295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • Edoman
    #215
    akkor már 2-ten vagyunk akik nem tudják . hátha segít valaki nekünk:)
  • csgj
    #214
    nekem mindegy, már két éve játszottam vele, csak lehet, hogy elővenném, ha megvan a megoldás...
  • Edoman
    #213
    én is pont ott akadtam el a várnál és nem zudok semmit csinálni. hiába rángatom a kart semmi:(
  • csgj
    #212
    király, akkor én is kérdezek. mert ha kapok segítséget, akkor újra felteszem a gamet. még eléggé az elején jártam, asszem az első mentéshely után. amikor mentem végig az úton, egyre távolodva vmi templomtól, a végén volt egy várfal, meg egy kar. ezt a kart hiába húzogattam, a várfal kapuja nem nyílt ki. és a halottak dimenziójában sem tudtam kezdeni semmit.
  • constantin
    #211
    Tőlem kérdezhetsz bár 1-éve volt hogy végigvittem.
  • Edoman
    #210
    Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki a soul reaver 2 -ben? Elakadtam. Akin ek van végigjátszása please nekem!!!!
  • Harly18
    #209
    Köszi, kipróbálom.
  • Solya
    #208
    A start menüben van olyan h Futtatás, indítsd el és ird be h regedit.
    Itt válaszd (+ra kattintva) a HKEY_CURRENT_USER, Software, Crystal Dynamics, Soul Reaver2, és a az utolsó mappát...erre már nem emléxem h mi volt a neve...
    Itt egy csomó fálj jön majd elő, jobbklikkelj ezekből a DisableVShaderre és itt válaszd h módosítás és a 0át írd át 1re és Ok.
    Ezután mennie kell rendesen:)
  • Harly18
    #207
    Nekem már az intró is úgy jön be, hogy halvány foltokat látok, a soul reaver 2 felirat is kéken jelenik meg, uténa pedig van hang, de kép nem...
  • Evin
    #206
    Soul Reaver 1 XP gondra
    Minden le van írva, hogy mit kell tenni. A 2xp javítás közül az egyik biztos jó.
  • seeyaa
    #205
    Nekem is vannak a Soul Reaver 1-el problémáim. Feltelepítem, és amikor indítani akarom a képernyőfelbontást folyamatosan váltogatja, és félig le is fagy tőle a gép, majd 2 perc után kilép. Windows XP-m van, 800 MHz 256 RAM NVIDIA Geforce 2 MX/MX 400. A gép előző tulajdonosánál Windows 2000 volt, ott tökéletesen ment a játék. Próbálkoztam kompatibilítási beállításokkal is, ez sem javított a helyzeten. Igaz én az internetről töltöttem le, de a demojával is ugyanez van. Valakinek van valamilyen ötlete, mi lehet a probléma?
  • dronkZero
    #204
    Nekem a Soul Reaver első részével van gondom. Először is az EVM változathoz krekk kell. Király, hogy veszel egy játékot boltban, aztán keresheted hozzá a törést neten... Na, mindegy, nem én fizettem érte.
    Másik fele, hogy valami kodekkel, vagy a hangkártyámmal eléggé csúnyán összeakad. A beszélgetések úgy zajlanak, hogy 5mp hang, 5mp szünet. Elég kellemetlen már az első beszélgetést az Elder Goddal végighallgatni, pláne, hogy így érthetetlen és élvezhetetlen.
    Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik kodeket eszi meg?

    Nem írtak még könyvet ebből a sorozatból? A sztorija valami qrvajó, csak van pár fehér folt.
  • Solya
    #203
    Mx-es kártyád van? Ilyen érdekes színeket, dolgokat látsz?
  • Harly18
    #202
    Nektek nincsen gondotok a játékkal xp-n?
  • seeyaa
    #201
    Köszi, szerintem nekiállok és végigjátszom az összeset.
    Húúú amire ezeket összeszedem, abba beletelik egy pár nap.
  • Solya
    #200
    Nekem tetszettek, bár a Blood Omen 1 még Diablo stílusú...de az is jó volt.

    Körülbelül így jelenhettek meg:
    Blood Omen 1
    Soul Reaver 1
    Soul Reaver 2
    Blood Omen 2
    LOK: Defiance

    A SR-nek és a BO-nak sok köze nincs egymáshoz, úgyhogy a BO2-őt BO1 után játszanám.
  • seeyaa
    #199
    Eddig még nem. Mégeérné végigjátszani a Blood Omen 1-2-t is?
    Ja és leírnád Solya, hogy milyen sorrendben adták ki ezeket a játékokat? Mert akkor talán az elején kezdeném.
    Köszi
  • Solya
    #198
    Szerintem nyugodtan...a defiance-t hagyd utoljára...legjobb:)

