1012
  • qwert
    #252
    Végülis megoldódott a probléma, mert halál után egy kattintás, és újraéled az ember, úgyhogy

    További jó játékot, és köszönöm a hozzászólásokat
  • BBird
    #251
    Kinek mi a hangulatos. Valaki taktikusabb, valaki hardcore kedvelő... :-)
    Komoly Sámuel története legutóbb valami játékkiállításon mutatta magát, de az egy konzol verzióhoz kapcsolódott, pedig elég jól nézett ki, bemutatóját nézve. :-)
  • Dave77
    #250
    Így van, dúm és társaik ide vagy oda még mindíg ez a leghangulatosabb fps. Nem tudja vki, hogy lesz e folytatás?
  • soulhunter
    #249
    sztem nagyon odavág az SS2 :) haverom tesoja már azota játszik ilyenekkel,amiota bekötötték hozzám a netet :D szal kb 4 éves kora ota irtjuk 1mást online :)))
    yayyyhh,a régi szép idők,amikor a GTA 1-gyel tanitottam meg,hogy is kell ilyesmikkel játszani...

    szal én is csak dicsérni tudom az SS2-t... a mozgo fűben alig látszo 50-60 ellenség nehezebb fokozatokon,akiknek a nyomát mozgo fű jelzi... ohh,hát ilyet tényleg csak far cry ban lehet látni,de ha belegondolunk,hogy az SS2 ezt X éve megcsinálta,akkor a vitát eldöntöttük :DDD szal lehet,h az SS2 "csak" 1 hivatalos FPS,de ettől függetlenül én még nem találtam olyan játékot ebben a kategoriában,ami annyira lekötne,mint ez. a HL2 tök unalmas,bár mégcsak a mocsárjároval mászkálok,de vhogy nem vagyok hanyattvágva a HAVOK engine fa-és egyéb természeti kezelésétől (pedig az is a fizikához tartozik,ahogy fujja őket a szél)...

    ennyire csak a C&C Generals foglalt le,dehát az már 1 másik kategoria... :)

    ja,bocs a hosszu "kifakadásért",csak gondoltam,ha már irok,akkor összehasonlitásokat is belenyomok 1-2 sor erejéig :)
  • qwert
    #248
    Pedig hidd el, így van :)) Nos, ha nincs egyéb "megoldás", próbálgatjuk, ha megunja, keresnünk "nyugisabb" játékot. Köszönöm a reagálásokat
  • BBird
    #247
    Ilyen nincs, hogy legkönnyebb fokozatban fél perc után kiiktatják... főleg az elején. Akkor még csak egy-két "monsztá" jön. Később szól a nagyobb buli. :-)
    Amúgy én félöcsém hasonló idősen ültettem le a Wolf3D elé. Imádta. :-D
  • qwert
    #246
    Persze, csak ezt nehéz neki megmagyarázni, miután fél perc alatt kilövik
  • BBird
    #245
    Én mikor barátommal játszottunk vele, easyben, nem egyszer előfordult, hogy a vége felé beugrottam a hatalmas tömegbe, s csak néztem, ahogy lövik a karakterem. Egy kávé megivása után ugyanúgy ott álltam... persze közben haverom lassan írtogatta őket. Ez a csapatmunka. :-D
  • BBird
    #244
    Ha legkönnyebb fokozatban toljátok, akkor lassan megy le az életerő. Egyébként ennél jobb megoldás nincs. :-)
    Lehet nem kellene felvenned előle az elsősegélycsomagokat, kis önző! ;-D
  • qwert
    #243
    Egyéb
  • Thanatos
    #242
    védd meg!
  • qwert
    #241
    Hello!

    Ezzel a játékkal játszanék a fiammal multiba coop game-t, neki viszont kellene a god mode (mivel még csak öt és fél éves smile2.gif ). Hiába írom be viszont neki a please god sort, az ellenség egy idő után végez vele. Tud valaki megoldást?
  • Budai
    #240
    Akárki akár mit is mond ez a legjobb játék :) Persze multiban egymást kinyírósban
  • NeoMaN
    #239
    Sam a legjobb.... :D
    FarCry elmehet a sunyiba a bozótbanbújkálós kommandósaival együtt! :Ð
    agyatlanhent POOOWWAAA :DD
  • Serpa
    #238
    Serious Sam 2 GDC trailer

    ez már nem pocsék kézikamerás felvétel !
  • grebber
    #237
    Ez a video BÜNTET!
    Legalábbis szerintem nagyon ott van!!!
  • steweee
    #236
    hát igen, tényleg korát megelőzően jó játék volt grafikailag, és a története meg annál is jobb. lesz folytatása egyébként
  • Dave77
    #235
    Hi!

