A SÖR
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
imo :) science fiction is science fact
Rég jártam erre 😞 Persze ez nem azt jelenti, hogy nem ittam sört 😊 Az elmúlt 2 hónap jól alakult,közel 70 különböző söritalt ittam,köztük olyan nedűket, amit alig érdemlek meg!
Ha esetleg valakit érdekel (tudom, nem a reklám helye), itt szoktam képeket megosztani .
Egyik legjobb élményem a Wander beyond főzde Nautiloid névre keresztelt narancsos-mandarinos Imperial Milkshake IPA-je.
Nagyon komoly sör, kellemesen krémes, jól adja a gyümölcs ízt, és a narancsos fanyarságot. A 12%-ot pedig egyáltalán nem érezni. Eddig is az egyik kedvenc sörfőzdém volt, de most sem kellett csalódnom!
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
imo :) science fiction is science fact
És neked hogy ízlett?
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ha az égiek is úgy akarják..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bár alapesetben üvegből illetve aludobozból ✓ szoktam.
Kinek miből esik jobban ugyebár..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sokkal ihatóbbra sikeredett, mint az általam eddig fogyasztott meggyes sörkülönlegességek.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mindegy, csak hasson? <#hehe>#hehe>
imo :) science fiction is science fact
Emlékeim szerint a korai kőbambi ízre kellemesebb volt mint mai utóda.
A korai Arany Ászok viszont sokkal gyeszorább volt a mostaninál.
Változnak az idők. Csak az én SÖR iránti imádatom a régi 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Tapasztalatok: érdekesnek találom, hogy bár ebben is van kukoricagríz, mégis más íze lett mint a kőbambinak. Pedig még az alkoholtartalom is hasonló.
Nekem ez most jobban is esik, mintha egy kőpajtit nyitottam volna még így is, hogy egyébként különösebben nem kedvelem az arany ászok ízvilágát...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sőt, a Kőbambiban is van. Az meg az én egyik régebbi kedvencem...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Soproni viszont észrevettem hogy rendesen fejbe vág és másnap nagyon rossz. Aztán kiderült hogy telenyomják kukoricával...na ezért. Kár érte, így váltanom kellett. 😊
Arra gondoltál? Én kedvelem a pécsi söröket is 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De azért sörnek én inkább nem nevezném...<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Képminőség ezért is lett elég tré.. (amúgy a 0,33-as version)

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 08:51:41
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 08:46:54
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bár ezt csak a beavatottak tudják...<#nezze>#nezze>

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.17. 21:17:36
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
sört inni meg oly jó..<#pias>#pias>
Imho a mostanában a torkomon legurított ízvilág szereplői:
a mai hűs vasárnapon pedig egy tüzes vörös lett a befutó:
Holnap pedig ismét új ízek után nézek..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Holnap projektezem, majd dobok egy-két új ízvilágot...képekben természetesen.
Mielőtt még valaki félreértené..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Idén kicsit vissza kell venni,nem kis mennyiségű pénzt ittam el.
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
imo :) science fiction is science fact
940 különböző sört ittam....
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Valahogy mindig a réi idők jutnak eszembe, és nagyon jó rá gondolni,
Kedvencem most is!
Jövőre is sok sört, s hozzá sok vendéget!
B.U.É.K.<#pias>#pias><#eljen>#eljen><#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.27. 16:26:10
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A kókusz ott van ízben, a menta ott van illatban, kellemesen testes, de inkább sour ízvilág, mint IPA .
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Még most is tart a piadömping, de én már idehaza lazulok totál józanul.
Ilyesmi is megesik néhanap...
(Utólagos engedelmeddel, felhasználtam ezen szöveged máshol.<#worship>#worship>)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Bizonytalan ideig felfüggesztem a sör iránti érdeklődésem. Pedig ma este céges buli sörök arzenáljával...
Magyarázat:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez van, mit szépítsük..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Témához illőnek éreztem..<#pias>#pias>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya
Kellemes lágy íz. Jól is esett.<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
S.t louis Frambosie
Hercule
Lindemans Cuvee René
Gulden Drak quadruple
Bush
Bush Noel
Chimay Rouge
Hm, szerintem egész jók lesznek az ünnepek.