350
  • skorpio7
    #176
    Kb. te is ennyire gyenge vagy IQ-ban , ha ennyire méltatod a hazai fejlesztők játékát ... még jó , hogy nagyon egyedül vagy ezzel a véleménnyel .
  • Sephi
    #174
    Hat nem tom... nekem meg mindig akadozik... erdekesen mindig akkor amikor tobb hang jonne egyszerre. Lehet baj van a hangbealitassal?
  • Cobra11
    #173
    Nekem is 128 mega ramom van egy 667 MHZ-s Pentium 3-as processzorral és a demo nem akadozott. remélem a teljes sem fog.
  • Sephi
    #172
    Hat nekem akadozva megy. Most vettem 128 ram ot nah es most mar turhetobb. GeForce2 Mx 64 mega akadozik vaz
  • Cobra11
    #171
    A demóra is vonatkozik az, hogy csak 32 megás kártyával indul el? Mert nekem az működött a 16 MB-s Matrox G400-as kártyámmal. Csak azért kérdezem, mert nem akarom letölteni fölöslegesen az ISO-t.
  • Sephi
    #170
    Nagyra nojjel :)))
  • Sephi
    #168
    oksa...
  • Pheel
    #167
    Esetleg vegyél memóriát...
  • Sephi
    #166
    Nem hangal van baj hanem maga a grafikaval! Fel orakat tolt ha 1 centrire arrab viszem a kurzort! Mit lehet ellene csinalni?
  • Sephi
    #165
    gyererkek nekem van

    Thunderbird 900
    128Ram
    SBLive
    GeForce 2 MX 400

    es a jatek ugy akadozik hogy az nem igaz! Mit tudok csinalni?
  • veryLama
    #164
    az sb128-cal nekem is sok szívásom volt...
    alaplap driver (via 4 in 1) frissítés mindent, de MINDENT lerendezett. Mostmár kedvelem ezt az olcsó kis kártyát, pedig 1 hónappal ezel?tt úgy volt, hogy összetöröm:))))
  • Aquli
    #163
    Nincsen még rip valahol?????
  • OPM
    #162
    Nekem is +van a game! csak írtam, hogy nem tok bemenni arra a lapra :)
  • Anee
    #159
    meg 32MB VRAM kell neki
  • katapult
    #157
    Woodooval3-al sehogy nem lehet játszani ezzel?
  • Aquli
    #155
    Rip letoltesi helyet nem tud valaki???
  • OPM
    #154
    Ja, abba én se... :(
    szerintem te is a http://www.swine-online.com/ -ra gondolsz. nem?
  • OliApa
    #149
    Nekem késett a hang, de egy defregmentálás a HDD-n segített!
  • Zerg
    #148
    Hali!

    Anee:
    Sajnos fent volt az 1.4-es patch es akkor is ezt csinalta, de koszi a segitseged.

    Lala:
    En is ezen gondolkodtam, de ehhez az SB128-hoz tenyleg bun rosz driverek vannak ME ala. Ez persze vegkepp nem a Ti hibatok. Szoval az alabb irt problemam, mar szinte 100%-osan ennek tudhato be.
    Most jonne a tanacs, hogy csereljek Op. rendszert, ez viszont nem fog menni, mivel csak az ME van meg jogtisztan :( (nem "biztonsagi masolatkent" :-) ), igy nem szivesen vennek masik op rendszert...

    Lala had kerdezzem meg, nem gondolkoztatok egy Linuxos valtozaton is? (Tudom hatalmas munka lenne, es uzletileg szinte kizartnak tartom hogy megteruljon... :( )

    Topi OFF:
    Aki eseleg SB128-al es Win ME alatt jatszik a S.W.I.N.E -vel es a game hangja ok volt azt megkernem, hogy irja mar meg nekem, hogy melyik SB drivert hasznalja, esetleg mijen trukkot alkalmazott nala (persze ha alkalmazott).
    Tenyleg csak a fenti parositas erdekelne, mivel mas op rendszer, vagy mas tipusu hangkarival nincs ez a gond...
    Topic ON
  • Aquli
    #147
    Valaki nem tudna rip letoltesi helyet mondani nekem?
  • Pheel
    #146
    Milyen SoundAPI-t használtok? Egyszerű DirectSound? Külsős library-k? Vagy ez már magánjellegű? :)
  • Anee
    #144
    rakd fel a pecset
  • Zerg
    #143
    Sziasztok!

