106161
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • extra sensory
    #93433
    b*szki... 3 kommentel lejjebb írtad le hogy mások vagyunk....
  • grebber
    #93432
    Ezek a gusztustalan dolgok vs ne esznek közben sosem értettem.
    Én lazán tudnék enni ha közben odaszarnának mellém vagy agyontrancsir belezős horror mellett is.
    Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
  • Bokafix2
    #93431
    Bite (2016)

    Ez rohadtul gusztustalan és nyálkás volt... egy fiatal hölgy rovarrá válását követhetjük nyomon... hasonlít a Légyhez, csak kicsit jobb a technika. Ugye ez értelemszerű, hisz A légy az nyolcvanas évek. (enni nem érdemes közbe)

    6/10
  • IMYke2.0.0.0
    #93430
  • LasDen #93429
    lolmá. War Machinennek azok a coffok :DDD
  • grebber
    #93428
    Mások vagyunk. Nekem az nem 3D-s film ahol nem jön ki az arcomba a cumo.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.15. 13:21:13
  • Totti5
    #93427
    Nem az a 3D amikor van egy jelenet és ott direkt benyomják, hogy nagyon 3D legyen, ami 2Dben nézve is vicces mert az egész effekt, jelenet csak is a 3D pillanatnyi hatásra van készítve....
  • IMYke2.0.0.0
    #93426
    Na, így már jobb:

  • grebber
    #93425
    "nem belemegy az szemedbe debilségek" Szívből köszönöm ,megspóroltad a 3D-s mozijegyet.Okádék ez nem 3D akkor.
  • cleric
    #93424
    Melyik volt a "valós" élet, ami tényleg megtörtént vele?
    Miért élt ilyen sokáig, miért nem kapott olyan halhatatlan életet, mint akkor mindenki más?
    Hova lett mindenki az életéből?
    Mi volt a végén a visszafelé menő idő?
  • IMYke2.0.0.0
    #93423
    "de fogalmam sincs, hogy ez a film mi volt..."

    Visszaemlékezés egy életútra és annak elágazásaira és az "akár így is történhetett volna"-szerűségekre (nem véletlenül vannak kifejtve ezek a szálak), és tettekre. Ráadásul, egy olyan közegben, ahol már olyanokat nem csinálnak az emberek, mint amiket ő tett.
  • Selminar
    #93422
    London has Fallen

    Me IQ has fallen 3/10
  • cleric
    #93421
    Valaki elmagyarázná kérem _érthetően_, hogy mi a jó eget néztem én 2 és fél óráig a Mr. Nobodyban?
    Azt olvastam ott, ahonnan letöltöttem, hogy a film feléig totál káosz, aztán helyére kerül minden és hű meg ha! Hát én becsülettel végignéztem az egészet, még a depis anya full gáz táncolós performanszát se tekertem el (pedig ahhoz már kedvem lett volna), de fogalmam sincs, hogy ez a film mi volt...
  • Kongy
    #93420
    Johansson-nak van 2-3 sora a filmben :D
  • Totti5
    #93419
    The Jungle Book

    fantasztikus

    A 3D 3D volt és nem belemegy az szemedbe debilségek. Ott ahol kellett ott volt és jó volt, egy másodpercig sem túllőve vagy hatásvadászkodva.

    Látvány elképesztő, az összes állat megszólal annyira élethűek, a környezet detto.

    Ami a lényeg hogy nem lett gyerekmese szint, de nem is lett a másik véglet. Képi világ ahol kell ott sötét, sejtelmes, máskor színes szagos. Mint ahogy szövegek és a poénok sincsenek túltolva és sehol semmi debilség. Igényes, szórakoztató de ahol kell ott gonosz.

    Mindenkép meg kell néznem eredeti nyelven is ( Bill Murray, Scarlett Johansson stb... )

    Még ilyen újrafeldolgozásokat kérek!
  • IMYke2.0.0.0
    #93418
    Nálam 9/10-re jó volt.

