Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szabi84
#65147
😄

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Tyler1
#65146
azt elhiszem, hogy neked megvalósítható. inkább a bekapcsolással akadnak problémáid, ahogy nézem. de hát lehet te alapból nem vagy erre képes, mert ami nincs, azt nehéz<#nemtudom>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#65145
"és nincs ilyen, hogy kapcsold ki az agyad"

Pedig ez valóban, teljes mértékben megvalósítható. Tapasztalat. <#lookaround> De ha hasonlatot akarsz, akkor keress egy barátnõt. Biztos lesz pár perc egy bizonyos akció közben amíg kikapcsol az agyad(gyakorlatilag ugyanaz). Aztán lehet erre te alapból nem vagy képes vagy egyszerûen ilyen nem is létezik! <#help>
Tyler1
#65143
sárktopuszt, és társait nem nézek, tehát nem is értékelem, de lehet, hogy annak is komolyabb forgatókönyve van, mint ennek a 2,5 órás - ahogy alattam írták - videóklipnek. nem sok a különbség igazából, ott gagyi a cgi, a TF-nél meg csak az van rendben.
és nincs ilyen, hogy kapcsold ki az agyad, mert az a kóma. ilyen érv egyszerûen nem létezik!
a jó filmnek van forgatókönyve, van szövegkönyve, van cselekménye, vannak kidolgozott karakterei, AZTÁN jön csak a látvány. a TF-nél van látvány, a többi meg Bay valagában kereshetõ valahol.

a pontozás szubjektív, belekötsz a másikba, hogy miért annyit ad amennyit, közben pár mondattal késõbb te is megteszed. nekem ez nem volt filmélmény, sõt kevés film tudott így felbaszni= 2 pont

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#65142
Terra Nova Pilot

Iszonyat CGI, Klisés karakterek valamint a jó öreg USA "mindenrõl te tehetsz apa,utállak,nem fogadok szót,visszapofázok és mindig morcos és önfejû vagyok” -tiniklisé ami mindig fel bírja cseszni az agyam hogy lehet apokalipszis vagy dínók de az öntudatos USA tini mindig visszapofázik az apjának.

Amin viszont besírtam... -Egészen minimális Spoiler...

Hm... Akkor most múltba tudunk utazni vagy egy másik idõsíkba? Megvan! Küldjünk vissza egy szondát 83 millió évre vissza múltba, szereljünk rá egy bika jeladót és ha megtaláljuk jelzés alapján a jelenben akkor minden ok.

Arra esetleg nem gondoltak hogy 83 millió évet elég kevés anyag (hát még az elektronika) bír ki + ott vannak természeti katasztrófák, vulkánkitörések, kontinentális vándorlás szóval közel 0 az esélye hogy ezt bármi átvészelje sõt még mûködjön is utána.
Riddick21
#65141
Eredet
Batman Begins
The Dark Knight
Gyûrûk ura trilógia
stb.
Ezek mind igényes, fiatalok számára is közérthetõ, színvonalasan szórakoztató filmek. Minden évben van belõlük jó pár, nem kell lemenni ahhoz igénytelen kutyába, nem kell segghülyének nézni a nézõt ahhoz, hogy valami látványosan szórakoztasson... Idén ott volt a Fast Five, a Super 8...

De Michael Bay is csinált már sokkal jobb filmeket, ott a Sziget vagy a Szikla. De még az Armageddonban sem volt ennyire bántó a butaság, mint a TF filmekben, illetve ott egy halom kitûnõ színész remek játéka ellensúlyozta az idióta jeleneteket, amik persze nem voltak annyira idegesítõek, mint a herékkel rendelkezõ, meg nõi lábakat kefélgetõ gagyi robotok.

Az ilyen igénytelen agyhalottak miatt zuhan a nyári blockbusterek színvonala, akik ráharapnak minden szarra, amiben kettõnél több effekt van.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

#65140
Például?
Tikal
#65139
bocs, de én láttam már jobb mesét is, olyat ahol van normális párbeszéd, történet, és nem bugyuta mint amit nyolcéveseknek szántak..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

TaRka0107
#65138
<#eljen>
Nekem is tetszenek a transzformers részek, nem értem másnak mi baja vele, nem kis munka volt az hogy ilyen robotokat képernyõre hozzanak, meg amikor összeborul az egész város, igaz az 1 jobb volt, de nekem ez is bejött, jahh meg persze nem úgy kell nekiülni mint egy drámának...