    Na vegig vittem a nyulakkal a jatekot.
    Eloszor is had gratulaljak a jatek keszitoinek. Gratualalok! Tenyleg profi munka, ez igen, csak igy tovabb! S remelem, hogy a tobbseg tenyleg meg is veszi a jatekotokat, megerdemlitek!
    Nekem egyetlen fagyas sem fordult elo! Viszont a hangjaval volt nemi gondom.
    Szoval sokszor "beakad a hangja" , azaz az utolso hangdarab folyamatosan ismetlodik, megprobalom picit plasztikusan leirni: Szoval szol a zene, vagy meginkabb "beszelnek" az egysegek es az utolso szotag elkezd folyamatosan ismetlodni, amin csak az segit, hogy mas egysegre klikklek, es az uj "benyogest" mond.
    Leirnam a konfigomat is:
    Athlon XP 1600+
    GF2Ti
    256 MB DDR ram
    Ami a hang szempontjabol lenyeges lehet:
    SB128
    Win ME.

    Tudtok segiteni?
    Bar sejtesem szerint ez a SB 128 Win ME-s drivereinek kritikan aluli minosegevel magyarazthato.

    Udv:
    Zerg
  • Pheel
    #142
    Köszönöm szépen. Ez nem semmi azért. Ilyen egy segítőkészséget. Nagyon meglepődtem. Nem az volt a reakció, hogy így jártam, hanem konstruktív ötlet. Tényleg minden elismerésem.

    Sajnos mivel a WinXP-be beépített standard ICS-t használom, így nem sok esélyem van, de úgy érzem le fogom cserélni ezt egy profibb ICS-re. Mégegyszer köszönöm!
  • Pheel
    #140
    Firewall nincs, ICS van. De most komolyan! Ettől kikészül? Ezért én ki nem kapcsolom az ICS-t :(
  • Anee
    #139
    az már könyebb lesz.......
    de hardon még ott is izzadtam
  • Pheel
    #135
    Nekem pl nem megy a netes játék. Felconnectelek a GameSpy-ra, belépek a játékba. Ready-t nyomok (Kész-t, de nem szeretem ezeket az értelmes magyar szavakat) és 1 perc visszaszámlálás után Unable to connect.

    Nos Lala, most mutasd meg mit tudsz!

    WinXP PRO ENG
    iCel900
    256 SDR SDRAM
    Abit BE6-II v1.2 XU-s BIOS
    Gef2MX (ASUS V7100 SDRAM) v21.81
    Live! Value (bár ez nem fontos)
    56kbits softmodem (sosincs vele bajom)
    8.1 DirectX
    Mi kellhet még?
  • Anee
    #133
    jha frizbizés rulez
    de inkább előtte nézd meg újrairhatón
  • Anee
    #131
    höhö általában a nevet nézi a játék szal ott lesz a bibu
    mindoma név a lényeg!
  • Anee
    #129
    most nemazért de semmi írásvédelme nincs a gaménak
    Semmi az égeggyatta világon
    lemented könyvtárba kiirod hogy a neve swine_play legyen azt csókolom
    jha amúgy eredeti van csak elkérték...
  • bob
    #128
    terra
    Olvasd el a 0 dayftp-t
  • Lazarus
    #126
    Oké Bocsi :)

    Jöjjön már valaki jáccani netre! (GameSpy)
    Majdogynem üres az egész csak a demósok vannak ott.. aki még nem próbálta az próbálja ki mer KIRÁLY!
  • Lazarus
    #123
    Én beraktam Daemon-ba és utána CloneCD-vel lemásoltam
    Ezek szerintr jól jártam? :)
  • I.C.ram
    #119
    multi akkor lenne jo ha lennenek botok is!
  • Lazarus
    #118
    JEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nyertem egy 3playeres multit!!! :D
  • Lazarus
    #117
    Multiba viszont király! (nem mintha szingülbe nem lenne az) igaz még abba se nyertem eccer se :)
  • Anee
    #116
    hát azért nem igényel óriási tapasztalatot
  • skorpio7
    #115
    Eez iiigen !
    Micsoda önkritika .
    De nem vagy egyedül ... én sem villogtam benne .Valahogy nem komáljuk egymást a játékkal , így hagyom a francba .Tényleg szép is , meg jók a hangok is , de valahogy mégsem ez az "én" játékom . :)
  • Anee
    #114
    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Lazarus
    #113
    SZAR VAGYOK!!!!

    Nem bírom meg védeni nyul falvát vagymit ... Ráadásul easy-ben :((

    Mindigis utáltam a stratégiai gammákat gondoltam hogy majd most jól végigviszem.. Kurv@ Lama vagyok