3755
  • robakka
    #1035
    Koszi majd benezek ide.
  • koryne
    #1034
    Használt játékot Bp-n én itt tudok: Szt. István körút 10. bent az udvarban. Biztos van még máshol is, de én arról nem tudok. Szívesen hallanék még ilyen helyekről én is!
  • robakka
    #1033
    Nagyon lehalt a topic.
    Kene a heroes and might and magic2 gbc-ra.
    Vagy 3ezret adok erte.
    Hol lehet hasznalt jatekokat venni???
  • Whave
    #1032
    winsunxnal van ez a western union cucc, nagyobb postakon lehet pl utalni a segitsegevel, a memora pedig usb-n kell, ha ezfa ugytom, memoria iro az a movie playerhez kell.
  • robakka
    #1031
    Léci segitsetek mar!
    Rendelni akarok egy ezfa 256os memot winsunxtol.
    Az átutalást hogy oldottátok meg?Én otptol csak forintba tudok utalni ti hogy csinaltatok??
    És a memora hogy nyomom rá a romokat?Kell memoria író?Vagy csak osszedugom gbat a gepemmel és atnyomom a romot???
    plz help!THX
  • Anubys
    #1030
    Oh, a régi jó GBATemp... Ezer éve nem néztem... :)
    Körbenézek, köszi!
  • NecroJoe
    #1029
    Na így már más! ECUBE ügyben szerintem nézz szét erre felé:

    http://gbatemp.m4d.sm/index.php?s=8ebc7ad0206d2dc09802b14d30719ca8&act=SF&f=6

    Lehet használnod kell a keresőjét ha a topic lecsúszik!
  • Anubys
    #1028
    Hülye vagyok, elírtam... Igazad van, EZFA a jó, EZFA II a fos... Nekem is EZFA-m van, és istenkirály... :)
    Bocs, tényleg figyelnem kellett volna, hogy mit írok...

    Ami pedig az EMS-t illeti, eddig akárki rendelt EMS-sel, senkit nem vámoltak meg, és nálam -úgy emlékszem- semmi kammantás nem volt a csomag értékéről. Én a kártyán kivűl rendeltem még 2 GC memóriakártyát, egy afterburner set-et meg egy Dimmer chippet- szóval az én csomagom sem kétfilléres valami volt-.

    Ecube: Én eddig rosszat nem hallottam róla, ami bugot találnak, azt kijavítják a következő driverrel. A másik, ami miatt szimpatikus a dolog, hogy ugyanazok csinálják, mint az EZFA-t.
  • NecroJoe
    #1027
    Ebben az esetben hajrá!
  • Whave
    #1026
    akkor majd megprobalom megoldani. elvileg azert kernek ilyen szamlat, mert NEM TUDJAK elvamolni, miutan nem tudjak az arat, legalabbis ezt mondta a holgy a telefonon (masodika ota ulnek ezen a rohadt csomagon)... bizom benne ;] majd meglatjuk, megprobalom ugyeskedve megoldani.
  • NecroJoe
    #1025
    A WinsunX-nél szerencsére elég pofátlanok 500$-nyi XBOX modchipre simán ráírják hogy "Toy Chips 40$" :D
  • NecroJoe
    #1024
    Megkértem öket, de 99,9%-ban maguktól is ráírják (lehet hogy ezzel ők is jobban járnak valamiért, ezt én nem tudom). Ilyen "preparált e-mail használata vámon" dologról hallottam már, nem tudom müködik-e. Amennyiben semmilyen ár nincs feltüntetve (nem hiszem hogy ilyen előfordul) akkor biztos müködik. Ha a csomagra rá van irva hogy 250$ (fuvarlevelen rajta van az ár), a csomagban lévö "azonosító lapon" ("INVOICE") is a rendes ár szerepel te meg oda állítassz hogy "ááááááá csak 50 dollár" az lehet hogy kellemetlen lesz... Nálam 12$ volt feltüntetve a fuvarleveleken az INVOICE lapon pedig 10$("USBA FLASHER SAMPLE SAMPLE") + 2$ (Hordtáska), tehát ebbe nem lehet belekötni...
  • Whave
    #1023
    ezekszerint ha kinyomtatom a linker4u-s oldalon kapott 'szamlat helyettesito osszegzest' (aszontak a vamosztalyon, hogy ez kelleni fog), es gyonyoruen atirom a haromszaziksz dollart 50-re, akkor ugyanott vagyok, mintha veluk rairattam volna, ugyi?
  • koryne
    #1022
    Hogy intézted el, h ilyen kis értéket írjanak rá? Megkérted őket v maguktól?
  • NecroJoe
    #1021
    Anubys: ekkora kapitális baromságot rég hallottam. Az EZFA máig az egyik legjobb kártya, egy romot sem kell patchelni, a GBA akksijáról tölti magát (nem kell X naponta gépre dugni a flasht hogy töltődjön). A GBAtemp oldalon 22% nak EZFA 23%nak F2A kártyája van és furcsa mód még senkié sem halt meg... Amugy mindenhol lehet kapni EZFA-t nem tudom te honnan kapod az információidat, talán a sarki zöldségestől? Az 1G-s EZFA "ECUBE" kártyáról annyit hogy sokat írnak róla pl az említett oldalon is de jót még nem láttam (2004-ben nem hátrány ha egy flash hibátlanul fezeli a menéseket stb...)