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#65137
Számomra furcsa amiket irkálsz. Nem tûnt fel, hogy ez egy mese? Tudod, Maci Laci vagy Piroska És A Farkas. Mese. Kitaláció, nincs benne értelem. Nem is kell. Beülsz a moziba, és pár órára elengeded az agyad. Õszintén, mi a ráknak kellett volna, hogy bármilyen értelme legyen, mikor alapból egy ûrbõl jött robot-élõlények (akik kocsivá tudnak átalakulni) harcáról szól a film? Válaszolj már erre kérlek. Én mit nem adtam volna, ha én gyerekkoromban ilyen filmeket láthatok, ráadásul 3D-ben!?? Felnõtt fejjel teljesen más. Nyilván azért vagy ilyen frusztrált, mert vacak az életed, semmi sem jön össze, tele vagy stresszel, és már arra sem vagy képes, hogy élvezzél egy vacak mesét. (nem személyeskedés)
Blasta
#65136
Sztem szigorúan a realitás talaján maradva a TF3 nem ér 4 pontnál tobbet. Az a fostalicska, értelme semmi 2. rész volt max 3 pontos, ez a rész annál egy hangyafasznyival jobb.

Gyakorlatilag a 2. és 3. részek nem más mint Bay akció/robbantós-videoklippjei, amibe beleizzadt valami osszefuggéstelen, ellentmondásokkal teli (nem fizikai, hanem torténetbeli ellentmondásokra gondolok, a fizika nyilván nem kérheto számon ebben a kategóriában) "torténetet", ami kizárólag 10 éven alattiaknak nem nyitja ki a bicskát a zsebében.

Az említett Megashark és társai simán 1-2 pontosak, ezek a moslékok csakis a rájuk koltott pézbol megengedheto látványelemek miatt "érnek" 1-2 ponttal tobbet, amugy ugyan azt nyújtanák.
Magyarán: a kozepes alatt jócskán

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

CSOCSO
#65135
*Majd ami ezekutan jott mar nezheto, eleg jo volt*

upsz, lentebb felcserelodtek a szavak.
CSOCSO
#65134
Normalis keretek kozt akkor elbeszlgethenenk, hogy kit mennyire gondolkodtatott el a film. Es pontosan, min is gondolkoztal el?

Most NEM bunkoskodni akarok!

Engem egyetlen egy dolog gondolkodtatott el: hogy akkoriban mennyi tiszteletet neveltek a fiatalokba es, hogy az jobb-e mint ahogy most nevelnek gyerekeket.
Szvsz a film semmi masrol nem szolt ANNAL a resznel.


Akit ez elgondolkoztat, az mit szolna mondjuk egy Neon Genesis Evangeliumahoz? Ami engem is orakra a fotelbe szegezett a sorozat befejezese utan, es ket hetig beszelgetni se volt kedvem senkivel.
CSOCSO
#65133
Mostmar be lehet fejezni a szurkalodast! Nagyon unalmas, amit csinaltok, nyissatok egy, Filmek az ertelmisegieknek topikot es ott verjetek magatokat, hogy nektek bejon a Tree of life, Drive meg a tobbi...
Nem kell Mr. magyarorszagnak lennie ahhoz, hogy a TOL ne tetszen neki. Az en velemenyem se valtozna azokrol a filmekrol ha a szomszedod lennek (majd magara erti akinek kell)

IMDB re fel lehet menni olvasgatni, hogy az emberek miket irnak a filmrol: Van aki ajnarozza, hogy OMG ubermekkorafasza film, a masik fele pedig leirja, hogy nekik nem tetszett es, hogy a nezok negyede kisetalt a 15. percnel, amin NEM lepodom meg!
Dehat ahogy itelkeztek az pont maga a Mr. magyarorszagot tukrozi!

