22827










WAR Europe
Ajánlott szerverek:
Destruction:
Core: Karak Azgal (EN), ORvR: Eltharion (EN)
Order:
Core: Karak-Norn (EN) / Karak Azgal (EN), ORvR: Dragonback Mountain (EN)
10 DAY FREE TRIAL
href=http://cdgalaxis.hu/PC/15584/warhammer-online-age-of-reckoning.html target=_blank>Normál verzió rendelése a cdgalaxis.hu oldaláról!
Normál verzió rendelése a PcDome.hu webáruházából!
  • sanyiiiii
    #22547
    Ja hogy itt is ez van akkor ide is jó :D
  • sanyiiiii
    #22546
    Hopp ez rossz topicba jött :S
  • sanyiiiii
    #22545
    MMO TPS/RPG?
  • soundsonic
    #22544
    péesnégy, ekszbokszván, pécé és mek koming 2015 :) ej de messze van még
  • soundsonic
    #22543
    Ehhez mit szóltok? :)) Meglepi linkecske
  • Pari
    #22542
    Igen.
    Legalábbis jelen állás szerint.
  • madwasp
    #22541
    A trial is jó, de föntebbi tierek adják a nagy élményt a továbbiakban! Később csak jobb lesz.
  • soundsonic
    #22540
    Ez a Camelot Unchained sub-os gamma lesz?
  • madwasp
    #22539
    Vannak csak a SG fórumot nem olvassák. :D
  • szabi34
    #22538
    köszi, örülök hogy vannak akkor, csak eddig nem találkoztam senkivel még. Mondjuk egyenlőre még mindig csak trial-ozok. Scenariot sajnálom hogy kb semmi nincs... :( de ezt is élvezem, régen volt egy 40-es SH-m meg shaman is. :)
  • madwasp
    #22537
    Találkozhatsz az alábbi karikkal időnként. ;)

    cselesnyilas (sh) main
    fenevad (bo) alt
    gyilkosfenevad (choppa) alt
    kicsiabors (shaman) alt

    GREENSKIN POWA! :D

  • madwasp
    #22536
    Vannak fönt magyarok, szabi34. Ez a legjobb rvr ma a piacon, még mindig.

    Egy régi magyar guild a MOTH még mindig üzemel dessi oldalon. De orderrel és dessivel is találkozhatsz magyarokkal.

  • szabi34
    #22535
    nagy kár, pedig alacsony szinten úgy veszem észre hogy most vannak emberek. minden nap jó kis rvr van :)
  • Szaruman
    #22534
    Sztem a játékkal összességében nem játszik a fene sem.
  • szabi34
    #22533
    Karak-Norn destro oldalon játszik valaki? :)
  • s0n1c
    #22532
    Az még nagyon messze van :/
  • Prof William
    #22531
    Mert mindenki World o Warcraft verő MMO-t akart csinálni. Ahhoz viszont folyamatos bugirtásra, tartalmakra és új ötletekre lett volna szükség. Egy foylamatosan táguló univerzumra.

    Az meg túl sok pénzbe került volna szerintük. Az EA-talán arra számított, hogy a kisujjukat sem kell többé mozdítaniuk és ömleni fog a pénz vagy nem tudom... Mindenesetre mindent megtettek, hogy ezt jó franchiset a földbe döngöljék...
  • Szaruman
    #22530
    Elérte, de nagyon gyorsan elveszítette. Ez főleg a bugoknak és a be nem tartott ígéreteknek volt köszönhető. És mivel a fejlesztőket leépítették, ezért a bugok kijavítása helyett inkább kivették a bugos tartalmat a játékból.
  • Evok
    #22529
    Nem érte el? Pedig kevés játék büszkélkedhetett annyi játékossal induláskor mint a WH online. Agyfasz ez így..., baszottul nem vágom mit hittek, vagy vártak. Annyi csak, hogy fejlesztések híján képtelenek voltak megtartani a játékosokat.
  • Pari
    #22528
    mivel nem erte el azt a jatekost bazist amit a sulyosan penzehes EA elkepzelt, ezert gyakorlatilag minden epkezlab fejlesztot levettek a projektrol, ezzel lassu kinhalalra itelve az amugy hatalmas potenciaval rendelkezo brandet...
    igy jar az aki osszeall az EA-vel (soha tobbet ea-s jatekot) a szuklatokoruseg es mindet elsopro penzehesseg nem rulez...
    sajnalom mert masodik kedvenc mmom a daoc utan...

