11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • van der vaart
    #11369
    Üdv Managerek! Hogyha egy játékosom (Ribery) a bajnokságban nem játszhat (van ott vmilyen jel)akkor,érdekelne hogy ez meddig tart?? (bajnokság vége,közepe)?? és hogy ez mitől van?? ugyanis eddig nem volt!!
    Előre is köszi
  • takibalint
    #11368
    Leslie! Az FM Hungary oldalra feltoltott kiegeszitok amik Leslie neven lettek feltoltve, a tied? Kiprobaltad ezeket? pl: 100 db edzotabor, BL himnusz stb. Mennyire jok, melyiket javaslod?
  • Leslie87
    #11367
    Persze
  • FrezeR
    #11366
    Na örülök neki, hogy sikerült :) Akkor folytatod a fordítást is?
  • balazsx
    #11365
    Üdv!
    Megvettem a Fifa Manager 10-et Value Games kiadásban és nem adtak hozzá kézikönyvet. PDF-ben esetleg nincs meg valakinek??
    Online game engem is érdekelne!!!!
    Üdv
  • blbogus
    #11364
    Tökéletesen működik! :)
  • blbogus
    #11363
    Köszi, hogy utánanéztél, nem áll vissza most a régi. Meg nem találtam volna ezt a fájlt :) Már csak azt kell kiderítenem, hogy tényleg ettől függ-e az amit szeretnék :) Start new game :)
  • Andretti
    #11362
    C:\Program Files (x86)\EA SPORTS\FIFA MANAGER 11\database\Assessment.sav

    Bármilyen szövegszerkesztővel (notepad, notepad++, ms word, oo writer) megnyitod, editálod... ezután megnyitod az editort, write current... majd file-save... így talán.
  • blbogus
    #11361
    Így próbáltam, de kilépés után miután újra megnyitom valamiért visszaáll a régi :/
  • Andretti
    #11360
    Ezt csak arra értettem, hogy nincs időm játszani, nemhogy ezzel, de semmilyen játékkal. Így valszeg egy hosszabb online játékba sem tudnék rendszeres résztvevőként becsatlakozni... Ha lehetne a mentéseket haxolni, akkor egy 16 játékosos tisztán játékosok általt játszott magyar bajnokságban szívesen részt vennék, az megérne egy kis időt, de sajna a mentéseket nem triviális babrálni...
  • Andretti
    #11359
    Continental Settings -> 5-year Assessment (alul az ok gomb fölött)

    Átírod amit át akarsz, utána "write current database for game", majd File->Save menüpont. Az első gomb azért kell, hogy a játékba beleírd a változtatásokat, a második pedig azért, hogy az editor külső tárolójába elments mindent. A játékban persze új játékot kell kezdeni, hogy ilyen típusú változások érvényesüljenek. Ennyi, nincs varázslat...
  • blbogus
    #11358
    Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy nem tudja esetleg valaki, hogy editorban hogyan lehet a 5-year assessment nevű dolgot átállítani, mert akárhányszor próbálkozok vele visszaáll kilépéskor az egész. Azt próbálnám ezzel (bár lehet nem is így kell), hogy a magyar bajnokságból több csapat indulhasson nemzetközi kupában, illetve ne csak selejtező körök után, hanem mindjárt csoportban kezdve. Mielőtt bárki rossz szemmel nézne rám elmondom, hogy csak akkor szoktam ilyenekkel szórakozni, mikor már kijátszottam magam "rendes" módban :) Remélem más is szokott és tudja valaki a választ :) Illetve, ha nem így kell akkor valaki tudja, hogy hogy? Köszi előre is a válaszokat!
  • Leslie87
    #11357
    Igen sikerült, egyik napról a másikra elfogadta a kódom! Andretti lehet hihetetlennek hangzik de még én se nyomtam le offline-ba egy szezont se. :P
  • Andretti
    #11356
    Online-ba biztosan nem, egyrészt nagyon nem tetszik az a mód, másrészt idő terén nem állok olyan jól... offline-ba se biztos hogy beszállok, mert alig van időm, 2011-el egy szezont nem játszottam még. Sőt, semmivel se... :D
  • FrezeR
    #11355
    fel tudtad már telepíteni a játékod?
  • Leslie87
    #11354
    Lehet módosítom és inkább offline bajnokság lesz belőle ha ennyire kevés ember jelentkezik!
  • Leslie87
    #11353
    Andretti csatlakozol?
  • Leslie87
    #11352
    akkor már 2 ember van vagy is velem együtt 3 :P
  • Leslie87
    #11351
    igen!
  • Andretti
    #11350
    Ha 8 játékos, akkor gondolom az online mód-ot akarod használni, ugye?
  • Gill
    #11349
    Érdekelne a dolog, de azért a részletekben lakozó ördögtől is függ a dolog... :)
    De alapból én lennék egy a nyolcból.
  • Leslie87
    #11348
    Sziasztok lenne egy ötletem!

