1012
  • Voltan
    #292
    Hát, nekem nem tetszik túlzottan eddig. Az előző részt nagyon csíptem, de ez valahogy nem....
  • Istencsászár
    #291
    a természet hiányzik belőle 1be is a dzsungel, sivatag piramis volt a királyás
  • rage
    #290
    Bízzunk abban, hogy a teljes verzióban lévő egyéb pályák hangulata ennél jobb lesz. Nem beszélve a zenéről ...
  • Dynamic
    #289
    Alapvetően ott b@szták el, hogy ezt a sci-fis pályát tették a demóba,ez meg elég idegen a SS-től.Pedig a régebbi képeken erdő, füves, váras pályákat is láttam.
  • Newfronter
    #288
    Kipróbáltam, és jó volt, igaz nem olyan hatalmas bumm, de jó lesz ez, várom a teljest..
  • Gabe18
    #287
    Hát nem tudom.Nekem nem jön be igazán.
    Grafika nekem túl csiricsáré.Nem mondom hogy csúnya,de nem is tetszik túlzottan.
    Ma már túl kéne talán jutni ezen a lelőtt ellenfél szétesik 3-4 véres darabra féle megoldásokon,és esetleg valami fizikát pakolni a játékba.
    Meg ahogy előttem irták,fps-be ezek a platformokon ugrálós részek,hát ugy hiányoznok hogy csak na.
  • rage
    #286
    Nekem nem adta vissza az első rész hangulatát
    Szép, jól fut, de sem az ellenfelek, sem a zene nem fogott meg.
    Legalábbis , ez a pálya nem.

    A platformos/ugrálós részek meg nem kellenének ebbe.
  • Istencsászár
    #285
    szép,szép de nemértem mérkelett eddig huzni 1 évvel korábban nagyobbat ütött volna...
  • Mustang2005
    #284
    Naggyon jó a demo:)
  • Newfronter
    #283
    Sziasztok!
    Nekem az első rész a hentelésen kívűl, egy egyedi hangulatot jelentett, a játék saját világával... nagyon megfogott az egész, pedig nem is volt benne csak lövöldözés, mégis a zene, és a hangulata nagyon ott volt. Ez a játék számomra kultusz, és most itt vala a "2. rész", ami visszohazza ezt a hangulatot (remélem), ugyanis még nem próbáltam. Sőőt az 1.-résznek csak a single részével játszottam, szóval akkor még netem sem volt.
  • báttyó02
    #282
  • Istencsászár
    #281
    Kép1
    Kép2
    Kép3
    Kép4
    Kép5
    Kép6
    Kép7
    Kép8
    Kép9
    Kép10
    Kép11
  • Istencsászár
    #280
    GFX: Graphics board with complete support for hardware pixel shaders (compliant with DirectX 8 or higher). szóval dx8 ati 8500on L
  • Mustang2005
    #279
    RAM: 512MB-om van!
  • Gabe18
    #278
    Minimumnak jó,meg az 1.6-os proci is.
  • Istencsászár
    #277
    na meglesem:D dobok képet minjá
  • Mustang2005
    #276
    Ezzel el sem indul????????


    ATI Radeon 8500
  • Gabe18
    #275
    Hardware Requirements:

    OS: Windows 2000 or Windows XP

    CPU: AMD Athlon or Intel Pentium

    RAM: 512MB

    GFX: Graphics board with complete support for hardware pixel shaders (compliant with DirectX 8 or higher).

    Drivers: newest available hardware drivers

    DirectX 9.0c

    Please make sure that DirectX9.0c is installed, and that you have updated your graphics card drivers.



    Not supported:

    - Windows 95, 98 and ME

    - DirectX 7.0 or lower 3D accelerator, or one without DirectX 9.0 compatible driver

    (Matrox Parhelia, nVidia TNT and GeForce1,2,4MX series, ATI Radeon 7000 series, Intel integrated graphics prior to 915G chipset, ...)

    Minimum supported (low-end system):

    CPU: ~1.5 GHz Athlon XP or Pentium M, or ~2 GHz Pentium 4
    RAM: 256 MB
    Sound: any DirectSound compatible sound board
    Graphics: DirectX 8.0/8.1 compliant or low-end DirectX 9 3D accelerator
    (nVidia GeForce3 and 4 series (not MX!), GeForceFX 5200 through 5700 series, ATI Radeon 8500 through 9200 and X300 series, S3 DeltaChrome or XGI Volari ... )



    Recommended (mainstream):

    CPU: ~2.0 GHz Athlon XP or Pentium M or ~2.6 GHz Pentium 4
    RAM: 512 MB

    Sound: DirectSound3D compliant sound board
    (Creative SoundBlaster Live series, nVidia SoundStorm, ...)

    Graphics: DirectX 9.0 compliant 3D accelerator
    (nVidia GeForceFX 5900 series and GeForce 6200 and 6600 series, ATI Radeon 9500 thru 9800 and X600-X700 series, ...)



    Full-experience (high-end):
    CPU: ~2 GHz Athlon64, or ~3 GHz Pentium 4
    RAM: 1 GB (1024 MB)

    Sound: DirectSound3D with EAX 2.0+ sound board
    (Creative SoundBlaster Audigy series, nVidia SoundStorm, ...)

    Graphics: DirectX 9.0 high-end 3D accelerator
    (nVidia GeForce6 6800 and 7800 series, ATI Radeon X800 and X850 series, ...)