    varjuk a CU-t!
  • Prof William
    #22527
    Nurgle mételye következtében már réges-régen a káosz korcsaivá fajzottak.
  • Szaruman
    #22526
    Talán mert nincsenek fejlesztők.
  • Evok
    #22525
    Megint felmentem kicsit zúzni. Nem volt rossz, ahogy néztem T2-T3-T4-en is van némi élet.
    Visszaolvasva láttam az F2P melletti érveket és persze ellenérveket.
    Én úgy látom, hogy megérné, mert a majdnem teljesen kihaló DC online-t is felélesztette nem is akárhogyan.
    Persze e mellé nem ártana még pár új kaszt is, mert aki csak egy kicsit is otthon mozog ebben a világban tudja, hogy roppant sovány az amiből lehet válogatni.
    De látva azt, hogy azért folyamatosan jövögetnek 1-es karik, jelzi, hogy lenne még érdeklődés a játék iránt. Jómagam a legelejétől jelen vagyok, kimaradt ugyan 2010 végétől egy nagyobb időszak, de csak fent szenvedek egy héten többször is, mert ez a játék tud valami olyat amit a többi nem...

    Összegezve, nem értem a fejlesztőket, hogy miért nem lépnek valamerre.
  • Pacho
    #22524
    Összejött a pénz:)
  • Evok
    #22523
    Most délutánra felélénkült, én most 6-os szintű vagyok, de míg régebben tolta 2-3 fullos RvR csapat is addig most egy csapat van általában úgy 18/24 taggal. Scenario nem is nagyon van mert nem jelentkeznek.

    tegyék ingyenessé, és a két szerver tömve lesz, de addig...
  • Prof William
    #22522
    Mennyien vannak még fent? Van még tömeg vagy csak elvétve páran?
  • Evok
    #22521
    Ma felmentem kicsit játszani, azaz..., játszottam volna, ha a szerveren lettek volna...
  • eurom
    #22520
    RvR-based leveling tracks for all classes. No PvE based leveling

    merész ,küldök nekik 10-et

  • sanyiiiii
    #22519
    link
  • soundsonic
    #22518
    Ti el tudjátok érni az account vezérlőt?
  • eurom
    #22517
    tegnap elött kijött egy interju valami fejlesztövel mmorpg.com on,
    eszük ágában sincs f2p re váltani csak vizsgálgatják a kérdést

    pedig milyen jo is lenne a t2 t3 egy-két hónapig


  • Pacho
    #22516
    Mindenesetre az Origin-en már nem lehet kapni 60-90-180 napos game cardot, csak 30 naposat......
  • soundsonic
    #22515
    Az van, hogy közben nyomoztam kicsit és én sehol sem találtam utalást arra, hogy átváltana ingyenes ,vagy mikrótranzakciós modellre. :( Persze ez előbb - utóbb elkerülhetetlen lesz, de lehet a cikk Írója tud valamit amit Mi nem ... Jólvan a többit majd fészen megbeszéljük a GW2-vell kapcsolatban
  • Ében
    #22514
    Ez szuper hír :)) Pont hétvégén aktiváltam a 2 ingyen hetet.
  • soundsonic
    #22513
    LinkMegszűnik a WWH és állítólag ingyenes lesz nemsokára a WAR :)))
  • Pacho
    #22512
    Asszem a GOA-s kártyákra volt egy türelmi időszak ameddig(kb. 2009. novemberig) használni lehetett őket.
  • kastil
    #22511
    GOA, de nem lettek transferelve a kulcsok?
  • Pacho
    #22510
    És már Bioware-s 60 napos gamecard, vagy még GOA-s? Mert az utóbbi asszem már nem használható.
  • kastil
    #22509
    No hát akkor olcsón eladó age of reckoning 60 napos card - mert ha jól látom csak a f4p részt lövik le
  • Pacho
    #22508
    Link 2