Valakinek ez a muveszet es erre veri magat pont ugy mint ti azokra a filmekre. Es valszeg o is ugy van vele, hogyha neked ez nem OMG mekkora alkotas, akkor hulye vagy! ( Itt nyugodtan mondhatjak, hogy nem ertem, mert..... VALOBAN nem ertem, hogy ott mi tortenik, es legtobben azt fogjak mondani, hogy az valami agybeteg szulemenye)




Tree of life

Egyaltalan nem volt annyira szar. De 10/10 tol is olyan messze van mint mijamitol nyiregyhaza...
A 15. percnel en is majdnem kikapcsoltam, de tudtam, hogy kapnam a leszolasokat. Mikor a fold keletkezeset mutattak en is ugy voltam, hogy wtf? minek ez ide? Nagyon szep, sot HD GYONYORU akarcsak a Planet Earth videok... nahde ?!?! Majd ami ezekutan jott mar nezheto, volt eleg jo, de szinte alig tortenik valami. Eszmeletlen, hogy nehany embert akar egy feher papir lap is le tud nyugozni ha rajzolnak ra egy kockat es egy perfekt karikat. Ok elgondolkoznak az elet ertelmen is egy papir miatt, mig egy magamfajta hetkoznapi Csabikanak es fenyes gagyi magazinlap cover sokkal szorakoztatobb.... MIERT BAJ EZ?

Bexinho: ha nem erted a veget miert adsz ra 10/10? Ne erts felre tolem irhatsz 11/10 et is csak nem ertem miert adsz ra tokeletes pontot ha nem is erted a veget. Amugy meg a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mennyorszagot jelkepezte az oceanpart, vagy pedig a sajat lelket, hogy megbekelt az apjaval es boldog azzal ami volt
de en se vagyok biztos benne. Szerintem amennyi nezo annyi otlet lehet a vegerol. Vagy ha mindenki mas vagja a kisujjabol, hogy mi tortent akkor valszeg ok mind nagyon egy hullamhosszon vannak....
latvany 9/10
zene 11/10
sztori 4/50


Transformers 3

A masodik resz se volt egy nagy szam es ettol se vartam sokat; latvanyos popcorn movie. Annak megfelelt! Talan jobb is volt mint a masodik resze. Grafikailag gyonyoru volt, tele volt akcioval. Sztori nem nyugozott le de semmi bajom nem volt a szineszekkel. Shia neha idegesitoen bepoccent, lehet SG rol van ?😄
lehuzni 5/10 alulira???????????????????? noooormalis, kerem maga noooormalis? OK! nem mondom, hogy 8-9-10/10 mert NEM, nahde maradjunk mar a realitas talajan,konyorgom!!!! Nezzetek meg egy Sharktopus filmert vagy azt a MegaShark VS Giga octopust... na azt lehet 2/10 ezni!
szerintem a film siman megvan 6-7/10
#65132
Attack the block

8.5/10

Ütõs kis film, remek párosítás: lakótelepi suhancok vs ûrlények.
bexinho
#65131
Tegnap megnéztem a The tree of life -ot. Hozzá kell tenni, hogy hd-ban gyönyörû volt! A mondanivalója sokszor film közben késztetettet elgondolkodásra. Magával ragadt teljesen! A párbeszédek egy a/4es lapot töltenek ki, nem többet, de ahogy az érzelmeket átadja az operatõr... pfuu... végét nem teljesen értettem. Egyszer mindenképp megnézem még.

10/10

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Dynamic
#65130
Na, meg persze azért, mert még új volt(az "újdonság varázsa") plusz többen nézték meg moziban, ahol ezerszer jobban érvényesül a látvány és a hang. Nyilván tele van bõdületes baromságokkal(már eleve a Transformers téma), de tisztában vagyok vele, nem is várok mást csak egy kis agykikapcsolós látványorgiát. Monitoron pont a lényeg tûnik el és ezért nem adok a T3-at monitoron nézõ torrentbubusok véleményére.
CalebJoe
#65129
De több jó agyalósat láttam eddig mint látványfilmet, de a régiek még azokból is jobbak mint a mai cgi szarságok mint pl. Terminator vagy Jurassic Park alap legalábbis nálam
nem volt még olyan látványfilm az elmúlt vagy 10évben ami után azt mondom úristen mekkora király lett ezt látnom kell még vagy 10x
CalebJoe
#65126
ja amúgy megnéztem ezt Drive-ot hmm... na ezt nehéz értékelni szerintem ez az elvont kategóriába tartozik megspékelve egy kis Driver-GTA feeling-el, sokan unalmasnak mondják mert akciókra számitottak az ember de nem azt kapták de ebbe nem is kell pedig elég pszichopata a csávó én is a felénél jöttem rá.
legyen egy erõs 7/10
barnie1990
#65122
Pont azon elmélkedtem TF3 közben, mekkora film lehetett volna belõle, ha Nolan rendezi, Shia-t meg a többi wannabe színészt pedig szépen kiteszik.

