1107
Return to Castle Wolfie!!!!
  • CaviaR
    #739
    OK! Lejött mind.
  • CaviaR
    #738
    Lehet, hogy van vele valami. Nem akar letölteni. Okom van feltételezni: programhiba :)))))
  • CaviaR
    #737
    Huh! Elindult mindhárom. Egyszerre töltöm, nehogy töröljék közben. Örörk hála!!! :)))
    Ja! Nekem nincs meg, de ha látom, szólok...
  • CaviaR
    #736
    Köszi a segítséget Cobra11!!!
  • Cobra11
    #735
    Cím elment, fájlok felértek!
  • Cobra11
    #734
    Úgy döntöttem mégsem az SG-re rakom mert csak 20 K-val ment volna föl a cuccos. Volt régen egy táros FTP-m, oda egyszer Skorpio7 felpakolta nekem a Nolf-t. Ez az acc még él úgyhogy oda nyomatom fel neked a 3 fájlt. A címet pedig mindjárt küldöm neked mailben.
  • Cobra11
    #733
    53 megvan?
  • Cobra11
    #732
    Valami történhetett a FlashGeteddel.
  • Cobra11
    #731
    El fog tartani vagy negyed óráig, mert 120 k helyet csak 90-el jön:-)))
  • Cobra11
    #730
    Fennt van az a 3 fájl. Letöltöm neked és feltöltöm az sg ftp-re jó?
  • CaviaR
    #729
    Segítsen valaki! Letöltöttem a WC-ről az ISO-t. Pontosabban az rzr-rtcw.050, -051, -052 -t nem sikerült. A FlashGet Socket Error=10071-et ír ki hibának. Fent van még valahol ez a három file?
  • I.C.ram
    #727
    nem kell hzza progi csak egy kodrendszer ahol minden szinnek megvan a sajat kodja! de ezt valaki mastol kerdezd mert en nem tudom es nem is hasznalom
  • Imremagdi
    #724
    Érdemes letölteni a bonus cd-ét?
  • nokedli
    #719
    Szasztok !! Bocsika, de ha valaki megszánna: wincseszter halál miatt elvesztek a wolf single pl. mentéseim... ha valaki megszánna egy nem nagyon lepusztult állapotú mentéssel.. annál a pályánál voltam, ahol a forgócsövű puska rajzait kell megszerezni...
    [email protected] lenne az az email ahová esetleg elküldhetné valaki a mentést ..
    megkímélne a zombikergetéstől ... előre is köszike !!!
  • D3t0nat0r
    #717
    Hát amióta kijött tegnap ez a pálya a Mohához, most én is Moha only vagyok :) Néha Wolfizok egy kicsit... :D
  • Lacc
    #711
    Te mekkora hülye vagy Panzer...
  • I.C.ram
    #708
    nem art ha vannak kapcsolatok abban a nyomdaban ahol nyomjak a wolfnak a magyar nyelvu dobozat :)) akarmelyik szerverre felenged :))
  • peter31
    #707
    Ezt beírtam át is változott zöldre. Majd próbáltam beírni a /god cheat-et és erre azt válaszolja, hogy a csalások nem lehetségesek a serveren.
    Valamit nem csinálok jól??? Légyszi segítsetek, mert a keresztfiam így nem tud játszani.

    Köszi.
    peter31
  • Herr General
    #705
    péter31: ne csíteljél:)))
    de ha mégis akkor itt van nesze:)
    ezt írd be a parancssorba: ... WolfSP.exe +set sv_cheats 1
  • I.C.ram
    #704
    hehe szereztem orig WOLF CD-keyt :)))
  • peter31
    #701
    Sziasztok!


    Miért nem tudom használni a cheateket???
    Nem fogadja el. Tudnátok segíteni???

    köszi
  • Roby
    #699
    es raadasul meg erdekelne is, mert meg nem talakoztam veluk...
  • Pheel
    #698
    Van már ilyen hekkelt XP-s Liveware. Mármint néhány összetevője. Én azokkal használom, ezek végre már megbízhatóak.
  • Pheel
    #697
    Mégis mire gondolsz? Tudod én ezen zenét hallgatok, játszok plusz esetleg némi mozizás, de nem Dolby-s hangdeszkákon. Aki házi hangstúdiót akar, az fizessen érte súlyos tíz-százezreket. Nekem tökéletesen megfelel a Live! hangja.
  • Roby
    #695
    sima liveware3.0 van. Me alatt a me, xp felismeri a live-ot, de ha akarod felrakhatod ala a win2k-s liveware-t.
  • Pheel
    #694
    És mi volt a baj? (Live meg jó) :)
  • Bandee
    #693
    kösz már közben rá jöttem :)
  • Aborg
    #692
    Milyen beallitasokon van a Lived? Vagy elkuldened legyszia drivered?
  • Laalee
    #691
    na ezt itt hagyjuk :) nem errol szol a topic.
  • Roby
    #690
    tood mi a szar?
    a 2-3e Ft-os szar isa hangkartyak, nah azok a szarok...:))
  • Laalee
    #689
    de :)

    nekem a gus pnp pro val tokeletes, pedig csak alfas win2k driver van hozza, és nemhinnem hogy lesz ennel ujabb :)
  • Laalee
    #687
    most nem akarok vitat kellteni de a live szar :)
  • Roby
    #686
    nekem live-om van, de se xp alatt, se winme alatt nincs vele gaz, sot...:)
  • Aborg
    #684
    Van valakinek SB Live hangkartyaja? Nekem recseg rajta a hang, de csak a WOLFban,a tobbi jatek mind jo. Mit lehet ez ellen tenni?
  • Pheel
    #683
    Aztaqrva! :)))) Nemgyenge IQ 0-ák az emberek :)
  • Close
    #678
    Gyerekek kellene egy kis segítség... A Return Engagement nevezetű főpálya 4. részénél vagyok, ahol tiszta sötét a pálya és valami Super Soldiers-eket kellene kinyírni és a másik feladat: "Locate Site of "Anointing Ceremony". Mindenkit kinyírtam a pályán, de nemtom merre kell továbbmenni. A pálya egyik végén egy híd van leszakadva egy szakadék felett, a másikon meg állt két katona őrbódéban egy alagút előtt, de oda megint nem tudok bemenni, mert ott meg szögesdrótakadály zárja el az utat. Egyébként egy kastélyból jöttem ki a pálya elején és tiszta sötét meg köd a pálya.

    Előre is köszi a segítséget.
  • Breki33
    #676
    sziasztok

    a tuzet okado szornyeket hogy lehet 1*üen kinyirni?

    mindig megszenvedek veluk
  • D3t0nat0r
    #674
    Jah, nekem is. Lehet, hogy azért TEEN rated, mert vigyorognak a modellek? :)
  • I.C.ram
    #672
    teljes mertekben ugyanez a velemenyem a negativumokrol es a pzitivumokrol is a mohaaval kapcsolatban.. :)
  • Bandee
    #669
    mit olvassak vissza ? semmi ilyenről nem volt szó ... nehéz lenne segíteni 1 kicsit ?