295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • Ziron
    #94
    Soul Reaver 2 iso: www.tar.hu/xtreamwt/gameiso.html
  • GAMECUBE
    #93
    jo igen, de az nem ide tartozik:P
  • CSOCSO
    #92
    nem csak pc-knek
  • GAMECUBE
    #91
    TUDOM hogy ott a Starfighter, de bazz az nincs GCre az egy nagy mocsok game.GC re Rouge leader van, a 4-5-6 reszekbol vannak az esemenyek, tehat sux naboo fighter nincs benne... ezert nem ertettem hogy minek nezzem meg, irtam hogy nem lesz meg ! rá, de hiaba..:) Eroskodsz hogy nezzem meg:)
    AZ ronda is, az elmegy pcn (ps2re jelent meg tavasszal) AMi GCn van az csoppet nagy falat Pcknek ma meg.
  • magus
    #90
    ott van
    most töltöm a rippet
    majd megnézem milyen
    de a neve ugyanaz:)
    lehet egy butitott verzioja a gc-snek. Remélem az, mert ha ajáték jó akkor a grafika nem annyira fontos...
  • GAMECUBE
    #89
    offt.: Nem jutottam elorebb miert kellett megneznem a warezcentert... tovabbra is mondom messze van az meg. GCs SW PCre.:) jol meg van mondva.:P
  • magus
    #88
    Egy kérdés.
    A demóban nem tok továbbjutni azon a részen ahol a szabadban vagy
    Nem to k mit csinálni.
  • Laza
    #85
    ahh... ok.. ez a dolog benne teljesen elfelejtodott... csak akkor az marad szamomra tisztazatlanul, hogy Janos a mesterunk volt... akkor hogy lesz a mesterunk, amikor ember mivoltunkban kinyirjuk, es igy kesobb leszunk vampirok, es akkor... szoval erted... :)))))
  • rotator
    #81
    A lipsync félelmetes, de mondtam, hogy grafikailag topon van. :)
    A sztori kissé erőltetett nekem, enyhén kesze-kusza. Hiányoltam a nagy monstereket is. Az átvezető részeket nem lehet átugrani, mondjuk egyébként se tettem volna, de főleg az elején kissé túl hosszúra nyúltak.
    Azért még így is kegyetlenül jó game! :)
  • rotator
    #79
    Na, 9 óra kellett a végigvitelhez. ;)
    Grafikailag jobb az első résznél, de a zene, meg a történet nem olyan patent. Túl sok és hosszú átvezető rész van, 1-2 kivételtől eltekintve nincsenek igazán jópofa logikai részek. A végén meg a világ végéről kell visszamászni a startpontra...
  • marlowe
    #76
    Egyébként ez a rész különösen tetszett, pedig elcsesztem vagy 1 órát ezen a szakaszon az össze vissza mászkálással :)) Na meg többször is viszamentem ám hentelni is, mert az is marha jól néz ki :)

    Kedvencem a "karóbahúzás"-szerű kegyelemdöfés, de a pusztakezes "szívkitépés" se kutya :)
  • marlowe
    #75
    Ja, és az újholdak nem azok, amiknek látszanak!
  • marlowe
    #74
    Húú az nagyon megkavart rész :)))))
    Ha végképp nemmegy, akkor megírom mailban, de a lényeg, hogy figyeld az oszlopokat is, na meg az árnyékukat!
  • SirAir
    #73
    Köszönöm a mentést, megkaptam! Végre folytathatom a gamet :)))
  • rotator
    #72
    Nah, emberek, 1 perce jött le az utolsó file. ;) Eltartott egy ideig, amíg modemmel leszedegettem...
    Kezdődhet a játék! :)))
  • Aquli
    #71
    Egy olyan terembe kerultem, ahol van egy forgathato fenyvisszavero tanyer, a falon, meg kepek (szerintem a hold, kulonbozo nagysagban (felhold,telihold stb.)) na ez valami puzzle hogyan lehet tovabbjutni?
  • greco
    #70
    A befagyott tónál hogy kell kinyitni az ajtót?
  • greco
    #67
    A befagyott tónál hogy kell kinyitni az ajtót?
  • SirAir
    #66
    A következő dolog, hogy ott ahol a szobában lehet meneteni, ott mentessz egyet, és azt elküldöd nekem :))) De tényleg!
    Dobd fel légyszi a supergamez ftp-re egy soulriven könyvtárba. Légyszilégyszi!
  • SirAir
    #64
    Küldtem egy válaszmailt egy másik (nem freemail) e-mail címmel, légyszi inkább ide küld el! Köszi!
  • SirAir
    #63
    Köszönöm a mentést, megkaptam, de(!) sajnos nem tudom használni, mert a csatolt file nem mint csatolás jött át, hanem a levélben egy csomó "a" meg "b" meg "c" meg mitttoménmi van. Szóval légyszilégyszi küld át csatolva, vagy inkább egy ftp-re dobd fel.
    Mégegyszer Köszönöm!
  • Aquli
    #62
    Egy olyan terembe kerultem, ahol van egy forgathato fenyvisszavero tanyer, a falon, meg kepek (szerintem a hold, kulonbozo nagysagban (felhold,telihold stb.)) na ez valami puzzle hogyan lehet tovabbjutni?
  • Laza
    #61
    az ego faklyat kell atvinni a tuloldalra, es azt beledugni a "lyukba"... :)))))