Zene nélkül mit érek én?

kastil
#65121
tree of life: 30 percnél kinyomtam/10 - ja, beletoltam, láttam, hogy itt kezdõdne, de ez engem ezek után nem érdekel.

tranformers 3: a csajtól eltekintve ugyan úgy tetszett, mint a másik két rész.

tigeroo
#65120
érdekes, visszaolvastam a transformers "kritikákat" a topikban és az elsõ részért mindenki odáig volt sõt sokan "10/10" illették.

ha elvileg ennyire jó volt akkor miért baj az hogy csak a történetet szõtték tovább a többi motívum maradt ugyanaz?

az elsõ részt láttam jómagam is amúgy, az valóban elment egy korrekt akció/kaland látványhuáhuának, a második részt ott nyomtam ki amikor a kávédaráló meg egyéb konyhai vackok elkezdtek rakétákat lõdözni'

talán pont azért vagytok elfogultak (sõt nekem is tetszett az elsõ rész) mert transformers. ceteris paribus ha más filmrõl lett volna szó lehet hogy egyszerû látványfilmként elkönyveljük.

egyszerû öltésekkel maximalizálták a megcélzott közönséget, mint a legutóbbi star trek movie. csak reménykedhetünk hogy a jövõben valaki elõveszi a témát és hasonló alkotói szabadsággal fogják megáldani mint mondjuk nolan denevéremberét.
Tyler1
#65119
az elsõ is elég nagy ökörség, de az még újdonság volt, Labeouf még viccesen volt a lúzer karakter, aki világot ment, a történet még új volt, a Földért folytatott csata még aránylag komolynak tûnt.
de a folytatások meg sem próbálnak újat felmutatni, ugyanazt a kurva történetet nézzük újra már harmadszor, amellett, hogy azóta mindent elbasztak benne, ami az elsõben még mûködött.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ROCKnROLLA
#65118
Hát nem para, de valószínûleg nem szívesen fogja nézni. 😄 Akkor ajnálom még: 'Martyrs' , 'Mum & Dad', és az 'Orphean'. Az uccsó (magyar címe Árva) iszonyat jó film, elég para benne a kislány, érdemes megnézni mindenképp!

kastil
#65117
ÁÁÁ, Insidious nincs szinkronnal?😞

kastil
#65116
Pontosan ez a cél! a The Loved Ones viszont szerintem nem egy para dolog 😞

Másikra rákukkantok, köszi 😊

ROCKnROLLA
#65115
Próbálkozzatok meg az 'Insidious'-al! De ha azt is akarod, hogy végig hozzádbújva feküdjön, és azt mondogassa, hogy "jaaaj, nem akarom látni", akkor a 'The loved ones' is erõsen javaslott! 😄

kastil
#65114
Hali!

Tudnátok valami igazán befosatós filmet mondani? A lényeg az lenne, hogy barátnõm reszkessen egész éjjel 😄!

De tényleg, valami IGAZÁN beszaratós kellene!

Totti5
#65113
Mindig van akinek nem tetszik. Megosztott lenne? 95-5 % arányban? és?😊 Avatar egy mérföldkõ a filmiparban több téren is.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

szucsy89
#65112
Az egész világ tuti nem, nagyon megoszlottak a vélemények... nekem pl. hatalmas csalódás volt.
#65111
Úgy emlékszem állva Ünnepelte az egész világ a filmet, Nem kellett visszautazni 15évet.
Egyébként igen, a technika, a Multimédia a mindennapok szerves része lett, már nem kapja fel a fejét a hétköznapi ember egy hasonló Techdemora.
Hozzászoktunk.




#65110
Avatar.

Moziban láttam ég régebben de most a DVD/BR után jön az értékelés.