    GBA töltöt Elektroworld áruházban láttam.

    WHAVE és ANUBYS: Annak hogy a cuccot vámolják vagy nem semmi köze ahhoz hogy mivel rendeled és hogy hogyan fizetsz. EGYEDÜL AZ SZÁMÍT HOGY MILYEN ÁR VAN RAJTA FELTÜNTETVE!!! Ha hagyományos postával rendeled de 10$ van ráírva akkor is átjön a vámon, de hiába rendeld EMS/DHL/akármivel ha 120$ van ráírva akkor ugyis vámolnak. Ez van.
  • Whave
    #1020
    de akkor miert van megis a vamolasi osztalyon??? en is elore fizettem, levontak a 77 penzt szallitasi koltseggel ennyi volt a 3db 256os kartya, es a magyar EMS helpdesk (3337777) szerint megis vamolasra szorul, es mint megtudtam, ez mocskosul sok penz lesz. most akkor ez hogy van?
  • Anubys
    #1019
    Nekem nem irtak ra semmit, az EMS miatt alapbol nincs vam, illetve en elore fizettem -bar asszem itt nincs utanvet-.

    EZFA-t semmikeppen ne vegyel!!! Vannak vele bibik, es a kulfoldi forumokat olvasva szerintem csak ido kerdese, hogy meddig elegedettek. Azt hiszem, az is jol jelzi, hogy szar, hogy mostmar nem is igen lehet kapni. A Powerstar pedig nem EZFA II, hanem EZF II, nem osszekeverni a ket kartyat, mert ha rosszat rendelsz, nagy anyazas lesz. :(

    Amugy en majd egy ECube-ot akarok rendelni valamikor, ez az 1 gigas EZFA.

    Masik: Nem tudja valaki, hol tudnek venni GBA SP-hez akksitoltot? Ami volt hozza, azt ugy tunik elhagytam valahol... :(((
  • Whave
    #1018
    megkerdeztem par embert, aki EZFAII-t vett, es elegedettek. a powerstarral plane.
  • NecroJoe
    #1017
    Sima EZFA-t kell fell venni vagy EZ III-at.
  • bfg900
    #1016
    Félelmetesen gagyi lett a design-ja ennek a DS-nek :) Az sp olyan kis kedves forma, de ez... :)
  • Whave
    #1015
    de te azt is mondtad, hogy az EZFAII Powerstar az szar ;)
  • NecroJoe
    #1014
    Én mondtam hogy WinsunX től rendeljetek, ott nincs ilyen probléma...
  • Whave
    #1013
    Anubys: te mar rendeltel linker4u-rol ugylatom, ugye nekik is van annyi eszuk, hogy valami minimal osszeget irnak a cuccra, hogy ne kelljen gigantikus vamokat meg adokat fizetnem?
  • radeer
    #1012
    Bár hozzámdobnák elfogadnám :)
  • radeer
    #1011
    Mindenképp érdemes GBA SP (19.900FT) mellé venni egy flash kártyát. Ha megelégszel 128-assal azt szerintem megkapod 15-18e-ért postaköltséggel, és talán ha 2-3 játék (URBS,Kingdom hearts) nem fut rajta. A másik 1800 mind megy :) Tehát érdemes azért beruházni egy ilyenre ahelyett, hogy veszel 2-3 használt gémet.