  • Seth
    #274
    readme-s gépigényt copyzd be ide lécci...kösz
  • ThugEdge
    #273
    kipróbáltam a demot,nagyon nagy,vicces szép színek,papagáj-követő-bomba legnagyobb,maj folytatom
  • ati2002
    #272
    én is, most megyek dolgozni, este 10-ig

    az alábbi link hamarosan jó lesz, most teszik fel a demót. A mérete 235 MB lesz.
  • B@dsector
    #271
    Kár, hogy csak estefelé tudom kipróbálni
  • ati2002
    #270
    demo
  • B@dsector
    #269


    A délutáni órákban várható a Serious Sam II demonstrációjának felbukkanása, tájékoztatta a nagyközönséget a kiadásért felelõs 2K Games. A 250 megás bemutatóban a Seriousopolis Uptown névre hallgató pálya kerül majd terítékre, melyet egyjátékos és többjátékos móduszban egyaránt lesz alkalmunk tesztelni, illetve a végleges játékba szánt összes fegyvert kipróbálhatjuk az ígéretek szerint. Érdemes lesz tehát visszanézni a délután folyamán, hiszen Sam barátunk visszatérése órákon belül esedékes.

    Forrás

    Mit is mondhatnék
  • effe
    #268
    én a serius sam kiegészítőjét két haverommal toltuk végig cooperative módba.singleben nem cátszottam vele, de 3-am nagyon király volt írtani a szörnyeket.kiváncsi vagyok a folytatásra, ezt már egyedül is ki fogom próbálni!
  • Duddits
    #267
    Seious Sam októberben támad

    captainm - 2005.09.17. 13:46 - 14 hozzászólás

    A Serious Sam 2 fejlesztői végre elkotyogtak egy infót a játékkal kapcsolatban. A cuccos megjelenési dátuma derült ugyanis ki, ami egészen pontosan idén október 10-én lesz esedékes. Komoly Samu tehát hamarosan betámadja a boltokat, tessék tehát figyelni őket.
  • dikki*yysw
    #266
    Ez az új rész a SS2 lesz, tehát a 3. rész. Nem játszottál ss2-vel. ennyi
  • BBird
    #265
    Eredetileg ez a topic a Serious Sam: Second Encounter témája volt, de aztán a fejlesztők jól megtréfálták a játékosokat, s bejelentették a tényleges Serious Sam 2-t. Szóval ez a topic az SE és a tényleges SS2 fóruma is. :-)
    Amúgy a kérdésed nem egyértelmű? Arra gondolsz, hogy ott folytatódik, ahol abbamaradt, vagy arra kérdezel, hogy ez a következő rész-e? Előbbire a választ nem tudjuk szerintem, viszont ez a soron következő rész (3.). :-)
  • TheRaven
    #264
    Hali ez az SE folytatása lesz?
  • grebber
    #263
    Serious Sam 2 múvi 35MB
  • soulhunter
    #262
    végülis megoldhato :) kösz a tippet,már ma du. kiprobálom :)
  • BBird
    #261
    Kooperatív, azaz haverral játszani a Serious Sam single pályáit. Egy csapatban, hard fokozaton, Ti és a mánszták! :-)
  • soulhunter
    #260
    Coop? na,ennyire nem mélyültem bele a játékba,de mi is az a Coop?
    bocsi az értetlenkedésemér,de az online játékra csak kb. 2-3 7e kaptam rá,szal még nagyon sok kifejezést nem vágok :(((
  • BBird
    #259
    Coop-ban nyomd inkább, az az igazi. :-)
  • soulhunter
    #258
    végigtoltam az SS:SE -t :) nagyon kuuul (: tudom,kicsit el vagyok maradva,de most hogy nincs jo játék a piacon,gondoltam nosztalgiázok 1et...
    nagyon állat :)
    viszont SS:FE-ben elakadtam ott,ahol vmi minifaluban kell leesni vmi csatornába... az ajto nem nyilik ki,és már leusztam a barlangi tavak aljára is kapcsolot keresni,de semmi... sehol 1 szörny,amit ki kéne csinálni,vagy 1 kapcsolo... na mind1... asszem most a legnehezebb fokozaton megprobálkozom ujra az SS:SE -rel :D
  • BBird
    #257
    Mondjuk azért jó, hogy eredetileg ez a Serious Sam: Second Encounter topicja. :-))
  • BBird
    #256
    Ki nem mondott kiegészítő. Önálló, mint mondjuk GTA3 és GTA Vice City. Mindenki úgy mondta, hogy kiegészítő, közben teljesen különálló volt.

    Itt is majdnem hasonló, ugyanaz a motor, hasonló sztori. De a címében sosem volt, hogy SS2: Second Encounter, csak úgy, hogy Serious Sam: Second Encounter.

    Ezért jön most a tényleges SS2. :-)
  • xavier
    #255
    Hi


    Valaki magyarázza már el:
    Ugye volt a SS 1 a first ecounter aztán én úgy tudtam hogy a second ecounter volt a második rész....Vagy az csak egy ilyen folytatás volt nem is második rész?
  • grebber
    #254
    Serious Sam 2 infók hamarosan

    PC - 2005-04-04 10:11:00

    Talán a tavaly áprilisban megtartott GDC volt az utolsó alkalom, amikor élesben is láthattuk a Serious Sam 2-t, azóta azonban a Croteam derék fejlesztői nem kényeztettek el minket túlságosan ízelítők terén. Az előrejelzések szerint hamarosan gyökeres változás állhat be az így kialakult tarthatatlan állapotot illetően, a külhoni Computer Games májusi száma allítólag ugyanis vaskos előzetessel készül a második Serious Sam bemutatására, mely szkennek formájában egészen biztosan megérkezik majd hozzánk is.

    info: 576.hu

    Várom már a tavalyi videók eléggé szépek voltak.
  • BBird
    #253
    Ez is egy megoldás... :-)