Tisztességes iparosmunka a film hibátlan látvánnyal, élvezhetõ jelenetekkel, jó harcokkal és hangulattal. DE semmi több... Egyáltalán nem olyan világmegváltó a CGI-T és a 3D-t átértelmezõ cucc mint amilyennek éreztetni szeretnék. Az ok bennünk is keresendõ... Amikor kijött a Jurassic Park majdnem magunk alá élveztünk hogy mekkora már hogy a CGI dínók valóságosnak néznek ki. Amikor a Toy Story és társai elõször megjelentek lenyûgözött minket hol tart már a technika. AZ elsõ 3D-filmek idején mindenki tódult hogy átélhesse ezt az élményt. Aztán ez a csodálat lassan devalválódott. Egymást követték a jó rosszabb filmek és ma már nem hüledezünk a csúcsminõségû CGI-n hanem a film részének tekintjük és elvárjuk hogy ilyen legyen. Nem rohanunk megnézni a N+1-ik CGI animációs filmet mert bizony elég sok rossz is kijött már köz. A 3D dömpingre is ez az igaz. Nem akkora nagy plusz (legalábbis szerintem) a 3D hogy ezentúl minden filmet abban akarjak nézni.

Nem a film effektjei jók nem is a 3D mert már mindkettõt láttuk hanem James Cameron. Az pali még mindig tud olyan tûzt vinni a filmekbe amiért végignézi az ember és még emlékszik is rá utána egy kicsit. Nélküle egy CGI orgia lett volna amit aztán másnapra elfelejt mindenki mint pl a Final Fantasy + a többi próbálkozás. DE a film így sem más mint egy az átlagosnál sokkal nagyobb költségvetésû kalandfilm.

Pontozni nem akarom. Nagyon élveztem de semmi több. Nem lettem rajongó ( ahogy látom más se ) semmit sem éreztem olyan szupernek benne mert már megszoktam az ilyen látványt. De jó volt megnézni. 10-15 éve állva ünnepelte volna az egész világ ezt a fimet de ma már csak egy "Aha Következõ!" -re futja.
ROCKnROLLA
#65109
Tegnap megnéztem, és tényleg nagyon jó! 9/10

Victor1103
#65108
a transformers filmek valóban abból a szempontból kritikán aluliak, hogy a történetírok és a színészek mennyire szarnak az egészre.. õk azok akik mindigis tönkrebaszták. hihetetlen hogy 300M $-os költésvetésbõl nem futi igényes forgatókönyvírókra és színészekre pedig ez egy nagyon jó franchise lehetne, de így csak tucatpopcorn filmek

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Szabi84
#65107
Én moziba néztem háromdélybe, szörnyû volt hiába a sok "csodás" effekt, fõszereplõ gyerek az egyetlen aki letesz az asztalra, a többi nagy nulla, a sztorit is elbénázták. Pedig az elsõ rész milyen jó volt...

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Tyler1
#65106
Transformers 3

Ez a film egyszerûen VÁLLALHATATLAN! Nem hiszem el, hogy a 2. rész után még tudtak lejjebb süllyedni. A sztori, a karakterek, a párbeszédek egyszerûen nevetségesek. Annyira kidolgozatlan, és komolytalan az egész, hogy megõrülök. 2,5 óra nyers cgi lett a pofám elé baszva, és kb. ennyi a film. A 2. rész összes létezõ hibáját szépen átültették a 3.-ba, többek között a sztori elkomédiázását, és a totál nonszensz transzformesz "karaktereket" beleértve. Kérem, itt õsz hajú, bajszos-szemüveges, pösze-köpködõs, kutyafejû, dagadt robotok harcolnak az emberiséggel!!! I can't believe it!<#wilting> Hogy a szarba vegyem így komolyan a filmet? Azonkívül a több száz csillió-millió dolláros költségvetésbõl egy darab értelmes robbanás nem került ki, ilyen 40-50 éves szikra és füstcsóvás tûzijáték effekttel van tele az összes jelenet(bár ez mindegyik részre igaz, azt hittem itt majd bedurvulnak...tévedtem).
Nem tudom terveznek-e még folytatást, de én ezzel lezártam ezt a sorozatot(legalábbis amíg Baynek akármilyen köze lesz hozzá).
2/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

barnie1990
#65105
Drive felirat valakinek? Én nem találok sehol.

Zene nélkül mit érek én?

