1107
Return to Castle Wolfie!!!!
  • I.C.ram
    #525
    valamit elirtam mert kis hazankban 10000 FT-er hozzajutsz vagy meg olcsobban is!
  • St
    #524
    Most tárgyalok a magyarországi kizárólagos forgalmazóval, sajnos nehéz eset :(

    Ha összejön, akkor kb. 10%-al lesz a bolti ár alatt.
  • skorpio7
    #522
    St !
    És mikortól lesz kapható ? Tudsz valami időponttal szolgálni ?
  • St
    #521
    De az tuti, hogy a SuperGamez Áruházban lesz a legolcsóbb :)
  • Laalee
    #520
    ebbe ne remenykedj... ha olcsobb lesz az azert lesz mert a magyar piaconnem eletkepes ilyen arakkal...
  • skorpio7
    #519
    Bizonyára azt akartad írni , "...hogy fel akarják tornászni az árakat..." .
    Én meg azt mondom , hogy mire ideér hozzánk ( ha minden marad a régiben a beszerzést illetően , akkor 1 hónap minimum ) , addig valamelyst csökken majd az ára - remélem .
  • Laalee
    #515
    kene egy normalis szerver mar... a bme s amin van tomeg, asszem az a landor, eleg harmatos 10-14 fö környeken eleg laggos lesz... azert az erdekes hogy mondjuk 8 jatekos mellett 50 es pingem van oda, 14 jatekos nal mar 120 as mig egy nemet szerveren 20 user mellett 100...
  • The Hedgehog
    #514
    I have returned! And it's fantastic!

  • Laalee
    #513
    ehhe 57 usd az barati aron is 16000 ft... na ezt se veszem meg :) jo nekem a feltort szerver is :)
  • skorpio7
    #512
    HARDWIRED

    "...A Wolfenstein mindössze a 3. helyen sírdogál. A The Sims és a Harry Potter pedig fügét mutatva szambázik az első két dobogós helyen :)..."

    1) The Sims: Hot Date Expansion Pack; Electronic Arts - $24
    2) Harry Potter & The Sorcerer's Stone; Electronic Arts - $28
    3) Return To Castle Wolfenstein; Activision - $57
    4) MP Roller Coaster Tycoon; Infogrames Entertainment - $17
    5) The Sims; Electronic Arts - $42
    6) Backyard Basketball; Infogrames Entertainment - $19
    7) Survivor: The Interactive Game; Infogrames Entertainment - $19
    8) Tom Clancy's Ghost Recon; Ubisoft - $38
    9) MP Civilization 3; Infogrames Entertainment - $46
    10) MS Zoo Tycoon; Microsoft - $29

    Hogy őszinte legyek , az amerikai arcoktól nem is vártam mást .Ott ahol hetekig vadászprogramok vezetik az eladási listák elejét , élvonalát és külön amerikai felfogóképességre butított játékok kerülnek ki csak a hazai piacra , jobbat nem is vártam .Bár ez még csak az első olyan lista , ahol szerepel a játék egyáltalán , így javulhat a helyzet még .
    Vajon itthon mikor lesz kapható végre ???
  • Sephi
    #508
    Kerem... hogyazishtenbe olom meg Henrich et??? Ha ramkud valami szelemet ami vegul vagy utol ugyis elkap hiaba rohanok el toluk... ladtam ott egy nagy kovet ami a rudrol log leh... az mire jo? HELP ME!
  • phil-co
    #507
    jah igen !
    A náci jelképekkel ahogy lehetett tényleg spóroltak,de ami van (pl. karszalag,zászlók a falakon,stb.)az mind nagyon szép!
  • phil-co
    #506
    Rendkívül szép és hangulatos játék lett szerintem!
    A legjobban eddig az tetszett mikor a boros pincében a részeg német katona dülöngélve danolászik miközben az emeleten náci induló szól!
    A multit csak most fogom kipróbálni!
  • Lazarus
    #504
    Hát igen elég beszari módon bánnak a náci megjelenítésekkel :)
  • I.C.ram
    #503
    azert ez enyhen rasszista megjegyzes volt :)))))))))))))) nekem csak az kene hogy ne az a szar kis sas legyen a karszalagon hanem a Swadawska=Horogkereszt
  • Blasta
    #497
    bizony ám :-)))
  • Laalee
    #496
    folytassatok inkabb multi ban :) az az igazi :)
  • mikike
    #490
    meg kár hogy az ellenfeleket nem lehet egymásra uszítani mint anno

