1012
  • NeoMaN
    #209
    Gombot lőjed baz, szvsz akármivel.
  • ollie
    #208
    azt udje tuggyátok, hogy ez nem a serious sam 2, amiről beszéltek? ez a second encounter...
  • Face
    #207
    ugysem ment nagyon
    rakétával vagy thomsonnal mivel?
  • KisKolok
    #206
    Lőjed!
  • Face
    #205
    Sziasztok!!

    Elkadtam a gameban :(

    Ott tartok hogy a hold templom felé dzsalok a szobor fej elpusztítva utána a következő heylen van két épület két oldalt a jobb oldaliban van két rakétás szörny és egy kis béka itt egy gombot kell megnyomni a másikban két hárpia és víz körülöttem hatalmas karókal a karók felett a gpomb amit meg kéne nyomni!!


    DEHOGYAN? SEGÍTSEN VKI!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #203
    Dragon UnPAcker 5.0-val ki tudod venni a *.gro fájlokból a zenéket!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • Blasta
    #201
    Hát szerintem a SS2-nek a terep terén abszolut nem kell szégyenkeznie. Kissé túl szines, meseszerü, de a játékot ez nem rontja el. Lévén a maga a játék sem a realizmusról szól.
    Az engine viszont igencsak szép. Ha meg akarsz róla győződni, indíts el 1-2 techdemo-t. Szobáról szobára bemutatják mit tud a motor. Elég meggyőző.
    A szörnyek meg olyanok amilyenek. Nyilván nem akarták 100000 poligonból összerakni őket. Lévén a legtöbbször 300-1000 között van a pályán rohangáló enemy-k száma, nem nagyon felejtkezhettek bele a részletességbe a fejlesztők. Ahoz a Nasa computerei is kevesek lettek volna.
    Ez így jó ahogy van, csak nem kell olyan kritikus Sammel (:-) nézni! A lényeg hogy önfeledt perceket szerezzen és ezt meg is teszi.
  • Anee
    #199
    A elefant utáni pályán ahol a vizrendszer van ott merre kell menni?
    amúgy kurvajó ötletek vannak a gaméban iszonyat fasza
  • CSOCSO
    #198
    a hülye:)
  • Blasta
    #197
    Nem jön be neki az agyatlan hent. Hát így járt!
  • CSOCSO
    #196
    most mi a abj?
  • Blasta
    #195
    THX. Már kiderült, hogy valószínüleg én írtam fel rosszul. Nem gond. Kibirom egy-két hétig nélküle!
  • CSOCSO
    #193
    nekem kifogástalan!!!!!
  • Blasta
    #192
    Szasztok.
    Lenne egy kérdésem. Mi a tapasztalatotok a SS2 és a magyar XP együttműködéséről?
    Pls válaszoljon valaki, mert nem megy a game!
    THX
  • sage
    #191
    http://www.tar.hu/xtreamwt/gameiso.html
  • sage
    #189
    Hajaj... Épp az utolsó pályánál járok és itt aztán van hancúr rendesen
  • Dikkma
    #188
    Oks.
    Meg kéne csinálni CS-t SS-re :o)
  • Frank99
    #187
    Itten' is fennforgok :-)))
  • Dikkma
    #186
    Lesz annál 2-3x durvább rész is. De a főellenség előtti részt nem vettem bele, mert abbahagynád :D
    Egyébként kiadták az SDK-t, aki modot akar készíteni, az töltse le az SG-ről!
  • CSOCSO
    #185
    azé néha túlzásba esnek..annyi ellenséget rakna be...az masodik világban ahol van a hosszu csatatér...jön vagy 6 bika meg 10-20 bombás fejetlen csákó..ez egyszerre:) aztán jön az 50 csontvázmarcika
  • Dikkma
    #182
    Én raksival lövöm a földet, meg lángszóróval forgok, de végül is mindegy :-)
  • magus
    #180
    hmm
  • Dikkma
    #179
    Én ezt nem értem. Tudom, buta ember vagyok, de még mindig nem.
  • CSOCSO
    #178
    bazzeg most látom rosszul irtam a szveget.. az autot kell megkeresned és nem a képet:) d emár kijavítottam
  • #177
    Pfuj! Undorító!! :)))
  • CSOCSO
    #176
    www.tar.hu/nwocsocso/auto.html
    ezt nézzétek meg!! csak egy másodpercet vessetek rá!!megéri !!
  • Dikkma
    #173
    :-)
    Gyere ide, itt nem foglak.
  • Frank99
    #172
    jó kis hentelős gáma...
    Kikapcsolódni nagyon jó, főleg, miután berágok, amikor kimoderálnak a pol-fórumból
    :-)))
  • CSOCSO
    #171
    :))) jut eszemeb megvan a gamez és kurvára tetszik:) igazi kis hent gamez:) csak ugy nyüzög a sok enemy:) szal gamezunk?:)
  • Dikkma
    #170
    :((
    Így jár aki nem szedi fel healthot meg páncélt, de serious speed-del szalagdál.
  • Dikkma
    #168
    Nem hiszem, hogy pénteken megint lehetne lehetőségem szervert indítani, de ha lesz, akkor nyomjuk megint! :)
    BÁR lehet mohaa dedikált szervert indítok.
  • CSOCSO
    #167
    nyah megvan a gamez csakhát a vincsim nincsen sok hely:) igy nemtom feltenni..majd nemsokára kirpobálom
  • I.C.ram
    #166
    sajna kifagytam a jatek kozben es utana meg mar nem volt kedvem vissza menni mert allandoan fagy nekem a serious sam es is tok gaz hogy mindig kibe lepek! :(
  • magus
    #165
    ezt azért mondod hogy ronda hogy naggyon jó
    nem változtatom meg ma:)
  • Dikkma
    #164
    Nagyon ronda a logód addig nem feszel le amíg nem változtarzsz :))
  • Dikkma
    #163
    Sántít vaze nem azt mondtam hogy a SS2 tech demo része múkködik csak hanem azz, hogy ez egy engine tech demó. Kisit már fpolyanak össze etűk. Tehát ez végül is egy budget class jtáék, tökmindegy mennyi fogy belőle. Nem érdekes az AI. Kész. ennyi.
  • magus
    #162
    na majd megcsinálom rendesen is a logomt de már untam a simát...
  • magus
    #161
    sztem tok jo a ss2. Singleben is meg coopban is.
    Az id játékok mindig is tech demok voltak, de nem ez volt a fő vél sztem. játére öbb időt forditottak.Bár a q3 tényleg nincs single...
  • Dikkma
    #158
    Egy engine techdemó. Arra csinálták, hogy eladják az engine-t. Mint ahogy a Quake3-nak sincs túl sok célja ezen kívül...
  • Dikkma
    #156
    Na!
    Tegnap voltam 20 éves, ma már 20.1/365, megyek innya, meg Bank :DDD
    Holnap screenek (szarok lettek)
    Pá!