18
  • galocza
    #18
    behalt a kazaa. remélhetőleg csak karbantartás...
  • TIBI
    #17
    a rohadt életbe is most találtam egy normális fájl cserélőt a napster után és ennek is vége lesz!
  • galocza
    #16
    ha jól értem azt kifogásolják, hogy a kazaa lehetővé teszi illegális anyagok terjesztését. akkor viszont perbe lehetne fogni az összes:
    -emil szolgáltatót
    -webtárhely szolgáltatót,
    -irc csatit fenntartót,
    -és úgy általában minden, netes kommunikációban részt vevő (és adatforgalmat lehetővé tevő) céget, mivel ezeken keresztül lehetséges illegális cuccok másolása. hogy mért éppen a kazzat szurták ki...?
  • awender
    #15
    Kedves Balint,

    Kozponti szerver nincs. Un. supernode-ok mukodnek. A Kazaa installja webes kijelentes szamomra ertelmezhetetlen. A Kazaa halozatan olyan verziot hasznalsz, amilyet akarsz. Ez nem Napster.
  • Yeti
    #14
    De akiknek mar megvan a kliens azt megis hogy akarod arra kotelezni arra, hogy toltse le az uj verziot? Mert akiknek mar megvan az nem fogja letolteni az ujabb verziot, amivel nem tud mp3makat szedni. Ez nem olyan mint a napsternel volt, hogy a server nem engedett fel ha nem toltotted le az uj klienset.
  • KIP
    #12
    Most azt hiszed egy kezdő Picasso veszett el benned mi? ...de ahhoz még kevés vagy :-)
  • magus
    #8
    Bazz ha ezt is bezárják mérges leszek...
    Csak nekem van normális logom?
  • I.C.ram
    #7
    kurva ronda :))))
  • Laalee
    #6
    gyönyörü
  • Lacc
    #5
    Szép? :)
  • KIP
    #4
    Jó a nicked:-)
  • Lacc
    #3
    Egyetértek Supergamerrel. Teljesen laikus emberek próbálnak hozzáértő módon dönteni, de aztán rájönnek hogy ez kurvára nem érdekli őket és mondanak valami hülyeséget csak legyen már vége a pernek :)
  • galocza
    #2
    a furcsa az, hogy egy ilyen ítélet pont hollandiában született meg.