22827










WAR Europe
Ajánlott szerverek:
Destruction:
Core: Karak Azgal (EN), ORvR: Eltharion (EN)
Order:
Core: Karak-Norn (EN) / Karak Azgal (EN), ORvR: Dragonback Mountain (EN)
10 DAY FREE TRIAL
href=http://cdgalaxis.hu/PC/15584/warhammer-online-age-of-reckoning.html target=_blank>Normál verzió rendelése a cdgalaxis.hu oldaláról!
Normál verzió rendelése a PcDome.hu webáruházából!
  • sanyiiiii
    #22667
    Jól látom hogy ti RG-s BWk valami ranged karakternek képzelitek magatokat ?:D
  • Pacho
    #22666
    Az utolsó zerg vs zerg event:

  • Robe77
    #22665
  • t0xikus
    #22664
    :DDDDD
  • s0n1c
    #22663
    :D jaj :D
  • Szaruman
    #22662
    Ne legyél buta...
  • Califa
    #22661
    Meg szünik a játék?, kicsit vicces.... vissza fizetik a játék árát ? Mert nevetséges ez igy, ez ám az igazi rablás, jógilag simán perskedhetne az ember ha ideje és pénze lenne rá......Na mindegy,egy pénzlópó semmirekellő céggel kevesebb a palettán.
  • Ében
    #22660
    Most igen, de dec. 18.-án lelövik a szervereket végleg.
  • Califa
    #22659
    Ingyenes lett a Warhammer vagy valami hirt rosszúl értelmeztem?
  • Robe77
    #22658
    "Ezek kurvasokan vannak" 6 destros jön szembe Krein szarvas meg már rohan a francba... :D
  • Ében
    #22657
    Ez Krein esetében bármilyen körülmények között előfordult :D
  • t0xikus
    #22656
    sc legszebb mindig az volt, amikor hirtelen elfogyott a heal:) minimapon meg csak annyi látszott,h egy zöld pötty távolodik tőlünk:D
  • sanyiiiii
    #22655
    :D
  • Ében
    #22654
    Tényleg :D Basszus mennyit felejtettem már :D
  • Pacho
    #22653
    Asszem emlékszem.

    1. lépés: rúgd ki az sw-t a csapatból, és hozz helyette egy bw-t.
    2. lépés: mivel alapban csak slayert hoztál melee dps-nek, ezért ez a rész rendben van.
    3. lépés: ha az sw nagyon sír, jöhet a healer karakterével, ha az egy wp.
    4. lépés: az első olyan rollnál amit nem te nyersz leaveld le a partit, a ts-t, a guildet. (3 nap múlva gyere vissza)

    Általános piramistaktikák parti setuptól függetlenül:
    "én nem speccelek át bazze' az 4 arany 20 ezüst, így is van taunt"
    "most csak az első 3 bosst toljuk le, aztán hétfő hajnalban a 4-5, és kedd éjszaka a 6-7, és szerda délelőtt 11kor a 8as remélem mindenki ráér"
    "akkor én most az rr41-es altommal jönnék az első két bossra, mert kell a silver ankh, amit master loottal kapok mindenkitől - ugye?"
    "hát én nem guardolok, mert akkor túl sok dmg-et kapok"
    "invade? scrolloztam Altdorfba sziasztok"
    "szívesen jövök, nekem már úgysem kell loot...csak a páncél, a dps fejes, meg az összes lila talizmán ami esik"
    "induljunk hamar, mert a destronak 491 resource van leadva! - ok, mehetünk, csak elmegyek 20 perc afkra előtte"
  • Ében
    #22652
    Gyertek fel ts-re és megbeszéljük! :) Taktikára emlékeztek még? :D
  • Pacho
    #22651
    Akkor gyere te is. Úgysincs még meg a páncélod...
  • sanyiiiii
    #22650
    Te nem mehetsz, mert "Csak akkor megyek piramisba, ha Dread is jön!" :D

  • Pacho
    #22649
    Szóval már nem lesz nagy kockulás? Mikor megyünk piramist?
  • Ében
    #22648
    De ez, hogy ingyenes másfél hónapra nem ugyanaz, mintha f2p lett volna. Már nem játszanak vele, mert kb "minek". Gyűjteni nem érdemes semmit, se fejleszteni a karaktert. Én belogoltam kicsit, csináltam pár utolsó screenshot-ot. Szerintem nem az emberek a hibásak, hogy most nem kezdtek el gyorsan, sokan játszani, amikor nemsokára vége az egésznek. A mi guildünkből is sokan visszajöttünk volna, ha ingyenes, de nem ilyen módon, hogy na van még másfél hónap, aztán törölnek mindent. Viszont az nincs kizárva, hogy pár sc-t még megyünk, de nem lógunk fent egész nap, mint régen.

