 1-2-3, még mindig nézhetõ és az mekkora élmény a mai fiataloknak 😄
davidka003
#64642
Source Code

Jó volt, 9/10, bár a vége tényleg furcsa.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

LoSA
#64641
<#eljen>

#64640
Ha én most 10akárhány éves lennék nem néznék Rambo 1 szintû filmeket. Sõt. Ma már végig sem tudnám nézni az Alien, vagy a Rambo elsõ részét, pedig gyerekkoromban hatalmas élmény volt.
davidka003
#64639
Mikor te már turbo rágót rágcsáltál, én még csak gondolat voltam.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64638
A Conant látta már valaki? Vélemény?
CSOCSO
#64637
bele gondoltal mar valaha hogy egy mai tini ezermillio olyan filmet nezhet meg amit te mar lattal es uberzsir alapmunek talalod? pl milyen zsir lehet az alien filmeket vagy a vissza a jovobet latni ugy hogy meg sosem lattad?😊
motyodlee
#64636
😄D

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

ROCKnROLLA
#64635
jaj dehogy, csak ismerkedni akar

motyodlee
#64634
ez a kérdés mintha egy "pedig kötelezõ alapfilm" utalást rejtene magában

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

CSOCSO
#64633
hany eves vagy?
Tyler1
#64632
A rettegés foka

Nem is tudtam, h ez Scorsese film. Emlékszem VHS-en megvolt kurvarég(most ugrott csak be pár jelenetrõl), és nagyon utáltam, mert vmi kedvenc gyerekkori filmem elõtt volt, és pörgetéskor mindig valamelyik szenvedõs jelenetet láttam belõle 😄
Mostani fejjel már nagyon tetszett, elég beteg pszichothriller, De Niro nagyon odatette magát(jelölést meg is kapta érte az aranyszobrocskára).
Szinkron minusz, meg pár, mai szemmel gyenge trükkök is minusz.
7/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.