    meg a botok... ááááá
  • skorpio7
    #489
    Ez igaz , a zombik tényleg nem ide valók , de még így is tetszett neked .Én speciel csak a multi miatt pályázom rá nagyon .Ez az , ami engem igazán megfogott .Nálam ez pont olyan , mint a DUNE esete .Mind a mai napig nem játszottam le egyetlen küldetés lemezét se , de minden héten felmegyek legalább 1 estére vele a WO-ra és játszok multiba majd 4-5 órát vele .Ott is inkább az egymás elleni ( a tudat , hogy emberi az ellenfél ) hangulatos küzdelem tetszett meg .És persze mindez valódi 3d-ben , tökéletes netes sebességgel , nem úgy mint az RA2-ben .
  • Frank99
    #488
    Hát, lehet hogy leharapjátok a fejem, de én a nagy előd után többet vártam. Végignyomtam, szép volt,jó volt, de valahogy valami hiányzik. Nem tudom mi...Én nem játszom multiban - kevés idő, modemes kapcs. stb - és valahogy a zombik :-)
    nem ide valók...
  • skorpio7
    #487
    Annyiban igazat adok neked , hogy a hazai PC-s játékkal foglalkozó újságok még nem írtak igazán róla , de ez nem is csoda , hiszem a hivatalos megjelenés még csak most volt múlt hónap 22.-én .Így csak a következő hónapokban fogja megismerni a NET nélküli közösség is igazán a játékot .Csakhogy ettől nem lesznek fent többen a neten , mert már majd 3 hónapja nyúzzuk a testdemó-kat és csak az nem hallott , illetve játszott vele , akinek nem volt erre lehetősége ( vagy esetleg most jött haza afrikából vagy esetleg vak , amnéziás , stb ... ) .Tehát sajnos el kell fogadni , hogy bizony ennyien vagyunk és ez bizony kevés egy jó kis hazai wolf. partihoz .Remélem , hogy a következő év a hazai gyors netelérés robbanásszerű elterjedését hozza és végre kialakul egy népes tábora a hazai hcgamereknek .
  • petee
    #485
    Ja bocsi midenkinek de totál offtopic kérdésem lenne: Nem tud valaki DIgitális Elektronikával kapcsolatos tételeket a neten??
    Mert nem egészen értem digi elektrót.
    Valaki tud segíteni szóljon!! Tenkju!
  • petee
    #484
    Arcok! nem lehet botokat sehogy bekapcsolni, még a beépített Q3 botokat se? (pedig király vóna)
  • Herr General
    #483
    így igaz! de ez nem változtat azon, hogy most igencsak megritkult a játékos-sereg!
  • D3t0nat0r
    #482
    Néhány hete max TEST serveren lehettél fent, mert fullos stabil server kb 1 hete van...
  • Herr General
    #480
    j:ó! dehát néhány hete akármikor (reggel, délben, este) fön voltam valamelyik szerveren mindig találkoztam valakivel. és most nem feltétlen az újakról van szó!
  • D3t0nat0r
    #479
    Herr General: 11:52 kor ne csodálkozz, hogy senkivel nem találkozol a servereken, amit meg Lalee ír, az hétköznap estékre igaz, hétvégén jóval többen szoktak lenni. (ha egyáltalán lehet ezt mondani, hogy szoktak, mivel még nagyon frissek a serverek)
  • D3t0nat0r
    #478
    Nincs igazad, hibánál az igazság, én végigvittem legnehezebben a wolfot, és az tény , hogy a SOF Challengingen sokkal nehezebb. (Unfairen meg pláne, na de azon lehetetlen végigjátszani ugye.)
  • flextor
    #477
    Hi, az mportalon most indult liga, igaz mondjuk hogy mi a CB jatszunk, de azert gyakorlasnak nem lehet rossz:)
    itt vagy egy link:
    http://www.mportal.hu/?action=komment&base=huncl&id=3225
  • Laalee
    #476
    mindig is kongott :( este 6 utan van 10-12 jatekos 1 szerveren azt kesz.
  • Herr General
    #475
    Na de mi történt? Kong az ürességtől az összes magyar szerver...:((((
  • Sephi
    #469
    Te jo eg... hat nem igaz most voltam a Chateu istenizebe majd lemnetem barlagba (sima ket Super Soldier tamdot egyszere) Majd visza a Wolfie varba de ott mar nem birom... egyszeruen nincs tobb toltenyem! Oszt megyek be ajton es ramtamad vagy 5 egyszerre... micsinajak az aram farkat se er a tuz man nincs es huje pisztijal mit erek?
  • I.C.ram
    #468
    probald elobb ki SAFE MOD-ban a start menubol! es ha ugy se megy akkor installald ujra!
  • I.C.ram
    #465
    www.actiontrip.com/cheats
  • D3t0nat0r
    #463
    Emberek! A Dogs of Waron is rullezik mostmár, csak szavazásra vált pályát! Szóval irány a gamez.axelero.hu, amíg a Landoron ekkora laggok vannak!
  • Blasta
    #462
    A lényeg, hogy meg kell szerkálni a "snooper" puskát, amit kint a dombon lévö géppuskafészek mögött találsz! Ezen kivül nem tom, mi lenne még a feladat, én nem csináltam semmi xtrát! Gondolom arra rájöttetek, hogy az utolsó örnek életben kell maradnia! Más ha jól emléxem nincs!
    Mondjuk gecire elakadtam, én is, és csak a pálya ujrakezdésével tudtam továbbmenni!
    T.i. a viztorony tetején lévö ört jo mesziröl lelőttem, de akkor, amikor az utolso ör felöli oldalon ácsorgott! Ez azt eredményezte, hogy a pali ugy figyelt, mint az állat, és kb 30 méternél közelebb nem tudtam jutni a teherautóhoz! Nagy szopás volt, de tetszett, hogy ennyire el lehet qrni egy missiont, ha nem figyelsz oda!
  • Blasta
    #461
    THX Skorpio!
    Kuk@c! Csekkold a linket! Ott a map!
  • skorpio7
    #459
    Blasta !
    Erre gondoltatok !?

    KATT IDE !
  • Roby
    #458
    nah, en is ott akadtam el:)
  • PICU
    #457
    hogy a picsaba kell a 4. misszioban azt a szuper katonat kinyirni???