    A Blood Omen 1-2vel játszottál már?
  • seeyaa
    #197
    ÁÁÁÁÁÁ
    Ezt nem hiszem el! Ez a rész rohadt rövidre sikeredett! Főleg, hogy négyszer kellett ugyanolyan, vagy hasonló kinézetű pályán oda-vissza kóborolni. Amilyen játékokkal eddig játszottam valahogy sokkal hosszabbnak tüntek. A logikai feladványok se a legnehezebbek voltak. Meg főleg a vége olyan üresnek tűnik, talán azért, mert nem értek angolul. A Soul Reaver 2-nek van folytatása? Mert ha igen annak is nekiesek.
    Remélem hosszabbra sikeredett.
    Ja és az egynek és a Defiance-nek érdemes nekifogni? Ez a kettő elég kiábrándító volt a számomra. Főleg a vége: Halhatatlan vagy, meg minden, a főellenséget egy hároméves is legyőzi.
    Amúgy tűrhető a játék, ajánlom mindenkinek.
  • seeyaa
    #196
    Arra a kirobbantható ajtó mögöttire gondolsz? 1 óra alatt megtaláltam, köszi.
  • Solya
    #195
    a mocsár mellett van egy sarok rész...ott a földön van ilyen levegő reaveres izé:) Ott voltál már?
  • seeyaa
    #194
    Soul Reaver 2 demo letöltés
  • seeyaa
    #193
    Sziasztok
    Köszi Solya a választ, ez a reaver váltogatás tényleg idegesítő!

    Most voltam valami helyen, ahol megszereztem a levegő reavert. Mivel tovább nincs út, ezért visszafordultam, de nem találtam semmit.
    Meg tudná valaki mondani, hogy most merre kell menni?
  • Solya
    #192
    A történet nagyvonalakban
  • Toroco
    #191
    na ezt megpróbálom. köszi. sajna annyira énsemtudok angolul. a végigjátszás elég bonyolultan van leirva és nem sokat értettem belőle.
  • Solya
    #190
    Ha jól emléxem ott oldalt van egy eltolható oszlop...kb a feléig kell húznod...mire lesz egy "árnyék hidad"
  • Solya
    #189
    Ha arra az asztal szerű valamikre gondolsz, amire én gondolok...akkor azok ilyen reaver váltó helyek...majd a későbbiek folyamán váltogatnod kell majd...elég idegesítő...
    A madarak nem érdekesek...
  • seeyaa
    #188
    Helló
    Bocsánat Toroco én tudom a választ a kérdésedre, csak azt hittem valaki már meg megmondta. Én is szinte pont ott tartok mint te, de egy kicsit tovább.
    Amint átmész a vasrácson menj válts vissza a normál dimenzióba, és menj fel bal vagy jobb oldalt a falon. Ilyen csíkos valamin lehet csak felmenni, biztosan ráismersz majd. Ezután menj előre, egy ellenség lesz, majd utána romok. A romokon tökéletesen át lehet ugrani a másik oldalra, egy erkélyszerűségre. Menj be, majd ess le. A tükröt forgasd el úgy, hogy a jobb oldali ajtóra vetődjön a fény( az akció gombbal), majd menj be az ajtón. Itt válts dimenziót és menj át a vasrácson. Nemsokára úgytudom egy udvarra érsz aminek a közepén egy nagy kéz van.Válts át a normál dimenzióba. Az udvar szélén mászható falak vannak. Mássz fel és ugorj rá a kézre. Válts át a szellem dimenzióba, és a kéz felemelkedik. Itt ugorj le a kézről egy folyósószerű valamire, ahol egy dimenzióváltó van. Válts dimenziót (úgytudom itt van egy ember, azt nyírd ki, majd a kulcsát használd a kapun (az akció gombal). Ezután az út egy terembe kell, hogy vezessen. Aktiváld a Soul Reavert, vagy micsodát (2X "E") és lőjj a plafonba, az kinyílik. A leomlott oszlop mellett van egy mozgatható oszlop (csillog a két fogantyúja, biztosan észreveszed) ezt egy irányba lehet húzni, húzd is arra, amíg birod, majd a tükröt forgasd az elhúzott oszlopra. A falon lévő tükör, vagy mi átalakul egy alagúttá, ugorj fel, majd menj rajta végig, és vedd le az állványról a tükröt. Ugorj le, majd menj előre, és a kanyarban balra, majd úgytudom jobbra lesz egy ajtó, ami magától kinyílik, ez oda vezet, ahol írtam, hogy először forgasd a tükröt. Menj el a tükör mellett. majd egyenesen. Találsz egy állványt, ide tedd a tükröt. menj visssza a tükörhöz, majd forgasd el 180fokkal. A másik ajtó kinyílik. Válts át a szellem dimenzióba, majd menj át a rácson. Menj előre és ugorj le, valahol ott lesz egy dimenzióváltó. Válts át a normális dimenzióra, majd nyírd ki az embereket és mássz fel a falon, oda ahol az előbb leugrottál. Aktiváld a Soul Reavert és lőjj bele egy kicsit távolabba a plafonba a tükör felett, az kinyílik, itt akadtam el, mert nem tudok átvitorlázni a tükörhöz.
    Remélem érthetően fogalmaztam.
    (Jó kis játék, csak az a baj, hogy nem tudok angolul és sztorijából semmit sem értek. Ha valaki nagyon unatkozik, megengem, hogy csináljon egy szinkronos magyarosítást hozzá :D )
  • Toroco
    #187
    hát sajna nem nagyon válaszolnak. látod én már azóta várok, de azóta nem is próbálkoztam vele
  • seeyaa
    #186
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni:
    - Mire jók a játékban azok a kis asztalszerű valamik, amiről Toroco is beszélt?
    - A játékban vannak madarak, amik a földön vannak, de ha odamegyek elszállnak egy zöld fény kiséretében. El szoktam őket kergetni, de eddig még semmilyen eredményét nem láttam. Jó ez valamire?
    - Vannak olyan ellenségek, amiknél egy puskához hasonló valami van. Ezeket nem bírom felvenni, ha megnyomom az akciógombot, de szerintem valahogy fel lehet, mert nem tűnik el.
    - Most egy szobában vagyok, a közepén van egy tükör. A szoba tele van fáklyákkal de bárhogyan is forgatom a tükröt, nem történik semmi. Van még a szoba oldalaira 4 rögzített tükör a falon. Az egyik oszlopra fel tudok ugrani, aminek ledőlt a teteje, de onnan se bírok máshova ugrani. Itt hogy kell továbbbjutni?

