A SÖR

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3041
Nem verseny ez 😊 Csak az élet túl rövid ahhoz, hogy ugyanazt a sört igyuk 😄

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Musachy
#3040
Veled nem sokan vehetik fel a versenyt. Legalábbis e fórumon. Még nagyrabecsült ZéeR kolléga sem, pedig ő már az anyaméhben is sörben úszkált (állítólag).

imo :) science fiction is science fact

#3039
Sziasztok!

Rég jártam erre 😞 Persze ez nem azt jelenti, hogy nem ittam sört 😊 Az elmúlt 2 hónap jól alakult,közel 70 különböző söritalt ittam,köztük olyan nedűket, amit alig érdemlek meg!
Ha esetleg valakit érdekel (tudom, nem a reklám helye), itt szoktam képeket megosztani .

Egyik legjobb élményem a Wander beyond főzde Nautiloid névre keresztelt narancsos-mandarinos Imperial Milkshake IPA-je.



Nagyon komoly sör, kellemesen krémes, jól adja a gyümölcs ízt, és a narancsos fanyarságot. A 12%-ot pedig egyáltalán nem érezni. Eddig is az egyik kedvenc sörfőzdém volt, de most sem kellett csalódnom!

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Musachy
#3038
Finom, könnyed ízvilág. Nekem tetszett, mert én nem vagyok oda a nagyon karakteres, keserű sörökért. Ez nem olyan, de nem is vízízű.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3037
Szerencsés flótás 😊
És neked hogy ízlett?

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3036
Olyat már ittam

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3035
Még valamikor a héten megkóstolom ezt is 😊
Ha az égiek is úgy akarják..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#3034
Miért? Én ittam már coca cola logós pohárból is sört 😊
Bár alapesetben üvegből illetve aludobozból ✓ szoktam.

Kinek miből esik jobban ugyebár..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3033
Dreheres korsóba tölti a Pécsit? <#eplus2>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3032
Ma egy pécsi Szent István lefetyelése volt porondon..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3031
Opp. Valóban az az.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3030
#3011.
Sokkal ihatóbbra sikeredett, mint az általam eddig fogyasztott meggyes sörkülönlegességek.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3029
Az ITT szereplő új Sopronit kóstolta már valaki itt? Ha igen, mi a véleménye?

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3028
Pontosabban: mindegy, csak ne csússzak tőle hason.<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3027
"Csak az én SÖR iránti imádatom a régi"

Mindegy, csak hasson? <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3026
Attól függ, mihez szokott a gigád 😊

Emlékeim szerint a korai kőbambi ízre kellemesebb volt mint mai utóda.
A korai Arany Ászok viszont sokkal gyeszorább volt a mostaninál.

Változnak az idők. Csak az én SÖR iránti imádatom a régi 😄

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3025
Nem mostanában volt, mikor ittam ilyen söröket, de emlékeim szerint az ászok ízletesebb volt, mint a kőbanya. Az az ászokhoz képest kimondottan vizes ízű volt. Mintha felhígították volna a rendes sört vízzel.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3024
Tegnap megmutattam, ma kibontottam 😊

Tapasztalatok: érdekesnek találom, hogy bár ebben is van kukoricagríz, mégis más íze lett mint a kőbambinak. Pedig még az alkoholtartalom is hasonló.
Nekem ez most jobban is esik, mintha egy kőpajtit nyitottam volna még így is, hogy egyébként különösebben nem kedvelem az arany ászok ízvilágát...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#3023
Érdekes, hogy a kedvenc Arany Ászokodon nem érezted, pedig abban is van kukorica..<#nyes>



Sőt, a Kőbambiban is van. Az meg az én egyik régebbi kedvencem...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

smith09
#3022
Én a löwenbaruen vettem észre ugyan ezt a kukorica miatt.

szalon sört pedig majd kipróbálom!
#3021
Szerintem a pécsi és szalon sör kifejezetten jól sikerült.
Soproni viszont észrevettem hogy rendesen fejbe vág és másnap nagyon rossz. Aztán kiderült hogy telenyomják kukoricával...na ezért. Kár érte, így váltanom kellett. 😊
Zephyr Retiring
#3020
Gurigass vissza a #2993-ig.
Arra gondoltál? Én kedvelem a pécsi söröket is 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

smith09
#3019
Most szalon sör reklám volt a tv ben, az nem tudom milyen lehet?
Zephyr Retiring
#3018
Old Jamaica név alatt egyéb ízeket igen, ezt konkrétan Londonból kaptam.
De azért sörnek én inkább nem nevezném...<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

smith09
#3017
Itthon lehet ilyen sört kapni ? 😊
Zephyr Retiring
#3016
Ezeket a "söröket" meg akár gyerekek is ihatják..<#nevetes1>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#3015
Március 2-án bontottam a parkolóban este.
Képminőség ezért is lett elég tré.. (amúgy a 0,33-as version)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 08:51:41

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#3014
Ugyanúgy mint a világosak, többféle aromával tolják. Nekem egy kicsit erősebb, teltebb jutott.