    Szeretnék elindítani egy online bajnokságot ami minden vasárnap kerülne megrendezésre. Lenne rá érdeklődés?
    A részleteket, elgondolásaim később leírom! Minimum 8 fő jelentkező kell! Írjatok ide vagy IDE
  • FrezeR
    #11347
    Ha írsz annak a cégnek aki forgalmazta akkor elvileg tudnak segíteni.
  • savafan
    #11346
    a magyar forgalmazónak próbáltál írni? csak egy ötlet. azokat lehet naponta csesztetni:))
  • Leslie87
    #11345
    Szerintetek mi a lófa..t csináljak, még válaszra se méltat a termékkódom miatt az EA. Így hogy a pi..ába folytassam a magyarítást?
  • takibalint
    #11344
    En nem tudom, mert nem jatszottam a 10-el, de nem sokat valtozott allitolag.
  • fuzesi12
    #11343
    hali, a fifa manager 11 ben mit javítottak a 10-hez képest?
  • Leslie87
    #11342
    Köszi a segítséget de közben sikerült felvennem a kapcsolatot a magyar EA képviselőivel.
  • Andretti
    #11341
    A fő EA support oldal.

    Bal oldalt: "Contact Us"

    Ha már van accountod belépsz, ha nincs csinálsz (termékregisztráció nélkül is lehet), és utána lehet küldeni nekik kérdést, lehet keresni a már feltett kérdések adatbázist (ezt lehet regisztráció nélkül is itt)

    Kb ennyi... ja igen... mégegy... google -> EA support, első találat
    Azért ezt nem olyan nehéz megtalálni...

    A hatékonyságukról annyit tudok mesélni, hogy anno mikor drm hibát észleltem a Fifa Manager 10-ben vásárlás után jó 3 hónappal, majd ezt dokumentáltam (screenshot, részletes hibaleírás, termékkód, vásárlás időpontja) és elküldtem nekik, kérdés nélkül visszaküldték a játék árát. Az egy másik dolog, hogy én azt kértem tőlük, hogy javítsák ki a hibát (ezt végülis magamtól is sikerült megoldanom), de végülis tiszta sor, elbaszták, pénzt visszaküldik, ha akarod a játékot megveszed megint. Röviden, tömören ennyi.
  • savafan
    #11340
    asszem sajtószoba. én úgy emlékszem, hogy annak fügvényében van több-kevesebb interjúd (amiben plusz pontokat szerezhetsz mind a csaatnál mind a szurkolóknál) minél nagyobb a sajtószoba. idővel asszem szinte egy médiaépületed is lehet.
  • FrezeR
    #11339
    na látod ez egy érdekes felvetés :) milyen épületre gondolsz konkrétan? sajtószoba? meglesem...bár a régebbi verziókban e nélkül is kérdezgettek :)
  • Leslie87
    #11338
    Mindjárt meghülyülök! Újraraktam a gépem, majd fel akartam telepíteni a játékot egyszerűen nem fogadja el a termékkódom. Most mi a fa_szt csináljak? Akartam írni az ea suportnak de nem találok email címet.
  • savafan
    #11337
    rosszul gondolom, hogy meccs elötti és utáni interjúk csak akkor vannak ha van ilyen helységed? nekem van és be is van kapcsolva de talán ha 8-10 meccsenként van egy kérdés. még nem nagy a press épületem, így többet nem is várok:)
  • FrezeR
    #11336
    valaki? :)
  • FrezeR
    #11335
    Sziasztok

    Nekem van egy olyan gondom, hogy nem jönnek interjúk meccs előtt és után sem. Na mármost úgy tudom, hogy van a játékban ez de, akkor miért nem jön elő? A beállításokban bepipáltam szóval "várom". Tippek?
  • takibalint
    #11334
    Koszi a velemenyt.
  • FrezeR
    #11333
    Nem feltétlenül csalódás de a 2007-hez képest mindenképpen új élményt kapsz ha kipróbálod! Sok új dolog került bele ami színesíti a játékot és összetettebb is lett jóval mondjuk a 2007-hez képest. A 3D csak egy kis része a csomagnak szerintem ez ne tartson vissza a váltástól :) Nekem bejön eddig a 11 és szerintem nem vagyok egyedül. Az más kérdés, hogy mit újítanak évről évre de radikális változás annak aki követi évek óta tavalyhoz képest biztos nincs.
  • takibalint
    #11332
    Tulajdonkeppen mindenki azt irja a forumokon, vagy ertekelesben, hogy a 2010 kozmetikazott valtozata. A 3d meccsen kivul van mas ami rossz benne, hianyos? Azert kerdezem, mert en a 2007-nel leragadtam. Azzal jatszottam legutoljara, es gondoltam nem art ujitani, de valoszinu nekem uj lenne a 3D a 2010-ben vagy 11-ben ezert nem lenne mit csalodnom. Gondolom akik jatszottak a 08 vagy 09 vagy 10-el azoknak csalodas a 2011-es. Vagy nem?
  • FrezeR
    #11331
    Egy meccset néztem meg 3D-ben de annyi elég is volt. Rettenetesen rossz az egész nagyon csalódás keltő ez a része. Nem tudom mit javít rajta a 3. javítás de majd kiderül.
  • takibalint
    #11330
    Van itt a forumon valaki, aki mar jatszik a 2011-es kiadassal? Tapasztalatok? Allitolag a 3D meccs teljesen olyan mint a 2010-ben, es emiatt nem ajanljak. Foleg amig kinem jon a 3.ik javitas hozza.