22827










WAR Europe
Ajánlott szerverek:
Destruction:
Core: Karak Azgal (EN), ORvR: Eltharion (EN)
Order:
Core: Karak-Norn (EN) / Karak Azgal (EN), ORvR: Dragonback Mountain (EN)
10 DAY FREE TRIAL
href=http://cdgalaxis.hu/PC/15584/warhammer-online-age-of-reckoning.html target=_blank>Normál verzió rendelése a cdgalaxis.hu oldaláról!
Normál verzió rendelése a PcDome.hu webáruházából!
  • UUUU
    #22627
    Érdekes, hogy én rajtad röhögök, ha már beáraztad magad a legalsó polcra.
  • Droughert
    #22626
    +
  • foxxi
    #22625
    Írtam ilyet te kretén? legalább azt írd amire hivatkozni is tudsz, mit röhögteted magad?

    Ha lenne benned annyi "emberség", nem kiröhögnéd az ily kezdeményezőt és baromságokat rónál fel, mint egy ad hírdetés ( ezzel is égetve magad ), hanem leírnád hogy támogatod, és kész. Tök mind1 hogy otthon a gép előtt halálra röhögöd magad rajta, az senkit se érdekel.

    De igy a fölös kekeckedésed révén csak szimpla baromnak tart az ember.
  • Jakuza1
    #22624
    Te majd megmondod, hogy mit csinaljak ugye throat badger ? :P
    Amugy meg a hulyesegrol, vagy te olyan kreten, hogy azt hiszed, hogy ilyen peticiok fogjak megmenteni a jatekot, mikozben elveszti a ceg a licenszjogokat es annelkul meg csak nem is uzemeltetheti. :P
  • foxxi
    #22623
    te direkt szívózol olyan dolgokon amihez hozzáérni se kell? vagy hülye vagy? ( bocs )

    Ha meg nem érdekel, a francnak osztod itt az észt. Csendben is lehet, ill. idejönni sem kell.
  • Aurelianus
    #22622
    Rendben. Akkor hogy Te is megértsd. A "http://www.ipetitions.com/" oldal minden kezdő petícióhoz sajnos hozzáteszi a saját kis fizetős reklámját, a felhasználó nélkül.(Ezt úgy kell elképzelni, mint egy tárhelyszolgáltató pl, a bannerét) Ezt autómatikusan teszi mindenkinek, aki ott regisztrál, elhiszem hogy ez zavart Téged, igazad is van. Nem lett letesztelve. Ez van. Ott a reklámja, és szokásos apróbetűs tovább gomb alul, megoldható akiben van jószándék, és tud olvasni, valamint szöveget értelmezni. DE Nem kötelező, természetesen. A szándék a hami megmentése, a petíciós oldal csak eszköz a célunk elérése érdekében...

    Szakadjunk már le a paypalos részről. REKLÁM. Érted? A hangsúly nem azon van, az egy légypiszok a rendszerben. Ha tudsz angolul oda le van írva, hogy azzal ipetition oldalt támogathatja, aki akarja. Köze sincs a hami petícióhoz.
  • Jakuza1
    #22621
    Az intelligencia kerdese ? Igen aki intelligens es nem primitiv az talal olyan oldalt, ahol nincs semmilyen fizetesi mod es nem a sajat cimere linkeli a paypalos reszt, hogy megtevesszen masokat.
  • Aurelianus
    #22620
    Meglátjuk. Talán egy tömeg tárgyalóasztalhoz ültetné őket. HA....lesz tömeg télig. :) Veszteni valónk már nincs.
  • silverchain
    #22619
    Hiába apetíció, mert a Games Workshop a licenc-et 5 évre adta oda, az most járt le. Ha akarnák se tudnák folytatni, előbb a GW-t kellene meggyőzni.
  • Aurelianus
    #22618
    Az "ipeticio" saját reklámja, sajnos alapból belerakják, ezzel jár sajnos megtévesztő olyan trolloknak akik nem olvasnak figyelmesen. Nem kötelező,(pénz nélkül is lehet aláírni) el kell olvasni figyelmesen,a hami témához annak semmi köze.