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 08:46:54

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

smith09
#3013
Húsvétra vettem pár doboz radebergert, hétfőn majd megiszom.

A vörös sör milyen ízű lehet?
Zephyr Retiring
#3012
Az új Dreher 24 alkoholmentes egyszerre lázadó, hűséges és még finom is.
Bár ezt csak a beavatottak tudják...<#nezze>


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.17. 21:17:36

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#3011
Az ígéret szép szó,
sört inni meg oly jó..<#pias>

Imho a mostanában a torkomon legurított ízvilág szereplői:



a mai hűs vasárnapon pedig egy tüzes vörös lett a befutó:



Holnap pedig ismét új ízek után nézek..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#3010
Meg volt, nekem bejön az új ízvilág.
Holnap projektezem, majd dobok egy-két új ízvilágot...képekben természetesen.
Mielőtt még valaki félreértené..<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3009

imo :) science fiction is science fact

#3008
Igen,sok munkája volt 😄

Idén kicsit vissza kell venni,nem kis mennyiségű pénzt ittam el.

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Musachy
#3007
Az komoly! Az ízélmény biztos megvolt. Ja, és ezúton gratulálok a májadnak az egész éves munkájáért <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

#3006
Az Untappd alkalmazás közölte a 2018-as adataimat 😄
940 különböző sört ittam....

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

smith09
#3005
Tegnap a barátom felhívott, hogy venne sört ajándékba, kérdezte hogy milyet szeretek. Egyből azt válaszoltam arany ászok.
Valahogy mindig a réi idők jutnak eszembe, és nagyon jó rá gondolni,
Kedvencem most is!
Zephyr Retiring
#3004
Idénre egy Harghitával zárom az évet...



Jövőre is sok sört, s hozzá sok vendéget!
B.U.É.K.<#pias><#eljen><#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.27. 16:26:10

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#3003
A mai szar munkanapot ezzel a közepes Milkshake IPA-val öblítettem le


A kókusz ott van ízben, a menta ott van illatban, kellemesen testes, de inkább sour ízvilág, mint IPA .

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Zephyr Retiring
#3002
Ma este megúsztam levágás nélkül. Csak üdcsiztem, semmi alkohol. De ugyanezt nem mondhatom el az asztaltársaimról...
Még most is tart a piadömping, de én már idehaza lazulok totál józanul.
Ilyesmi is megesik néhanap...

(Utólagos engedelmeddel, felhasználtam ezen szöveged máshol.<#worship>)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#3001
Szerencséd, hogy ittál. A disznók közül azt vágták le, amelyik józan volt.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#3000
Elég szerény kollekció...<#nevetes1>

Bizonytalan ideig felfüggesztem a sör iránti érdeklődésem. Pedig ma este céges buli sörök arzenáljával...
Magyarázat:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a tegnapi disznóvágás amin részt vettem. Odáig még emlékszem, hogy kibontom a 3. sörömet és a 2. üveg házi pálinkát....aztán filmszakadás és az ágyikómban ébredek valamikor délután 3 körül....s állítólag még csak nem is én voltam a legrészegebb..<#pias>

Ez van, mit szépítsük..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#2999
<#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#2998

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Zephyr Retiring
#2997
Míg várjuk a mai ebédet, essünk neki egy doboz lágernek..<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#2996
"...viszlát üres pohár, múlik a szomjúság panasz.."

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Témához illőnek éreztem..<#pias>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#2995
Legurítottam egy Steffl-t most vacsi után. Hosszú volt ez a nap (is)...<#oooo>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#2994
Szóval ezeket a söröket szereztem be. Fele már nincs meg 😊

Sörvideóm

Xbox Live : KutyaKiki PSN : KikiKutya

Zephyr Retiring
#2993
Mai fogyasztás:



Kellemes lágy íz. Jól is esett.<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#2992
Karácsonyra vett sör csomagom:
S.t louis Frambosie
Hercule
Lindemans Cuvee René
Gulden Drak quadruple
Bush
Bush Noel
Chimay Rouge


Hm, szerintem egész jók lesznek az ünnepek.