1107
Return to Castle Wolfie!!!!
  • skorpio7
    #668
    ST !
    Azért látom sikerült .
    Köszönöm , meg persze mindenki , aki erre vágyott már mióta !
  • skorpio7
    #667
    Ha esetleg valaki rajtam kívül még úgy rá van kattanva a játékra , hogy neki feltétlen kell a "dobozos" is , akkor az most megrendelheti itt a supergamez áruházban !
  • Bandee
    #665
    yo lenne ma 1 válasz :]
  • Bandee
    #663
    Elakadtam. Help kéne ! Annak a pályának a végén vagyok ahol a gáton kellett átkelni (a végén 2 nagy őrtorony), vmi városba kell eljutnom +akadályozni az újra élesztést. Szóval végig kepesztettem, de a végén van 1 kapu és 1 autó amivel nem tudok mit kezdeni !!! 5let ???
  • Gabo
    #662
    Dikkma:
    Hagyd szegény Verison-t elvégre csak konzolon nevelkedett.

    Egyébként ha végre a haldokló CD meghajtóm lecserélődik, akkor Én is rávetem magamat a gaméra. (Addig nem tudom felinstallálni. ) Ha megyek netán multizni, akkor golyófogónak azért még jó leszek.
  • Dikkma
    #661
    Az első mission főellenségét? Ne hülyülj már, sértetlenül öltem meg.
  • versio
    #660
    vazz, majdnem ráment az egerem erre a játékra
    azt a dagadt barmot szopatásnak rakták bele a szellemeivel együtt?
    még szerencse hogy átjött haverom és megcsinálta..
  • skorpio7
    #657
    Megjelent a játék Single Player demója is .Lehet letölteni .
  • Herr General
    #655
    Az nem lehet probléma. Használj valami jó kis progit amivel vissza tudod keresni az IP-t a host névből, vagy fordítva:)
  • Laalee
    #652
    hol van a single play resz?:)
  • Herr General
    #650
    jajj te! :)
    az alagúttal szemben lévő domb legvégében találod meg ott ahol a géppuska fészek van. az őrökre vigyázz:)
  • Laalee
    #648
    vegre vettem egy normalisabb videokartyat ugyhogy rettegjetek :)
  • Laalee
    #647
    nekem se jegyzi meg... de kibirom azt a /connect ip cim konzolsort, ugyhogy nem igazan izgat..
  • Todd
    #645
    Kösz a tanácsot :(
  • Herr General
    #639
    A wnirar nem is csomagolja ki. Először winace-t használtam ami kiírja ugyan, hogy valami hibás, de azt, hogy melyik azt már nem. Ezért írtam a srácnak, hogy winrar-t használjon...
  • Laalee
    #638
    nekem a crc file kat nem engedi kicsomagolni... amugy a winrarnak van repair funkcioja, ami eleg jo % al dolgozik
  • Herr General
    #637
    Todd sajnos valamelyik fájl crs hibás volt (rar, amiből megkaptad az iso-t) és ezt pörkölted rá cd-re. Az írást faszán végigvitte az íród és most szívás van. Ezt onnan tudom, hogy először én is beszoptam ugyanezt. Gondoltam nenm olyan nagy baj 1-2 crc-s fájl. Pedig de...
    Tanács: Legközelebb ne hidd, hogy sikerül:) Dea mi fontosabb, hogy winrar-al csomagold ki és cseréld le a hibás fájlokat. Új letöltés...
  • Laalee
    #636
    hehe akor mar parszor gyogyitottalak :) szilvasgomboc power :)
  • Laalee
    #635
    wolf.hcgamer.hu

    dinamikus szerverlista aktualis jatekosszammal
  • Todd
    #632
    Hello 1 kérdés: adott egy majdnem eredeti RtCW CD. Installnál azonban az sp_pak1.pk3 állandóan leáll bizonyos %-oknál, majd visszamegy 11%-ra. Először azt hittem a CD-romom szaraxik, de CD írónál is leáll (csak nem ugyanott) majd vissza. Gondolom valami szar a CD-n. Másolás az egészet a HDD-re és install onnét. DE, akkor is leállt 98%-nál majd vissza 50%-ra. Valami 5let?
  • Herr General
    #628
    Hát mire vársz még komám :) Kérdezd!:)
  • DeXoSZ
    #627
    Milyen fokozaton játszátok?
    Én normalon,de már az első küldetésben loadolgattam eleget,főleg mikor a bőrrkabátos csajok jelentek meg... :)
  • Laalee
    #626
    mar a szomszednak is megvan, ha gondolod megkerdem hol vette.
  • Laalee
    #625
    hat igen erdekes lenne az a jatek szerver amin nem lehet jaccani :)
  • Herr General
    #624
    Bakker nagyon setét ez a kép... nem látok rajta semmit:)
  • EqUiNoX
    #620
    ámen! jah, /me lenni ateista..