    Pacho: FB-on nem láttam hírt, de lehet csak figyelmetlen voltam. Nekünk Kartács szólt :)
  • foxxi
    #22647
    Itt? Az a 10 ember? Ne már... a külföndi fórumokon meg anno azért ment a balhé, mert a fejlesztettlen who-n kívül valamely módon minden f2p lett. De azóta eltelt 1 év és a kutyát sem érdeklni már.
  • Evok
    #22646
    Én onnan értesültem, hogy jön hírlevél a kezdetektől. Meglehet nem visszatérő játékosoktól szokott megugrani, de leírtam, hogy itt minden régi arról sírt, hogy visszamenne, ha ingyenes lenne. De nemcsak itt külföldi fórumokon is. Meg lehetett volna mutatni, hogy nem csak a száj nagy..., de így...
  • Pacho
    #22645
    Meg ha esetleg kiküldtek volna egy levelet vagy valami, hogy aki nem nézi naponta a WHO-t, az is értesüljön róla. A facsét nem néztem ott kiposztolták? Mert nem úgy tűnik, hogy ezt előre így tervezték volna.
  • Probatbicol
    #22644
    A f2p váltáskor nem a visszatérő játékosoktól szokott megugrani a létszám, hanem az újaktól, azokat meg nem engedélyezték. Arról nem beszélve, hogy míért kezdene valaki egy mmo-ba amit 1-2 hónap múlva lekapcsolnak.
  • foxxi
    #22643
    Mondjuk ugy nehéz ha már accountot se lehet létrehozni.
  • Evok
    #22642
    Ami a legnagyobb gáz, hogy mióta kiderült, hogy a zárásig ingyenes, az én meglátásom szerint még kevesebben vannak fent pedig..., van egy hollandiában melózó ismerősöm aki játéktesztelőként dolgozik, ő írta nekem, hogy nem lett volna ez feltétlenül rossz, lévén a tulaj arra is kíváncsi lett volna ezzel, hogy frítupléjben mennyien mennek föl. Viszont ez nagy öngól, hogy a fél világon arról zengtek a fórumok, hogy ha frí lenne akkor mi lenne..., látjuk..., a kutya nem moccan. Pedig én azt hittem megtelnek ismét, így, hogy nulla korpa kell hozzá.
  • Ében
    #22641
    A zárásig ingyenes a Warhammer Online
  • Pacho
    #22640
    Nem, de asszem valódi kártya kell, nem írhatsz be kitalált számokat.
  • Szaruman
    #22639
    Ha reaktiválni akarom a 14 napos szart, kér kártyaadatot. Ilyenkor még nem von le pénzt, ugye?
  • Jakuza1
    #22638
    Ezen nem csodalkozom a Daoc utan.
  • Aurelianus
    #22637
    http://www.ipetitions.com/petition/save-warhammer-online/
  • Pari
    #22636
    en egy rr80-ast, de sokan azert leptek le (koztuk en is), mert nem jott uj fejlesztes, illetve ami jott az is inkabb arcul csapas volt, mint end game fejlesztes.
    a vege mar rp kurvulas volt nem pvp, 1-2 ember dolgozott a mapon a tobbi meg alldogalt...mar a small scale pvp is elveszett maradt a zerg vs zerg alldogalas...
  • soney92
    #22635
    Nagyon sajnálom, hogy ezt a nagyszerű játékot bezárják. Pedig a kis populáció ellenére is iszonyat jó harcok voltak benne. Pvp terén a legjobb mmo, veri a wowot meg a többi mmot... Pari nem játszották ezt már annyian az utóbbi pár évben, hogy megérje nekik fejleszteni. Az end game-je jó volt így is rengeteg időbe tellett mire rr100-ra felhúztál egy karit. Én 2 rr100-as karit dobhatok ki most. :( http://imageshack.us/photo/my-images/94/sk7t.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/14/azib.jpg/
  • Szaruman
    #22634
    Vállalható volt 2008ban. Viszont az ea már akkor kidobta a játékot gyakorlatilag, pedig 300k előfizető volt akkoriban. Most pár ezer előfizetőnél már szarnak rá magasról.
    Én is sajnálom, h eltűnik a cucc, de ez csak idő kérdése volt.
  • Pari
    #22633
    Apa ez a game teljesen vallalhato, csak az EA fele uzletpolitika nem az...fejleszthettek volna nyugodtan a gamét, foleg az end gamet, kiegekkel javithattak volna, de nem tettek, jott a valsag es dobtak 1 sec alatt...
    a wow end gamet is csak a folyamatos kiegek tartjak eletben...a daocnak is jott tett a 5 kieg (megha meg oly megoszto is volt a ToA)
    Itt gyakorlatilag 1 "kiegeszitocske" utan dobtak a game, pedig az alapja majdnem brillians
    az igazi realm pride viszont naon hianyzott nekem...
  • Aurelianus
    #22632
    Reméljük a többi miki is előkerül télig, szkeptikus krampuszok meg mindig lesznek :)
  • sanyiiiii
    #22631
    Ember én ismerek vagy 3 mikulást kapásból :D
  • soundsonic
    #22630
    úgy pörög a topic mintha a játék újjáéledt volna, de sajnos nem :P
  • t0xikus
    #22629
    öröm látni,h az mondja,h vmi intelligencia kérdése, aki még hisz a mesékben:D és még büszke is rá:D remélem nem árulok el azzal semmi újat, hogy a mikulás nem létezik.. :D
  • Aurelianus
    #22628
    +1