    Aki szereti(né még) aláírja a ki nem nem. Nem kell pocskondiázni semmit, illetve intelligencia kérdése. A negatív hangulatkeltés csak saját primitívségről árulkodik.
  • Jakuza1
    #22617
    Es miert is van belekeverve a paypal, ha mar annyira ingyenes peticiot akartal ? Csak hogy alul ralehessen nyomni a kisbetus reszre ?
  • t0xikus
    #22616
    komolyan? online petíció? tényleg? nemá:DDDDDDDDD mikulásban is hiszel?:D
  • Szaruman
    #22615
    A másik lehetőség, hogy hagyjuk megtörténni a játékkal azt, aminek meg kell (megdöglik végre), és talán pár év múlva jön egy vállalható WH fantasy mmo...
  • Aurelianus
    #22614
    Válassz ki egy fórum topicot és lesz egy subscribe gomb a topic mellett azt aktiváld.
  • soundsonic
    #22613
    2 war accocuntom is van amivel már írtam fórumba régen, mégsem engedi

  • Aurelianus
    #22612
    igen war fórumba subscribolni kell(regisztrálás után) topichoz, és csak később lesz jóváhagyva, utána tudsz írni oda.
  • soundsonic
    #22611
    nyamvadt war fórumba nem tudok írni, így nem tudom rekizni
  • Aurelianus
    #22610
    lehet fakeval nem próbáltam
  • Aurelianus
    #22609
    Nem vagyok jós 20.000 aktív játékos van kb a két szerveren, azok talán szeretik a WHO-t ha ott vannak.:) De sok passzív nosztalgiázó és warhammer világát kedvelő emberke, aki régebben valahogy kötődött ide, az elmúlt 5 évben. Meglátjuk szeretné e a világ ebben a formában életben tartani a témát. Hogy ebből mi magyarok milyen szinten vesszük ki a részünket az is ki fog télre derülni.


  • soundsonic
    #22608
    82 :)) de ,ahogy elnéztem fake email is mehetne
  • Aurelianus
    #22607
    Igen az. De majd 3 hónapig menni fog, meglátjuk.
  • Aurelianus
    #22606
    Ha a no thanks-ra mész alul akkor is elfogadja az aláírást.
  • soundsonic
    #22605
    Hát, ez elég karcsú.. jelenleg 77 -a 70,000 -ből. De igazad van, van még pár email címem.
  • Aurelianus
    #22604
    A petíciót én indítottam, szóval csak tudom hogy ingyenes!

    Csak 1 email cím kell, + egy nicknév :) na meg lelkesedés, ami talán az angolszászok(egyéb országokban, stb.) körében nagyobb lesz mint itt. Meglátjuk; veszteni valónk már nincs. Ha bejön örvendjünk, ha nem akkor azért megpróbáltuk. Meglátjuk mi lesz télig...


    Csatlakozz még ma! :)
  • soundsonic
    #22603


    Jah alul no thanks..
  • Aurelianus
    #22602
    Nem kér pénzt, ingyenes
  • soundsonic
    #22601
    Pénzt kér a petíció aláírásáért? Nem csoda, hogy 73 főnél jár..
  • Szaruman
    #22600
    Max 1-2k ember aláírja.
  • Aurelianus
    #22599
    Link javítva a másodiknál.
  • Aurelianus
    #22598
    WH PETÍCIÓ
  • Aurelianus
    #22597
    save warhammer online petíció
  • Aurelianus
    #22596
    Mentsük meg a Warhammert petíció! Ha valaki szeretné hogy a szerverek ne legyenek lekapcsolva, és szülessen valami megegyezés GW és Mythic között decemberig...

    http://www.ipetitions.com/petition/save-warhammer-online/


    Találkozunk a fronton!

    Addig is Waaagh! :D
  • spectra
    #22595
    Ráadásul eddig egy rakás hát **** csináltak csak. Sajnos.
  • spectra
    #22594
    Igen hülye vagyok.A Dark Millenium-t zárták be és ők vették meg a jogokat és lesz belőle az Eternal Crusade.

    Csak az a baj hogy az a csapat aki csinálja konzolra fejlesztett eddig csak és ez az első mmojuk szóval sokat nem lehet várni tőlük.
  • Torzonborz
    #22593
    Erre gondolt.
  • spectra
    #22592
    Vagyis a Naughty Bear átvette a jogokat, de még sosem csináltak mmo-t meg igazából semmit jót szóval, nem sok mindenre számíthatunk tőlük.
  • spectra
    #22591
    A warhammer 40k fejlesztését abbahagyták. Arra hiába vársz ;(
  • t0xikus
    #22590
    jó kis game volt
  • Jakuza1
    #22589
    Es meg el is huzodhat, szoval arra hivatkozni, hogy jaj de lesz nekunk majd Camelot Unchained, jo nagy blodseg. Raadasul senki nem is tudja, hogy jo lesz e.
  • Ében
    #22588
    Ugye a törpéket helikopterre tervezték és volt az a ló, amit mindenki megvehetett. Nos az arcuk.. érdekesen nézett ki :D