    Most látom, van ilyen topic is. Anno ez nagyon tetszett, nem tudjátok lesz folytatása?
  • Lifeforce
    #234
    És még a mozgó időjárást és napszakokat még nem is említettem....
  • Lifeforce
    #233
    De a lényegen nem változtat.
  • Lifeforce
    #232
    Bocs több mint 2 éve készült a Serious Sam:The Second Encounter
  • Lifeforce
    #231
    Én megvédeném a Serious Sam-et...
    Far Cry gyönyörű de csaszheted....
    Netkód az igi2 vacak netkódjával vetekszik, instabil mozgásáról már nem is beszélek.
    Serious Sam motorja közel ilyen szépséget DX7 alatt 3-4 évvel ezelött!!!!!! képes volt előállítani 3x akkora terepeken mint a Far Cry tökéletes netkóddal és ami a lényeg:
    Egyszerre 200-300 mozgó objektumot kezelt multiban lagg és minőségromlás nélkül, úgy, hogy a fákat is szét lehetett szedni.
    Na akkor most hasonlítsd a Far Cry-hez, úgy, hogy figyelembe veszed azt is, hogy 3-4éve készült a Serious.
  • Vlala #230
    A Serious Sam : The Second Encounter végén is ki volt írva a To be continoued... felirat, jön a következő rész?
    Hentelés indul!
  • Evin
    #229
    Utánanéztem, és szerintem a képek csak az új SS2 Enginre vonatkoznak, ettől függetlenül, ha jól sejtem, az új rész SS3 lesz.
  • Evin
    #228
    Vagy ez csak kiegészítő volt?
  • Evin
    #227
    Dehát én egy évvel ezelőtt játszottam egy játékkal, aminek ez volt a neve: Serious Sam2:Secont Encounter. Vagy valami hasonló.
  • dikki*yysw
    #226
    Lehet hogy nem te tudod jobban, hanem a fejlesztők, a játékoldalak, meg úgy a világ.
  • dikki*yysw
    #225
    Nincs SS2.
  • Evin
    #224
    Miért nem? A SS2 már vagy 1 éves játék.
  • zaki
    #223
    sztem ne a Fry Cry-hoz hasonlítsuk a játékokat, mert annál úgy sem lesz szebb game egy jóideig :)
  • dikki*yysw
    #222
    Hát ja. Mondjuk ekkora videóból túl sokat nem lehet megítélni, de az látszik, hogy ugyanolyan mesés, rajzolt az egész mint a first és a second encounter.
    A rögbis csóka azért üt :D
  • dikki*yysw
    #221
    Nem.
  • Árnyvadász
    #220
    Megnéztem ezt a kézikamerás videót. Vélemény: Szép, de a Far Cry már most szebb. Konkluzió: Kuka.
  • Evin
    #219
    Nem a SS3 akarna lenni?
  • Serpa
    #218
    Ingame video !
  • Serpa
    #217
    "[GDC] Az első Serious Sam 2 képek !

    A horvát illetőségű Croteam első ízben állt a nagyközönség elé a Serious Sam 2-vel ma délelőtt a San Jose-ban, hogy a teljesen újraírt motor erősségeit demonstrálja hosszasan. Az eddig titokban dédelgetett shooter karaktermodelljei roppant látványosra sikeredtek, illetve - helyszíni riportok szerint - a pályatervezők is derék munkát végeztek. Természetesen külföldi kollégáink igyekeztek lehetőségeik szerint megörökíteni a látottakat, így a prezentáció alatt készült képeket a galériában lehet megtekinteni."

    nem a legjobb minőségűek, de ezek vannak egyelőre.



    Többi kép !

    by 576.hu
  • ollie
    #216
    FileShack

    Bár itt kell előbb regisztrálnod magad, hogy bármit letölthess, valamint ha nem fizetsz, akkor valszeg kell várnod valamennyit előtte, de itt minden patch megvan hozzá, még olyan is, ami feltuningolja a grafikát.
  • Lacc
    #215
    Nincs nekem és nem is tudom honnan lehetne szerezni :)
  • ollie
    #213
    ja, és semmi köze a töködhöz
  • dikki*yysw
    #211
    szerény véleményem szerint
    :)