    node..én inkább tököltem, és kinlodok még mindig, de megprobálom elsőnek csit nélkül végigvinni.. igaz, látva a történetben előrébb masirozó haverokat, lesz még kemény helyzet, a teslas félbevágott emberkékkel :]]] Az első történet végül is nem volt nehéz, csak okosan kellett használni a távcsöves csuzlit. A végén meg az a nagy fekete akármi, a templomnál, szinte gyerekjáték volt, a lukból ki-be rohangálva, és beleeresztve közben egy-egy sorozatot, esetleg megdobálni gránáttal, a falrol odapattintva..Na, most megyek, "beszűrödni", eddig 4ből nem sikerült, de nem adom fel..valamelyik hüje mindig megnyomja a riasztót.. :]]
  • skorpio7
    #618
    _Greg_ !
    Esetleg ha jobban megnézzük a kis zászlókat , a bal felső sarokban , akkor ott vélek felfedezni valami furcsaságot . :)
    Hogy lehet az első bunkerban felvonva az amcsi zászló , amikor még át sincs törve a fal ???
    Valami trükkje lehet a dolognak ... esetleg a "sea wall" azon részén ugrott be valamelyik ami , ahol az axisok is előszeretettel ki .Ott , ahol ki van törve egy darab a falból és eleve fel kellene robbantani a falat , talán ott jutottak be a srácok .
    Amúgy melyik szerver volt ez ? Csak azért , mert éppen ma voltam az egyik TEST2 szerveren , a 30 percesen és ott találkoztam AZAZEL-lel .Te is azon voltál ? ( Dec.10-e 18:00-22:00 )
  • mikike
    #610
    na ekezdtem elölrő a legnehezebben
    bár nem látok különbséget

    amúgy a cheatek nem is mülődnek
    de most elakadtam az első pályán
    csak 6 titkos szobát találtam meg
    1. rádiós szoba kép mögött
    2. ferde gyertyatartónál a falon, elfordítása
    3. ahol leugrasz alulra, betöröd a falat
    4. a vége elött a halálfejesnél
    5. kandallós szoba kép mögött
    +...
    elfelejtettem
    de egy még akkor is kéne
    nincs valami leírás amiben az összes titok megvan mint anno a max paynehez?
  • skorpio7
    #608
    Ez hanyadik hozzászólás lenne ?
    Lenne egy kérdésem az illetőhöz . - HOL VETTE MEG ???
    Mindenesetre szeretném megjegyezni , hogy eddig se a supergamez , se a cd-galaxis nem jutott hozzá egyetlen db "dobozos" verzióhoz sem .Szóval igencsak érdeklene az a "HOL" .
  • Herr General
    #607
    Ez a meglepetés? Én legalábbis meglepődtem:)
  • Laalee
    #606
    "te jo isten "nekem mar multheten megvolt az eredeti... es itthon vettem 12600 ert, ez most lehet hogy sok, lehet hogy keves, de mar megvan...
  • Herr General
    #604
    Hát akkor reméljük a legjobbakat :) De az is lehet, hgy csak én vagyok ennyire elfogult ezzel a gaméval kapcsolatban. És különben is ideje lenne ha már megjelenne a hazai polcokon... És akkor mindenki fraggelheti a másikat:)
  • skorpio7
    #602
    Bocsi a helyesírási hibákért .
  • skorpio7
    #601
    Hát tudod éppenséggel nekem csak ezzel a "néptelenséggel" van csak problémám , bár a hazai netes közösség életét és helzetét figyelembe véve ,. nem is csodálokzom ezen ( este 18:00 élénkül meg - ugye a matáv miatt - meg hát hány ember rendelkezik is valójában "gyors" nettel ?! ).Eltelik még legalább 5 év , amíg lesz egy stabil , netes , magyar online játékosközösség .Szeretem , ha éppen reggel 9:00-kor van kedvem játszani egy jó kis 1-1,5 órás multi partit , akkor ne egyedül legyek csak fent a szerveren .Nem azaz 1000 ft bánja , amit ki kéne adnom a kalóz verzióra , csak tényleg feleslegesnek találom .Amúgy meg a "dobozos" verzió is fog menni a tört szervereken szerintem , csak persze egy kicsit így késve fogok bekapcsolódni a játékba .
  • Herr General
    #600
    öööö! Izé, aki az erdetire vár az nem is akar majd magyar szerveren játszani? Mert azt a warezossal is lehet... Persze tudom, hogy nagyon kevesen vannak fönn és nekem is ez a legnagyobb problémám. Viszont ha megjelenik hazánkban félő, hogy még kevesebben leszünk fenn. Persze ez ebben a formában nem igaz, csak attól félek, hogy mindenki külföldi szervereken fog fraggolni. De ha csak letölteni nem volt kedvetek akkor megértem miért vártok:) Amúgy én is megvásárolom ha majd lehet.... de azért maradok az itthoniakon:)
  • skorpio7
    #599
    Te jó isten !
    Csak tán nem te is ezt mondod ?!

    I.C.ram !
    Arra várok , hogy végre idehaza is megjelenjen végre ( természetesen a dobozos és nem a warez ).Ha egy kicsit visszaolvasol , akkor láthatos , hogy ST-ék is tárgyalásokat folytatnak azért , hogy az "ÁRUHÁZ"-ban is kapható legyen ... persze a legolcsóbban hazánkban !
  • Laalee
    #598
    vedd meg az eredetit azt nemlesz gondod... vagy jaccal a tort szerveren, vannak ott is sokan...
  • Sephi
    #597
    Ugyanaz:) sajnos de akinek teccet a elso resz annak ez is fog :) Ez kurva jo eddig!
  • I.C.ram
    #596
    ehh
  • EqUiNoX
    #595
    aggyisten!

    Végre műxik minden, egy win reinstall után. Még csak a játék elején tartok, a kriptáknál, de egy már tuti..

    NYALJÁK KI A SEGGEM A HÜJE ZOMBIK!! :DD