    "[2 óra 5 perc 40 mp-től: Pavane OP.50 (Gabriel Fauré) c. dal!!!]
    Fenomenális film volt. Nincs mese."
  • gombabácsi
    #93417
    ez hihetetlen, pont ezt a filmet kerestem. régen láttam és nem emlékeztem a címére
  • IMYke2.0.0.0
    #93416
    Mr. Nobody
  • LasDen #93415
    Mr. Nobody
  • repvez
    #93414
    ez melyik filmből van összevágva?
  • cobol
    #93413
    Triple 9.

    Előzetes alapján kiképzés szerű filmet vártam,korrupt zsaruk stb.. Sajnos nagyon közepes lett a film.

    5/10
  • tigeroo
    #93412
    amerika kapitány 3


    jó volt, felnőttek az ilyen komolyabb dolgokhoz is, jó felvezetés lesz a későbbiekhez. azért volt pár logikai buktató, amit feláldoztak a történetmesélés oltárán (pl. vasemberre ráesik pár autó és magatehetetlenné válik kiesve a harcból- sajnos már tudjuk, hogy a régi vaspáncéljai is miket bírtak ki)
  • gombabácsi
    #93411
    10 cloverfield lane
    jó kis oldschool scifi. színészek közepesek, sokszor erőltetett, de azért nem rossz. a vége meg király :)

    donnie darko
    ezt jó régen láttam, megnéztem újra. zavaros, béna sztori, de jó színészek, meg van hangulata, szóval egész jó.
  • Selminar
    #93410
    Pride Prejudice & Zombies

    Jól indult, második felében leült kicsit de még így is tetszett.
  • RatBaG #93409
  • CalebJoe
    #93408
    Ecto-1 a legjobb akkor is.
  • IMYke2.0.0.0
    #93407
    Holmi hulladékzenésassassintrailer helyett ezt nézzétek meg:

    "Custom Car Creations: Brothers Build Incredible Replica Movie Cars
  • IMYke2.0.0.0
    #93406
    Minden relatív.
    A kedvenc zenei stílusomban is mutatok neked tucatnyi hulladékot - a saját szubjektív megítélésem által szűrve, értelemszerűen.
    Itt találsz pár hulladékot. Pedig szeretem a trance-t.
  • Jim Morrison
    #93405
    ezt úgy mondod, mintha fos zene csak abban a rétegben akadni :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (ez persze relatív)
  • IMYke2.0.0.0
    #93404
    Hát azért a dubstep és társai stílusban akadnak...
  • Tikal #93403
    Azt hiszem ezt nem nekem kell megmondani, hanem azoknak akik ezzel foglalkoznak, mindenesetre azt meg tudom mondani, hogy ennél fosabb zenét nem lenne könnyű találni....

    Nem tudom melyik az a két trailer, megnéztem most párat, de semmi érdekes...
  • CalebJoe
    #93402
    Ezt nyomták volna alá elcsöppentem volna.:)

  • Jim Morrison
    #93401
    hát nem egy battlefield 1 trailer az biztos!
  • Tyler1
    #93400
    Milyen zene illene alá? Ajánlom a Unity és a Syndicate trailereket, amikhez az Ubisoft pont ilyen beteg zenéket választott.
    Egyébként szerintem maga a trailer is borzasztóan gyenge.
  • Jim Morrison
    #93399
    :v

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.05.12. 17:21:40
  • LasDen #93398
    tessék az előzetes jó zenével :D
  • Tikal #93397
    Ha valaki még nem látta az Assassin's Creed trailerét akkor ajánlom, hogy hang nélkül nézze meg és tegye be alá a kedvenc számát, jobban jár....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is emlékszem mikor láttam utoljára ilyen elbaszott egy zene választást trailer-hez, nem is akarom többet megnézni...megy neki a dislike


    Legjobb comment a videó alatt: "I hope there's no glitches"
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.05.12. 16:56:43
  • Nyiri
    #93396
    Egy szakmai körökben forgó ismerősöm mondta, hogy a Deadpool elején a kimerevített kép a főcím alatt az egy realtime engine. Azért ez meglepett... Lehet másoknak ez ismert volt, de én meglepődtem.
  • hiper KOCKA
    #93395
  • IMYke2.0.0.0
    #93394