1107
Return to Castle Wolfie!!!!
  • TneX
    #594
    A Soul Reaver 2-nek ugy-e nem olyan elbaszot irányítása van mint az 1-nek volt?
    Az elég gagyi volt,emiatt bele se kezdtem...bár lehet hogy kihagytam igy valamit:)))
  • Sephi
    #593
    Hah megoltem :) Vegig vittem :) Hat bazz ahogy igy elnezem en tobbet szenvedtem az elso BOSS nal mint Henrich nel:) Ez tok egyszeru volt csak egyfeszt mozogni kellet:) Nah most johet a Soul Reaver 2 !!!!!!
  • I.C.ram
    #591
    neked eredeti van?
  • skorpio7
    #589
    Hümm ... hümm ... ugye ilyenkor de jó is lenne , ha eredeti lenne a game !
  • I.C.ram
    #588
    HILFE! I NEED ASSISTANCE :))
  • agyhalál
    #587
    A parancsikon tulajdonságainál a célba ird be ezt: +set sv_cheats 1
    Így nézzen ki: "C:\Program Files\Return to Castle Wolfenstein\WolfSP.exe" +set sv_cheats 1
    Aztán ezeket a kódokat tudod használni:

    God mode ---> /god
    Disable enemy AI ---> /notarget
    No clipping mode ---> /noclip
    All weapons and ammunition ---> /give all
    Armor ---> /give armor
    Full ammunition for current weapons ---> /give ammo
    Health ---> /give health
    Stamina ---> /give stamina
    Spawn indicated item ---> /give [item name]
    Never get tired ---> /nofatigue
    Display current map name ---> /mapname
    List maps ---> /dir maps
    Advance to indicated map ---> /spdevmap or /devmap [map name]
    Show all commands ---> /cmdlist
    Reconnect to last server ---> /reconnect
    Suicide ---> /kill
    Exit game ---> /quit
    Show current server settings ---> /serverinfo
    Toggle between windowed and full
    screen; Restart game when changed ---> /toggle r_fullscreen
    Toggle compass display ---> /toggle cg_drawcompass
    Toggle HUD display ---> /toggle cg_draw2d
    Toggle old Wolfenstein HUD ---> /cg_uselessnostalgia [0 or 1]
    Toggle frame rate display ---> /toggle cg_drawfps
    Toggle gibs ---> /toggle cg_gibs
    Toggle team overlays ---> /toggle cg_drawteamoverlay
    Change field of view ---> /cg_FOV [number]
    Show time left ---> /toggle cg_drawtimer

    Forrás: http://www.cheatcc.com
  • I.C.ram
    #586
    segitsetek mert addig nem tudok wolfozni csak a szar ures feltort szervereken :((
  • I.C.ram
    #584
    es hogy kell ezt hasznalni mert nekem nem akar ugy mukodni ahogy levan irva pls irjatok le lepesrol lepesre hogy hogyan tudom hasznalni! elore is kosz
  • Dikkma
    #582
    Régen nem voltam itthon, de ma kipróbáltam végre!
    Nagy nehezen sikerült a tökéletesen elmosódott, zöld, ocsmány menüben megtalálni a System-et és átállítani a felbontást. 800x600 ban lassú volt mint állat, de rájöttem a 32 bit miatt :) Kis tweak és hasít.
    Izom jó a játék (ezt mondjuk már mindenki tudja) az a baj, ki akartam próbálni, de elvittem addig a behemót nőig a katakombákban mert minden pálya végén amikor töltött gondoltam a másik pályára még átmegyek és ott mentek, de aztán mindig elmaradt a mentés :)
    Szóval Wolf rulez. És hosszú idő óta az első játék, amit nem azzal a kényszerképzettel viszek, hogy sértetlenül kell megcsinálnom. (Sérülök? És akkor mivan :D eddig nem így volt)
  • qwerty
    #581
    rakd rakd... sgre???
  • qwerty
    #574
    marcsak le kene tolteni valahonnan ha ez igaz...!
  • mikike
    #570
    heinrich by me
    tesla 300 energi mind rá
    vernom amíg be nem pirul
    rakéták
    újra vernom

    ezt a bonus CD nézte már valaki?
    warez oldalakon állítólag van de mi ez pontosan?
  • Laalee
    #568
    arrol nembeszelve hogy hany embert latam atgazolni a lag miatt a drotkeritesen :) volt olyan is hogy csori pont ott kezdett el laggolni es a szerver ide oda dobalta a poziciojat azt kinyirta a drotkerites :) meg jo hogy medic vagyok :)
  • Herr General
    #566
    ha a játékmenetre nem is (szerintem pedig igencsak elbaltázza a mészárlást), de így egyszerűen qrva idegesítő tud lenni és ezáltal élvezhetetlen...
  • Herr General
    #562
    úgy látszik... talán még az axeleron is vannak néhányan
  • Laalee
    #559
    999 es ping :) kb 10-20 percenkent jo 20-30 mp ig mindenkinek :)

    meg amit lentebb irtam nembirja a szerver a nagy tomeget... felemgy a ping 2-3 szorossara is, ami mondjuk nem lenne baj mert meg igy is 200 alatt van, de ez a nagy hullamzas telleg idegesito tud lenni,
  • Laalee
    #557
    152.66.93.244:27960 4 / 31 mp_base
    gamez.axelero.hu:27960 0 / 20 mp_beach
    mojo.wigner.bme.hu:27960 0 / 20 mp_village

    jelenlegi tömeg :)