    sajnos en jobban ertem az irott szoveget mint a beszedet (angol), ezert nem voltam tisztaban vegig a cselekmennyel...
    vegulis a vegen megakadalyozza az elso resz cselekmenyet azzal, hogy kinyirja a meg vampirkent nemletezo "testvereit" es onmagat...
    jol vettem ki??
    de Janos a mestere volt, es vegulis o (Raziel) nyirta ki... es megis megbosszulta... vagy miva?!
    :))))))))))))))))))

    oszinten szolva az elso resz jobban tetszett... ebben nem ereztem hogy a vegen jarok, vagyhogy egyaltalan elore haladnek a cselekmenyben... de kirr volt...

    Laza
  • SirAir
    #60
    De jó mailben is... ;)
    Bár arra már nem emléxem, hogy hány mega egy mentés. Freemail-ben asszem 5Mb-nál többet nem tudok fogadni, de lehet, hogy csak pár byte volt egy save. Ha kevés, akkor akár küldheted mailben is.
  • SirAir
    #59
    Oh! Azt nagyon megköszönném (főleg ha ezt nekem írtad :)))
    Most offline leszek, de holnap reggeltől vagyok. Ha fel tudnál dobni egy mentést a Supergamez FTP-re, valamilyen könyvtárba az szupi lenne. Mégegyszer THX!!!
  • Sephi
    #58
    nah varjal adok en ha talalok
  • SirAir
    #57
    Greco,
    a legvégső esetben még az a mentett állás is jó, ahol te tartasz, mert az már nincs oly messze tőlem. Az asszem a 3. elem, ami a kígyó fejében lesz.
    Valaki légyszilégyszi!
  • SirAir
    #56
    Lehetőleg úgy, hogy még a kard nincs meg a mentésben, mert én akarok megküzdeni érte... bár ha jól emlékszem ott elakadtam, miután a medence teljesen fel lett töltve vérrel (vagy borral? :)) nem tudtam, hogy mit kell csinálni.
  • SirAir
    #55
    Tényleg nem tud senki segíteni a nem is oly régi problémámra?
    Letörlődött az összes mentett állásom, és eszem ágában sincs mégegyszer végigszenvedni a 4. elemig. Ott tartottam, hogy a 4. "kardot" kell megszerzni valami fürdőben repkedve.
    Na innen kellene nekem egy állás. Ebben a teremben van is egy mentési lehetőség. Naaaaaa! Valaki segítsen pls!
  • Sephi
    #54
    Ha vazz lojed man meg a Feny kardal... jezus... siman belelosz egyet
  • netrunner
    #53
    És esetleg megosztanátok velem is???
    Plíííízzzz
  • greco
    #52
    Valaki segítsen!Elakadtam annál a résznél amikor
    van két nagy fej és valami levegőt fújnak ki ,aminek a segítségével át lehet jutni egyik oldalról a másikra.(aki játszott vele az biztos érti).A terem közepén sikerült aktiválni a hidat majd egy olyan szobába jutottam ahol tök sötét van és csak egy sárga fény van a közepén.Inenn hogyan tovább?
  • ujedith
    #50
    Padre, mail ment!
  • Sephi
    #49
    Ahh nekem nem volt ilyen bajom... :))))))))
  • EndreMan
    #48
    Szimpla driver csere.
    Nekem is geforceom van,igaz nem mx hanem geforce2.A legujabb vagy eggyel korabbi detonatorral nezzd meg,en a napokban jatszottam vegig.Attol mert mas jatekokban jo meg lehet ez megoldas.Sok szerencset
  • ujedith
    #45
    Hali MINDENKI!
    Mar regota figyeltem a honlapokat a neten, de sehol nem talaltam semmi normalis letoltohelyet, ami volt, az nem mukodott.
    Ha valaki, tud egy Soul Reaver 2 letoltohelyet, kerem segitsen...
    Elore is nagyon koszonom!
  • Sephi
    #44
    Dili :)))))))))))))))))
  • GAMECUBE
    #42
    en tudok: bemesz egy boltba (mondjuk westendi 576ba) oda a link a metro.
    es megveszed a gamet:)))
  • Sephi
    #40
    ugy van !

    Es remelem lesz 3 mas is :)
  • Sephi
    #38
    kell vinni a kis izeket meggyujtani ember:) a fakjat azaz ! Meg kell gyujtani es at kell vinni! A Fakja ott van a legvegeben!