    Kérem valaki válaszoljon a kérdéseimre, előre is köszönöm!
  • Toroco
    #185
    Hi segítsetek légyszi! Most kezdtem vele játszani és elakadtam, viszont angolul sem tudok vmi jól és a végigjátszából nem értem meg. Egy olyan helyen vagyok ahol a rácsos kapun át kellett menni a másik világban, és mikor kilépek jött egy videó ami egy tükörfélét mutat. De olyan magasan van hogy nem tudok felmenni oda. a hely másik végén meg van egy izé, nem tom minek mondjam. olyan asztal szerű. ott azt irjaki hogy a reaverel legyek ott és nyomjam meg az action gombot. de ahelyett hogy csinálna vmit, hanem csak csapkod a levedőbe. remélem érthetően tudtam elmondani.
  • rammstein
    #184
    hali! nem lettem sokkal okosabb, pedig olvasgattam. Elakadtam az Air Forge-ban, ahol a szíveket kell megszerezni. A piros megvan, de a kék és a zöld nem sikerült. plízz segítsetek, hogyan kell továbbmenni.
  • pappt21
    #183
    Hali én végig olvastam az egész topicot de nem lettem okosabb mert ennél a tükrös résznél teljesen elakadtam és nem tom hogy mit kéne csinálnom a két terembe már megcsináltam amit kellet de a középsőterembe meg nem történik semmi hiába néztem egyébként én nem találtam csak egy oszlopot amit lehet mozgatni!
  • Harly18
    #182
    torrent??????!!!!!
  • Rpee
    #181
    Warez oldalakról biztos. Pontosan nem tudom, hogy honnan, mert nem vagyok warezos.
  • The Coolboy
    #180
    csáo
    valaki nem tudja hol lehet letölteni a Soul Reaver 1-et vagy 2-őt ????
    fontos lenne
    köcce
  • Rpee
    #179
    http://bloodomen.atw.hu
  • Solya
    #178
    Freo: Nekem is gondom volt a sr2-ben a képpel, de már jó. A köv. csináltam:
    Start menü=>futtatás (ide beírtam, hogy regedit).
    Itt a mappák között szalomoztam: sajátgép=>HKEY_CURRENT_USER=>Software=>Crystal Dynamics=>Soul Reaver 2=> 1.00.000
    Itt jobbklikk a DisableVShader-re és módosítás 0ról 1re.
    És ennyi.
  • gonosz
    #177
    ha kijossz gyere vissza oda ahonnan indult a jatek, ahol beugrottal a vizbe a kastelybol. ott lesz a kapu amit a sotet karddal nyithatsz ki.

    ha mar ott bentvagy ott aztkell elerned hogy a bejarat kozeleben levo szobor feny kapjon. trukkoz, tukrozz ;) egy tukrot meg kell szerezned a villamszoro szem alol, ot a sotet karddal tudod "elaltatni" egy idore, ezt lesz a nehez megszerezni.
  • gonosz
    #176
    ketszer fordul elo a jatekban befagyott to..
    egyszer ahol mindenfele romok allnak ki a vizbol, ott van egy lek valahol, eleg nagy, jol lathato. Spectralban lesz lent a tovabbjutas.

    a masik a Seraphan erod elott (ahol a gyemanttal nyilik a kapu, a feny-karddal), ott ha megvan a tuzes kard -ha nem akkor elobb meg kell szerezned-, akkor a bejarattol nem messze bele kell martanod a foldbe es felolvasztja