295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • steweee
    #175
    ahogy belépsz a kanyonba szemben van a szobor felül a kastély bejárata. mondja is raziel hogy a nyiszlett szárnyaival nem tud felreppeni, ezért kell más utat találnia. na az előtt van egy lék a tavon, ott merülj le
  • Randal
    #174
    Kell ott lennie egy léknek, vagy asszem te tudsz vágni magadnak. Ha nem akkor lépj át a szellemvilágba.
  • misi9
    #172
    A bolygóra rávilágítottam, volt egy video. Megkaptam a harmadik kardomat (lila). Abból a helységből ki tudok jönni, de onnan nem tudok továbbmenni.
  • Randal
    #171
    a tükröket be kell állítani.
    át kell menned a rácsos terembe, ott van egy ablak, ott továbbmenni, ott is van egy tükör, mindet úgy kell beállítani, hogy fényt juttassanak a lent lévő bolygóra.
  • misi9
    #170
    Elakadtam. Tükröket kellett mozgatni. Megvan a lila kardom, be kell dugni a falba egy nyílásban. Abból a teremből nem tudok kijutni.
    Nem tudjátok, merre van a kijárat, ill., hogy lehet kijutni?
  • steweee
    #168
    a blood omen sorozat is a soul reaverhez tartozik story ügyileg? nem más cég írta? játszottam a 2-vel. nagyon tetszett, gyönyörű volt, csak elakadtam ahol a vámpír csajt kellet volna kiszabadítani. két napig csak azt kerestem , hogy hogy lehet kinyitni a kápolna ajtaját ahol fogvatartották, aztán letöröltem
  • steweee
    #167
    a soul reaver első részének milyen volt a grafikája? most játszottam végig a kettőt, és lélegzetelállíóan gyönyörű. bár igazából a story miatt érdemes megcsinálni.érdemes lenne azt is megszerezni?
  • gonosz
    #166
    jol mukszik 9100-el, driverhiba lesz vagy ilyesmi
  • Randal
    #165
    Bakker, ezt nem hiszem el. Nekem megvolt ez a cím, aztán egyszer bmegnéztem a sinjinsolves.com-ot és tutkóra teljesen más jött be.
  • steweee
    #164
    http://www.sinjinsolves.com/guides/loksr2/sr2walk.htm
    angol tudás nem árt
  • shaba23 #163
    küld már el a végigjátszást, mert én is elakadás miatt hagytam abba :)
  • steweee
    #162
    na, megkívántam, elővettem, végigjátszottam. mikor először játszottam vele, rögtön az elején elakadtam vhol.de most a leírással meg a trainerrel nekifogtam. és egyszerűen fantasztikus!!! brutálisan király ez a játék így!! hogy nem kell szenvedni, csak néhány nehéz ügyességi rész van, azt meg kikinlódja az ember vhogy a vidókért! nagyon baró!nem bírtam megállni hogy ezt le ne írjam.
  • tyutyu15
    #161
    szasztok!
  • Randal
    #158
    :)))
  • Orgi
    #154
    Ha érdekel vkit egy ehhez hasonló játék,csak remélhetőleg (&szerintem) 1000* jobb (lesz, ha majd lesz)
    www.acclaim.com/games/shadowman2/index.html
  • Randal
    #149
    Ne is hagyd, ez egy nagyon jó játék.
  • Bandee
    #146
    Köszi a segítséget. Azóta haladgatok rendesen ;) (Light reaver)
  • Orgi
    #145
    Hm,én is úgy látom,hogy nem ment.Ugyanis visszajött hibaüzenettel erről a címről: [email protected] Mind1, nézd+ a Soul_reaver_2_help könyvtárat,ott a help:)
  • Bandee
    #144
    Bocs de milyen mail jött ? Mer' emil nem ...
  • Orgi
    #143
    Talán ez segít majd,más nem is kell ide,mail ment.
    A képből nem derült ki semmi számomra,nem is emléxem erre a részre:)
  • Bandee
    #142
    Én nem pont erre gondoltam, ha 1 kicsit olvasnál vissza, erre már kaptam választ. Vki más ?
  • Orgi
    #140
    Sajna nemtom,hogy hogy tudom megnézni a képet:)))))))))))))))
    Asszem 2 tükör van ugye.Egyik arra,ahol szellemvilágban kell átugrani a terem közepén lévő oszlopról.Ott van 1 szoba,meglövöd a tetejét és húzogatod az oszlopokat,kinyílik egy ajtó fent és +van az 1ik tükör.A másik tükör egy szoba közepén van, ahova nem tudsz átugrani.Itt a szakadék pereménél az 1ik oldalon van egy olyan karika,amiba bele tudod vágni a karmaid,középre húzod és akkor keletkezik egy shadowbridge.Itt is kell plafont lőni...