    És tudom, hogy DS már van jópár emberkének, meg a PSP is nyakunkon van, de azért én jó öreg GBA SP-nek adok még min. fél évet, főleg, hogy csak márciusban lehet majd normálisan kapni júrópában a DS-t. És ugye, ahogy hallottam semmit sem kell kidobni mert belemegy DS-be ( asszem) a mostani flash kártya is, mivel lefelé kompatibilis GBA szintre. Sőt valahol olvastam, még Movie Playerem is belemegy majd, igaz lesz egy 3.generációs movie player amit már direkt DS-re nyomnak, de nekem jó lesz ez is ami van, lévén minden nap megnézek melóhelyen egy szinkronos filmet a Game Boy-omon. Ha meguntam akkor tolok játékot, vagy olvasok E-Book-ot miközben még normális minőségben 8:1-es stereóban szól a zene GBA-s fülhallgatómon.(A Compact Flash kártyámról ami be van dugva az SP-be). Jah és az egész vacak cucc belefér egy hordozható fényképező tokba amit az övemre tudok tenni. És a DS ahogy elnéztem kb. 3x majd akkora mint SP...ez nem tetszik :(
    IME
  • NecroJoe
    #1010
    Inkább 4-5-7e. (4-5e egy régebbi marióért/sonicért, 6-7e egy RPG/statégia játékért SZERINTEM)
  • guardian hero
    #1009
    6e-8e Ft talán?
  • bfg900
    #1008
    Milyen reális áron lehet szerinted megvásárolni használtan ezeket a játékokat? Egy nagyságrendi ár érdekel.
  • bfg900
    #1007
    Milyen reális áron lehet szerinted megvásárolni használtam ezeket a játékokat? Egy nagyságrendi ár érdekel.
  • [VeGa]
    #1006
    Leci irjatok mar le hogz mukodik rendelek egy ezf 256mas kartyat es hogy nyomom ra a romot usb kabellel,vagz mivel?
    Vagy venni kell valami memoria irot hozza?
    elore is koszi

  • Loading ERROR!
    #1005
    Én "mindenevő" vagyok, de az RPG a kedvenc műfajom
  • guardian hero
    #1004
    Ez attól függ milyen stílus jön be neked. Nagyon tartalmas játékok:

    Pokemon részek (gyűjtögetős rpg)
    Final Fantasy Tactics Advance (körökre osztott taktikai játék)
    Advance Wars (körökre osztott stratégia)
    Zelda Link To The Past, Minish Cap (akció-kaland)
    Golden Sun 1-2 (rpg)
    Castlevania-sorozat (platform)
    Metroid-sorozat (platform)
    Sonic Advance részek (ugrabugra)
    Mario játékok (ugrabugra)
    stb...
  • NecroJoe
    #1003
    Ha valaki tudja hogy a "4-key" reboot hogy hozható elő EZFA-nál írjua már le, fontos lenne és sehol nem találom!
  • NecroJoe
    #1002
    Na megjött a csomagom! A vámon simán átjött mivel a fuvarleveleken 12$ volt értékként feltüntetve! (kártya 10$ hordtáska 2$) Ha valakit érdekel leírhatom az egész rendelés folyamatát, de feleslegesen nem untatlak titeket!

    WINSUNX RULZ!!!!
  • Loading ERROR!
    #1001
    Szevasztok!
    Tervezem hogy a nem túl távoli jövőben veszek egy GBA-t, csak az a gond hogy nemtom milyen játékot vegyek hozzá. Valami olyasmire gondolok amivel nagyon sokáig el lehet lenni, nem unja meg az ember egy hét alatt. Van valami javaslatotok?
  • radeer
    #1000
    Csak úgy.
    1000 LOL
  • bfg900
    #999
    Aludtam rá egyet és úgy döntöttem, hogy túl közel van már a DS megjelenése, hogy ennyit ruházzak a dologba. Azért köszönöm a segítséget.
  • radeer
    #998
    Itt alább írta valaki, ha lejebb olvasol hogy postaköltséggel miegymással már 256Mbites kártya 25e FT tehát azért annyira ki nem kell költekezned, mert kicsit több mint 1 éve majd a dublája volt a 128-as is. Tehát szép lassan azért valami változik ;-)
  • guardian hero
    #997
    Vannak dolgok amik sosem változnak... :)
  • bfg900
    #996
    Pokemontol lilat hanyok ;)
    A tobbi erdekesnek hangzik.
    Amugy meg mindig az a modszer megy a gba-val kapcsolatban, hogyha nem akarok eredeti jatekokkat venni, akkor ki kell koltekezni hw ugyileg? Amikor 1-2 eve venni akartam gepet, akkor meg ez ment.