Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Este megnéztem ezt is, 7/10. Durva, fordulatos film, tudnak ezek a spanyolok jó horrort is csinálni.
Robert Pattison képernyõalkalmassága valamelyest nõtt ezzel, de sztem õ már megmarad egy bugyinedvesítõ, örökromantikus színésznek, amibõl soha nem fog kilépni.
Pattison a 20 évek Amerikájában beáll egy cirkuszba kényszerbõl, ahol a szépséges R. Witherspoonnal elromantikázik, miközben Christoph Waltz biztosítja a bonyodalmat. A 3 színész közül egyértelmûen Waltz viszi el a filmet, zseniálisat alakít ismét(ezt a faszit akármilyen fosszar filmbe beledobnák, minõséget csinálna belõle). A történet is érdekesnek mondható, nagyjából lekötött, viszont 2 órás, és tele van már-már twilightosan kínszenvedõs romantikázással, ami komolyan igénybe vette az energiatartalékaimat.
Szóval alapvetõen nem rossz film, a díszletek szépek, a fõ-, és mellékkarakterek jók, a történet is vállalható, de vannak hibái(legfõképp Pattison és Witherspoon közös jelenetei).
6/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A Kidnappedet nem láttam.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Bár az imbd csak 5.3 ra adja, szerintem egy erõs 7 es megvan ez a film. Kicsit Eden Lake beütése van.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Nem is láttam a filmet.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
De semmi baj 😄
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Mit adott hozzá a filmipar fejlõdéséhez a Drive?
SPOILER - SPOILER - SPOILER
Én megmondom mit láttam: Egy nagyon cool csávó (honnan, ki, miért, nem érdekes) beleszeret egy házas nõbe, de túlságosan is kúl ahhoz, hogy csak úgy megdöntse, ezért inkább segít a bûnözõ férjének, de félrecsúszik a dolog, és kinyírja a maffiát. Mindez egy elképesztõen lassú, unalmas és túlságosan is brutális képeket vegyesen váltogató, jó filmzenével megtámogatott film, semmi egyéb.
SPOILER END - SPOILER END - SPOILER END
Az idei felhozatalban tényleg felüdülés, de volt egy hasonló film Dwayne Johnson-nal a DRIVE, és szerintem az kategóriákkal jobb volt.
Sõt, még azt is megkockáztatom, hogy nem csak a film címét, hanem sok minden mást is simán átemeltek onnan.
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Viszont szerinted egy toplistán csak azok a filmek kaphatnának helyet, amik az emberek többségének tetszettek és nem megosztóak?
Ugye ezt nem gondolod komolyan?
A másik pedig: nehogy már az legyen a probléma, ha valami hozzátesz a filmiparhoz, ahogy te fogalmaztál. Ha valaki újítani mer, és teszi azt egységes, igényes és színvonalas módon, akkor azt értékelni kell, különben oda lyukadunk ki, hogy az összes elkúrt film egy korábbi elkúrt filmnek az x-edik variációja lenne.
...mint ahogy már szépen haladunk is ebbe az irányba.
Pont emiatt a hozzáállás miatt nem mutatnak be Magyarországon olyan filmeket, mint a Tree of Life.
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Ellentétben a Benjamin Button különös életében megláttam azt ami miatt megérdemelte az Oscart. Kezdetnek például az is megtette, hogy hiába volt majdnem 3 órás a film egy percét sem untam viszont az elõbb említetteknél szó szerint az álmosság kerülgetett.
Persze én most nem vitatkozni akarok mert ahogy már többen is kifejtették van akinek ez jön be van akinek meg az. Nálam lehet, hogy az a probléma, hogy én ha leülök nézni egy filmet, nem a belsõ mondanivalóját kezdem el keresgélni. Persze szóljon valamirõl a film ne csak olyan agyatlan Transformers szintû popcorn mozi legyen, viszont azért mégis csak kikapcsolódni akarok a nézése közben nem pedig teoretikus értekezéseket elemezni meghogy jaj mi újat tesz hozzá a filmiparhoz stb.
A lista amúgy egy vicc. Láttam sokat közüle, vannak is jók közte viszont tuti nem a top 10be pakolnám õket. Ha nincs benne egy top10-es listában a Gyûrûk Ura trilógia vagy legalább A király visszatér akkor az nálam már nem lista. Mert az még mindig egy olyan filmsorozat amire az emberek nagyon nagy többsége azt mondja hogy jó és nem pedig megosztja a közönséget.
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Értem.
Azért az megnyugtat, hogy az emberek ~90%-a szenved még ebben a betegségben ;D
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
B kat. akciófilm JCVD és Scott Adkins fõszereplésével. Nem volt annyira rossz, a sztori mûködõképes, a forgatókönyv is rendben van, de a kamera munka szar, a színészek nevetségesek, a vágás borzalom, néhány pár beszéd tök irracionális.
5/10 (Adkinsre rátalálhatna vmi komolyabb film is, simán jó lenne egy A-kat. eksön fsz-nek. na majd a The Exp. 2 után hátha...)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Nálam is magasan a legjobb film, amit mostanában láttam. Simán 9/10, de mivel olyan zenékkel spékelték meg, ami nekem az egyik nagy kedvencem (dallamos szintipop), ezért tõlem a maximális 10/10-et kapja, mert hangulatilag még rádobtak egy jó lapáttal az zenék.
Szívesen néztem volna tovább is....
College feat. Electric Youth - A Real Hero (music from the motion picture DRIVE)
<em style="font-style: normal; display: block; width: 1733px; ">
</em>
What about the forests?