    Asszem ez a kettő van,én az elsővel szoptam,gondolom te is.De ennél sokkal jobb fejtörők lesznek még:))) bye
  • Bandee
    #139
    A Soul_Reaver_2_HELP könyvtárba raktam fel 1 shot-ot a játékból a kérdés hogy ezt a 'tükröt?' hogyan kell +szerezni ? Élve, de hogy ? Előri is köszi a segítséget :)
  • Orgi
    #138
    Hm,én is ott akadtam el először:)))Leugrasz fentről az anim után, jobbra az ajtó 1értelmű út.Anim mutatja,hogy a terem közepén lévő oszlop Spectral realmban közelebb van,ugrás át,kulcs a ribitől be,szobában oszlophuzigálás,előtte plafonlövés,anim mutatja ha jó asszem.Utána 1értelmű...na most ha nem jobbra,hanem balra mész arra nem emléxem - ott is van plafonlövés és van 1 cseles híd vhol.Most vagy shadowbridge vagy ugyanolyan kihúzható hülyeség,nézd a falon a karikákat. Ez az egész vagy 4 órámba került,béna voltam:)) de a fire forgénál a repülgetős rész 1 nap volt,mindig leestem, mennyit szídtam az anyjukat...
  • Bandee
    #137
    Elakadtam ! Szintén annál a tükör forgatós résznél az elején :) Szemben állok a gömbbel, balra ha elmegyek van 1 tükör a lépcső tetején, majd tovább még 1, +lövöm a plafont, de ezt forgatni nem tudom (csak az előbbit), vissza a gömbhöz, majd iránya jobb oldal, felmegyek és ott is + lövöm a plafont, és itt megint van 1 fogatható tükör ! Melyik hogy kell beállítani ? 1 órá rohangálás után +untam !
  • Orgi
    #134
    Hát ízlések és pofonok:))) szinte csak játékra használom a gépet, a legtöbb game előbb-utóbb eljut hozzám,de mégis a shadowman2őt várom a legjobban:) meg a Warcraft3at és a Vampire2őt, ha lesz ilyen...:)
  • Orgi
    #131
    7 óra?Leírással játszottad?Nekem majdnem 14 és csak 2* vettem elő a leírást,hogy mit is kéne csinálni ott éppen (1 órás szenvedések után).Különben leírás a www.gamefaqs.com-on -és nagyon jó!A Shadowmannak pedig kell adni 1 esélyt,az első fél óra nem nagy durr,de utána...
  • STobiás
    #129
    Okos, kösz.De ha felmegyek a párkányra akkor ott hol lesz a bejárat?
  • STobiás
    #127
    Tudnátok segíteni? A mocsárban nem tudok feljutni az alagútba. Esetleg tudtok valahol egy letölthető végigjátszást???
  • Orgi
    #125
    Befejeztem,13óra 50perc volt - de csak a fire forgés ugrabugra miatt,az nem ment:)
  • Orgi
    #124
    Na már a fire forgénál tartok:)
    Ez a játék nagyon hasonlít a szerintem idáig megjelent legjobb pc-s játékra, a Shadowmanra. Asszem 3 éves játék,de a grafikája még most is szépnek számít.Azóta se találkoztam játékkal,ami annyira lenyűgözött volna,remek zene,történet.Még ezek a kardos kapunyitogatások is megvannak benne,+a "szintenkénti" életnövekedések...a SR2 készítői tutira játszottak a Shadowmannal. De azért az jobban sikerült (szerintem).A hangulata misztikusabb és sötétebb...nekem ez jobban bejön.De hogy honnét tudnád megszerezni...:(
  • Orgi
    #122
    Thx, mire ezt elolvastam már sikerült:)))) azt hittem profi vagyok az ilyen gamékban, de ez sok óra volt...mire észrevettem a shadow bridgét az 1ik oldalon...:)))) azóta már a jövőben szenvedek:)
  • Orgi
    #120
    Sziasztok,
    elakadtam asszem az első dark forgénál, vagy mi az. Idáig nem voltak ilyenek, írja, hogy nyomjak actiont aktív reaverrel és feltölti. De ez vhogy nem jön össze nekem, nem csinál semmit és nemtok továbbmenni. Asszem ez a Swamp pálya vége, lécci árulja el vki mit rontok el. Se materiális, se szellemvilágban nem tölt ez nekem semmit:((((( thx
  • Neuron
    #117
    Ha tudtok vmi megoldást akkor a mailemre küldjétek már el pliz!
  • Neuron
    #116
    Még mindig ázik raziel. Nem tudok felmászni sehova. Nem tudok 1 ik világban sem csinálmi semmit.
    A Kurva tóban áztatom magam mert a kapuk zárva vannak. A balkont meg nem érem el. Mi a faszt csináljak?
    Nagyon idegesít.
  • Neuron
    #115
    Kijöttök a helyről ahol a light reaver-t megszerezzük. Úszkáltok a tóban. A kapuk zárva az erkélyre nemtudok felugrani. Hogyan tovább?
  • Neuron
    #114
    Amikor kijöttök a fény templomából ott hogy kell tovább menni?
  • SAX
    #102
    Akkor meg1 kerdes:
    hogyan megyek at szellemvilagba? :)
  • SAX
    #98
    Hali
    Ahogy nezegettem itt a forumon hozzaszoltakat, eleg lama kerdest teszek fel :)
    Bar en az elso reszt kihagytam, teljesen uj az egesz game. Szal a legelejen vagyok, kinyirtam par embert, es van egy racsos ajto, ami elott azt irja hogy nyomjam az "up"-ot es akkor jo lesz... hiaba nyomom, abbol jo nem lesz... Szal itt tok elakadtam, es ahogy neztem ez meg semmi :)
    Azert valaki irja le, hogy menjek tovabb plz.
    Thx
  • Ziron
    #97
    Nem tudja vki, hogy játékbeli Kain az nem a biblia Káin?