  • Laalee
    #556
    ahhol tomeg van :)

    altalaban a landor on van "tomeg" de az meg belaggol eleg surun
  • Lazarus
    #555
    Hova szoktatok menni Fórumozók? Megyek én is!
  • Laalee
    #554
    remelem este lesznek akkor mar otthon leszek

    szilvasgomboc bealáz!
  • Laalee
    #553
    mar majdnem 2 ora es sehol senki borzaszto! :)

  • Laalee
    #552
    /god :)))
  • Herr General
    #551
    Már megint sehol egy kosza lélek a szervereken :(
  • Herr General
    #550
    Hát az uninstallért kér volt már másodszor nyomom a wolfit:)
  • Herr General
    #549
    Heinrich...
    Részemről úgy intéztem el, hogy a venomban megmaradt (kb 200) golyókat belelőttem. Aztán a Tesla féle villámszóróval -ami fullon volt- folyamatosan nyomattam a genyának. Mindig úgy helyezkedtem, hogy elérje a villám és közben kerülgetni kellett a csontikat. Nagyjából ennyi...
  • Sephi
    #547
    Kerek egy bovebb leirast hogy ojjem meg Heirichet mert tul nezeh :(
  • _RudY_
    #546
    PROMO CD, vagyis a hetekkel ezelőtt (sajtónak) szétküldött anyag. Trailerek, shotok, story, screensaver...ennyi.
  • Herr General
    #544
    equinox: többeknek van-volt ezzel problémája. Talán itt a topicban is találsz néhány hozzászólást... De a lényeg, hogy szerezz be a video kártyádhoz valamilyen frissítést ami támogatja az openGL-t.
  • Laalee
    #543
    valoszinu azert mert te sem szivesen jaccanal olyan jatekkal ahol a magyarokat kell halomralöni...
  • EqUiNoX
    #542
    aggyisten!

    Jáccanék én is szivesen vele, sajna nem igazán tudok. Már az StarTrekVoyager - Elite Forces-nál is ez volt a gond. Savage4 16mb-s kártyám van, és ennél a két játéknál, ami q3 engine-jével megy, és opengl kellene neki, mindig probléma van. Eccer nagy nehezen sikerült valahogy megoldani, hogy menjen hibátlanul a stvef, de nemtom már hogyan. Ha bárki, aki már találkozott ilyen problémával van ötlete, vagy akár megoldása, irjon már egy emilt, vagy akár itt is válaszolhatna, mert nagyon szeretnék már jáccani ezzel.. :] előre is köszönöm.
  • Kilyan
    #541
    Mondjuk azt hozza teszem, hogy 56K-val vagyok fenn. Ráadásúl nálunk optikai kábel fut végig a matáv egyik központja felé, és mikor kértem az ADSL-t azt mondták hogy nem megy a dolog mert még nincs hozzá interfészük (analog-optikai)(ennyit a csúcstechnológiáról). Én itt ragadtam a kőkorszakban. Az ADSL legalább multszázadi (és így multiplayernek nagyrészt lőttek).
  • Kilyan
    #540
    De melyik nem lagos?
    A helyzet az hogy landor nagyon az.
    A többin kevesen vagyunk.
  • PyRex
    #538
    Nah nem olvastam vegig, lenyeg az, hogy megvan a Wolf (en vagyok az utolso? :))) de ugye nem igazan enged be a szerverekre, merhogy cd kulcs bannolva van, stb. Mit lehet ilyenkor tenni? :)

    PyRex
  • I.C.ram
    #537
    :)))))
  • I.C.ram
    #536
    azert ez rohelyes! Nemetorszagbol jatszanak a legtobben online multi jatekokat es Nemetorzsgaban a legszarabbak ezek miatt a cenzurazas miatt! ugyanez volt a wolf 1-nel is ott betiltottak az egeszet! es aki jatszott vele annak penzbuntetest kellett fizetnie!!! van erre egy mondas pont a nemeteknek errol a temarol! marmint a horogkresztes meg nac(z)i temarol : "Aki eltemeti a multat az megfogja ismetelni azt" remeljuk ez nem kovetkezik be!
  • I.C.ram
    #533
    azok! de ezeket a valtoztatasokat mivel fogjak elerni? egy peccsel? vagy pedig ezzel a bonus CD-vel? Remelem a wolfhoz is kijon egy fajta "nude patch" mint a simshez hogy a cenzurazott dolgokat megjeleniti!
  • Lazarus
    #532
    Beszari köcsögök :)
  • I.C.ram
    #531
    na bazz... ez koszonom nem kernem meg "szegeny" Himmler nevet is megvaltoztattak Azaz ezzel azt akarod mondani hogy mostmar a Single Player is teljesen meglett valtoztatva a kocsog faszfejek miatt?? na gratulalok... :((
  • I.C.ram
    #527
    bocsi most latom csak hogy elirtam az elirtamot :)) mert ok irtak el :))
  • skorpio7
    #526
    Hát remélem , hogy mielőbbi jó hírrel tudsz majd szolgálni .