"rendes iparosmunka""
Iparosmunka??? Tudod, mire mondják ezt? A 12 egy tucat jellegû filmekre, amiket láthatóan a megszokott mintára próbáltak legyártani, kerülve mindenféle egyedi megoldást vagy sajátos stílust. Szerinted a Drive ilyen film? Mert akkor sorolhatnál nekem néhány totál ilyet, hadd érezzem már jól magam még néhány napig!
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Azért ez igen messze van az igazán jó mozitól,hiába ajnározzák!
Persze lehet eme ínséges idõkben valami megcsillant,de ez édeskevés nekem!
És nem azért ,mert lassú lenne,én kifejezetten kedvelem a szöszölõs alkotásokat is. Csak nekem már sok volt ez a fajta netes lángolás,túlhypeolás. Ez tipikusan az a film,hogy még nem látta senki,de már elkönyvelték kultusznak,alapfilmnek,és egyéb jelzõket,mert pár kritikus vagy valaki meglebegtette.
Számomra 1xnézõs alkotás,egy rendes iparosmunka.
De semmi gond,akinek tetszett,én örülök,hogy jól szórakozott rajta.😊
Csak kezeljük ténylegesen helyén adolgokat.
6/10
Go Jeff Go!!!!
Riddick21 + a többiek, meg kell érteni vannak olyan filmek, amelyek nem tetszenek mindenkinek. Valakinek azért mert nem az a drámanézõs, mert õ inkább az akciódús filmeket szereti (mint én, habár vannak jó lassú filmek is amiket öröm volt nézni.) Vannak azok akik inkább megnéznek egy ilyen "lassú" filmet és õk be tudnak nézni a film mögé, ezért tetszik nekik.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Ne haragudj, de ezt nem értem. Elmagyaráznád, miért próbálok védeni valamit, ami nem tetszett nekem?
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
154 kritikából 142(!) pozitív, azaz a vélemények 92%-a.
Ugyanez nézõkre lebontva csak(?) 81%, de 18.635-bõl!
Ezzel még mindig nem azt akarom mondani, hogy hülye, akinek nem tetszik, de nehogy már az érezze rosszul magát, akinek bejött 😄
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Annyira próbálod védeni, hogy erõs a gyanúm...neked sem tetszett igazán. 😄
A már említett Transformers filmek a nézõi ostobaságra alapozva próbálnak szórakoztatni, míg egy Drive mondjuk úgy próbál elmesélni egy történetet, hogy annak több értelmezést is hagy, így a film több szinten is mûködik. Ha a szereplõk nem mondanak semmit, csak néznek egymásra, az már rossz? Lehet, hogy olyan típus mindegyik, olyan hatások érték õket az életükben, amiért kevésbé beszédesek. Értem én, hogy nektek az a film, amikor a legnagyobb akciójelenet közepén röpködnek a poénok, de akkor mi a fasznak ültetek be erre?
Adva van az internet minden hülyének már, lehet tájékozódni, sehol nem ígértek pörgõs akciófilmet. Mindenhol azt mondták, hogy noir hangulatú, lassú tempójú erõszakos mûvészmozi. Ehhez a leíráshoz képest kifejezetten pörgõs film egyébként...
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Szerintem vagy 20szor biztos eljátszották azt hogy a csávó szemezett az asszonykával, szemezett a kiskölyökkel és még mit tudom én kivel és a végén mindig elmosolyodtak. Hogy ennek mi értelme.. Jó ne legyen akciófilm de így konkrétan a 100 perces filmbõl 20-30 perc a nagy semmi meg a helybenállás
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Én azért megvárnám, míg tényleg tömegek látják és értékelik a filmet. Utána az a 93%,8,8 sem annyi lesz, ezt garantálom.
El kell ismerni, hogy Ryan Gosling nagyon jó színész, de azért ne lássunk bele olyan dolgokat, amik nincsenek ott. Egy moziba szórakozni, kikapcsolódni járok. Ebben a filmben számomra semmi szórakoztató vagy kikapcsolódást nyújtó nem volt. Ellenben volt egy elképesztõen unalmas, lassan csordogáló tucattörténet, és 3-4 hányingert keltõ jelenet.
Jöhet nekem akármilyen kritikus, belemagyarázhat bármit, számomra akkor sem ez jelenti A MOZIT! Ha már valamit meg kell magyarázni, hogy miért jó, ott már eleve gubanc van.
Amúgy mindenkinek igaza van, ízlések és pofonok.
amúgy is virágzik az undorító, látványbuzi mozitársadalom, ne ijesztgessük el az embereket egy esetleg valóban egyedi, ötletes, jó filmtõl.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Hangsúlyozom, ez nem jelenti azt, hogy valami jó, mert nyilván mindenkinek más jön be, van, akinek a Transformers a filmmûvészet csúcsa, nincs ezzel gond. De hogy valaki büszkén hangoztassa, mennyire nem fogja meg, ha valamibe sikerült némi tartalmat, egyediséget vagy minõséget csempészni, az kurva gáz.
Arról nem beszélve, hogy itt már az is menõ, ha valaki nem tájékozódik. Nem ilyen filmre számítottak? Mi alapján számítottak más filmre? A trailer messze van a pörgõstõl, a kritikák többsége említést tesz arról, hogy a tempó nem a Fast Five-é.
Nekem nem azzal van a bajom, hogy nem tetszik valakinek a Drive, hanem azzal, hogy idióta indokokat hoznak, és még mellette engem néznek hülyének, amiért arról a filmrõl merek pozitívan nyilatkozni, amit a New York Times-tól az origo-ig minden létezõ sajtó az egekbe magasztal...
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