Sir Quno Jedi
#65104
Majmoknak a bolyója vaze-> ez szar. Majdnem nézhetetlen, de csak majdnem.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Riddick21
#65103
Drive újranézve, kétszer.
Az elsõ fele abszolút a felvezetésé, volt idõm és alkalmam megfigyelni a miérteket. Miért tartanak ki annyi meg annyi jelenetet tovább, mint egy közönségfilmben? Idõt adnak a nézõnek, hogy átélje a pillanatot, hogy megfordulhasson a fejében, mit érezhet a szereplõ. Olyasmi ez, ami akármilyen más film esetében fel sem merül, vagy a szádba rágják, vagy nem is számít semmit. Ez a felfedezés a film legnagyobb ereje! Olyan élményt ad ezáltal a nézõnek, amivel teljesen bevonja az eseményekbe, a mozi része leszel, nélküled nem is mûködik a film! A beleélés és a szereplõk iránti kíváncsiság nélkül a film csak egy lassú akciófilm, vagy bármi, aminek itt hívtátok.

Most egy darabig nem nézem meg elejétõl a végéig, hagyom érni, hátha még így filmen kívül is összeáll bennem valami.
A liftes rész olyan, mint valami álomjelenet, hihetetlen erõ van benne, keserûség és düh. Szétreped a vászon/monitor/képernyõ... Nem tudom, mikor láttam ilyet utoljára, talán a Miami Vice utolsó jelenetében.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

zaki
#65102
Ez a Transformers szinkron annyiszor felkqrja az agyamat, ahányszor meghallom :c

ProGabe
#65101
Industrial Light & Magic bemutatófilm 3 aka Tranformers - Dark of the Moon

hányok a szériától, papírmasé karakterek szaladgálnak egy összevisszaságban, balfasz történet, szar színészek, semmittelen akciók
namost, az utolsó 1 órányi gyakásért megérte megcsinálni/megnézni ezeket a filmeket! ílyen voltam 60 percig: <#wow2>
ez már tényleg epikus volt, nincs hiányérzetem (igen, komolyan gondolom, hogy az elõzõ kettõ filmben ez nem volt meg)

mindig is azt tartottam a legszarabbnak a szériában, hogy minden harc tök irreleváns, súlytalan (a "történetrõl" inkább ne beszéljünk): az emberek csak karcolgatják a robotokat, akik néha ütik-verik egymást nulla sérüléssel, néha meg 1 cseszett lövés/vágás elég és széthullik a másik
ezért a legjobb jelent az volt, amikor a mesterlövész-demoman-marine triumvirátus bemutatta, hogy igenis érnek valamit az emberek is, nem csak céltáblák

jöhet a reboot egy jó író-rendezõ párostól

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#65100
super 8
5/10

taken
9/10 - ez bizony jó film 😊

#65099
green lantern
2/10

szuperhõsfilm viszonylatban:
3/10

😊

Tyler1
#65098
Förtelmes fõnökök

Voltak jó poénok, de nem kapkodtam a levegõt a röhögéstõl. A sztori is elég abszurd, de betudom a mûfajnak, viszont mint film, semmi emlékezeteset nem nyújtott.
5/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

precision
#65097
Green Lantern

8/10

Bazinga!

#65096
all=old
#65095
Na megnéztem a Drive-ot és teljesen jó film. Nem kell itt senkit ijesztgetni a No coutry for all man-nel.
Nyugodtan megnézheti bárki, csak legyen felkészülve hogy ez mûvészfilm de a legjobb abból a fajtából.
Nincs elhúzva, 90 perc az egész, abszolút nézhetõ persze nem az agyatlan átlag pláza magyarnak, hanem aki szereti a "filmet".
Nálam 10/7 ha lett volna még 1-2 liftes jelenet szintû cucc benne akkor simán 8.
#65094
Üdv! Nem tudom, idevaló-e, de eszembe jutott egy film, amibõl csak egy részletet láttam, és érdekelne, mi lehetett az. Annyit láttam, hogy egy nõ valami tudományos szervezetnél volt állásinterjún, eget-földet felajánlottak neki azzal a feltétellel, hogy senkinek nem beszél arról, amit lát, és pl a csávókám mutatott neki egy üvegfal mögött egy élõ Archaeopteryx példányt. Melyik film lehetett ez? Esetleg valamelyik Jurassic Park?

#65093
Régi magyar filmet keresek pontosan ezt:
Lavina (1967)

Hol lehet ilyesmit megtalálni?
Tyler1
#65092
igaz, de valószínû, hogy a 32-est kb. 1% látta, azok is fanatikusok, és veteránok, szóval az igazi széles körben megismert, és elismert Scarface a de Palma változat volt 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.